Dodaj do ulubionych

Debile nie tankują na Orlenie,

08.05.21, 09:58
ale nie wiedzą ,że benzyna i olej napędowy pochodzą w większości z rafinerii płockiej czy gdańskiej? Niepisowskie tankowanie?
https://pbs.twimg.com/media/E02ZwiNX0AMUWHN?format=png&name=small
Obserwuj wątek
      • m.maska Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 11:10
        Obecnie panuje jakas moda na ekshibicjonizm... rozumiem jeszcze jesli jakis celebryta bierze za reklame i wciska ludziom kit ale teraz modne stalo sie pisanie o tym co jedza, gdzie spedzaja wakacje, z kim spia, ilu partnerow mieli i jakiej plci a teraz juz nawet czego nie robia. A ja sie pytam: KOGO? kogo to interesuje...
        • rena-ta49 Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 12:36
          m.maska napisała:

> Obecnie panuje jakas moda na ekshibicjonizm... rozumiem jeszcze jesli jakis cel
          > ebryta bierze za reklame i wciska ludziom kit ale teraz modne stalo sie pisanie
          > o tym co jedza, gdzie spedzaja wakacje, z kim spia, ilu partnerow mieli i jaki
          > ej plci a teraz juz nawet czego nie robia. A ja sie pytam: KOGO? kogo to intere
          > suje...
          >

Tak ,jakby kogoś obchodziło gdzie jeden z drugim debil tankuje. A tak naprawdę to swoją akcją reklamują Orlen.
          Bo to pomysł na odsunięcie PiS od władzy takimi pustymi frazesami.
          Dzbany myślą ,że myślą ,a tam tylko pustka dzwoni.
          Ja też nie tankuje na Orlenie,bo samochodu nie mam.
          • m.maska Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 13:27
            rena-ta49 napisała:

>
            > Tak ,jakby kogoś obchodziło gdzie jeden z drugim debil tankuje. A tak naprawdę
            > to swoją akcją reklamują Orlen.
            > Bo to pomysł na odsunięcie PiS od władzy takimi pustymi frazesami.
            > Dzbany myślą ,że myślą ,a tam tylko pustka dzwoni.
            > Ja też nie tankuje na Orlenie,bo samochodu nie mam.

big_grinbig_grinbig_grin

A ja, jak przyjade do Polski, bede tankowac wylacznie na Orlenie big_grin
            • rena-ta49 Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 17:14
              m.maska napisała:

> rena-ta49 napisała:
              >
              > >
              > > Tak ,jakby kogoś obchodziło gdzie jeden z drugim debil tankuje. A tak nap
              > rawdę
              > > to swoją akcją reklamują Orlen.
              > > Bo to pomysł na odsunięcie PiS od władzy takimi pustymi frazesami.
              > > Dzbany myślą ,że myślą ,a tam tylko pustka dzwoni.
              > > Ja też nie tankuje na Orlenie,bo samochodu nie mam.
              >
              > big_grinbig_grinbig_grin
              >
              > A ja, jak przyjade do Polski, bede tankowac wylacznie na Orlenie big_grin
              >

A ja myślę że gdy nie ma kamer to każdy z nich tankuje gdzie mu wygodnie i je co chce mając wywalone na całą resztę. A debile podniecają Zandbergiem jedzącym hot-doga na Orlenie.
    • rena-ta49 Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 17:04
      rena-ta49 napisała:

> ale nie wiedzą ,że benzyna i olej napędowy pochodzą w większości z rafinerii pł
      > ockiej czy gdańskiej? Niepisowskie tankowanie?
      > https://pbs.twimg.com/media/E02ZwiNX0AMUWHN?format=png&name=small

31 lat temu zlikwidował PGRy, sprowadził nędzę na tysiące Polaków. Wielu ludzi nigdy nie podniosło się po tamtym koszmarze.
      Zbankrutowało mnóstwo przedsiębiorstw państwowych, nastąpiła wieloletnia zapaść gospodarki. I niewyjaśniona do dziś zagadka : autor słów „ Balcerowicz musi odejść” , odszedł w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach....
      • m.maska Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 18:26
        Czy moze byc jeszcze glupiej? to jest piaskownica i oni tego nie widza. Stare chlopy na starosc dziecinnieja i zaczynaja sie zachowywac na poziomie przedszkolakow. Ale tego szajsu drugiej, trzeciej i czwartej jakosci jaki przysylaja im Niemcy - to nie bojkotuja, to biora jak szklane paciroki i jeszcze za niego placa.
    • al-szamanka Re: Debile nie tankują na Orlenie, 08.05.21, 19:03
      rena-ta49 napisała:

> ale nie wiedzą ,że benzyna i olej napędowy pochodzą w większości z rafinerii pł
      > ockiej czy gdańskiej? Niepisowskie tankowanie?
      > https://pbs.twimg.com/media/E02ZwiNX0AMUWHN?format=png&name=small

On dalej nie kapuje. Gada tak jakby Orlen był własnością Obajtka, a pieniądze nie płynęły do skarbu państwa, czyli dla wszystkich Polaków, nawet dla takiego pierdziela jak on.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka