Dodaj do ulubionych

Komorowski herbu mikrofalówka wraca do gry?

02.05.21, 17:08
Ciekawe czy razem z suflerką wróci do polityki?
Jeśli to ma być "ratunek" dla ZSL,albo PO to juz im przepowiadam klapę przedsięwzięcia!

„Różowi i czekoladowi”? 2 maja to świetna data, by ogłosić powrót Bronisława Komorowskiego do polityki
Niestety, widziałem ten wstyd na własne oczy. W Dniu Flagi RP w 2013 roku ulicami Warszawy przeszedł marsz, podczas którego widziałem jedną biało-czerwoną flagę. Była przyczepiona do… psa.

Niestety, widziałem ten wstyd na własne oczy. W Dniu Flagi RP w 2013 roku ulicami Warszawy przeszedł marsz, podczas którego widziałem jedną biało-czerwoną flagę. Była przyczepiona do… psa.

Dlatego uważam, że należy o tym przypominać kiedy tylko można, bowiem uczestnicy i organizatorzy tego zajścia wciąż chcą uchodzić w Polsce za autorytety.Skompromitowali się wówczas dziennikarze z kierownictwem ówczesnej „Trójki” (Magdalena Jethon była na czele) i Gazety Wyborczej (Jarosław Kurski był zachwycony), ale przede wszystkim prezydencka para: Anna i Bronisław Komorowscy. W podziękowaniu za udział w akcji dostali po… zegarku (co za absurd!). Wiwatowali wymachując różowymi chorągiewkami, a symbolem nowego patriotyzmu został wówczas czekoladowy orzeł. To wspomnienie ma dla mnie, Polaka gorzki
smak.
https://media.wplm.pl/thumbs/1ce/OTYwL3VfMS9jY19kMDk1YS9wLzIwMjEvMDUvMDIvMTIwMC83NjAvMWZiMDZmM2NiMDk1NDM4ZTlkZjk4NWI5Y2IxYzhiOTIuanBlZw==.jpeg
wpolityce.pl/polityka/549351-rozowi-i-czekoladowi-2-maja-komorowski-wraca-do-polityki

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka