Dodaj do ulubionych

Od 20. I.2020 w TVPINFO program "KASTA"

17.01.20, 15:46
każdego dnia o 21,30 a w piątki o 21,00.

Ludzie listy piszą tvp_info będzie miał materiały na kilka lat! Gersdorf już telepie się ze strachu.
https://pbs.twimg.com/media/EOfEHYdWAAAyr6T.jpg
Obserwuj wątek
        • rena-ta49 Re: Od 20. I.2020 w TVPINFO program "KASTA 21.01.20, 16:45
          Coraz lepiej rozumiem o co walczy Kasta. Oni mogli wszystko! Zupełnie bezkarnie!
          Załatwić kumpeli mieszkanie? Nie ma sprawy! Eksmituje się jakąś rodzinę, a prezesowi odpali się działkę za jej wystawienie. Zapłaci podatnik. Układ zamknięty.
          A teraz biznes się kończy... i dlatego takie wycie!
              • rena-ta49 Re: Juszczyszyn jak Żurek 27.01.20, 20:04
                Po rozwodzie walczył z była żoną o...500+ na dwoje dzieci.
                Zaskarżył decyzję MOPS-u do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, a SKO poleciło zmierzyć czas przebywania dzieci u obu rodziców.
                twitter.com/arturPolonia/status/1221114884605255680/photo/1
                To istna PATOLOGIA! Sędzia Żurek zażądał od córek zwrotu alimentów. "Jednej groził pozwem"
                  • rena-ta49 Re: Dzisiejszy odcinek programu Kasta 04.02.20, 11:48
                    m.maska napisała:

> No piekne, pani sedzina z mezem, lichwiarz i pani od haraczu.
                    >

Do programu "Kasta" zgłosił drugi pokrzywdzony przez tę parę.Przedsiębiorca ktorego okradli z całego majątku.
                    Z depozytu znikły dowody, auta zginely,złoto z depozytu wyparowało...i to nie żaden film!To się dzieje naprawdę i to w Polsce!
                    • rena-ta49 Synek adwokata-4lata za zabójstwo 04.02.20, 13:36
                      ta sprawa też powinna trafić do programu "KASTA" a sędzia przed Izbę Dyscyplinarną:

4 lata więzienia za zadźganie 16-letniego Patryka? Rodzina załamana wyrokiem sądu. Skazany synem adwokata
                      www.tysol.pl/a43141-4-lata-wiezienia-za-zadzganie-16-letniego-Patryka-Rodzina-zalamana-wyrokiem-sadu-Skazany-synem-adwokata
                    • m.maska Re: Dzisiejszy odcinek programu Kasta 04.02.20, 14:29
                      Wczoraj? glosna historia z ciagnkiem, ktory komornik zabral nie dluznikowi a jego sasiadowi... czy to tumanstwo, ktore popiera te sitwe nie potrafi myslec, ze nastepnym razem to oni moga byc tym sasiadem? Kazdy mysli, nie moja broszka - to dzieje sie gdzies tam, komu innemu - ale wlasciciel tego ciagnika tez mogl tak myslec: jestem uczciwy, nie mam dlugow, nic mnie nie moze spotkac, otoz jak widac moze w Polsce kazdego spotkac - tak jak te kobiete na przejsciu dla pieszych potracona przez Najsztuba - kazdego to moze spotkac, bo kazdemu zdarza sie byc pieszym czy sasiadem.

--
                      https://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
                      www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
                      • rena-ta49 Re: Dzisiejszy odcinek programu Kasta 04.02.20, 17:10
                        m.maska napisała:

> Wczoraj? glosna historia z ciagnkiem, ktory komornik zabral nie dluznikowi a je
                        > go sasiadowi... czy to tumanstwo, ktore popiera te sitwe nie potrafi myslec, ze
                        > nastepnym razem to oni moga byc tym sasiadem? Kazdy mysli, nie moja broszka -
                        > to dzieje sie gdzies tam, komu innemu - ale wlasciciel tego ciagnika tez mogl t
                        > ak myslec: jestem uczciwy, nie mam dlugow, nic mnie nie moze spotkac, otoz jak
                        > widac moze w Polsce kazdego spotkac - tak jak te kobiete na przejsciu dla piesz
                        > ych potracona przez Najsztuba - kazdego to moze spotkac, bo kazdemu zdarza sie
                        > byc pieszym czy sasiadem.
                        >

Właśnie dlatego tak bardzo była potrzebna Izba Dyscyplinarna,zeby skończyła się bezkarność tej bandy przestępców.Muszą ponieść karę za swoje bandyckie wybryki.Nie tylko sędziowie,ale i prokuratorzy,adwokaci,komornicy.Lewactwo z oburzeniem pisało o takich przypadkach ,ale kiedy PiS zaczął rządzić ,to oni są już przeciw.Stają w obronie tych przestępców.Ludzie z tymi bandytami walczą 20 lat i nie było bata na nich.
                        • rena-ta49 Sprawa R.Kluski tez powinna być pokazana, 04.02.20, 17:37
                          Chociaż to bardzo stara sprawa,a Kluska częsciowo wygrał z lewcką kastą,
                          to trzeba by pokazą ile lat walczył ,jaki majątek stracil.Kluska co prawda dostał 1 mln 90 tys. zł odszkodowania,
                          ale jego majątek wart był znacznie wiecej wart.
                          wgospodarce.pl/informacje/15161-roman-kluska-jednak-zwyciezca-1-mln-90-tys-zl-odszkodowania-za-bledne-decyzje-w-sprawie-optimusa

Przeczyjacie komentarze pod art.
                          One pochodzą z 2014 r,wtedy PiS nie rządził.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka