Dodaj do ulubionych

K.Durczok nie żyje

16.11.21, 07:48
Jako człowieka jest mi go żal,ćpał,chlał i młodo zakończył żywot.
www.press.pl/tresc/68130,kamil-durczok-nie-zyje_-mial-53-lata
Obserwuj wątek
      • rena-ta49 Re: K.Durczok nie żyje 16.11.21, 12:48
        Niech Mu .ziemia lekką będzie. Jeszcze niedawno kolega redakcyjny tak wspominał pracę z nim:

"Marek Sekielski ostro o Kamilu Durczoku
        Brat Tomasza również jest dziennikarzem. Kilka lat temu znalazł się w redakcji "Faktów", zarządzanej wtedy przez Kamila Durczoka. Sposób, w jaki Durczok obchodził się z ludźmi z zespołu sprawił, że Sekielski złamał swoje postanowienia i popadł w poważne problemy psychiczne.

- Zacząłem mieć psychosomatyczne objawy tego swojego strachu, tego lęku. Wtedy w "Faktach". Ogromne problemy z jelitami. Kiedy byłem w pracy i on miał dyżur, to potrafiłem kilka razy w ciągu dnia być w toalecie. Biegunka, bóle brzucha - wspomina w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej".

To wszystko sprawiło, że Sekielski postanowił zwolnić się z redakcji, co niestety nie było tak proste. Pan Marek dodaje, że odchodził z "Faktów" przez dwa lata. Miał silne stany lękowe, że bez tej pracy nie poradzi sobie w życiu. Nie miał odwagi złożyć wymówienia. Jednocześnie czuł się coraz gorzej, co stworzyło błędne koło. Wtedy też Sekielski wrócił do picia; wcześniej brat Tomasza leczył się z alkoholizmu.
        %

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka