Dodaj do ulubionych

soczewki do motocykla

04.08.11, 23:30
Witam
znalazłem coś takiego do motocykla? gdzie szukać opinii jak to działa? u mnie ma być założone gołe bez żadnych owiewek itd itp.
Będę wdzięczny za opinie:
www.larsson.pl/index.php?c=odk&nt=6266&cdes=Lampy%20przednie&t=soczewkowy
Obserwuj wątek
        • do.ki Re: soczewki do motocykla 05.08.11, 06:47
          Te z linka to jakas sciema (nomen omen). Zauwaz, ze na calej podlinkowanej stronie jest tylko jeden produkt- ten podlinkowany. Nie wiem oczywiscie czy to ty sciemniasz, czy tez padles ofiara sciemniania.
          • b.pawelek Re: soczewki do motocykla 05.08.11, 08:32
            a co w nich ściemnionego?
            sklep który je sprzedaje? jakość wykonania?

Wacham się czy ty wiesz o czym piszesz? Czy po prostu przywalić jakieś ogólniki i robisz z siebie wielkiego znawce wszystkiego.

Inne soczewki znalazłem tylko na stronie motoakcesoriów ale do tej firmy nie mam zaufania więć odpuszczam.
            • do.ki Re: soczewki do motocykla 05.08.11, 21:17
              > a co w nich ściemnionego?
              > sklep który je sprzedaje? jakość wykonania?

Daj wytlumaczyc sie. Zastanowilo mnie po prostu dlaczego link, ktory podales daje tylko jeden artykul. Tak jakby w ogole tylko jeden byl. dlatego wzialem cie za spamera. Przepraszam, moj blad.

Sklepu nie znam, jakosc wykonania pewnie taka sobie, skoro towar niedrogi.

Skoro jednak te lampy sa bez homologacji (mozna tak zalozyc, bo inne lampy na tej samej stronie miewaja adnotacje, ze sa homologowanie), a zadnych szczegolow o nich nie ma, to po co ci one? Zakladam, ze chcesz jezdzic swoja maszyna po drogach publicznych, nie tylko po torze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka