PEACHFIELD Warszawa Bruna

12.11.10, 10:14
Serdecznie zapraszamy do sklepu Peachield na Mokotowie, ul.Bruna 9.
W wątku będziemy zamieszczać informacje o nowościach dla małobiuściastych, promocjach i innych akcjach odbywających się w naszym sklepie. Prosimy też o komentarze dotyczące funkcjonowania sklepu, jakości obsługi itp.

Część oferty można znaleźć w sklepie internetowym:
www.peachfield.pl/szukaj.html
jednak w sklepie stacjonarnym mamy również inne marki przyjazne małobiuściastym.
Obecnie godziny otwarcia są następujące: pon-pt 11-19, sob 11-15. Osoby zainteresowane dobraniem rozmiaru prosimy o zgłaszanie się co najmniej pół godziny przed zamknięciem sklepu.
    • azymut17 WIELKA PROMOCJA -40% 12.11.10, 10:16
      W dniach 12 i 13 listopada (piątek i sobota) zapraszamy na wielką listopadową akcję promocyjną! Na hasło "PROMOCJA 40%" dajemy 40% rabatu na wszystkie nieprzecenione biustonosze (również góry od kostiumów kąpielowych).
      • ally123 Re: WIELKA PROMOCJA -40% 12.11.10, 14:05
        czy promocja jest tylko stacjonarnie? mam maleńkie dziecko i nie mam jak dojechać :(
        • azymut17 Re: WIELKA PROMOCJA -40% 13.11.10, 08:01
          Z tego, co wiem, promocja obowiązuje tylko stacjonarnie. Sklep jest jednak dość duży i można znaleźć miejsce na postawienie wózka z maleństwem :-)
    • katarynka_an Re: PEACHFIELD Warszawa Bruna 24.01.11, 21:36
      witam :) jakiś czas temu, na początku mojej przygody z dobranymi stanikami poszłam do Państwa sklepu po upatrzoną arabelkę. Niestety, nie zakończyło się to dla mnie szczęśliwie: biustonosz (28E) kupiłam, ale fiszbiny nawet po roku noszenia ranią mnie do krwi bo miseczki są za małe (dla usprawiedliwienia Pani Sprzedającej w 28F materiał wisiał luźno)- teraz już wiem że powinny sięgać pod pachę i wszystkie następne biustonosze kupiłam wygodne, ale szkoda gdyby taka sytuacja się powtórzyła.
Pełna wersja