Dodaj do ulubionych

Józef Grzyb vel Frasyniuk,o Morawieckich:

18.01.20, 16:52
"Morawieccy walczyli z komunizmem? Błagam... Jeden wyjechał, o drugim nic nie słyszałem"

Ten sam Frasyniuk ,któremu komuch Czarzasty przypomniał :
https://pbs.twimg.com/media/DBULrYzXUAEgo_-.jpg
https://pbs.twimg.com/media/EOkfIUsX4AIQNnD.jpg
https://pbs.twimg.com/media/EOkfIqbWAAALi0n.jpg

Widział ktos takie fotki Morawieckiego?
Ale takie fotki ,jak SB-ecja siłą wprowadza Morawieckiego do samolotu
z biletem w jedną stone,jak widziałam:


Kornel Morawiecki nie zyje,nie może się bronić, trzeba sie nazywać Józef Grzeb vel Frasyniuk.
Frasyniuk to ten o którym Kiszczak mówił że gdyby nie był pożyteczny dla Służby Bezpieczeństwa PRL to by go złapali w ciągu 24 godzin i ten sam który po 1989 wraz z wrażymi SBekami założył firmę transportową nie mając ani grosza?


Obserwuj wątek
  • rena-ta49 Re: Józef Grzyb vel Frasyniuk,o Morawieckich: 18.01.20, 17:21
   List Otwarty
   Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w Okresie Stanu Wojennego
   Województwa Podkarpackiego

   Wielce Szanowny Pan Obywatel III RP
   Władysław Frasyniuk

   – Gdy w latach 1980-81, jako bardzo młody działacz „Solidarności”, pełniłeś funkcję przewodniczącego „Solidarności” Zarządu Regionu Dolnośląskiego, cieszyłeś się naszym szacunkiem;

   – Gdy tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego przeprowadziłeś brawurową, udaną akcję wybrania z banku i ukrycia przed komunistami związkowych pieniędzy (80 milionów złotych), byłeś przez nas za to podziwiany;

   – Gdy ukrywając się przed SB przewodziłeś podziemnym strukturom „Solidarności” na Dolnym Śląsku, uznawaliśmy Ciebie za genialnego konspiratora, oddanego bez reszty sprawom Ojczyzny;

   – Gdy po aresztowaniu i skazaniu na długoletnie więzienie z godnością i odwagą przeciwstawiałeś się władzom więziennym, za co byłeś wielokrotnie katowany, byłeś dla wielu z nas idolem (i to pomimo tego, że byłeś znacznie młodszy od nas). Podziwiała Ciebie wtedy cała Wolna Polska!

   I mogłeś tym wszystkim pozostać na zawsze! Co więcej, mogłeś wejść do historii jako jeden z najbardziej godnych szacunku polskich patriotów! Ale ty wybrałeś zupełnie inną drogę!

   Ze skromnego kierowcy, jakim niegdyś byłeś, przeistoczyłeś się w aroganckiego wielkiego biznesmena, mającego za nic ludzi, w tym Twoich dawnych kolegów! Z oddanego działacza związkowego przeistoczyłeś się w kumpla postkomunistów, byłych funkcjonariuszy komunistycznych służb specjalnych, a przy tym w obrońcę aferzystów i różnego rodzaju ciemnych typków!

   Do dziś nie wiadomo gdzie trafiła większa część kwoty z owych słynnych 80 milionów! Wiemy za to, bo sam o tym mówiłeś, że pieniądze na twoją wielką firmę transportową pożyczyłeś od Zygmunta Solarza – byłego tajnego współpracownika komunistycznych służb specjalnych!

   Po roku 1989, zamiast walczyć o sprawiedliwą, w pełni wolną i suwerenną Polskę, nieustannie znieważasz i ośmieszasz tych, którzy to czynią, powołując się przy tym (wzorem Adama Michnika) na swoją więzienną przeszłość (rzeczywiście godną szacunku). Ale przecież nie tylko Ty siedziałeś w więzieniu! Nie tylko Ty byłeś bity i szykanowany! Przecież bardzo wielu mniej znanych działaczy podziemia okresu stanu wojennego doznawało wtedy podobnych szykan, a dziś często żyje w biedzie! A przecież to co znosiłeś w więzieniu jest niczym z tymi mękami, jakie musieli znosić choćby Żołnierze Wyklęci, zanim komunistyczni kaci skrócili je strzałem w tył głowy! A żyjąca do dziś garstka Żołnierzy Wyklętych, którym ostatecznie zamieniono karę śmierci na długoletnie więzienie, nie chełpi się ani swoimi czynami, ani tym, co wycierpieli, uważając, że spełniali jedynie swoją powinność wobec Ojczyzny!

   Jednakże najbardziej podłym spośród Twoich czynów po roku 1989 było włączenie się w haniebną akcję tzw. Obywateli RP uniemożliwienia uczestnikom miesięcznic smoleńskich przemarsz w modlitewnym pochodzie pod Pałac Prezydencki. Stając (czy raczej siadając) razem z byłymi SB-kami, prowokatorami i tzw. pożytecznymi idiotami na ulicy, celem zatrzymania przemarszu pochodu, udowodniłeś że nie tylko obce Ci są wszelkie ludzkie odruchy, ale także, że kłamstwo smoleńskie jest Ci znacznie bliższe od prawdy, o tym co się tam naprawdę wydarzyło! Zapewnie czujesz wielką dumę z tego, że po ujawnieniu bestialstwa Rosjan (czy raczej post-sowietów), którzy pastwili się na zwłokami Prezydenta RP, polskich generałów, parlamentarzystów i pozostałych uczestników tragicznego lotu do Smoleńska, udowodniłeś, że nie różnisz się niczym od nich!

   Po tym wszystkim, co czynisz po roku 1989 możemy tylko Tobą pogardzać!

   W imieniu członków Stowarzyszenia Osób Represjonowanych
   w Okresie Stanu Wojennego Województwa Podkarpackiego
   Prezes SOR – Józef Konkel   wzzw.wordpress.com/2017/06/23/%E2%96%A0%E2%96%A0-mocny-list-osob-represjonowanych-w-stanie-wojennym-do-frasyniuka-%E2%96%A0%E2%96%A0/
    • al-szamanka Re: Józef Grzyb vel Frasyniuk,o Morawieckich: 20.01.20, 14:23
     rena-ta49 napisała:

     > Te tchórze lubią atakować tych, którzy nie mogą się bronić. Wtedy czują się pew
     > nie.
     > Czy to Tusk i Palikot przy Smoleńsku.
     > Czy Frasyniuk i Wałęsa wobec Kornela Morawieckiego.
     > Jak nazwać takie zbydlęcenie?

     Wystarczy zacytowac to, co napisalas powyzej:

     "Frasyniuk to ten o którym Kiszczak mówił że gdyby nie był pożyteczny dla Służby Bezpieczeństwa PRL to by go złapali w ciągu 24 godzin i ten sam który po 1989 wraz z wrażymi SBekami założył firmę transportową nie mając ani grosza?"
     A wszystkie Tuski, Palikoty i Walesy, to dokladnie to samo albo jeszcze gorzej niz Frasyniuk.

     --
     AL

     Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
      • al-szamanka Re: Józef Grzyb vel Frasyniuk,o Morawieckich: 20.01.20, 21:22
       rena-ta49 napisała:

       > Józek Grzyb nie wytłumaczył do tej pory gdzie jest kasa Solidarności która zaop
       > iekował się Pan Pinior i Józef Grzyb czy jak kto woli Frasyniuk?
       ?Frasyniuk z Bo
       > lkiem nie mogą "przetrawić",że Kornel Morawiecki nigdy Solidarności Walczącej n
       > ie zdradził.


       Za coś trzeba było te tiry kupić.

       --
       AL

       Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka