Dodaj do ulubionych

Jak oni szybko zapominają o tych draństwach

13.10.21, 14:58
Wiedzieli, że przegrają i świadomie wymieniali osoby na stołkach, żeby swoi wyciągnęli ze spółki ile się tylko da...
Dlatego platfusy mają taki ból dupy:
twitter.com/D_Tarczynski/status/1448246259039473669
i się dziwicie że zrobią wszystko żeby do tych koryt wrócić?
Obserwuj wątek
  • m.maska Re: Jak oni szybko zapominają o tych draństwach 13.10.21, 20:39
   Oni jak te kolonialne kacyki chca wylacznie profitow i stolkow na ktorych beda siedziec i sie pasc - oni nie zamierzaja rzadzic, najlepszym dowodem na to, ze nie maja zadnego programu dla Polski. Kiedys mieli: sprzedac wszystko ile sie da, docisnac Polakow podatkami, zabrac im OFE, pozamykac stocznie, kopalnie, cukrownie i zmusic do pracy dla Niemcow. Totez Merkel Tuska odznaczyla Orederem Karola Wielkiego "za zaslugi dla niemieckiej gospodarki".
       • rena-ta49 Re: Jak oni szybko zapominają o tych draństwach 15.10.21, 20:12
        W podlaskiej Platformy na delegata wyznaczono umierającego człowieka, a na Dolnym Śląsku do partii przyjęto 93-letnią staruszkę. Są miejsca, w których do PO zapisano całe szkoły: od dyrektora przez nauczycieli z rodzinami aż po woźnego i sprzątaczkę – wynika z informacji „Newsweeka”. Tak wyglądają kulisy pompowania kół w Platformie. W PO mówi się o tych ludziach „sztuki”. Sztuką może być każdy: syn sąsiada, szwagier, kolega z pracy, ktokolwiek. Im więcej koło liczy sztuk, tym więcej ma delegatów na zjeździe. A zjazd to ukoronowanie wszystkiego. Tu wybiera się przewodniczącego struktury powiatowej a potem barona wojewódzkiego. Sprawa jest więc dziecinnie prosta: kto zbierze więcej sztuk, ten ma władzę i dzieli łupy.
        Jednym z regionów, w którym przybyło najwięcej sztuk, jest Podlasie. Rekordzistą jest gmina Michałowo, 40 km na wschód od Białegostoku. Miejscowy burmistrz Marek Nazarko napompował tutejsze koło PO do granicy możliwości. Do jego koła w Michałowie zapisało się pół gminy: nauczyciele, przedszkolanki, szkolna kucharka, woźny, konserwator, bibliotekarka, pomoc gospodarcza z ośrodka kultury, instruktor gitary, plastyczka, wychowawca świetlicy… Część z rodzinami rodziny. W ten sposób z szesnastu sztuk szybko zrobiło się ponad 120.
        www.newsweek.pl/polska/platforma-obywatelska-pompowanie-kol-polityka-wybory-szefow-regionow-w-po-newsweekpl/fy1mnr5
        • rena-ta49 Re: Jak oni szybko zapominają o tych draństwach 15.10.21, 20:14
         Seksklub, wino i cygara - tak Platforma trwoni nasze pieniądze!
         Lubią się dobrze ubrać, podjeść, wypić i zapalić. Do tego od czasu do czasu fest się zabawić albo poharatać w gałę. Sklepy z ubraniami – prawie ćwierć miliona złotych. Restauracje – dwieście tysięcy. Salon win i cygar – prawie sto tysięcy. A wymieniać można by jeszcze długo. Za wszystkie te rachunki polityków Platformy Obywatelskiej płacimy... my wszyscy. Tygodnik „Newsweek” ujawnia szokujące wydatki partii Donalda Tuska (56 l.), która co roku dostaje z naszych podatków aż 18 mln złotych. Ćwierć miliona złotych na fatałaszki – gdzie w ogóle można wydać tyle pieniędzy na ubrania? – zastanowi się pewnie niejeden czytelnik zaciskający pasa w starych spodniach z okazji finansowego kryzysu. A no można. Warunki są dwa.

         Pierwszy taki, że wydaje się nie swoje, a nasze pieniądze. A drugi, że robi się to w sklepach najbardziej renomowanych firm odzieżowych na świecie. Politycy PO nasze pieniądze przepuścili bowiem w butikach Ermenegildo Zegny, Emporio Armani, Hugo Bossa czy Kenzo Burberry. Co ciekawe – tylko w 2010 roku Platforma przelała firmie reprezentującej te marki 75 tys. zł, z czego 27 tys... jednego dnia! Kto oprócz premiera, uwielbiającego Zegnę, zaopatruje się w tych luksusowych firmach? Tego PO nie chce zdradzić.

         Jej działacze nie ubierali się jednak sami. Aby dobrze wyglądać w błysku fleszy i kamer, wynajęli znanych stylistów. Przemysław Piprek otrzymał za swe usługi 17 tys. zł, a Joanna Lipszyc, która współpracuje z PO do dziś, otrzymała na przestrzeni 3 lat niemal 70 tys. zł – donosi tygodnik. Skarbnik PO Łukasz Pawełek tłumaczy, że były to „wydatki na obsługę wizerunkową, w tym koszty reprezentacji”.
         Ubrani i wystylizowani wybrańcy narodu nie oszczędzali też naszych pieniędzy wydając je na wcale nie takie drobne przyjemności. Niemal 100 tys. zł. zostawili w salonie z winami i cygarami. Przelewy na konto firmy trafiały czasem nawet 5 razy w miesiącu. Oburzające? Pewnie, ale to jeszcze nie koniec. W 2011 roku, tuż po wygranych wyborach Platforma zapłaciła ok. 2,5 tys. zł firmie Sigma Klub, która w tamtym czasie prowadziła nocny lokal dla panów. Reklamowały go piękne kobiety przechadzające się topless po witrynie, specjałem lokalu było zaś body sushi, czyli surowa ryba zjadana z... nagiego kobiecego ciała. Tak właśnie wygląda –nomen omen – naga prawda o wydatkach partii Donalda Tuska i jego „tanim państwie”.
         www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/na-platforma-obywatelska-wydaje-pieniadze-podatnikow/qy684z4
       • rena-ta49 Re: Jak oni szybko zapominają o tych draństwach 15.10.21, 20:19
        al-szamanka napisała:

        > rena-ta49 napisała:
        >
        > > www.tvp.info/56354319/sok-z-buraka-posel-po-kierwinski-byl-czlonkiem-grupy-sokuzburaka-teraz-chce-walczyc-z-mowa-nienawisci
        >
        >
        > I jest to ciągle burakowa metoda. Bedzie tak długo ogłaszał, że walczy z mowa n
        > ienawiści, aż lemingi szczerze w to uwierzą.
        >

        Buraki walczą z mową soku z buraka... jaja jak berety!!
          • m.maska Re: Jak oni szybko zapominają o tych draństwach 16.10.21, 13:09
           Pomijajac fakt, ze na te stolki w Spolkach Skarbu Panstwa ida pociotki partii rzadzacej, obojetnie ktorej ale aktualnie rzadzacej to ja sie pytam kogo to dziwi?
           Zalozmy, ze ktos jest wlascicielem duzej firmy, ktora prowadzi duza produkcje, to czy na stanowisko dyrektora taki wlasciciel zatrudni syna swojego konkurenta? ktory bedzie bojkotowal jego firme czy moze jednak kogos swojego? logika...
           • rena-ta49 Re: Jak oni szybko zapominają o tych draństwach 16.10.21, 20:37
            PO nie popiera niczego, popierają swoich w Spółkach Skarbu Państwa. Klasycznym przykładem Grad,ktory to miał wybudować elektrownie atomowa,ale nawet terenu nie wybrano.LOT do sprzedania,KGHM do sprzedania.
            Czego nie doprowadzili do upałości i nie sprzedali tam swoich upychali:

            "Ponad 8 tysięcy stołków dla ludzi PO i PSL
            600 spółek i instytucji kontrolowanych przez swoich. Rekordziści zarabiający nawet ponad 6 mln złotych. Jak rządzący podzielili państwo."

            www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ponad;8;tysiecy;stolkow;dla;ludzi;po;i;psl,21,0,1133845.html

            A i tak Sienkiewicz stwierdził :że"Polska już nie istnieje,tylko ch*j ,dupa i kamieni kupa"
            Tak rządzili!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka