Dodaj do ulubionych

Kim naprawdę jest Trzaskowski?

24.07.20, 21:55

Rzeczywistość powyborcza jest dla wielu ludzi szokująca. Wybory wygrał kandydat PiS, Andrzej Duda. Najbardziej zagorzali przeciwnicy urzędującego Prezydenta wciąż nie mogą otrząsnąć się z szoku, i zorganizowali na Facebooku specjalne wydarzenie – „Majdan czas zaczynać – walcząca opozycja.” Zapowiadają, że nie poprzestaną i zrobią wszystko, byle tylko doprowadzić do trzeciej tury wyborów prezydenckich. Uważają oni, że wybory te zostały sfałszowane. Swoje duże niezadowolenie z wyniku wyborów wygłosił również George Soros, największa menda półświatka liberalnego.

Ale Andrzej Duda wygrał. PiS już teraz szykuje się do ofensywy legislacyjnej. Mają wziąć się za media, które w większości są niemieckie, za sądy, w których wciąż zasiadają byli komuniści z czasów PRLu, i za system edukacji. Ważne by rząd wziął się również za uniwersytety, w których wciąż zasiadają albo komuniści, albo tęczowi neomarksiści, jak i za organizacje pozarządowe (NGOsy), które finansowane są z zagranicy (głównie przez Niemcy, Francję i George Sorosa).

Ciekawie zagłosowali młodzi ludzie – w większości nie tyle za Trzaskowskim, co przeciwko Dudzie. Choć w 2015 roku na Dudę głosowali głównie młodzi ludzie. Przyczyna tego jest taka, że w 2015 roku Duda był antysystemowcem, który chce obalić znienawidzony rząd PO-PSL, zaś teraz, w 2020 roku, Duda był symbolem znienawidzonego systemu. Tak to już jest, że Polak nie może popierać rządu, zawsze musi być ten element romantycznego oporu przeciwko władzy, tej naiwnej szarży z szabelką na czołgi. A już w szczególności młody. Młodość jest narwana, naiwna, buntownicza i z natury antysystemowa.

Nawet, gdyby zastępy aniołów zstąpiły z nieba i rządziły Polską, to po czterech latach Polak, szczególnie młody, i tak zagłosuje choćby na samego Hannibala Lectera. Dlaczego? Bo kurwa tak. Bo ten anielski rząd to przecież znienawidzony system, z którym trzeba walczyć. Dla samej zasady. Logiki w tym nie ma, są tylko czyste emocje. Przynajmniej część wyborców w ten sposób rozumuje. Więc głosując przeciwko znienawidzonemu systemowi Dudy i Kaczyńskiego, młodzi oddali głos na jeszcze gorszy system Trzaskowskiego, czyli Sorosowe NWO – Nowy Porządek Świata.
https://i0.wp.com/jarek-kefir.com/wp-content/uploads/2020/07/IMG_20200716_005609.jpg?resize=768%2C452&ssl=1
cdn...
Obserwuj wątek
  • rena-ta49 Re: Kim naprawdę jest Trzaskowski? 24.07.20, 21:56
   Poniżej przedstawię Wam, drodzy antysystemowcy, kim jest człowiek, na którego część z Was oddała swój głos:

   Cytat: „Kim jest człowiek, który przegrał prezydencką batalie z Andrzejem Dudą? Kim jest Rafał Trzaskowski? Mówiąc w skrócie, jest emanacją najgorszych ścieków i zanieczyszczeń, które od dziesięcioleci niszczą Zachód a od czasu upadku komunizmu niszczą Polskę. Jest typowym chorym produktem dzisiejszej epoki. Emanacją tego wszystkiego co wywołuje w człowieku odruchy wymiotne. Jest wyrazem ostatniego rozpaczliwego skowytu warszawskich zgniłych salonów i establishmentów, które najpierw przehandlowały Polskę zagranicznym korporacjom i bankom a teraz tę masę upadłościową za wszelką cenę chcą ubrać w kolory tęczy, genderyzmu i lewicowej inżynierii społecznej. Rafał czyli zdolny chłopiec, który skończył zagraniczne studia za pieniądze George’a Sorosa – globalnego kryminalisty, który stoi za każdym trawiącym świat gównem – od kryzysów finansowych począwszy, poprzez pandemię koronawirusa aż po sponsoring obecnej murzyńskiej demolki w Stanach Zjednoczonych.

   W 2019 roku Rafał brał udział w spotkaniu sekty Bilderberg, co umieszcza go w panteonie najgorszych ludzkich chodzących po ziemi mętów. Rafał jest wychowankiem Geremka, koncesjonowanego autorytetu republiki Okrągłego Stołu, który zginął w wypadku samochodowym podczas gdy jego sekretarka robiła mu laskę na tylnym siedzeniu a cała jego polityka zagraniczna polegała na niszczeniu Polski na arenie międzynarodowej. Rafała popiera cały postmagdalenkowy i postsowiecki pomiot – od syna stalinowskiego mordercy Cimoszewicza począwszy a na regularnym gangsterze Kwaśniewskim i naczelnym kłamcy Michniku skończywszy. Rafał nie zgodził się na stworzenie rejestru pedofilów ale za to z dumą podpisał kartę LGBT, a zboczeńca i degenerata Polańskiego bronił niczym niepodległości. Z czego jeszcze zasłynął Rafał? Z chęci rozlokowania w naszym kraju stu dwudziestu tysięcy islamskich tak zwanych „uchodźców” bo marzą się chłopakowi gwałty na warszawskich ulicach – wzorem postępowej marksistowskiej Szwecji i Niemiec pod zarządem komunistki Merkel.

   Rafał był też gotów oddać Żydom sześćdziesiąt miliardów dolarów z naszych pieniędzy, by zadośćuczynić wpływowemu przedsiębiorstwu Holokaust, które zajmuje się haraczami przy pomocy bejsbola antysemityzmu. Można nienawidzić Dudy i PiSu, można było olać te wybory co w mojej ocenie było jedynym sensownym rozwiązaniem, natomiast aby zagłosować na Trzaskowskiego, trzeba wykazywać poziom dalece posuniętej ignorancji i głupoty bądź też życzyć Polsce jak najgorzej. Innymi słowy – trzeba być albo skończoną łajzą, albo skończonym idiotą. Przypuszczam, że większość popierających Rafała z nienawiści do Dudy ani na jotę nie zdaje sobie sprawy z kim ma do czynienia. Witajcie w Polsce!” Koniec cytatu. Autor: Lukasz Grysiak.
   jarek-kefir.com/2020/07/16/kim-naprawde-jest-trzaskowski-zobaczcie-antysystemowcy-kogo-poparliscie/
  • rena-ta49 Re: Kim naprawdę jest Trzaskowski? 31.07.20, 12:11
   Trzaskowski ''urealnia'' Warszawiakom opłaty. Ja go nawet rozumiem, a nawet popieram. Bo aby mieć na finansowanie faszystowskich bojówek LGBT trzeba doić kretynów. Przecież te barany o mentalności stada i tak na niego zagłosują byle ich PiS nie potraktował jak ludzi.
   twitter.com/WitkorK/status/1289138546138320896
   • al-szamanka Re: Kim naprawdę jest Trzaskowski? 31.07.20, 19:59
    rena-ta49 napisała:

    > Trzaskowski ''urealnia'' Warszawiakom opłaty. Ja go nawet rozumiem, a nawet pop
    > ieram. Bo aby mieć na finansowanie faszystowskich bojówek LGBT trzeba doić kret
    > ynów. Przecież te barany o mentalności stada i tak na niego zagłosują byle ich
    > PiS nie potraktował jak ludzi.


    Doskonale zdanie. Moze dlatego, że ciągle jeszcze czuja się bolszewickimi pachołkami, a takim, wiadomo, do ludzi daleko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka