Dodaj do ulubionych

W USA też dobierają się do Sorosa

19.08.20, 21:42
Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zniósł ochronę wszystkich organizacji Sorosa powiązanych z Open Society, które od dziś będą traktowane jako "międzynarodowe zagrożenie". Orzeczenie ma moc w zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak też poza ich granicami.
www.waynedupree.com/2020/06/kavanaugh-soros-scotus-ruling/
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: W USA też dobierają się do Sorosa 23.08.20, 14:09
      rena-ta49 napisała:

> Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zniósł ochronę wszystkich organizacji Sorosa
      > powiązanych z Open Society, które od dziś będą traktowane jako "międzynarodowe
      > zagrożenie".
      Orzeczenie ma moc w zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak też poza
      > ich granicami.
      > www.waynedupree.com/2020/06/kavanaugh-soros-scotus-ruling/

Bardzo mi to odpowiada. Soros jest już mocno nie pierwszej młodości i mam nadzieję, że takie działanie spowoduje, że zabraknie mu czasu, aby zupełnie zepsuć świat.
      • rena-ta49 Re: W USA też dobierają się do Sorosa 23.08.20, 21:05
        al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
        >
        > > Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zniósł ochronę wszystkich organizac
        > ji Sorosa
        > > powiązanych z Open Society, które od dziś będą traktowane jako "międzyna
        > rodowe
        > > zagrożenie".
        Orzeczenie ma moc w zarówno w Stanach Zjednoczonych, ja
        > k też poza
        > > ich granicami.
        > > www.waynedupree.com/2020/06/kavanaugh-soros-scotus-ruling/
        >
        >
        > Bardzo mi to odpowiada. Soros jest już mocno nie pierwszej młodości i mam nadzi
        > eję, że takie działanie spowoduje, że zabraknie mu czasu, aby zupełnie zepsuć ś
        > wiat.
        >

Obawiam sie ,że póki nie zejdzie,(a będzie to wcześniej niż później) narobi jeszcze wiele zła na świecie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka