Dodaj do ulubionych

Najbardziej mi się podba,jak ignoranci

28.03.20, 16:56
by nie powiedzieć kretynka z kretynem zarzucają Premierowi kłamstwo,kiedy mówi ,że UE nie dała na walke z koronawirusem żadnych pieniędzy!
Przesunięcie środków nie oznacza dodatkowych.To są przesunięcia z innych programów. Gdyby nie koronawirus te środki i tak byłyby dla Polski. Czyli z polskiego na nasze tłumaczę tłumokom :UE pozwoliła wydać pieniądze które i tak mieliśmy już przyznane. Na walkę z koronawirusem czyli de facto na ochronę biznesu Niemiec którego montownie są u nas. Taka to sprytna jest ta UE
Ale dla tytanów umysłowych jest to bez znaczenia,TVN im powiedział ,ze Morawiecki kłamie!!
Obserwuj wątek
      • rena-ta49 Re: Najbardziej mi się podba,jak ignoranci 28.03.20, 19:43
        al-szamanka napisała:

> Taka to już Yntelygencja co tylko swoim Polokom wierzy i jeszcze komunistycznej
        > Konstytuści
        >

A Salwini:
        "To szaleństwo. 🇪🇺 potrzebuje następnych 15 dni, by zdecydować co robić, komu i jak pomóc. W stanie pełnego kryzysu, gdy ludzie umierają, teraz na zapalenie płuc, potem może z biedy. To nie Unia, ale nora żmij i szakali.'
        Najpierw pokonamy wirusa, potem zastanowimy się nad Unią. I jeśli będzie trzeba, pożegnamy ją, nawet nie dziękując. W Berlinie i Brukseli nie zrozumieli, że ludzie umierają.
        Jeśli taka jest Unia, to jest to obrzydliwość. A dajcie sobie siana"
        twitter.com/matteosalvinimi/status/1243515894543908865
        wpolityce.pl/swiat/493231-salvini-to-nie-unia-ale-nora-zmij-i-szakali
        Ale ynteligencja wie tylko to co im GW-noprawda napisze,albo TVN powie.
        Własny rozum nie pracuje,bo rozumie brak!!
        • rena-ta49 Re: Najbardziej mi się podba,jak ignoranci 31.03.20, 13:21
          https://pbs.twimg.com/media/EUXsT3mXsAE6nS5.jpg
          Specjalne uprawnienia w Orban do walki z wirusem z siłą? Z szacunkiem popieram wolny wybór węgierskiego parlamentu (137 głosów za i 53 przeciw), demokratycznie wybrany przez obywateli. Dobra robota dla mojego przyjaciela Viktora Orbana i powodzenia dla wszystkich mieszkańców Węgier.
          twitter.com/matteosalvinimi/status/1244660714985357313

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka