Dodaj do ulubionych

Jak PO jeździło na rekolekcje do Łagiewnik...

04.02.21, 07:59
Jak pokazywali swoje przywiązanie do kościoła ,to kiedy byli sobą?Wtedy w Łagiewnikach,czy teraz kiedy
stali się bolszewikami bezideowymi popierającymi aborcję i walkę z kościołem i skupiają takich bolszewików jak Miller,Cimoszewicz i inni?

"Kiedyś jeździli na rekolekcje do Łagiewnik, a teraz w głowie im tylko drogie garnitury, cygara i wino - komentuje Monika Olejnik."
www.se.pl/wiadomosci/polska/monika-olejnik-komentuje-wydatki-po-demoralizacja-kiedys-jezdzili-na-rekolekcje-do-lagiewnik-aa-sxP8-hwMu-ufM4.html
Obserwuj wątek
  • rena-ta49 Re: Jak PO jeździło na rekolekcje do Łagiewnik... 04.02.21, 08:02
   Prawie 80 członków Platformy Obywatelskiej zjechało do Krakowa. Wczoraj modlili się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Dziś będą się modlić na mszy w Katedrze Wawelskiej i rozmawiać z abp. Stanisławem Dziwiszem. Posłowie chcą, by metropolita ?zmobilizował ich do czynienia rzeczy dobrych?.
   Dlaczego posłowie PO wybrali krakowskie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na miejsce rekolekcji? Chcą dać wyraźny sygnał: "jesteśmy otwarci na katolików liberalnych, opozycyjnych wobec Radia Maryja". W ten sposób Łagiewniki, które rozsławił Jan Paweł II (był orędownikiem rozbudowy sanktuarium, a podczas ostatniej pielgrzymki do Polski konsekrował Bazylikę Bożego Miłosierdzia), miałyby stać się "nową Częstochową"
   krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,3102129.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka