Dodaj do ulubionych

marza mi sie piekne kafle...

13.07.10, 01:24
marza mi sie piekne kafle na podloge do salonu... wynalazłam w gazetce
Paradyż, taka polska firma,,,ahhh jakie cudne, a mąz nic... kobitki jak go
przekonac?
Obserwuj wątek
    • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 13.07.10, 19:31
      postaw go moze przed faktem dokonanym:P a jak nie to zostaja tylko nasze typowe
      kobiece sztuczki:p
      • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 14.07.10, 00:03
        tak tez dzias zadecydowałam, przejzałam jeszcze raz katalog i mam! te jedeyne,
        zamowiłam!! :) mam nadzieje ze mnei nie wyrzuci z domu :P gres polerowany
        Mistral w odcieniu Beige , :) jakby Ci sie chciało to zajrzyj na paradyz.com.pl
        i powiedz czy ładny ;]
        • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 14.07.10, 19:36
          swietne!! bedziesz je laczyc z elementami brown jak na zdjeciu?
          • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 15.07.10, 00:26
            ;) tak tak dokladnie tak samo nawet sobie juz to wydrukowalam zeby miec wzor ;]
            bo bardzo ladnie to zrobili, fachowcow juz tez zatrudniłam :P
            • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 15.07.10, 18:44
              te ciemne elementy bardzo fajnie podkreslaja aranzacje, saj znac jak to wszytsko
              wyszlo. a cenowo jak stoja?
              • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 16.07.10, 11:51
                za plytki zaplacilam kolo 1500 zl a ze wszytskim i klejami itd to do 2000 zl ale
                moj salon ma ponad 20 metrow,męzowi sie podobalo i nawet pomaga je polozyc teraz:D
                • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 16.07.10, 15:35
                  to chyba calkiem spoko, tym bardziej za takie ladne kafle, a nie jakies byle
                  jakie. no to dobrze, ze maz sie przekonal:D
                  • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 17.07.10, 00:40
                    wiesz, szczerze to patrzylam na inne i bylo drozej ale jestem zadowolona, jest
                    pieknie nawet sprzatanie mi nie przeszkadza;]
                    • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 17.07.10, 23:25
                      hehhe, no po remoncie to na bank jest duzo sprzatania to cale szczescie, ze na
                      razie masz zapal:D zobaczymy ile to potrwa;P
                      • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 18.07.10, 23:40
                        jest pieknie;] a Ty nie planujesz remontu? maja fajne takie przeceny niektorych
                        kafli , w katalogu wszystkie sa, i nam pomogl jeszcze architekt bo ja wybralam
                        kafelki a dostalam jeszcze bezplatna [porade architekta ktory nam -polecil takie
                        wstawki innego koloru
                        • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 03.08.10, 12:02
                          troche sie nie odzywalam;)
                          ja na razie nie planuje remontu, moze za jakis czas.
                          a jak sie sprawuja kafle twoje?:>
                          • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 03.08.10, 23:22
                            jestesmy zachwyceni;] nie scieraja sie , latwo sie myja;] startuje w konkursie
                            teraz na feacebooku ;]
                            • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 05.08.10, 17:55
                              o, ostatnio ciagle slysze o jakis nowych konkursach na fb;)
                              a co mozna wygrac?:> pewnie cos ladnego jak od paradyzu:>
                              • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 05.08.10, 23:24
                                mozna wygrac wycieczke dla 2 osob lub kubki ich stylizacj, tak wyczytalam, a
                                zeby wygrac to trzeba poodkrywac takie puzzle i odgadnac jaki zabytek sie kryje
                                lub podac nazwe kolekcji,nic trudnego;]
                                • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 07.08.10, 11:09
                                  wydaje sie proste, ale jak sporo osob juz w to gra to moze byc mala szansa na
                                  wygrana;)
                                  • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 09.08.10, 00:50
                                    oj no nie ma co tak patrzec, i tak i tak losuja z puli zwycięzców tychj co ida
                                    dalej, wiec trzeba liczyc na szczescie;]ale nie ma co rezygnowac
                                    • onelupa Re: marza mi sie piekne kafle... 10.08.10, 11:49
                                      no trzeba grac;)
                                      pozniej w tej walce o wycieczke to juz oceniaja tez merytorycznie ten tekst o
                                      pieknie ztego co wyczytalam.
                                      • motylek.live Re: marza mi sie piekne kafle... 10.08.10, 23:42
                                        o czym? nie wyczytalam tam nic takiego, ale ja tak juz mam ze nie doczytuje do
                                        konca:P
    • anuskaaa89 Re: marza mi sie piekne kafle... 03.08.10, 18:26
      Piękne :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka