Dodaj do ulubionych

W moim mieście 65 punktów szczepień

12.01.21, 07:50
Chyba nikt nie będzie miał trudności z znalezieniem punktu najbliżej swojego
miejsca zamieszkania.
www.gov.pl/web/szczepimysie/slaskie
Moja przychodnia już zapisuje na szczepienia od ubiegłego tygodnia.
Zapisałam się i czekam na telefon.
Obserwuj wątek
      • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 12.01.21, 11:03
        al-szamanka napisała:

> To znaczy, że cała procedura jest dobrze zorganizowana.... tylko szczepionek tr
        > zeba.
        >

Oczywiście,ja nie mam powodu do narzekania.Zazwyczaj narzekają malkontenci,którzy sami nigdy niczego w życiu nie zrobili.
        Licze na to ,że jak juz weszła szczepionka Moderny ,to to przyspieszy.
          • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 12.01.21, 19:12
            al-szamanka napisała:

> Pocieszające jest to, że w Polsce rośnie liczba osób chcących się zaszczepić. O
            > sobiście załamana jestem syt. u mnie w pracy. Razem ze mną chce się (dobrowolni
            > e) w sumie zaszczepić tylko 3 pracowników..
            >

Jestem pewna ,że ci niezdecydowani szybko się zaszczepią kiedy nadejdzie czas urlopów.
            Do samolotu nie wejdą,kwatery nie wynajmą,wszędzie będzie potrzebne zaświadczenie o szczepieniu.
              • al-szamanka Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 13.01.21, 19:29
                rena-ta49 napisała:

> Tylko lemingi nic nie wiedzą ,o niczym nie słyszeli i w ich zadupiach też o nic
                > zym nie wiedzą.W mojej przychodni rzetelnie informują i nie ma żadnych problemó
                > w.
                > Leming to taki stan że , nawet łopatą do tych pustych czerepów nie nałożysz.

Może nawet słyszeli, ale udają, że nie wiedzą, bo by musieli przyznać, że PiS sobie radzi.
                • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 14.01.21, 08:34
                  Może nawet słyszeli, ale udają, że nie wiedzą, bo by musieli przyznać, że PiS sobie radzi.

Sądzisz,ze można tak doskonale udawać inteligentnego inaczej?

Ja zakładam,że to nie udawanie.Oni świadomie, nawet w tak błahych sprawach chcą uderzać w PiS,a pokazują jak są niekumaci .Przecież nawet największy głąb powinien na tej stronie wpisać swoje miasto i dowie się wszystkiego:
                  www.gov.pl/web/szczepimysie/slaskie
            • al-szamanka Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 13.01.21, 19:27
              rena-ta49 napisała:

> al-szamanka napisała:
              >
              > > Pocieszające jest to, że w Polsce rośnie liczba osób chcących się zaszcze
              > pić. O
              > > sobiście załamana jestem syt. u mnie w pracy. Razem ze mną chce się (dobr
              > owolni
              > > e) w sumie zaszczepić tylko 3 pracowników..
              > >
              >
              > Jestem pewna ,że ci niezdecydowani szybko się zaszczepią kiedy nadejdzie czas u
              > rlopów.
              > Do samolotu nie wejdą,kwatery nie wynajmą,wszędzie będzie potrzebne zaświadczen
              > ie o szczepieniu.

Prawdopodobnie. Jeden z tych co się zapisał na szczepienie, jeszcze 2 tygodnie temu mówił, że się nie zdecyduje. Teraz siedzi na kwarantannie, gdyż miał kontakt osobą z kontaktu (będąc na urlopie) i szybciutko zmienił zdanie.
              • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 15.01.21, 15:10
                Dziwne jest to ,że jesteście w tej najbardziej narażoną grupą,a są ludzie którzy nie chcą się szczepić.Dla mnie siedzenie na kwarantannie byłoby okropna "karą",ja bym chyba zwariowała.
                Jestem przyzwyczajona do aktywnego spędzania czasu i ja chcę się zaszczepić szybko ,by móc spotykać się ze znajomymi,nie tylko z najbliższą rodzina.Ja chcę jechać na urlop ,który mam zarezerwowany od ubiegłego roku.
                • al-szamanka Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 15.01.21, 20:13
                  Dokładnie, myślę tak samo jak Ty. Ludzie sa dziwni. Jak tak dalej pójdzie, to rząd będzie musiał wprowadzić szczepienia obowiązkowe, szczególnie dla grup narażonych, a moja jest, tak jak wspomniałaś, bardzo narażona.
                  A jedna już powiedziała, że jak będą chcieli ją zmusić, to się zwolni i pójdzie na bezrobotne.
                  • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 15.01.21, 20:47
                    al-szamanka napisała:

> Dokładnie, myślę tak samo jak Ty. Ludzie sa dziwni. Jak tak dalej pójdzie, to r
                    > ząd będzie musiał wprowadzić szczepienia obowiązkowe, szczególnie dla grup nara
                    > żonych, a moja jest, tak jak wspomniałaś, bardzo narażona.
                    > A jedna już powiedziała, że jak będą chcieli ją zmusić, to się zwolni i pójdzie
                    > na bezrobotne.
                    >

Jakie to głupie .Na złość mamie odmroże sobie uszy,zwolnię się z pracy ,a jak będę chciała pojechać na urlop to mnie nie wpuszczą do samolotu,do hotelu, bo nie będą przyjmowali niezaszczepionych.Bezrobotnych niezaszczepionych też nie przyjmą.
                    • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 17.01.21, 09:50
                      Lemingom wciąż ,jak w czasach PRL potrzebni są jacyś koordynatorzy.Tępakom nie wystarczy tel 989 ,nie wystarczy bardzo czytelna strona ,nie potrafią założyć internetowego konta pacjenta ,bo nie potrafią samodzielne myśleć.Za nich zawsze myśleli i kierowali nimi jacyś koordynatorzy,albo sekretarze!!!
                      • a74-7 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 17.01.21, 10:56
                        Tu sie nie zgodze z opinia szanownej renaty wink
                        Pamietam jak chorowalam po szczepiniu na grype,a nie jestem alergikiem smile Nie mialo to tez nic wspolnego z lemingoza ;Dbig_grin
                        Co prawda szczepienie bylo dawno temu, ale teraz t szczepionki tez sa "w powijakach"
                        Kazdy z nas ma wybor sa tacy ktorzy biora wszystkie szczepionki jak leci,szczegolnie u nas nimi szastaja jak z rekawa - na shingles, na grype ,na pneumonie ,
                        trzeba miec zdrowie big_grinbig_grin
                        Co z tego, ze szczepia kogos jak psa , czy kota ,co roku dla - glownie insurance sake,
                        a maski i tak trzeba nosic, raczki zelowac i dystans 2 metry, i tak beda ciebie ustawiac w kolejce do banku ( wyjscie :digital banking) w kolejce do sklepu ( digital shopping )wyjedziesz na wakacje w maseczce i w niej wrocisz , co daje ci poza tym "paszportem" ta szczepionka ?Obietnice zdrowia ? Nie, wirus mutuje, zanim zaszczepia ostatniego i ciebie drugi raz -trzeba znowu leciec po nastepna .
                        Wiecej sensu ma szczepienie na malarie ,tyfus i cos tam jeszcze w przypadku podrozowania do krajow tym swinstwem zagrozonych.Stad pewnie polskie gwiazdeczki lataja do raju ,-)
                        https://v.wpimg.pl/NzI0MDk3YRsoUjt3REhsDmsKby0CEWJYPBJ3ZkR8YUx9BDVrDVoiHztVPStFVDwPOVE6NEVDIlUoQCRrHQJhHiBDPSgKSmEfJFIoIEQALEl4Un51CB4qGywEYHBZAn1XcAUsJUZVLU9-UX98WVd8SSwSMA
                        Jesli chodzi o wlasne zdrowie- kazdy powinien miec wlasna wole ,nie dajmy sie zwariowac .
                        • rena-ta49 Re: W moim mieście 65 punktów szczepień 17.01.21, 11:52
                          A ja zgadzam sie z Toba częściowosmile Jestem alergikiem i chociaż szczepię się na grype ,nigdy po tej szczepionce nie chorowałam.Czyli każdy organizm reaguje inaczej na szczepionki,ale też na lekarstwa.Bardziej by mnie interesowało ilu ludzi na świecie ma alergię np. na popularną aspirynę,albo na inne popularne leki?
                          Kazdy lek w opakowaniu ma chyba metrową instrukcje jakie mogą wystąpic skutki uboczne po zażyciu.Nawet suplementy dietysmilesmile
          • rena-ta49 Re: Moje szczepienie 2021.02.25 o 16,45 23.01.21, 08:07
            al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
            >
            > > Takiego SMS-a dostałam o 1,47 w nocy.
            >
            >
            > Aaaa, w tym dniu bede juz chyba 2 tygodnie po drugiej dawce, czyli dokladnie za
            > szczepiona wink
            >

Jeśli wszystko będzie odbywało się płynnie,to ja do końca marca powinnam być dokładnie zaszczepiona.
              • rena-ta49 Re: Moje szczepienie 2021.02.25 o 16,45 23.01.21, 19:56
                al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
                >
                >
                > > Jeśli wszystko będzie odbywało się płynnie,to ja do końca marca powinnam
                > być do
                > > kładnie zaszczepiona.
                >
                >
                > Wiec oby wszystko szło jak najbardziej płynnie. Lubiłabym mieć to w końcu z gło
                > wy.
                >

Wszyscy chyba mamy dosyć uwięzienia w domach.Braku spotkań ze znajomymi,przyjaciółmi.
                Chcę bez strachu wyjechać na urlop,wyjść do kina ,czy na kawę. Mam nadzieję na otwarcie się wreszcie tych miejsc gdzie były możliwe takie spotkania.
                Dlatego chcę to szczepienie mieć już z "głowy"Spotykam się z rodziną,nie powiem ,że bez obaw.Wszyscy pracują.
                • rena-ta49 Czerwony Lewak i chwali? 26.01.21, 12:48
                  Godzinę temu się zaszczepiłem, na stadionie narodowym. Organizacja szczepień perfekcyjna! Jest się podwożonym i prowadzonym niemal za rękę, przez młodzież wojskową. Nie mam najmniejszych zarzutów i uwag. Kapelusz z głowy dla tych co ten punkt tak przygotowali.
                  twitter.com/PanWaldemar/status/1354018525317390337
                  • rena-ta49 Tylko lewacki kretyn 26.01.21, 15:33
                    podaje jako przykład szczepień Izrael!!
                    Przypomnę kretynkom,że Izrael ma 9 mln ludności ,nie jest w UE i nie jest uzależniony od ograniczeń ,które stosuje UE w zakupach szczepionek!
                    Jak się podkupiło od Picera dawki przeznaczone dla innych krajów to co się dziwić?
                    tvn24.pl/swiat/szczepionka-na-koronawirusa-izrael-zabezpieczyl-wiecej-szczepionek-niz-jest-w-stanie-wykorzystac-4999868

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka