Dodaj do ulubionych

Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 10:30
WIECIE CO? jA CHODZIŁAM DO GIMNAZJUM NR 10 W SOSNOWCU I MOGE WAM WSZYSTKIM,
JAK TU ODWIEDZACIE TA STRONE POWIEDZIEC, ŻEBYŚCIE NIGDY W ZYCIU NIE WYBIERALI
GIMNAZJUM NR 10 LUDZIE BĄDŹCIE MADRZY I POD ZADNYM POZOREM TAM NIE
IDŹCIE!!!!!!!!! PO TAKIEJ SZKOLE NIC Z WAS NIE BEDZIE, JA TRAFILAM DO
SZPITALA BO DZIALA MI SIE TAM SAMA KRZYWDA, KRZYWDA, KRZYWDA I TYLKO
KRZYWDA!!!!! TO GIMNAZJUM SAMO JEGO ISTNIENIE TO JEST JEDNO WIELKIE
NIEPOROZUMIENIE, BO NIE MA TAM ZADNEJ KULTURY WŚRÓD UCZNIOW, ŻADNEGO POZIOMU
NAUCZANIA, A NAUCZYCIELE TO KRETYNI DO KWADRATU A MOZE NAWET
GORZEJ!!!!!!!!!!!!!!! JAKBYŚCIE CHCIELI WIEDZIEC TO NAUCZYCIELE ŁĄCZNIE Z
PEDAGOG POTRAFIĄ TYLKO WYCIĄGAC INMFORMACJE, WYKORZYSTYWAĆ LUDZI, ZNĘCAĆ SIE
PSYCHICZNIEA POTEM UDAJĄ, ŻE NIE ZNAJĄ TAKIEGO CO CHODZIL DO ICH
SZKOŁY!!!!!!!!!! pOWIEM JEDNO - GIM NR 10 NIE MA PRAWA BYTU BO PO TAKIM CZYMŚ
CZLOWIEK GLUPIEJE, DOSTAJE CHOROBY PSYCHICZNEJ. jUŻ LEPIOEJ NARORABIAC I
WYLECIEC STAMTĄD NIZ SIĘ MORDOWAĆ W TAKIM BURDELU, BO SZKODA, ŻE NIE WSZYSCY
WIEDZA, CO SIE TAM DZIEJE... wGŁOWIE SIE NIE MIESCI PO PROSTU. nAUCZYCIELE
NIE DAJA SOBIE RADY Z UCZNIAMI, KTORZY ICH WYZYWAJĄ I PONIZAJA JAK SIĘ TYLO
DA, A PO KILKU LATACH ,,NAUKI" CZLOWIEK NIC Z TAMTEGO BURDELU NIE
WYNOSI!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: GM 10 Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.crowley.pl 24.06.05, 17:43
      no,a poprzedniczka tego wpisu to niezrównoważona dziewczynka od nas z gm,ktora
      nie wiem,co tam robiła. Ja chodziłam do gm10 i bardzo sobie chwale ta szkole.
      Dzieki temu gm dostalam sie do najlepszego LO w miescie, rozwinelam tam swoje
      zanteresowania i nauczylam kreatywnosci. Nauczyciele umozliwili mi samorozwoj i
      pomogli realizowac marzenia. Jeśli nie wiecie ,gdzie iść to tylko GM 10 :D
      • Gość: absolwentka Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 00:20
        Ja jestem niezrownoważona? Moze dla Ciebie jestem, moze Ty miałaś dobre chwile
        w GM 10 ale ja nie mialam ani jednej dobrej i dlatego nie mogę nic innego
        napisać, jak tylko to że to coś co mowi sie, że jest Gimnazjum, tak naprawde
        nie ma prawa bytu. Uczniowie nie są tam traktowani jak uczniowie tylko jak
        najwieksze szmaty i zapewniam cię, że tylko tylko tak ci się wydaje, że było ci
        tam dobrze.
      • Gość: Wściekła!!! Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 14:52
        Cześć wszystkim porytym deklom z tego burdeliska w Sosnowcu. To wstyd, że
        Sosnowiec, takie porzadne miasto posiada tak poj...ne instytucje jak to cos, na
        co mówią, gimnazjum...
        Jak to obesrane sku..syństwo szlag jasny kiedyś trafi to będe skakac ze
        szczęścia!! Wszystkich bezwzględnie!! Wiecie, jedna nauczycielka, kiedy byłam
        tam, narzekala ciągle, ze za chwile zawału dostanie, że ma stan przedzawalowy
        itd. Ona to taka histeryczka była - G..o się dzialo a ona od razu ze swoim
        tekstem, że zawału dostanie.. Jakby dostala to bym z miłą chęcią jeszcze
        dobila. Jednej francy byloby mniej. I to samo z kazdym innym z GM 10, którym
        woda sodowa je... do chorego lba i się wydaje że to coś jest najlepsze..
    • Gość: Ja Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 22:46
      Nie chce byc niemiła, ale o tej szkole nie da się inaczej napisac, kiedy słyszy
      się że uczen na lekcji mówi głośno: "Ku..." albo "sp...j" no albo takie
      zdanie: "Jakby pani chorowala 20 lat to by Pani już dawno wykitowala" no jak
      mozna tak mówić do nauczyciela? Z kolei nauczyciele też nielepsi, jeden
      powiedział do ucznia: "Idź w pizdu", choc oni działają pod wplywem
      zdenerwowania spowodowanego zachowaniem uczniow... No ale generalnie to co się
      dzieje w tej budzie, przechodzi ludzkie pojęcie. I nie niech się gniewają ci co
      to przeczytają, mnie to nie rusza, może im nawet trawa na tyłku wyróś... znam
      kilka takich osob (z S-ca oczywiście) ktorzy myślą zupelnie tak jak ja, ale
      poszly do tamtejszej szkoly tylko po to żeby móc ostrzec inych przed tym
      burdello... Nie będę wypisywac nazwisk ludzi najbardziej porypanych, bo to
      wstyd, a najbardziej wstyd jest przyznac że sa to sami n-le - tam nie ma żadnej
      zgody miedzy nimi a uczniami... Przykre.
    • Gość: ....... Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 11:53
      Ta szkola jest taka ,,super" ze kazdy kto wychodzi z niej jest cofnięty w
      rozwoju a wydaje mu się, że zdobył dużo wiedzy. Szkoda normalnych ludzi na tego
      typu syfy jak GM 10. Bo nawet najgorszego wroga bym do niej nie posłała.
      Odradzam stanowczo, nie idźcie
      tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Nie!!! Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 15:10
      Nigdy w życiu nie wybierajcie tej szkoły, bo ona niczego nie uczy a jedynie
      powoduje cięzki uszczerbek na zdrowiu osoby edukującej się tam!!!!! Niby
      Człowiek idzie się tam uczyć ale juz po roku spędzonym w tym żałosnym
      wariatkowie mozna stwierdzić nieomylnie, że jest się głupszym niz ustawa
      przewiduje ale tylko przez to, że się tam było, w GM10. Znam duzo osob, ktore
      ze mną chodziły i zniszczyly się(tak jak ja zresztą). Ja natomiast, przez to,
      że chodzilam do tej instytucji, musze korzystać z wieloletniej pomocy lekarza
      naskutek odniesionych ran psychicznych, długotrwałego urazu( i nie jest to
      powiedziane, że sobie z tym poradze). W tamtej instytucji nie patrzy się na
      ucznia jak na czlowieka, tam się człowiekiem nie jest w przekonaniu kadry ktora
      dołuje biednego ucznia. Niejeden się na tą instytucję skarzył. Jeśli więc mimo
      wszystko chcecie iść do tego burdelu, to wiedzcie, że sami robicie sobie
      OGROMNĄ krzywdę ale w kazdej chwili możecie odejść z niej i uczyńcie to jak
      najszybciej. Im szybciej wyrzucicie zpamięci to miejsce, tym lepiej dla waszego
      zdrowia psychicznego.
      • Gość: Uczen Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.crowley.pl 14.08.06, 23:52
        Ja powiem tak to gimnazjum jest dla wyluzowanych ludzi nie dla popie..ow
        (kujonow)ktos chce sie uczyc nie do tej szkoły, ta szkoła jest dla debilow
        takich jak ja :D ssszkoła dla mnie zajebista zajebisci ludzie i zajebiste
        grandy na lekcjach! nie załuje chcesz przezyc zabawe idz do 10......oczywiscie
        jak dla mnie to tzreba wy.. paru n-l bo mnie wku..aja mysla ze sa
        najlepsi ale nie jest tak zle sa i tez zajebisci nauczyciele tacy jak
        p.Sadowski gdzie mozna luzacko pogadac PZDR
    • Gość: BZ Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 20:50
      Gdyby głupota, debilizm, krytenizm razem wzięte mogły zabijać to połowa z tych
      nauczycieli i ludzi juz by tam nie żyła. Co uczniow przy przyjęciu to nie wiem
      jak tam jest, ale nauczyciele to zasrane POCIOTY niemające pojęcia o zyciu!!!
      Nie sa w porządku bo zbiegają sie tam tacy ktorzy zostali wyrzuceni z
      poprzednich szkół za jakieś przewinienia, np. za pobicie ucznia. Jeżeli
      uwazacie ze pod opieką takich jesteście bezpieczni to macie mózgi rozmiękczone
      przed wyjściem z d..y wys..ne!!!!
    • Gość: :) Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 13:32
      Jak czytam te daremne opinie to masakra. co wy wogóle robicie ??? Chodzę do tej
      szkoły ( krótko ) bo od roku ale jest zajebista. Bardzo ją lubie. I za zadne
      skarby zycia nie zmieniłabym szkoły ... ! Nie było takiej sytuacji zeby o niej
      źle pomyślała... Zawsze musi sie coś dziać i jest śmiesznie ... ! Yeee ... !
      KoCham tą szkołę i KONIEC ! nikt tego nie zmieni .. Miałam iśc do 9 ale jakbym
      tam poszła to bym popełniła naj wiekszy błąd w moim daremnym zyciu..
      Przynajmniej szkołe dobrze wybrałam .. fakt nie przepadam za nauczycielami ale
      nie jest az tak źle ... !
      • Gość: była uczennica Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 13:49
        Wiesz co? Tobie się chyba tylko tak wydaje, że jest dobrze, ale pochodź sobie
        jeszcze jakieś dwa lata do tej szkoły... Ja będąc w Twoim wieku i chodząc
        krotko, to też tak myślalam, że jest dobrze, ale dobrze tak naprawde nie było.
        I mogę powiedziec, że wyobr tej szkoly NIE jest dobry, prędzej będziecie tego
        wszyscy żalować że ją wybraliście, taką melinę zasrana!!! A co do nauczycieli
        to podałabym Ci kilka nazwisk takich ,,nauczycieli' pociotów żałosnych, tylko
        mi szkoda klawiatury bo potem musialabym ją wyczyścić. Ja na Twoim i nie tylko
        Twoim miejscu bym się nie przyznawala, że jestem Polką gdybym miala dobre
        zdanie o tym burdelu melinie jaką jest GM10
      • Gość: MMM Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 13:58
        I wiecie co Wam powiem? Jak będzie jeszcze okazja, to z mojej strony ostrzegam,
        że ten burdel pożaluje, że zaistniał, i ja już w tym momencie nikomu nie grożę,
        tylko chcę uświadomić niektorym ćwokom, że wyrządzili niesamowita krzywde tym
        ktorzy tam się edukowali!!! bo już dawno powinniście zdac sobie sprawę ze
        swojego poziomu inteligencji... Znam duzo ludzi ktorzy chętnie by zlikwidowali
        to meliniarstwo z powierzchni ziemii, tylko że z GM10 nic gorszego być już nie
        może. Co to za szkola, w ktorej nauczyciele oceniają za to czy kogoś lubią czy
        nie? w moim przypadku tak było, że moglam umiec, a nie dostalam tego co mi się
        nalezalo, bo pewna nauczycielka mnie nie lubiła. Ta o ktorej mowa, już dawno
        powinna wylecieć na zbita morde. Ale jak dyrekcja jest taka sama jak i ona to
        napewno jej nie wyrzuci - debil debilowi krzywdy nie wyrządzi
    • Gość: hell Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 21:05
      Nie idzcie do tej dziury, no chyba, że macie sobie zamiar tylko niezle napsuć
      sobie krwi... Czlowiek nie po to żyje, żeby fatygować sie do czegoś takiego, do
      takiej lupanary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wam się
      wydaje, że tam jest tak super... Tam super??????? Chyba wam się za duzo marzy,
      bo poki tam pracuje takajedna to tam nigdy dobrze nie będzie, może jak się
      trochę zmieni kadra, to jakieś 2 procent uczniow bedzie lepiej traktowanych,
      ale dopoki jest tam ta jedna, to... No szkodasłów, bo w naszym jezyku brakuje
      takich by ją wlaściwie określić.
      • Gość: Obcy Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.pl / *.crowley.pl 18.08.05, 18:09
        Wszyscy tak narzekacie na to GIM 10, że aż żal się człowiekowi robi, że tylu
        uczniów, którzy chodzili do tej szkoły tyle lat mają o niej takie złe zdanie.
        Nie będę się wypowiadała na temat czy slusznie czy nie, bo sama nie uczyłam się
        w tej szkole ale chciałabym nieco zmienić kierunek dyskusji. Może
        zamiast "nalatywać" na gimy zaczniemy chwalić te, które na to zasługują? Jeżeli
        ktoś zastanawia się, którą szkołę wybrać gorąco polecam GIMNAZJUM NR 6. Jestem
        absolwentką tej szkoły i mogę śmiało powiedzieć, że dzięki tej własnie szkole
        wiele się nauczyłam i dostałam do dobrego LO. Jak w każdej szkole tak i w tej
        zdażają się tzw "przekręty" ale to normalne. Nauczyciele są genialni i dzięki
        nim naprawdę można się czegoś nauczyc. Polecam to gimnazjum szczególnie wtedy
        kiedy ktoś już nakierowywuje się na matematykę :P Osoby które uczą tego
        przedmiotu w tej szkole to naprawdę świetni ludzie, ponieważ tłumaczą
        genialnie:) tak więc ludzie! IDŹCIE DO GIMNAZJUM NUMER 6!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Maffffffiaaa!!! Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:20
      Ludy, przecież to co stoi w Sosnowcu-Środuli przy ulicy Północnej 61 to tylko
      zwykłe ku..ko przereklamowane gó.. w betoniarce a jak jest odpowiednia pora
      roku to jest z tego gó.. we wrzątku... A ludzie składający się na kadrę i
      uczniowie plus jeszcze dyrekcja to stworzenia którym zużył się bieznik na
      oponach mózgowych. A czemu? bo nikt tam po prostu nie myśli logicznie ani po
      ludzku
    • Gość: (: Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 28.08.05, 16:45
      ja jestem absolwentka gim nr 8.
      (wyszlam w tym roq)
      szkola nawet fajna.
      nauczycuele w wiekszosci tez..
      (w koncu w kazdej jest ktos
      kto nie pasuje do otoczenia:P)
      ale nie systko co tu pisze
      to prawda..
      1.godziny zajec..
      tu pisze ze od 8 do 15:45
      ja mialam lekcje nawet do 17 45..
      2. jest 1 a nie 2 pielegniarki
      i nie ma zadnego lekarza..
      3. sklepiku od tego roq nie bedzie..
      i juz nie wroci..
      4. jesli chodzilo sie do sp nr 38
      (zso nr 5= gm nr 8 i sp nr 38)
      to przyjma cie bez problemu
      -malo wazne jakie masz oceny czy zachowanie..

dobra..
      rozpisalam siem:)
      z ta szkola mam w sumie dobre wspomnienia..
      POLECAM!!
    • Gość: Gosia Gimnazjum nr 7 w Sosnowcu IP: *.telpol.net.pl 26.09.05, 15:12
      Chodze do tego gimnazjum narazie niecały miesiąc, ale od razu mogę powiedfziec,
      ze to przyzwoite i porzadne gimnazjum. Polecam sczerze. Jest tam kultura, jakis
      przepis, zeby nie bylo burdelu tak jak w gimnazjum nr 10 na przyklad. Kazdy
      uczen, ktory ma narkotyki przy sobie jest od razu rozpoznawany, bo są specjalne
      wykazniki, czy ma ktos przy sobie to swinstwo. Podsumowanie = gimnazjum nr 7
      jest najlepsze!!!!!!!!!!
    • Gość: Gim 10 FE!!!! Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.05, 16:28
      Lepsza wycieraczka pod drzwiami mieszkania i najgorsza trumna na najgorszym
      zadupiu, niż to co stoi na Północnej 61 i udaje, że jest szkołą. Bo wycieraczką
      to mozna sobie choć nogi wytrzeć i buty ma się czyste przynajmniej, a jak się
      spojrzy na to co stoi na Północnej 61 to trzeba do okulisty chodzić do końca
      zycia. Więc nie radze tam nigdy nikomu iść..
    • Gość: ZaBa Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.polanet.pl 24.11.05, 20:23
      HahAHaHa całkowicie zgadzam sie z opinia Cari, gdyz ludzie chodzacy do
      ginazjum numer 10 :D sa skazani na bezrobocie. Nauczyciele nie potrafia
      poradzic sobie z uczniami, ktorzy wchodza im na glowe, przeklinaja, wychodza
      sobie z lekcji kiedy chca i nawet pala papierosy na lekcji zaslaniajac sie
      ksiazka... gdybym mial wybierac jesio raz gimnazjum napewno nie poszlabym do
      tej slabej szkoly!!
    • Gość: gosc Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.crowley.pl 24.11.05, 22:27
      Ja chodze do tego gim juz 3 lata i nie jest tak zle jak wszyscy tu pisza niema
      czegos takiego jak przeklinanie na lekcji bez upomnienia, minusowych punktow czy
      nawed wezwania wychowawcy czy dyrektora to wszystko co tu piszecie to jest jedna
      wielka bzdura!!!! moze jak wy byliscie w tej szkole bylo inaczej ale teraz
      napewno tak niejest!!! a to ze ktos wyszedl cofniety to tylko jego wina...
      nauczyciele nic niezroba z tym ze nieche wam sie uczyc albo ze jestescie
      poprostu glupi :/ co prwada czasami sa odchyly ale niemozna mowic ze tak jest
      caly czas...!!! tylko ze znajdzcie publiczne gimnazjum w ktorym bedzie
      inaczej... naprwde zastanowcie sie dwa razy zanim cos napiszecie :/
      • Gość: Becia Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.softpro2.pl 26.11.05, 20:12
        Pojebało Was czy jak... ale Wy narzekacie na gim 10. Ja tam chodzilam i bardzo
        mile wspominam te czasy. Zwlaszcza slatego ze mialam super klase i byly jaja co
        chwile. Poza tym mialam najlepszego wychowawce na swiecie. A to z wyzywaniem
        nauczycieli itp. to teraz jest na porzadku dziennym, przykro mi, ale jest to
        cecha gimnazjum - zero dyscypliny, wulgarnosc, zero kultury, a nawet
        przestepczosc. Pretensje prosze skladac do Ministra Edukacji za to, że
        wprowadzil gimnazja.
        Takze ja po gim 10 trafilam do najlepszej szkoly w Sosnowcu, bo taka prawda, ze
        jak ktos chce sie uczyc to sie uczy - nawet w gim10! To nie kwestia poziomu
        szkoly tylko checi i ambicji ucznia.
        Gimnazjum nr 10 reluzz! :D
    • Gość: :P:P:P idiota IP: *.crowley.pl 29.11.05, 20:45
      czy cie poje**** gimnazjum nr10 jest zarabiste. musisz byc debilem zeby tak
      pisac. chyba sobie to gimnazjum pomyliles z 11(rozdzień) gdzie ksiedza uderzyli
      lolu. u nas na lekcjach sie wiecej mozna dowiedziec w ciagu 10 minut niz z
      twoich postow w ciagu godziny:P:P:P:P a jezeli myslisz ze jest tu gupio to
      chyba byles jako uczen w roczniku powstania gimnazjum.
    • Gość: karolinka!!! Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 16:21
      GIM10---->Zasrana banda gównażerii!! Sram wam na te wasze je..e ryje,
      pie..ne kibole i cala reszta!!!! A tym którzy już tam chodza i mają się
      niezbyt dobrze radzilabym nosić ze soba kamere - może wtedy wasi oprawcy będa
      się choć trochę bali. Jesli oczywiście mają trochę godnosci... jesli tam
      ktokolwiek ma godność.. W takiej dziurze jak GIM10 czyli pseudoszkole mozna
      bardzo łatwo stać się ofiara zarówno pobicia jak i kradzieży czy obelg ze
      strony nauczycieli i rówiesników. Dlatego radzę uważać. W najlepszym razie
      usunąć się stamtąd, bo to nie jest miejsce dla ludzi inteligentnych.
    • Gość: uczennica Re: Wybierz sobie gimnazujm w Sosnowcu IP: *.smstv.pl 09.01.06, 13:46
      chodze do giknazjum nr 8
      informacje zamieszczone na tej stronie o wyżej wymienionym gimnazjum są błędne
      po pierwsze:nie ma w szkole sklepiku
      po drugie:nie ma szklanki mleka, kiedys mozna bylo soie wykupic mleko na caly
      miesiac za 50 groszy za kubeczek ludzie to jest skandal akcja pij mleko jest
      bezpłatna a tak w ogóle to jej nie ma
      po trzecie:w ubikacjach jest wydzielany papier
      po czwarte:nie ma nawet mydła
      po piąte:niektórzy nauczyciele nie umieją nauczać i oddzielać pracy od życia
      prywatnego
      po szóste:nauczyciele nie panują nad niezdyscyplinowanymi uczniami w ogóle ich
      byt w tej szkole już może o niej świadcyć
      po siódme:wymogi to 4.0 i zachowanie dobre śmieszne to jest niektórym uczniom
      zleży tylko żeby przejść do następnej klasy na dwójach a nawet jakby kiblowali
      to im to lata a o zachowaniu nie wspomnę
      po siódme:nie ma żadnej ochrony identyfikatorów itp. więc jak uczen jest
      silniejszy od sztniarki to sobie wyjdzie ze szkoly zdarzaly sie smiertelne
      wypadki bo auto poracilo ucznia
      chyba wystarczy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka