Dodaj do ulubionych

Ujawniają się lewaccy rasisiści...

04.06.20, 21:53
Banda lewackich kretynów małpujących idiotyczne zachowania z USA
https://pbs.twimg.com/media/EZrOG-6XkAEEIs0?format=jpg&name=small
Niech jeszcze teraz w ramach przeprosin zrobią laskę wszystkim murzynom w Polsce.
Obserwuj wątek
        • al-szamanka Re: Jakie czasy taki" bohater" 06.06.20, 08:20
          W obdukcji nie stwierdzono urazów karku i szyi. Facet był tak naćpany, że nawet podmuch wiatru mógł go zabić. Założę się, że ci leżący na ziemi nawet nie mają pojęcia jakim był bandziorem, ale idą jak barany za głosem tych, co im piorą mózgi.
          • rena-ta49 Re: Jakie czasy taki" bohater" 06.06.20, 08:48
            al-szamanka napisała:

> W obdukcji nie stwierdzono urazów karku i szyi. Facet był tak naćpany, że nawet
            > podmuch wiatru mógł go zabić. Założę się, że ci leżący na ziemi nawet nie mają
            > pojęcia jakim był bandziorem, ale idą jak barany za głosem tych, co im piorą m
            > ózgi.
            >

Dokładnie,za napad z bronią w ręku na kobietę w ciązy juz mu się kula należała.
            Tu wyniki obdukcji:
            https://pbs.twimg.com/media/EZwda_jXkAA-V7u?format=jpg&name=small
            Policjant pójdzie siedzieć prawdopodobnie za to ,że wiedział z jakim bandziorem ma do czynienia.
            Lewactwo ma kompletnie wyprane mózgi.
                • rena-ta49 Re: Mnie też nikt nie przeprasza,a Was? 10.06.20, 11:43
                  al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
                  >
                  > > [img]https://pbs.twimg.com/media/EaICXWfXgAc4b0u?format=jpg&name=small[/i
                  > mg]
                  >
                  >
                  > Przyklad bezgranicznego pustoglowia. Az wierzyc sie nie chce, ze az tak doszcze
                  > tnie mozna sprac mozgi
                  >
                  >

Zaraz za Murzynka Bambo będą klękać?
                  • czarek_sz Re: Mnie też nikt nie przeprasza,a Was? 10.06.20, 13:55
                    Ten obrazek i podobne to dowód na to że w każdym społeczeństwie występuje pewien odsetek osób zdrowych fizycznie i nawet wykształconych ale upośledzonych. Co powoduje debilizm u tych kobiet który widzimy na zdjęciu ? ja nie potrafię tego wytłumaczyć.
                    • rena-ta49 Re: Mnie też nikt nie przeprasza,a Was? 10.06.20, 15:58
                      czarek_sz napisał:

> Ten obrazek i podobne to dowód na to że w każdym społeczeństwie występuje pewie
                      > n odsetek osób zdrowych fizycznie i nawet wykształconych ale upośledzonych. Co
                      > powoduje debilizm u tych kobiet który widzimy na zdjęciu ? ja nie potrafię tego
                      > wytłumaczyć.

Czekam kiedy to oglupiale lewactwo zacznie ryje pastowac,jak jak ów dziennikarz z GW-no prawdy.
                      • al-szamanka Re: Mnie też nikt nie przeprasza,a Was? 10.06.20, 16:20
                        rena-ta49 napisała:

> czarek_sz napisał:
                        >
                        > > Ten obrazek i podobne to dowód na to że w każdym społeczeństwie występuje
                        > pewie
                        > > n odsetek osób zdrowych fizycznie i nawet wykształconych ale upośledzonyc
                        > h. Co
                        > > powoduje debilizm u tych kobiet który widzimy na zdjęciu ? ja nie potrafi
                        > ę tego
                        > > wytłumaczyć.
                        >
                        > Czekam kiedy to oglupiale lewactwo zacznie ryje pastowac,jak jak ów dziennikarz
                        > z GW-no prawdy.

Nie zaczna, bo wtedy murzyni by ich oskarzyli o to, ze ich parodiuja. W USA juz sie murzynki wsciekaja, ze niektorzy biali nosza dredy, co uwazaja za niegodne nasladownictwo. Ale gdy te same murzynki prostuja wlosy, to zadna biala nie zwraca na to uwagi.
                    • rena-ta49 Re: Mnie też nikt nie przeprasza,a Was? 10.06.20, 16:23
                      czarek_sz napisał:

> Ten obrazek i podobne to dowód na to że w każdym społeczeństwie występuje pewie
                      > n odsetek osób zdrowych fizycznie i nawet wykształconych ale upośledzonych. Co
                      > powoduje debilizm u tych kobiet który widzimy na zdjęciu ? ja nie potrafię tego
                      > wytłumaczyć.

Czekam kiedy to oglupiałe lewactwo zacznie ryje pastowac,jak jak ów dziennikarz z GW-no prawdy.
                      Podobno HBO usuwa film "Przemineło z wiatrem" jako rasistowski.
                      • rena-ta49 Re: Mnie też nikt nie przeprasza,a Was? 10.06.20, 18:39
                        rena-ta49 napisała:

> czarek_sz napisał:
                        >
                        > > Ten obrazek i podobne to dowód na to że w każdym społeczeństwie występuje
                        > pewie
                        > > n odsetek osób zdrowych fizycznie i nawet wykształconych ale upośledzonyc
                        > h. Co
                        > > powoduje debilizm u tych kobiet który widzimy na zdjęciu ? ja nie potrafi
                        > ę tego
                        > > wytłumaczyć.
                        >
                        > Czekam kiedy to oglupiałe lewactwo zacznie ryje pastowac,jak jak ów dziennikarz
                        > z GW-no prawdy.
                        > Podobno HBO usuwa film "Przemineło z wiatrem" jako rasistowski.

kultura.onet.pl/film/wiadomosci/przeminelo-z-wiatrem-usuniete-z-hbo-max-ze-wzgledu-na-rasistowskie-tresci/jqzvlg4

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka