Dodaj do ulubionych

Bolszewicy,jak hitlerowcy potrafią tylko zabijać!

26.09.21, 10:03
Lewicowy aktywista postuluje... prawną możliwość zabijania dzieci nawet do 3. roku życia. "Ma poziom świadomości psa, więc dlaczego nie można go uśpić?"
twitter.com/PawelKuki/status/1440220787370201091
www.wykop.pl/link/6285361/3-letnie-dziecko-ma-poziom-swiadomosci-psa-wiec-dlaczego-nie-mozna-go-uspic/
wpolityce.pl/spoleczenstwo/567683-szok-mlody-lewicowy-aktywista-chce-zabijania-malych-dzieci
Obserwuj wątek
        • al-szamanka Re: Bolszewicy,jak hitlerowcy potrafią tylko zabi 27.09.21, 22:01
          rena-ta49 napisała:

> al-szamanka napisała:
          >
          > > Wymalowało toto łeb i myśli, że może gadać takie pierdoły.
          > > A rozumu mniej niż u ciężko upośledzonej ameby.
          > >
          >
          > A matka tego upośledzonego ,młodego bolszewika była jednak innego zdania i zost
          > awiła przy życiu taką kreaturę.

Może jest po prostu durna inaczej.
          • rena-ta49 Re: Bolszewicy,jak hitlerowcy potrafią tylko zabi 28.09.21, 07:59
            al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
            >
            > > al-szamanka napisała:
            > >
            > > > Wymalowało toto łeb i myśli, że może gadać takie pierdoły.
            > > > A rozumu mniej niż u ciężko upośledzonej ameby.
            > > >
            > >
            > > A matka tego upośledzonego ,młodego bolszewika była jednak innego zdan
            > ia i zost
            > > awiła przy życiu taką kreaturę.

>
            >
            > Może jest po prostu durna inaczej.
            >

Zostało jej tylko żałować ,że tego nie zrobiła.Być może on podda ją eutanazji?
            • rena-ta49 Młodzi bolszewicy nie róznia sie od starych, 28.09.21, 08:15
              o czym pisze była działaczka partii "Razem" :
              "Po dwóch kadencjach we władzach krajowych Razem wyszłam i zaczęłam głośno mówić o mobbingu, tuszowaniu przemocy seksualnej, próbach samobójczych, leczeniu psychiatrycznym, zaszczuwaniu ludzi.
              Inaczej niż wielu innych z władz, którzy widzieli, ale milczą"
              twitter.com/AgaHerrmann/status/1442104277200031745
              wpolityce.pl/polityka/567937-byla-dzialaczka-razem-oskarza-przemoc-seksualna-mobbing
              • rena-ta49 Re: Młodzi bolszewicy nie róznia sie od starych, 28.09.21, 08:25
                "I miałam już nic nie pisać, ale się prędzej uduszę.
                Bardzo lewicowy partner prawie mnie zabił, a okrucieństwo w wykonaniu lewaków widziałam w nadmiarze. Dlatego nie odpuszczam. Rozliczanie mnie ze znajomych można sobie więc odpuścić.
                A teraz kończę, bo szkoda mi słów"
                twitter.com/AgaHerrmann

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka