Dodaj do ulubionych

jak zostałam housewife

15.11.20, 18:36
Witajcie, przejrzałam forum i czuję, że trochę Was znam :) Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Opiszę krótko moją sytuację. Przez 9 lat realizowałam się zawodowo, dużo pracowałam, robiłam "karierę". Od około roku mój mąż zrobił kwalifikacje, ma dobrze płatną pracę i pracuje dużo więcej. Ciągle nie było go w domu, moja praca i cały dom były na mojej głowie, aż nie wytrzymałam i pewnego dnia wyszłam z pracy...Dzieci cierpiały, bo nie mieli ani mamy, ani taty. Wcześniej mąż był z nimi w domu. Postanowiliśmy, że zostanę z nimi w domu. Nie są to malutkie dzieci, bo mają 11 i 7 lat, ale ewidentnie tęsknili, pojawiły się problemy emocjonalne...Większość osób ze zdziwieniem patrzy na naszą decyzję, pytają ciągle co z moją karierą, że będę tego żałować. Nie planuję nie pracować do końca życia, ale kilka lat na pewno, bo cała rodzina potrzebuje oddechu. Byłam pewna swojej decyzji, teraz trochę się waham po tych krytycznych uwagach. Mam 33 lata, więc przede mną wiele lat pracy tak czy siak. Zawód mam taki, że pracę znajdę zawsze. Sytuacja finansowa bardzo dobra. Dodajcie mi otuchy :) Na razie jestem w domu miesiąc.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka