Dodaj do ulubionych

Niepełnosprawna wyrzucona spod opieki fundacji,

09.07.20, 17:18
za poparcia dla Prezydenta Dudy.To jest sqrwysyństwo lewackie. Taką Polskę nam zrobią jeśli nie daj Panie Boże wygrają ! Tęczowy zamordyzm!
wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7768140,niepelnosprawna-wykluczona-fundacja-poparcie-duda-trzaskowski-wybory-prezydenckie.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Obserwuj wątek
  • mala200333 Re: Niepełnosprawna wyrzucona spod opieki fundacj 24.07.20, 18:08
   Niepełnosprawna kobieta twierdziła w mediach, że szefową fundacji jest radna PO. - To nie jest prawda, nie należę do tej partii od pięciu czy sześciu lat – mówi nam Katarzyna Zwierzchowska, prezes Fundacji Dum Spiro Spero. Dlaczego porozumienie z Anną Derewienko zostało rozwiązane na początku lipca? – Otrzymaliśmy pismo od jednego z naszych sponsorów, że w związku z zachowaniem Anny Derewienko wycofuje się ze wsparcia – mówi nam Katarzyna Zwierzchowska.

   Właściciel bydgoskiej firmy Proxymedia Films pisze w oświadczeniu, że osoby związane z jego firmą zaprzestają przekazywania 1 proc. na rzecz fundacji. "Nasza decyzja jest spowodowana skandalicznym zachowaniem jednej z państwa podopiecznych – Ani Derewienko. Nasza firma oraz jeden z właścicieli jest notorycznie szkalowany przez Anię za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ofiarą wpisów jest szeroka grupa osób, w tym małoletnie dzieci" – pisze w oświadczeniu Michał Grzelak.

   Sprawa ma podtekst osobisty. Jak udało nam się ustalić, Anna Derewienko była wieloletnią partnerką brata Michała Grzelaka. Po rozstaniu zamieszczała w internecie atakujące byłego partnera i jego rodzinę wpisy. – Tak, to prawda. Byliśmy razem. Czy szkalowaniem można nazwać przesyłanie mu naszych wspólnych zdjęć? Kontaktowałam się też z tymi dziećmi, one już nie są wcale małoletnie, ale na pewno nie wypełnia to znamion stalkingu, o jakim mowa w przepisach – mówi nam Anna Derewienko. Przyznaje także, że na swoim profilu na Facebooku pisała, że ma żal do swojego byłego partnera i jego rodziny.

   Były partner Anny Derewienko i jego rodzina zawiadomili policję. Jak przekazali w oświadczeniu, "złożyliśmy w tej sprawie zawiadomienie na policję wraz z szerokim materiałem dowodowym i toczy się obecnie postępowanie karne z art. 190a Kk (stalking – przyp.aut.)". Anna Derewienko potwierdza, że toczy się takie postępowanie, ale odrzuca zarzuty.
   • mala200333 Re: Niepełnosprawna wyrzucona spod opieki fundacj 24.07.20, 18:12
    Archiwum prywatne
    Gdy otrzymaliśmy oświadczenie pana Grzelaka, zebrał się zarząd fundacji. Już wcześniej docierały do nas niepokojące informacje na temat pani Derewienko. Uznaliśmy, że szkodzi podopiecznym naszej fundacji, ponieważ oni także stracili wsparcie finansowe i postanowiliśmy rozwiązać zgodnie z prawem zwartej z nią porozumienie – mówi nam Katarzyna Zwierzchowska.




    Fundacja domaga się przeprosin od Anny Derewienko, ale także od mediów, które cytowały jej wypowiedzi. – Przygotowujemy także list do pana prezydenta Andrzeja Dudy, który po kłamstwach pani Anny sam do niej zadzwonił. Mam nadzieję, że wszyscy wreszcie zobaczą, że padli ofiara oszustwa pani Ani. Traktujemy to jako ostateczność, ale jeśli ona nas nie przeprosi, wystąpimy do sądu – zapowiada prezes Fundacji Dum Spiro Spero.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka