Dodaj do ulubionych

Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24

09.04.19, 22:41
www.wykop.pl/link/3982527/afera-fejkowi-redaktorzy-wiesci24-pl-podszywaja-sie-pod-ukradzione-tozsamosci/
jesteś takim samym trollem jak ci fejkowi redaktorzy!!
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 10.04.19, 09:44
   www.wykop.pl/link/3981115/szokujace-glowny-ideolog-radia-maryja-byl-tajnym-wspolpracownikiem-sb/
   --
   • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 10.04.19, 20:10
    Kolejny hejt :
    "Jak opisuje Wirtualna Polska, specjalna tablica pojawiła się w budynku Europejskiego Komitetu Regionów, którego członkiem był Paweł Adamowicz. Umieszczono na niej tekst w języku angielskim. Podkreślono, że Adamowicz został zamordowany w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. "Upamiętniony za trwające całe życie zaangażowanie na rzecz demokracji lokalnej i Europejskim wartościom wolności, tolerancji i solidarności" – brzmi napis na tablicy. Dodano również cytat z Vaclava Havla, prezydenta Czech: "Prawda i miłość przezwyciężą kłamstwa i nienawiść".
    • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 11.04.19, 05:28
     Super Ekspres donosi.
     www.se.pl/wiadomosci/polityka/ks-sawicz-przerywa-milczenie-i-zali-sie-jestem-obiektem-brutalnych-atakow-medialnych-aa-NdYH-1SjW-ma3y.html
     To też fejt ? Takie "fejty" otrzymuję codziennie z co najmniej 10 różnych mediów.

     " Pełnomocnik ks. Rafała Sawicza przekazał mediom oświadczenie, którego autorem jest nie kto inny jak ks. Sawicz. Z dokumentu opublikowanego przez "Gazetę Wyborczą" możemy dowiedzieć się co o zamieszaniu wokół swojej osoby myśli ks. Sawicz: "Jestem zdumiony zamieszaniem i skalą zmanipulowanych informacji wokół mojej osoby. Wiele z nich zawiera nieuprawnione sugestie i niedopowiedzenia, przedstawiające mnie w jak najgorszym świetle. Od kilku tygodni czuję się obiektem brutalnych ataków medialnych i nagabywania. Proszę, aby traktować mnie – jak wcześniej – jako osobę prywatną w najszerszym tego słowa rozumieniu" - napisał w oświadczeniu.
     "Od lipca 2016 roku nigdy nie prowadziłem i nie prowadzę działalności publicznej i uważam, że zasługuję na ochronę prywatności mojej i moich najbliższych. Niestety – ta prywatność w ostatnim czasie była naruszana przez dziennikarzy i ich publikacje; mam nadzieję, że to już się nie będzie powtarzać. Nie chcę i nie będę rozmawiać z żadnymi mediami; proszę, aby wszelkie kontakty ze mną odbywały się za pośrednictwem mojego pełnomocnika, adwokata Janusza Masiaka. Jeżeli zajdzie taka konieczność, będę oczywiście do dyspozycji odpowiednich organów państwowych" - dodał.
     Przypomnijmy, że według zeznań austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera, Jarosław Kaczyński miał zażądać od niego pieniędzy dla ks. Sawicza w zamian za jego przychylność ws. budowy wieżowców w centrum Warszawy przez powiązaną z PiS spółkę Srebrna. Ks. Rafał Sawicz zasiada w radzie fundacji Instytut im. Lecha Kaczyńskiego, do której należy Srebrna. Birgfellner twierdzi, że przekazał komuś w tym celu 50 tys. zł w kopercie, którą później w rękach miał Jarosław Kaczyński."

     ,,,, a nie bywa tak, że "na złodzieju czapka gore ? "
     • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 11.04.19, 13:13
      Hejki z Niezależnej i wypowiedź Senatora PiS są chyba wiarygodne ..smile

      "Powiem więcej - oczywiście, że nasza strona chce wygrać wybory. Mamy też osiągnięcia - mówimy o czymś i to robimy. Merytorycznie rzecz ujmując doszliśmy do wniosku, że[b] w 2019 roku mamy na tyle silny budżet, a prognozy na kolejne lata są na tyle optymistyczne, że postanowiliśmy przyznać emerytom dodatkową emeryturę - dodał Prof. Żaryn /b]
      - dodał Prof. Żaryn
      • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 13.04.19, 00:00
       GW chyba o tym nie pisze. A i "Karnowskie" też się takimi informacjami nie "pochwalą". Stąd nie mogę pominąć takich informacji o których powinienem wiedzieć, aby nie być zaskoczonym zniknięciem jakiejś "Angory". No i z "Ruchu" trzeba się będzie wynieść.
       -------------------------------------------------

       "Z kiosków zniknie krytyczna wobec PiS prasa? Dlaczego Orlen chce kupić Ruch?
       Brutalna kampania wyborcza.
       Na kilka miesięcy przed wyborami państwowy Orlen chce przejąć drugiego największego kolportera prasy w Polsce – Ruch. Ruch cenny dla rządzących jest ze względu na swoje punkty dystrybucji – kioski, które często są jedynymi punktami sprzedaży prasy w mniejszych miejscowościach. Sytuacja wzbudza spore kontrowersje – wydawcy obawiają się, że z kiosków mogą zostać wyrzucone tytuły, które patrzą PiS na ręce.
       – Jeżeli Orlen kupi Ruch i wyrzuci gazety, z którymi ma nie po drodze, będzie dzika awantura. Jeżeli skrajnie upolityczniony prezes Orlenu będzie robił nam numery, to gwarantuję, że w każdym wydaniu „Przeglądu” do odwołania będzie miał kolumnę poświęconą sobie i koncernowi – zapowiedział redaktor naczelny „Przeglądu” Jerzy Domański.
       – Wielokrotnie mieliśmy sygnały, że niektóra prasa na stacjach benzynowych Orlenu jest niedostępna albo chowana przed klientami. Czy w związku z tym taka spółka powinna przejmować największego niegdyś dystrybutora prasy w Polsce? To budzi kontrowersje – ocenił Andrzej Rozenek, wicenaczelny tygodnika „Nie”.
       Źródło: Magazyn Press
       • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 13.04.19, 00:04
        Panie sprzątające Senat nie mogą jeździć windą z wybrańcami narodu – odkrył komitet Lewica Razem. Na dodatek zatrudnione są na umowach śmieciowych, dostają 1634 złote pensji na rękę. Jak się okazuje, senatorowie kompletnie nie reagują na łamanie prawa dobrych obyczajów w miejscu swojej pracy.

        innpoland.pl/151675,sprzataczka-nie-pojedzie-winda-z-senatorem-senat-zatrudnia-na-smieciowkach
        Gdzieżby sie taki (tfu) wybraniec pospolitował z gawiedzią. iryska2604
       • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 13.04.19, 08:24
        Zgodnie z życzeniem - przytaczam hajki z innych mediów:

        Skąd mają wiedzieć pisowscy prominenci jak funkcjonują powszechne szkoły państwowe ?

        UJAWNIAMY! Dzieci polityków PiS chodzą do prywatnych szkół.
        Prywatna szkoła dla córki za 20 tysięcy złotych? Żaden problem dla Piotra Glińskiego, wicepremiera i ministra kultury. Antoni Macierewicz posyła swoje wnuki do szkoły powiązanej z Opus Dei, gdzie płaci się 16 tysięcy złotych rocznie – stać go przecież. Do prywatnej szkoły chodzili synowie Marka Kuchcińskiego. Także Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera, wysyła swoje dzieci do prywatnej szkoły. Teraz już wiemy skąd ten brak empatii wobec strajku nauczycieli.
        Czym szkoły prywatne różnią się od publicznych? Mogą sobie pozwolić na zatrudnianie najlepszych z najlepszych. To zamknięte elitarne enklawy, gdzie panują dużo lepsze warunki nauki. I skąd potem jeden z drugim ministrem albo poseł mają wiedzieć jakie są problemy oświaty?
        Hipokryzja i zakłamanie władzy jest przerażające. Przerażający jest też hejt na nauczycieli, który ciągle trwa w sieci. No ale wykształconymi ludźmi rządzi się trudniej…
        źródło: Super Express
        • czarek_sz Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 13.04.19, 08:58
         Czy to że ktoś kogo na to stać posyła swoje dzieci do szkoły niepublicznej bądź do prywatnego przedszkola czy żłobka to zbrodnia ? Czuk !! dawne minione czasy gdy szkoły ,przedszkola i żłobki były tylko publiczne dawno minęły a Ty wciąż mentalnie tkwisz w PRL.
         • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 13.04.19, 09:11
          czarek_sz napisał:

          > Czy to że ktoś kogo na to stać posyła swoje dzieci do szkoły niepublicznej bądź
          > do prywatnego przedszkola czy żłobka to zbrodnia ? Czuk !! dawne minione czasy
          > gdy szkoły ,przedszkola i żłobki były tylko publiczne dawno minęły a Ty wciąż
          > mentalnie tkwisz w PRL.

          Też manipulujesz - odnosząc się do mojej wypowiedzi ?
          Jaka tu mentalność. Szkoły publiczne nie minęły. Większość Polaków uczy się w takich szkołach. Nie mam za złe powstaniu szkół prywatnych, takich że gabinetów lekarskich … itd. Przecież w wypowiedzi chodzi o to, że faktycznie (sprawdzono to) prominenci PiS posyłają dzieci do szkół prywatnych. Dlatego też nie mogą organoleptycznie znać jak wygląda nauka większości młodych Polaków, którzy uczą się w szkoła państwowych. Bo jak inaczej tłumaczyć dokonywaną deformę edukacji w obszarze zasad programowych i programów szkolnych ? I tyle i tylko tyle.

          Oczekiwałbym odpowiedzi - tak uczą się w prywatnych ale my -ich rodzice- mamy doskonale rozpoznaną sytuację szkól państwowych.
          A Ty mi o mentalności peerowskiej. …. po ćwierćwieczu innej epoki , w której pozytywnym kształtowaniu cały czas biorę czynny udział ? wink
          • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 13.04.19, 09:14
           https://www.money.pl/gospodarka/strajk-nauczycieli-to-za-malo-kalkulator-wyborczy-pis-juz-dziala-6369171446601857a.html
           W PiS kalkulatory poszły w ruch. Z perspektywy wyborczej spełnienie wszystkich postulatów nauczycieli po prostu się nie opłaca. Powód? Czysta finansowa kalkulacja. Nauczycieli jest mało, podwyżki kosztowałyby dużo. Inne programy mogą przyciągnąć po prostu więcej wyborców. Money.pl
           • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 14.04.19, 19:10
            Lepiej rewelacyjne i polemiczne hejki z Wieści24 niż takie bezwartościowe wiadomości z Niezależnej:
            Coraz bliżej sensacji w wyborach prezydenckich na Ukrainie. Na tydzień przed II turą sondaże w zasadzie nie dają szans urzędującemu prezydentowi Petrowi Poroszence. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym prezydentem Ukrainy rzeczywiście zostanie komik, aktor, producent filmowy i telewizyjny Wołodymyr Zełenski, który wciela się w rolę prezydenta w serialu telewizyjnym. " niezalezna.pl/267573-zelenski-to-czesc-szerszego-trendu"
          • rena-ta49 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 14.04.19, 19:38
           Sprawdzono,że dzieci PiS-owców chodzą do szkoł prawatnych,a czy sprawdzono do jakich chodzą dzieci prominentnych polityków PO?
           Jakieś zródła tego sprawdzania?
           https://pbs.twimg.com/media/D4HT1BkXkAEmko-.jpg
           Reforma szkolnictwa w wykonaniu Kluzik-Rostkowskiej polegała na zakazie sprzedaży drożdżówek
           w szkolnych sklepikach!!
           Więc skończy swoje mundrości nam wciskać,bo my jeszcze pamięc mamy dobrą w przeciwieństwie do was lemingów!
           • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 14.04.19, 20:42
            rena-ta49 napisała:

            > Sprawdzono,że dzieci PiS-owców chodzą do szkoł prawatnych,a czy sprawdzono do jakich chodzą dzieci prominentnych polityków PO? Jakieś zródła tego sprawdzania?
            Prominentni politycy PO nie mają wpływu na kształt zmian w obszarze edukacji. Oczywistym jest jednak, że też korzystają ze szkół prywatnych/niepublicznych. Nie mogą więc powodować szkód w skali państwa. Stąd ten wpis krytyczny o dzieciach polityków PiS, którzy "reformują" edukację nie mając rzetelnej wiedzy o stanie polskiej edukacji.

            > Reforma szkolnictwa w wykonaniu Kluzik-Rostkowskiej polegała na zakazie sprzeda
            > ży drożdżówek w szkolnych sklepikach! Więc skończy swoje mundrości nam wciskać,bo my jeszcze pamięc mamy dobrą w przeciwieństwie do was lemingów!
            > Proponuję nie mundrować (tym bardziej na tematy uboczne) ale wcześniej - jutro będzie dostępna denata -trwa teraz - na TVN24 pt. "Debata faktów. Polska szkoła."
            Znowu ta PO a nic o dniu dzisiejszym. Mundrowanie jest konieczne ale krytyczne nt. tego co jest teraz do naprawiania i jak tę naprawę przeprowadzić. Przecież wyszło na jaw - przy okazji strajku - że edukację trzeba gruntownie przebudować. Mówi o tym Premier zwołując edukacyjny okrągły stół.
            • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 14.04.19, 20:46
             Czyli co ? Nie powinniśmy korzystać z wieści24, bo przekazują niekorzystne informacje ?

             wiesci24.pl/2019/04/14/ale-drozyzna-na-wielkanoc-platforma-uderza-porownaniem-cen-w-pis/

             • rena-ta49 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 07:05
              czuk1 napisał:

              > Czyli co ? Nie powinniśmy korzystać z wieści24, bo przekazują niekorzystne i
              > nformacje ?

              >
              > wiesci24.pl/2019/04/14/ale-drozyzna-na-wielkanoc-platforma-uderza-porownaniem-cen-w-pis/
              >

              I znów podajesz fejk za tym ściekiem!A ściek za oszustem Kierwińskim!
              Co pokazałamw wątku:
              forum.gazeta.pl/forum/w,50394,166613093,166613093,_Wszystko_drozeje_.html?so=2
              • al-szamanka Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 10:17
               rena-ta49 napisała:

               > czuk1 napisał:
               >
               > > Czyli co ? Nie powinniśmy korzystać z wieści24, bo przekazują niekorzy
               > stne i
               > > nformacje ?

               > >
               > > wiesci24.pl/2019/04/14/ale-drozyzna-na-wielkanoc-platforma-uderza-porownaniem-cen-w-pis/
               > >
               >
               > I znów podajesz fejk za tym ściekiem!A ściek za oszustem Kierwińskim!
               > Co pokazałamw wątku:
               > forum.gazeta.pl/forum/w,50394,166613093,166613093,_Wszystko_drozeje_.html?so=2


               Wow, to jeszcze nic, na FB latają tabele z takimi podwyżkami, że tylko stać i wyć ze śmiechu. Ponoć cukier w Polsce już po 7 złotych! I wierzą w to te lemingi, które ten cukier kupują, wiec powinny wiedzieć.
               • rena-ta49 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 14:07
                To ceny dla folksdojczów. Polacy kupują taniej.
                Towarzysze z PO, nie wiedza ,że tu jest Polska, nie Białoruś, rząd nie ustala cen, marchewki, cebuli, czy chlebasmile
                O wszystkim decyduje wolny rynek, oraz popyt i podażsmile
                Nie słyszeli, o tym, więc czas się doksztalcić smile
               • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 19:06
                rena-ta49 napisała:
                > > I znów podajesz fejk za tym ściekiem!A ściek za oszustem Kierwińskim!
                > > Co pokazałamw wątku:
                Jeśli mamy same ścieki to skąd Ci znajdę czystą wodę. Nawet gdybym znalazł, to usłyszę - ja Muszynianki nie piję ?

                > al-szamanka napisała:
                > Wow, to jeszcze nic, na FB latają tabele z takimi podwyżkami, że tylko stać i w
                > yć ze śmiechu. Ponoć cukier w Polsce już po 7 złotych! I wierzą w to te lemingi
                > , które ten cukier kupują, wiec powinny wiedzieć.

                Ale w każdej bajce jest część prawdy. Taka wrzutka (nawet częściowo tylko prawdziwa) daje dużo do myślenia.
                • rena-ta49 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 19:32
                 Trzeba myśleć samodzielnie i mieć czym. Oni tylko jak te nakręcone zabawki, cały czas to samo i w kółko
                 • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 16.04.19, 08:00
                  No nie wiem. U mnie te wieści24 wyskakują z mojego komputerowego programu - Windows 10. Ale w ramach niego otrzymuję na jednej planszy (z wieści24) informacje z ok. 10 mediów; nie ma tam GW,
                  Tu masz przykład przydatności informacji z wieści24:                  Zaledwie kilka miesięcy temu w Notre Dame odsłonięto polską kaplicę. Gliński o "smutnej rozmowie"

                  www.msn.com

                  © twitter.com/StKarczewski
                  1 grudnia 2018 roku w katedrze Notre Dame w Paryżu odsłonięto polską kaplicę. W uroczystości wzięły udział setki Polaków z kraju i mieszkających we Francji. Uroczystość poprzedziła msza celebrowana przez metropolitę poznańskiego arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Uczestniczył w niej też marszałek Senatu, Stanisław Karczewski.
                  1 grudnia 2018 roku Mszę z okazji inauguracji kaplicy pw. Najświętszej Matki Bożej Częstochowskiej i św. Germana, z kopią obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z Jasnej Góry oraz relikwiami św. Jana Pawła II, koncelebrowali liczni kapłani polscy i francuscy, wśród nich były arcybiskup Paryża kardynał Andre Vingt-Trois. W modlitwach wiele było akcentów patriotycznych i nawiąza do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

                  Podczas uroczystości odczytano list prezydenta Andrzeja Dudy.
                  - Sześć miesięcy temu miałem bardzo smutną rozmowę z proboszczem katedry - przypomniał wicepremier Piotr Gliński.
                  Polska kaplica pw. Najświętszej Matki Boskiej Częstochowskiej i świętego Germana była pierwszą narodową kaplicą w paryskiej katedrze. Wielu Polaków podczas Mszy św. nie kryło wzruszenia.

                  Ponadto w skarbcu katedralnym znajduje się relikwiarz drzewa Krzyża Świętego. Był on obecny przy koronacji królów Polski, poczynając od czasów Władysława Jagiełły. Stanowił część skarbca koronnego, który w 1669 roku wywiózł bezprawnie po abdykacji król Jan II Kazimierz.

                  Czytaj również: Głos z Paryża: "Jesteśmy zszokowani, brakuje słów". Ogień trawi katedrę Notre Dame                  • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 16.04.19, 10:03
                   czuk1 napisał:
                   > No nie wiem. U mnie te wieści24 wyskakują z mojego komputerowego programu - Win
                   > dows 10. Ale w ramach niego otrzymuję na jednej planszy (z wieści24) informacje
                   > z ok. 10 mediów; nie ma tam GW,

                   Muszę uściślić:
                   Program Windows10 zawiera portal MSN (www.msn.com/pl-pl), z którego wykorzystuje mix wiadomości (ja z tego korzystam). W grupie mediów emitowanych w MSN znajdują się "wieści24".
                   • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 17.04.19, 17:55
                    Czytam i nie wierzę. że Biedroń pobił własną matkę. Sprawą zajmował się poseł PiS. Ciekawe jakim cieniem ta informacja położy się na twórcy "Wiosny".

                    "Afera roku. Robert Biedroń, założyciel lewicowej „Wiosny” został uznanym winnym pobicia własnej matki. Ktoś zabrał akta tej sprawy i próbował po niej zatrzeć po niej ślady. (…) Kulisy sprawy są szokujące, bo Biedronia uznano za winnym znęcania się nad najbliższą osobą. Podczas naszego wielotygodniowego śledztwa dotarliśmy do polityków i sędziów, którzy ujawnili nam kulisy tej sprawy. Niepokojące jest to, że nasi rozmówcy, ważni politycy obecnej władzy wiedzą, że akta zginęły i mówią to podczas rozmowy z nami – ujawnił tygodnik „Warszawska Gazeta”.
                    Akt oskarżenia przeciwko Biedroniowi trafił na wokandę sądu rejonowego w Krośnie. Prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania.
                    Sprawa jest tym bardziej zaskakująca, że postępowanie miał prowadzić… Stanisław Piotrowicz – dziś czołowy poseł PiS! – Nie mogę ani niczemu zaprzeczyć, ani nic potwierdzić – broni się poseł PiS, dawniej PZPR-owski prokurator.
                    Jeszcze bardziej szokujące jest zachowanie sprzyjających PiS mediów, które ruszyły na pomoc liderowi Wiosny. Równolegle do zapowiedzi materiału nt. Biedronia, w „Super Expressie”, w którym pojawiają się liczne reklamy spółek skarbu państwa, ukazała się sesja zdjęciowa i wywiad, w którym ocieplany jest wizerunek Biedronia, przekonującego, że „kocha swoją mamę”.
                    Co ciekawe – tabloid za wyciągnięcie na jaw sprawy Biedronia… oskarża Koalicję Europejską i znanego warszawskiego adwokata."
                    Źródło: Warszawska Gazeta / Super Express/ wiesci24.pl
                    • rena-ta49 No to Biedroń już jest skończony, 17.04.19, 19:00
                     jeśli to prawda.A tak sie lewactwo nim zachwycało.
                     Sprawę ujawnia Paweł Miter.To ten dziennikarz od prowokacji w/s sędziego Milewskiego.

                     "Każdy dziś niby wiedział o sprawie, ale to ja @WarszawskaG kilka tygodni robiliśmy temat, rozmawiałem z sędziami i prokuratorami, także politykami, to ja ustaliłem to, o czym niektórzy nawet nie będą wiedzieć po jutrzejzej spowiedzi Biedronia "
                     twitter.com/PMiter/status/1118536993665896448
                     • al-szamanka Re: No to Biedroń już jest skończony, 17.04.19, 21:12
                      rena-ta49 napisała:

                      > jeśli to prawda.A tak sie lewactwo nim zachwycało.
                      > Sprawę ujawnia Paweł Miter.To ten dziennikarz od prowokacji w/s sędziego Milews
                      > kiego.
                      >
                      > "Każdy dziś niby wiedział o sprawie, ale to ja @WarszawskaG kilka tygodni robil
                      > iśmy temat, rozmawiałem z sędziami i prokuratorami, także politykami, to ja ust
                      > aliłem to, o czym niektórzy nawet nie będą wiedzieć po jutrzejzej spowiedzi Bie
                      > dronia "
                      > twitter.com/PMiter/status/1118536993665896448


                      Myślę, że to prawda, on wygląda na histerycznego psychopatę, który byłby zdolny do takiego czynu. Poza tym matka do kobieta, a on kobiet nie lubi.
                      • czuk1 Re: No to Biedroń już jest skończony, 17.04.19, 21:40
                       al-szamanka napisała:
                       > Myślę, że to prawda, on wygląda na histerycznego psychopatę, który byłby zdolny
                       > do takiego czynu. Poza tym matka do kobieta, a on kobiet nie lubi.


                       Jeśli to okaże się prawdą …. facet ze swoją grupą partyjną może nie uzyskać żadnego miejsca w PUE.
                       • czuk1 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 08:38
                        Wczoraj w której TV był wywiad z Biedroniem i jego matką . Rodzina patologiczna. Dzieci podzielone między rodziców.
                        Syn okazuje się gejem. . Matka , tym i burdami , załamana.. podała napastników domowych (w gronie , przeciw matce, był Robert - bo raz odepchnął matkę). Sprawa zakończyła się ugodą. Ojciec zmarł. Robert dla matki to teraz "samo szczęście".
                        Siedzieli, tłumaczyli, płakali.
                        Trochę to tłumaczy sytuację Roberta. Co na to Polacy ? Trudno przewidzieć. Wg mnie notowania wiosny spadną o kilka punktów procentowych.
                        • opuncja.figowa.1 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 09:40
                         No i znowu sie mylisz. Nie było ugody, a umorzenie warunkowe, co oznacza, że sędzia uznaje winę oskarżonego.
                         • rena-ta49 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 14:01
                          opuncja.figowa.1 napisała:

                          > No i znowu sie mylisz. Nie było ugody, a umorzenie warunkowe, co oznacza, że sę
                          > dzia uznaje winę oskarżonego.


                          Dokładnie! Niech sobie przeczyta czym jest warunkowe umorzenie postępowania:
                          sprawy-karne.biz.pl/warunkowe-umorzenie-postepowania-karnego/
                         • rena-ta49 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 14:12
                          opuncja.figowa.1 napisała:

                          > No i znowu sie mylisz. Nie było ugody, a umorzenie warunkowe, co oznacza, że sę
                          > dzia uznaje winę oskarżonego.


                          Jeśli w patologicznej rodzinie ojciec znęca się nad żoną i dziećmi, to dzieci raczej bierą matkę w obronę.
                        • rena-ta49 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 13:58
                         czuk1 napisał:

                         > Wczoraj w której TV był wywiad z Biedroniem i jego matką . Rodzina patologiczna
                         > . Dzieci podzielone między rodziców.
                         > Syn okazuje się gejem. . Matka , tym i burdami , załamana.. podała napastników
                         > domowych (w gronie , przeciw matce, był Robert - bo raz odepchnął matkę). Spra
                         > wa zakończyła się ugodą. Ojciec zmarł. Robert dla matki to teraz "samo szczęści
                         > e".
                         > Siedzieli, tłumaczyli, płakali.
                         > Trochę to tłumaczy sytuację Roberta. Co na to Polacy ? Trudno przewidzieć. Wg m
                         > nie notowania wiosny spadną o kilka punktów procentowych.

                         Taaa,i od tego potrącenia połamana szczęka i sprawa w sądzie...
                         Oglądałam ten kabaret! Matka zastraszona nie wiedziała co gada.Jedno przeczyło drugiemu.
                         Wiadomo ,że Robuś matkę do Warszawy sprawadził by zrobic wrażenie ,że on teraz to przykładny synek!
                         • al-szamanka Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 14:13
                          rena-ta49 napisała:

                          > czuk1 napisał:
                          >
                          > > Wczoraj w której TV był wywiad z Biedroniem i jego matką . Rodzina patolo
                          > giczna
                          > > . Dzieci podzielone między rodziców.
                          > > Syn okazuje się gejem. . Matka , tym i burdami , załamana.. podała napas
                          > tników
                          > > domowych (w gronie , przeciw matce, był Robert - bo raz odepchnął matkę)
                          > . Spra
                          > > wa zakończyła się ugodą. Ojciec zmarł. Robert dla matki to teraz "samo sz
                          > części
                          > > e".
                          > > Siedzieli, tłumaczyli, płakali.
                          > > Trochę to tłumaczy sytuację Roberta. Co na to Polacy ? Trudno przewidzieć
                          > . Wg m
                          > > nie notowania wiosny spadną o kilka punktów procentowych.
                          >
                          > Taaa,i od tego potrącenia połamana szczęka i sprawa w sądzie...
                          > Oglądałam ten kabaret! Matka zastraszona nie wiedziała co gada.Jedno przeczyło
                          > drugiemu.

                          > Wiadomo ,że Robuś matkę do Warszawy sprawadził by zrobic wrażenie ,że on teraz
                          > to przykładny synek!

                          Mysle, ze ludzie widzieli to zastraszenie i dobrze zinterpretowali cyrk biedronka.
                          Ten facet dosyc juz namieszal, do kąta z nim!
                         • rena-ta49 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 15:41
                          Kto nigdy ze strachu przed ojcem alkoholikiem nie złamał przypadkowo szczęki matce niech pierwszy wpisze komentarz.
                         • czuk1 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 15:53
                          renata…..
                          Kto nigdy ze strachu przed ojcem alkoholikiem nie złamał przypadkowo szczęki matce niech pierwszy wpisze komentarz.


                          A więc ja mogę. TY już połamałaś ? Matka Roberta mówiła o popchnięciu jej, w obronie ojca.
                          Po co te insynuacje ?
                          Nie darmo masz wrogów, nawet "NA PODWÓRKU".
                        • rena-ta49 Re: No to Biedroń już jest skończony, 19.04.19, 14:05


                         czuk1 napisał:

                         > Wczoraj w której TV był wywiad z Biedroniem i jego matką . Rodzina patologiczna
                         > . Dzieci podzielone między rodziców.
                         > Syn okazuje się gejem. . Matka , tym i burdami , załamana.. podała napastników
                         > domowych (w gronie , przeciw matce, był Robert - bo raz odepchnął matkę). Spra
                         > wa zakończyła się ugodą. Ojciec zmarł. Robert dla matki to teraz "samo szczęści
                         > e".
                         > Siedzieli, tłumaczyli, płakali.
                         > Trochę to tłumaczy sytuację Roberta. Co na to Polacy ? Trudno przewidzieć. Wg m
                         > nie notowania wiosny spadną o kilka punktów procentowych.                         Od tego "popchnięcia " ponoć KRZESŁEM szczęka jej pękła!!
                        • rena-ta49 Kiedy poseł PiS znęcał się nad żoną 19.04.19, 14:09
                         to lewactwo wyło tydzień ,kiedy pedał Biedroń miał sprawę za znęcanie się nad matką,
                         to lewactwo zaczyna mu współczuć, bo pedał i miał trudne dzieciństwo?
            • czuk1 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 04:51
             czuk1 pisał wczoraj:
             >Proponuję nie mundrować (tym bardziej na tematy uboczne) ale wcześniej
             - jutro będzie dostępna denata -trwa teraz - na TVN24 pt. "Debata faktów. Polska szkoła."


             Właśnie teraz - 15 kwietnia br. - o 4.40 h rozpoczyna się powtórka tego wartościowego tematu, potraktowanego obiektywnie.

             >Mundrowanie jest konieczne ale krytyczne nt. tego co jest teraz do naprawiania i jak tę naprawę przeprowadzić. Przecież wyszło na jaw - przy okazji strajku - że edukację trzeba gruntownie przebudować. Mówi o tym Premier zwołując edukacyjny okrągły stół.

             Nie dokona się koniecznych zmian w edukacji bez woli politycznej rządzących i podniesienia rangi nauczycieli (m.in. bez podwyższenia ich wynagradzania).
             • rena-ta49 Re: Przytaczaj częsciej te fejki z wieści24 15.04.19, 07:06
              Mam nadzieję,że wysłuchałeś ze zrozumieniem
              • rena-ta49 fejki z wieści24 09.10.19, 15:37
               sqrwesyństwo tych śmieciarzy jest niewyobrażalne!

               1 sierpnia hematologia dziecięca w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie na czas nieokreślony zawiesza działalność, bo dwie ostatnie specjalistki odchodzą na emeryturę.
               Zatrudnienie odpowiedniej liczby specjalistów jest warunkiem funkcjonowania oddziału i kontraktu z NFZ. Dyrekcja Zespołu Szpitali Miejskich zawiesza działalność oddziału, by dać sobie czas na znalezienie chętnych do pracy hematologów dziecięcych, a tych na rynku brak. To niezwykle trudna specjalność, obarczona ogromnych stresem. Nawet wykształceni specjaliści wolą pracować w przychodniach lub wracają do pediatrii.

               dziennikzachodni.pl/oddzial-hematologii-dzieciecej-w-chorzowie-od-1-sierpnia-zawiesza-dzialalnosc/ar/c14-14249967
               Na to skrzetnie pracowali WSZYSCY towarzysze. Wszedzie, gdzie rzadzi komuna tam spotykamy takie efekty!
               • rena-ta49 PSL ma swój „Sok z buraka” 30.04.20, 20:17
                Postanowieniem Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 30 kwietnia 2020 r. wszczęte zostało dochodzenie (...) w sprawie udzielenia w okresie od 31 stycznia 2020 roku do dnia 26 kwietnia 2020 roku, Komitetowi Wyborczemu Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysława Kosiniaka-Kamysza, korzyści majątkowej o charakterze niepieniężnym, poprzez promowanie kandydatury Władysława Kosiniaka-Kamysza w mediach społecznościowych poprzez profil www.wiesci24.pl bez wyraźnego wskazania, iż jest to materiał promocyjny pochodzący od Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysława Kosiniaka-Kamysza” – czytamy w zawiadomieniu.
                tvp.info/47822053/psl-ma-swoj-sok-z-buraka-dochodzenie-ws-promocji-kw-kosiniakakamysza
                O tym fejkowym portalu już kiedyś pisałam.Komuchy zachwycaja sie ściekiem ,którego red. jest m/n Ćpun Piński.


                Mazurek pokazał związki strony internetowej Wieści24 z PSL. Oczywiście Kosiniak nic nie wie, nie zna itd
                • rena-ta49 Re: PSL ma swój „Sok z buraka” 30.04.20, 20:19
                 Trzeba było śledztwa wszczętego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie, żeby pampers Jana Pińskiego wypełnił się półpłynną substancją, co spowodowało przyznanie się do czegoś, o czym piszemy od dawna. Gnojowica wjesti24 to jego dzieło. Masz przesrane, Jasiu.
                 twitter.com/DekonstrukcjaM
                 • rena-ta49 Re: PSL ma swój „Sok z buraka” 30.04.20, 21:08
                  rena-ta49 napisała:

                  > Trzeba było śledztwa wszczętego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie, żeby pa
                  > mpers Jana Pińskiego wypełnił się półpłynną substancją, co spowodowało przyznan
                  > ie się do czegoś, o czym piszemy od dawna. Gnojowica wjesti24 to jego dzieło. M
                  > asz przesrane, Jasiu.
                  > twitter.com/DekonstrukcjaM

                  https://pbs.twimg.com/media/EW3XWgIXkAE7L7u.jpg
                  twitter.com/DekonstrukcjaM
                  • rena-ta49 Re: PSL ma swój „Sok z buraka” 07.05.20, 17:46
                   Tymczasem w świecie kosmitów
                   https://pbs.twimg.com/media/EXZus16XYAA3rHa.jpg
                   https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif
                   • rena-ta49 Re: PSL ma swój „Sok z buraka” 07.05.20, 17:48
                    rena-ta49 napisała:

                    > Tymczasem w świecie kosmitów
                    > https://pbs.twimg.com/media/EXZus16XYAA3rHa.jpg
                    > https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif

                    twitter.com/DekonstrukcjaM?lang=pl
                    • rena-ta49 Przed wyborami idą już na całego 21.05.20, 20:40
                     PeeSeLowski #SokZBuraka #Wieści24 wrzuca fejka, którego wcześniej wrzuciła Jolanta Rosiek. Hej, @jzpinski @PMiter - jesteście dnem.

                     cc: @DekonstrukcjaM

                     Swoją drogą, czy służby mają pod obserwacją @jolka93? To nie psychiczna dziewczyna. Mocno zadaniowa. @WasikMaciej coś?
                     https://pbs.twimg.com/media/EYj9C7BX0AAEOvB.png
                     twitter.com/RafalKrawczyk/status/1263537997389144064
                     • rena-ta49 Re: Przed wyborami idą już na całego 21.05.20, 20:47
                      rena-ta49 napisała:

                      > PeeSeLowski #SokZBuraka #Wieści24 wrzuca fejka, którego wcześniej wrzuciła Jola
                      > nta Rosiek. Hej, @jzpinski @PMiter - jesteście dnem.
                      >
                      > cc: @DekonstrukcjaM
                      >
                      > Swoją drogą, czy służby mają pod obserwacją @jolka93? To nie psychiczna dziewcz
                      > yna. Mocno zadaniowa. @WasikMaciej coś?
                      > https://pbs.twimg.com/media/EYj9C7BX0AAEOvB.png
                      > twitter.com/RafalKrawczyk/status/1263537997389144064


                      Pornos pochodzi z 2003 r.
                      Ta część kampanii wyborczej będzie bardzo brudna i bez hamulców. Będą rzucać łajnem a nuż coś się przyklei.
                      • rena-ta49 Kiedy wreszcie prokurator wkroczy? 21.05.20, 20:58
                       Wieści-Извести, czyli Jasio Piński wkręcony przez stalkerkę publikuje tureckie porno jako sex taśmę z PAD. Litości... To nawet nie jest poziom największego internetowego ścieku SokzBuraka.
                       twitter.com/PawelKuki/status/1263542311079870464
                       • al-szamanka Re: Kiedy wreszcie prokurator wkroczy? 21.05.20, 21:39
                        Ile razy widzę takie i podobne fałszywe brudy mam ochotę walić lewactwo pałą na oślep.
                        • rena-ta49 Re: Kiedy wreszcie prokurator wkroczy? 22.05.20, 14:05
                         tvp.info/48173125/brudna-kampania-portal-pinskiego-tureckim-porno-uderza-w-prezydenta
                        • rena-ta49 Re: Kiedy wreszcie prokurator wkroczy? 22.05.20, 14:09
                         al-szamanka napisała:

                         > Ile razy widzę takie i podobne fałszywe brudy mam ochotę walić lewactwo pałą na
                         > oślep.
                         >

                         Klasyczne UB-eckie metody,znane z czasów PRL.
                         Rzucić gównem,zawsze coś sie przyklei.
                         Z drugiej strony ,gdyby Prezydent zareagował ,zaraz lewactwo by zrobiło z nich męczenników politycznych.
                         Nie wiem co lepsze ,czy ściganie i finansowe wykończenie,czy jednak nie reagowanie.W dobie internetu bardzo szybko identyfikuje się tych sqrwysynów SB-eckich i ośmiesza.
                         • a74-7 Re: Kiedy wreszcie prokurator wkroczy? 22.05.20, 15:42
                          Zyjemy w dobie fucknjusow,
                          wiec tylko idiot z rodzinka uwierzy ,ze wrzucone za piec dwunasta przed wyborami zdjecie porno Prezydenta to prawdziwy fuckt objawiony.
                          Co Prezydent z tym zrobi to jego sprawa, ale ja bym im finansowo po doopulku zdrowo przylala.
                          Podczas poprzedniej kampanii musieli odszekiwac to co pisali o corce Pana Andrzeja Dudy.Przeprosiny to malo dla takich mend, menda beknie finansowo , menda ugryzie sie w jezor next time.
                         • rena-ta49 Już drugi "dziennikarzyna" aresztowany 30.09.20, 21:29
                          zyciestolicy.com.pl/kolejny-dziennikarz-wiesci24-z-zarzutami-proba-wyludzenia-4-mln-zl-i-udzial-w-grupie-przestepczej/
                         • rena-ta49 Re: Już drugi "dziennikarzyna" aresztowany 02.10.20, 21:01
                          rena-ta49 napisała:

                          > zyciestolicy.com.pl/kolejny-dziennikarz-wiesci24-z-zarzutami-proba-wyludzenia-4-mln-zl-i-udzial-w-grupie-przestepczej/


                          Czyta się jak kryminał:
                          pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/sledztwo-dotyczace-szajki-szantazystow-w-ktorej-sklad-wchodzili-takze-ludzie-zwiazani-z-mediami/
                         • al-szamanka Re: Już drugi "dziennikarzyna" aresztowany 03.10.20, 07:08
                          rena-ta49 napisała:

                          > Czyta się jak kryminał:
                          > pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/sledztwo-dotyczace-szajki-szantazystow-w-ktorej-sklad-wchodzili-takze-ludzie-zwiazani-z-mediami/

                          Łaskawość sędziów w stosunku do wyrachowanych przestępców, czyli samych swoich, zapewniała im bezkarność, wiec co tu się dziwić, że korzystali z każdej okazji.
                          Ale jak widać, od pewnego czasu ruszyła akcja "łapać przestępców i złodziei"... oby tak dalej.
                         • rena-ta49 Re: Już drugi "dziennikarzyna" aresztowany 03.10.20, 07:44
                          al-szamanka napisała:

                          > rena-ta49 napisała:
                          >
                          > > Czyta się jak kryminał:
                          > > pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/sledztwo-dotyczace-szajki-szantazystow-w-ktorej-sklad-wchodzili-takze-ludzie-zwiazani-z-mediami/
                          >
                          > Łaskawość sędziów w stosunku do wyrachowanych przestępców, czyli samych swoich,
                          > zapewniała im bezkarność, wiec co tu się dziwić, że korzystali z każdej okazji
                          > .
                          > Ale jak widać, od pewnego czasu ruszyła akcja "łapać przestępców i złodziei"...
                          > oby tak dalej.
                          >
                          >

                          Kasta prowadzi rokosz wobec rządu,ale mam nadzieję,ze to się skończy.
                          CELA+ powinna ruszyć pełną parą,a ci sedziwie powinni pożegnac się z togą
                         • rena-ta49 Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został skazany 22.11.21, 20:18
                          a oskarżenia pod adresem weterana misji w Iraku i Afganistanie. W poniedziałek Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza uznał go winnym – potwierdza w rozmowie z portalem tvp.info pomawiany przez Pińskiego były wojskowy, znany w sieci jako Tȟašúŋke Witkó. Jak przyznaje, jest oburzony, ale też szczęśliwy, że sprawa po 1,5 roku znalazła swój pomyślny finał.

                          www.tvp.info/57051193/jan-pinski-skazany-szef-wiesci24pl-oskarzyl-weterana-o-zbrodnie-wojenne-take-witko-przed-sadem-wyparl-sie-swoich-slow
                         • al-szamanka Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 22.11.21, 20:41
                          rena-ta49 napisała:

                          > a oskarżenia pod adresem weterana misji w Iraku i Afganistanie. W poniedziałek
                          > Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza uznał go winnym – potwierdza w rozmowie z p
                          > ortalem tvp.info pomawiany przez Pińskiego były wojskowy, znany w sieci jako Tȟ
                          > ašúŋke Witkó. Jak przyznaje, jest oburzony, ale też szczęśliwy, że sprawa po 1,
                          > 5 roku znalazła swój pomyślny finał.
                          >
                          > www.tvp.info/57051193/jan-pinski-skazany-szef-wiesci24pl-oskarzyl-weterana-o-zbrodnie-wojenne-take-witko-przed-sadem-wyparl-sie-swoich-slow

                          Bedzie sie odwolywac, ale mam nadzieje, ze nic nie wskora.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 28.03.22, 09:19
                          Dla bolszewików analfabeta Piński, pijacki wizjoner to ałtorytet:
                          forum.gazeta.pl/forum/w,29055,173393752,173393752,Polecam_You_Tube_kanal_Pinski_i_kanal_Giertycha.html
                         • a74-7 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 28.03.22, 15:28

                          Propaganda dziala w dwie strony.
                          Czytalam to co powiedzial Lawrow,( art w Vet Today) faktycznie stwierdzenie padlo na opozycyjny podatny grunt. ,Rosja doskonale zdaje sobie z tego sprawe i chetnie zamiesza w Polsce.Majac takie liski i Qunie do dyspozycji ,ktore nieustajaco chca obalic polski Rzad .To tacy pozyteczni idioci na nich wrog zawsze moze liczyc .
                          To juz lepszy jest Ziemkiewicz , te starsze panie z "opozycji "powinny obejrzec to:
                          wink
                         • al-szamanka Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 28.03.22, 20:51
                          a74-7 napisał:

                          >
                          > Propaganda dziala w dwie strony.
                          > Czytalam to co powiedzial Lawrow,( art w Vet Today) faktycznie stwierdzenie pa
                          > dlo na opozycyjny podatny grunt. ,Rosja doskonale zdaje sobie z tego sprawe i c
                          > hetnie zamiesza w Polsce.Majac takie liski i Qunie do dyspozycji ,ktore nieust
                          > ajaco chca obalic polski Rzad .To tacy pozyteczni idioci na nich wrog zawsze
                          > moze liczyc .
                          > To juz lepszy jest Ziemkiewicz , te starsze panie z "opozycji "powinny obejrzec
                          > to:
                          > wink

                          Ziemkiwicza lubie i prawie zawsze sie z nim zgadzam - facet mocno oczytany, co lubie.
                         • a74-7 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 28.03.22, 22:28
                          Czesto zgadzam sie z nim , ale nie zawsze , on sledzi lokalna polityke .
                          Tylko teraz moda na" global".
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 08:11
                          a74-7 napisał:

                          > Czesto zgadzam sie z nim , ale nie zawsze , on sledzi lokalna polityke .
                          > Tylko teraz moda na" global".


                          Zgadzasz się z fejkami ,które on wrzuca.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 08:11
                          a74-7 napisał:

                          > Czesto zgadzam sie z nim , ale nie zawsze , on sledzi lokalna polityke .
                          > Tylko teraz moda na" global".


                          Zgadzasz się z fejkami ,które on wrzuca.
                         • a74-7 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 12:32
                          mialam na mysli Ziemkiewicza , pinski to malutki pikus.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 17:59
                          a74-7 napisał:

                          > mialam na mysli Ziemkiewicza , pinski to malutki pikus.

                          A to sorry,bo ja zrozumiałam ,że to odnosi sie do Pińskiego.
                          To prawda,że Piński to mały pikuś ,który obsikuje nogawki.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 08:13
                          Przede wszystkim Ziemkiewicz nigdy nie posługuje sie fejkami, w przeciwieństwie do Piniskiego, co wielokrotnie udowodniono.
                         • al-szamanka Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 15:28
                          rena-ta49 napisała:

                          > Przede wszystkim Ziemkiewicz nigdy nie posługuje sie fejkami, w przeciwieństwie
                          > do Piniskiego, co wielokrotnie udowodniono.

                          Ziemkiewicz nie potrzebuje poslugiwac sie fejkami, to facet z wiedza, logicznie myslacy i honorowy.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 29.03.22, 18:00
                          al-szamanka napisała:

                          > rena-ta49 napisała:
                          >
                          > > Przede wszystkim Ziemkiewicz nigdy nie posługuje sie fejkami, w przeciwie
                          > ństwie
                          > > do Piniskiego, co wielokrotnie udowodniono.
                          >
                          > Ziemkiewicz nie potrzebuje poslugiwac sie fejkami, to facet z wiedza, logicznie
                          > myslacy i honorowy.
                          >
                          >

                          Ziemkiewicz ma ostre "pióro" za to lewactwo go nienawidzi.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 04.04.22, 18:49
                          Sąd Okręgowy w Warszawie skazał dziś prawomocnym wyrokiem Jana Pińskiego w sprawie karnej. Oskarżycielem prywatnym byłem ja. Tyle.
                          www.tvp.info/59439629/jan-pinski-prawomocnie-skazany-zaplaci-za-pomowienie-weterana
                          twitter.com/Tash_Witk/status/1510980685514825734

                          Romuś Qń nie pomógł temu oszczercy!
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 04.04.22, 18:51
                          Od dziś na przyjaciela
                          @giertychRoman
                          hejetera
                          @jzpinski
                          można mówić KRYMINALISTA. Dziś prawomocnie został skazany w procesie karnym o znieważanie żołnierza
                          @WojskoPolskie

                          @Tash_Witk
                          Gratulacje należą się też
                          @BartoszLewand20
                          który występował w imieniu oskarżyciela prywatnego
                          twitter.com/cezarygmyz/status/1510986613194735624
                         • al-szamanka Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 04.04.22, 20:11
                          rena-ta49 napisała:

                          > Sąd Okręgowy w Warszawie skazał dziś prawomocnym wyrokiem Jana Pińskiego w spra
                          > wie karnej. Oskarżycielem prywatnym byłem ja. Tyle.
                          > www.tvp.info/59439629/jan-pinski-prawomocnie-skazany-zaplaci-za-pomowienie-weterana
                          > twitter.com/Tash_Witk/status/1510980685514825734
                          >
                          > Romuś Qń nie pomógł temu oszczercy!

                          No tak, ale moim zdanie kara straszliwie malutka. Za cos takiego powinno byc wiezienie.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 05.04.22, 06:38
                          al-szamanka napisała:

                          > rena-ta49 napisała:
                          >
                          > > Sąd Okręgowy w Warszawie skazał dziś prawomocnym wyrokiem Jana Pińskiego
                          > w spra
                          > > wie karnej. Oskarżycielem prywatnym byłem ja. Tyle.
                          > > www.tvp.info/59439629/jan-pinski-prawomocnie-skazany-zaplaci-za-pomowienie-weterana
                          > > twitter.com/Tash_Witk/status/1510980685514825734
                          > >
                          > > Romuś Qń nie pomógł temu oszczercy!
                          >
                          > No tak, ale moim zdanie kara straszliwie malutka. Za cos takiego powinno byc wi
                          > ezienie.
                          >
                          >

                          To prawda,ale w tym procesie bardziej chodziło o udowodnienie,że Piński to szuja,która oczerniła polskiego żołnierza.Sędziów jakich mamy nie trzeba chyba udowadniać,widzimy to każdego dnia.
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 28.09.22, 07:05
                          Coraz częściej odnoszę wrażenie, że Giertych, Piński, Wiejski i reszta tego towarzycha zamiast 2 półkul mózgowych mają po prostu 2 arbuzy.
                          https://pbs.twimg.com/media/FdqqG4MXoAIwfCH?format=jpg&name=small
                         • rena-ta49 Re: Szef serwisu Wieści24.pl Jan Piński został sk 28.09.22, 07:18
                          rena-ta49 napisała:

                          > Coraz częściej odnoszę wrażenie, że Giertych, Piński, Wiejski i reszta tego tow
                          > arzycha zamiast 2 półkul mózgowych mają po prostu 2 arbuzy.
                          > https://pbs.twimg.com/media/FdqqG4MXoAIwfCH?format=jpg&name=small
                          twitter.com/BartoszLewand20/status/1574756772417605632
                         • rena-ta49 Kolejny wyrok na idola bolszewików 30.09.22, 20:17
                          https://pbs.twimg.com/media/Fd6oXZyWQAAQUsE?format=jpg&name=small
                         • rena-ta49 Piński i ferajna 30.09.22, 20:37
                          https://pbs.twimg.com/media/Fd1qPwkWIAIN-Kg?format=jpg&name=360x360
                          https://pbs.twimg.com/media/Fd1qROXXkAA8Igc?format=jpg&name=small

                          www.tvp.info/63043638/ekipa-romana-giertycha-zbigniew-stonoga-mariusz-kozak-zagozda-jan-pinski-wojciech-czuchnowski
                         • al-szamanka Re: Piński i ferajna 01.10.22, 22:08
                          Giertych siedzi sobie we Wloszech, nie ma nic do roboty, wiec bruzdzi na wszystkie strony. Przyjdzie czas, ze porzadnie sie posliznie na tych wyprodukowanych przez siebie fekaliach.
                         • rena-ta49 Re: Piński i ferajna 03.10.22, 07:25
                          al-szamanka napisała:

                          > Giertych siedzi sobie we Wloszech, nie ma nic do roboty, wiec bruzdzi na wszyst
                          > kie strony. Przyjdzie czas, ze porzadnie sie posliznie na tych wyprodukowanych
                          > przez siebie fekaliach.
                          >


                          Nooo,taki z niego "bohater", odwagi nie starcza mu już na to, aby stawić się przed polską prokuraturą. Gieroj w necie, mdlejąca łajza w świecie. Żenada.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka