Dodaj do ulubionych

plyta w swiecie motocykli

18.04.05, 21:57
no i sie ukazalo nastepne cudo z cyklu ,,sam katuje swoj sprzet,, nie kumam
jak mozna tak zarzynac motocykle ,jak by nienawidzili motocykli tak
bynajmiej to wyglada widzialem jak koles nawet z laczka pociagnol sprzetowi
pewnie stary i nic nie warty byl wiec na kopniaka zasluzyl . te zbiorniki p
[ogiete polamane owiewki a z tyly rydel jak w ciagniku rolniczym i coraz
wieksze gmole co to ku.. ma byc! zaliczyl taki dobre jebniecie na leb i
jeszvcze zeby powiekszyc straty wyjebal kask w powietrze po czym odjebal
kilka rytualnych pompek, to sie nadaje do teledyskow disko polo dno i brak
szacunku dla sprzetu . a potem anons:,, sprowadzam motocykle z usa lekko
uszkodzone ,za nie duze pieniadze ,, lub cos w ten desen .
pozdrawiam kojot
Obserwuj wątek
    • sunshine600 Re: plyta w swiecie motocykli 18.04.05, 22:20
      USA - beautiful country. Isn`t it?
      Jak posiadałbym zarobki na poziomie średniej amerykańskiej a do tego motocykle w
      tych samych co oni cenach robiłbym dokładnie to samo.
      Widać motocykle są dla nich stworzone do takich rzeczy a nie do okazywania
      szacunku przez pielęgnowanie owiewek. W sumie to ladniejszych motocykli niz
      amerykanskie nie widzialem (i nie chodzi mi bynajmniej o HD). Polecam ebay. Cud,
      miód, chrom i polerka.
    • dragon600 Re: plyta w swiecie motocykli 19.04.05, 06:41
      Szkoda gadać... i tak kolejny raz redakcja ŚM OLEJE nasze wypowiedzi - oni
      chyba nie mają pojęcia co to jest "głos klienta". Ale już niedługo bedą mogli
      powiedzieć, że wydają ŚM bo to ich pasja - nikt im tego nie kupi.
      • blade20 Re: plyta w swiecie motocykli 20.04.05, 07:34
        Jak dla mnie plytka jest spoko, z niektorych gleb sie nawet posmiac mozna (tych
        mniej bolesnych) a mysle ze po obejrzeniu tej plyty nie jeden "fighter" pomysli
        troche zanim zrobi cos w stylu whhelie na kierownicy czy tym podobne...
        • andreas750 Re: plyta w swiecie motocykli 20.04.05, 13:14
          Niedługo nam pokażą wypadki śmiertelne i wyjaśnią dla czego nie powinno sie
          jeździć na motocyklu bo to przecież niebezpieczne.
          Mam płytkę, leży juz dwa dni i nie mam ochoty jej oglądać, wiem co tam jest,
          wystarczająco napatrzyłem sie na "te sprawy" na żywo.
          Qrwa dali by jakiś instruktarz bezpiecznej jazdy a nie wje*bali płytę z wypadkami.
          Juz im sie tematy powoli kończą , niedługo będzie płyta pt. "Barbie i jej
          pierwszy okres".
          Pozdro
    • supermacio Re: plyta w swiecie motocykli 20.04.05, 14:54
      Jak zwykle trafiasz w sendo. Na niektóre rzeczy Ci odpowiem.
      Zazwyczaj goście są czarni, w stanach istnieje zasada 'nie jesteś znany-nie
      istniejesz', a że kultura afroamerykanów jest jaka jest (vide teledyski hip-
      hopowe joł, joł, kamą, jeee) to takie są efekty: Joł, jestem na wideo i właśnie
      mój motocykl zrobił coś dziwnego, joł. Joł, kul, walne go teraz żebyście
      zobaczyli jaki ze mnie kul ziom joł,joł." ;D A że później poza kadrem gość
      płacze i jeździ na grzmocie, to już inna bajka...
      • Gość: FiOdoRr Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 14:57
        jesteście naprawde słabi, jak nie wiecie co oznacza słowo "stunt" i sie tym nie
        jaracie to po co kupujecie te filmy, czysta głupota z waszej strony nie rozumiem
        tego o_O precle jedne idzcie polerować wasze harleje ubierzcie sie w te
        pedalskie skóry z frendzlami,jedzcie na kiełbase i piwo na zlot hahaahah (>_<)

www.motodawcy.com/STUNT_DAYS.avi <--tak to sie robi u nas.

wwww.motodawcy.com

pozdro dla ŚM ze daje od czasu do czasu takie filmy jak Black Sheep Squadron.
        Dzięki.
        • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 22.04.05, 15:05
          Następny gó..arz onanizujący się przy oglądaniu jakiegoś psychola z USA na
          motocyklu.Założę się ,że kontakt z motocyklami ma tylko przez takie filmy,bo
          pod dupą to może tylko rowerek dziecięcy miał.
            • Gość: olo Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 22.04.05, 15:54
              nie weim czemu nazywasz dziecmi ludzi ktorzy wiedza o co chodzi tak naprawde w
              motocyklach i stuncie (tak, zadziwie Cie, to nie chodzi o tymbark, grila na
              jeziorem czy lansownaiem sie chromowanym gownem pod knajpa)
              Chodzi o ostra napie..nke i adrenaline. Moj motocykl jest bradzo zabdany bo
              w zime jest czas na kosmetyke, a w sezonie na pewno nie plakalbym z powodu
              polamanego plastika czy rysy na lakierze...
              PAMIETAJCIE O ODBLASKOWYCH KAMIZELKACH HAAHHAHAHA
              • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 22.04.05, 16:06
                Przeczytaj sobie wypowiedzi tych idiotów to zrozumiesz dlaczego tak Ich
                nazywam.Jeżeli ktoś uważa ,że w motocyklach chodzi tylko o jazdę ekstremalną to
                jest ograniczony i to mocno.
                A pod knajpą lansują się przede wszystkim ci co jeżdżą plastikowym gównem.
              • Gość: FiOdORr Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 16:13
                nie wiem czemu mnie nzwałes dzieckiakiem, mam 23 lata do dzieci nie nalezy, moi
                koledzy z Motodawców,Team EXtreme Tczew, Kamikaze Lublin Squad i 3miasta tez nie
                sa dizecmi wielu zn ihc ma po 30 lat wiekszosc po 20kilka i robia to co robia bo
                to jest ich pasja, natomiast ty kolego cien1100 powinienes zmienic nikc name na
                "cienias1100" od czego to 1100 tyle razy puściłes kleksa w gacie jak
                przekroczyłes magiczną granice 150km/h na swoim precelbike'u. Tak. Jestes
                przysłowiową "piz*dą" która siedzi przed komputerem i udaje wazniaka i
                twardziela w niestaty nieralnym świecie. Jak bedziesz jezdził 200km/h z nogami
                przez kierownice na jednym kole to wtedy mozesz mowic wten sposób o innych

"Następny gó..arz onanizujący się przy oglądaniu jakiegoś psychola z USA na
                motocyklu.Założę się ,że kontakt z motocyklami ma tylko przez takie filmy,bo
                pod dupą to może tylko rowerek dziecięcy miał."

póki co kolego masz prawdopodobnie moto..... i... tak na tym sie kończy twoja
                historia z moto. masz moto. i nic z nim nie robisz tylko wozisz swój spasły
                tyłek na nim.

żal mi takich jak ty.

bez reposty.
                    • Gość: motorider Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 16:51
                      Uhhhhh jak my motocykliści się lubimy widzę. Wazne jest dla Was kto na czym
                      jeździ? czy kim jest. Nie rozumiem co Wam przeszkadzaten film ze ŚM po co te
                      chore komentarze na temat ludzi , którzy są naprawdę kozakami. Przy ich
                      średnich zarobkach, cenach motocykli i części do nich (dużo tańszych niż u nas
                      w Polsce) mogą pozwolić sobie na takie hobby. Ja podziwiam takich ludzi mimo,
                      że naprawdę masakrują swoje moto. Dla mnie mają wielkie jaja.
                      No i co Wy q..a macie do "plastików"?????????????????????
                      Ja Wam nie ubliżam z tego powodu, że jeździcie enduro, crosami czy czoperkami!
                      • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 22.04.05, 17:38
                        Motorider,żeby było jasne,nie mam nic do "plastików"(to była tylko riposta),jak
                        i do enduro czy weteranów.Wszystkie motocykle są piękne,no może za małymi
                        wyjątkami.Nie obchodzi mnie też do czego ktoś używa swego sprzętu,to jego
                        sprawa.Ja też podziwiam tych ludzi za to co potrafią zrobić z motocyklem i na
                        nim.Drażni mnie tylko ich podejście do innych motocyklistów,którzy tak nie
                        potrafią,albo nie mają zamiaru potrafić jeżdzić.Gdyby mnie kręciła taka
                        jazda,to pewnie kupiłbym sobie inny typ motocykla,ale wolę turystykę i inną
                        pozycję za kierownicą.
                • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 22.04.05, 18:42
                  Nie no,rewelacja,masz kolegów,którzy jeżdżą!!Wiedziałem,że Tobie tylko się śnią
                  motocykle.Można stwierdzić po Twoich wypowiedziach.Gdybyś był prawdziwym
                  motocyklistą to może byś miał odrobinę szacunku dla tych,którzy nie muszą
                  katować sprzęta,żeby się nim cieszyć.
                  • Gość: olo Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.ib.tcz.pl / *.tcz.pl 22.04.05, 20:47
                    cienIASKU:)tysiaccostam nie przypie..j sie do Fiodora, bo to moze sie zle
                    skonczyc ...
                    koles jest wyje..y w kosmos i zrobil wiecej dla motocyklizmu a wlasciwie
                    stuntu wiecej niz wiekszosc jezdzacych od lat. a ze dopiero w tym roku zacznie
                    latac to chyba nie powod do wstydu.
                    A na pewno nie bedzie sie pucowal ze swoim sprzetem tylko bedzie konkretnie i
                    kozacko wypie..l.
                    nie weim czemu sie przypie..cie do ostrego jezdzenia, (jakbys nie zauwazyl
                    to pierwsze posty byly obraza dla NAS wiec nie marudzcie ze to my kogos
                    obrazamy) najpierw przyjedz popatrz jak jezdza chlopaki z ekip ktore Fiodor
                    wymienil i potem zacznij kozaczyc.
                    żegnam ozieble!
                    • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 22.04.05, 23:55
                      Chłopczyku,przeczytaj sobie temat od początku i pokaż kto Cię obrażał.Dopiero
                      Fiodor wyskoczył z chamskim tekstem i od tego się zaczęło.
                      Przeczytaj też ze zrozumieniem.Chodziło o kolejną płytę o tej samej,już nudnej
                      tematyce.W dodatku większość tych "popisów" zebrane zostało z poprzednich płyt
                      i podane nam jako coś nowego.Wg. mnie to są kpiny z czytelników.Ty raczej nie
                      pamiętasz tych poprzednich,bo zapewne dopiero co nauczyłeś się składać literki
                      w wyrazy i trafiłeś akurat na swój pierwszy ŚM z płytą i dlatego się tak
                      zachwycasz tym co zobaczyłeś.Jest to dla mnie całkowicie zrozumiałe.
                      I na koniec,pewnie Cię zaskoczę.Bardzo mi się podoba jazda ekstremalna,lubię
                      oglądać sztuczki jakie chłopaki wykonują,ale nie mogę ich słuchać,zwłaszcza w
                      wydaniu USA.
                  • Gość: Fido Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.elblag.dialog.net.pl 22.04.05, 21:56
                    Dla mnie bomba, ja mam 18 lat i zaraz zapewne od Ciebie uslysze ,ze jestem
                    dzieciakiem walacym konia przed kompem, ale wydaje mi sie,ze jestem bardziej
                    motocyklistą niż TY. Jezdze i kocham motocykle. i zeby nie bylo, okreslenie
                    PRECEL przestalo oznaczac kolesi jezdzacych na harleyach itp. oznacza wlasnie
                    takich ludzi spod kolumny ktorzy w sumie prawie nic nie potrafia na moto, a
                    poprzedni sprzet ktorym jezdzili to WSK 125 u dziadka na wsi. Wyjasnij mi
                    prosze tylko co niby ma oznaczac twoj nick? cien1100, jezeli masz zzr lub cos
                    podobnego to zmien lepiej na GN'a 125 i przypajmniej bedziesz mogl
                    powiedziec ,ze w pelni korzystasz z osiagow maszyny...
    • Gość: tuuurystyk Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 19:45
      Ciekawe czy jak ktoremus zakret reszty nie wyda i spadnie z moto to tez pompki
      robi jak ten z tej plytki? A jak Wam sie paliwko skonczy to skakacie z rowerka
      na krzaki? robcie co tam chcecie kazdy jezdzi jak moze na czym chce a bardziej
      na czym go stac. po to mi moto zeby sie od domu nie oddalac wiecej niz 10 km
      byle do jakiegos placu podjechac czy do najblizszego miasta czy po to zeby cos
      zobaczyc dalej od domu??
      • Gość: olo Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.ib.tcz.pl / *.tcz.pl 22.04.05, 20:51
        a gila mnie po co Ci moto...
        jezdzij sobie nawet na rownik, na zdrowie,
        my tez lubimy zrobic trase ale lubimy tez pokatowac sprzeta na jednym kole,
        i to Wy oceniliscie nas jako gorszych bo nie szanujacych moto.
        aha jeszcze do ciniaskowatego:
        jak nie miales jeszcze sprzeta to tez taki madry byles?? czy teraz masz
        jakiegos kabana i juz kozaczysz do ludzi ze moga tylko pomarzyc o sprzecie????
        GRATULUJE SAMOPOCZUCIA:)
        smacznego tymbarka:)
    • Gość: edwin Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.miedzyrzec-podlaski.sdi.tpnet.pl 22.04.05, 22:27
      wieś tu widzę...ostrą....czy wam od tej szybkiej jazdy reszty mózgu wiaterek wywiał?? nie rozumiem wogóle was chłopaki....no i inne....
      ktoś(z tych 'prawdziwych' bo szybkich) powiedział że zostaliście obrażeni pierwsi....dlatego że innym ('gorszym' bo normalnym) znudziło sie oglądanie tych samych numerów po raz któryś tam z kolei??

eee szkoda gadać...są ludzie i są...
      • Gość: Pazur Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 23:58
        Nie no, chłopaki dajecie radę z przypowieściami...:-)
        Jak komuś pasuje, to napie.. na kole, na kierownicy itd, jak nie, to robi
        kilometry, a jak i to nie pasi, to się lansuje od baru do baru.

A że w stanach robią takie rzeczy - a niech robią - stać ich na to, więc moga
        sobie pozwolić na wiele anomaliów.
        Właśnie to jest fajne w jeździe na moto - każdy robi to, co mu się podoba.
        Ważne żeby robił to w miarę bezpiecznie i nie utrudniał życia innym...

cieniu - o co panikować, jeśli obejrzałeś tę płytę i Cięona zdegustowała ?
        Osraj temat i nie kupuj ŚM, zamiast podnosić wrzawę.
        Piana jest dobra, ale w piwie i jej bicie pozostawmy browarnikom:-)
        Hołk!
        • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 23.04.05, 00:11
          Płytę skomentowałem jednym zdaniem,na początku i był to raczej zarzut wobec
          redakcji.Wkurzyli mnie Ci gó...rze,którzy uważają,że jak nie jedziesz 200 i to
          najlepiej na jednym kole to nie jesteś motocyklistą.W trasie taki koleś pewnie
          będzie bardzo zdziwiony jak ktoś mu machnie na przywitanie,nie mówiąc już o
          jakiejkolwiek pomocy innemu motocykliście.No już nie daj Boże na chopperze,albo
          jakiejś Emzetce.Jedność się sypie...
      • andreas750 Re: plyta w swiecie motocykli 23.04.05, 00:08
        Ku*rwa ilu kozaków sie tutaj naraz zebrało, hehehe, ze szkoły was wcześniej dzis
        wypuscili i spijacie tymbarki w kafejce...
        Wyje*bcie się na plery to oddam na was mocz miekkie pipy, 4umowi kozacy.
        Znacie to powiedzenie: "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" i tak jest z
        wami pajace.
        Zdychajcie Cioty
        • cien1100 Re: plyta w swiecie motocykli 23.04.05, 00:15
          Noooo Andreas pojechałeś ostro.Wiesz,że teraz zostaniesz posądzony o jazdę
          jakimś chopperopodobnym struclem o małej pojemności i to pochodzącego z
          jakiegoś egzotycznego kraju? :)Nie wiem czy dobrze robimy zadzierając z takimi
          kozakami:DD
            • uxy Re: plyta w swiecie motocykli 23.04.05, 01:32
              uu chłopaki kozacza :P sa mega zajebistego stuntowego klimatu i sa kozakami
              heheheheh fajnie ze wogóle nie czają o co chodzi w klimacie motocyklowym,
              chłopaki kozaki rozróżnijcie pojecia "motocyklista" i "gosciu jeźdzacy na
              motocyklu" wy z pewnoscia do tych pierwszych nie nalezycie, no ale cóż w koncu
              jestescie kozakai bo potraficie jezdzic na gumie w pozycji ginekologicznej
              (lubicie tak?) ehhh co to sie robi, zeby motocyklisci kłócili sie ze
              sobą...zapamiętajcie to "nie wazne czym...ważne ze" i juz...ciekaw jeszcze
              jestem jakie macie kolory pasków w dresie =:]
              • Gość: Pazur Re: plyta w swiecie motocykli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 23:31
                Ta pozycja nazywa się "embrionalną" :-)))
                O co chodzi w motocykliźmie ???
                No właśnie- tutaj ciężko stwierdzić...
                Czy o to żeby się zbierać i nawijać kilometry, czy się zbieraći trenować na
                kole, czy się zbierać i ostro napie..ć po mieście ???
                A może dłubać non-stop i nie wyjeżdzać nigdy poza garaż ?
                Pomagać sobie w trasie ? Oczywiście-pod warunkiem że ktoś naprawdę potrzebuje
                pomocy i prosi o nią, a nie zatrzymuje się na tytoń...

A to, kim jest i co zrobił dla motocyklizmu w Polsce Fiodor - każdy siębędzie
                mógł przekonać, kupują Fast Bike i oglądając płytkę dołączoną do niego :-)))
                Dobra, idę przewrócić swój motocykl, potem go obsikam, podpalę i zakopię.
                Obejrzyjcie jak się to robi po naszemu - od 17 minuty :-/)))
                yahoo.allegro.pl/jednoslad/jednoslad-2005-04-23.avi
    • okrutny_mariuszek Re: 24.04.05, 09:35
      taka dyskusja a ja omijałem temat bo myślałem ze głupi...
      dalej!! dalej! pozabijajcie się!
      najlepiej zorganizujcie jakieś spotkanko gdzie sobie dacie po gębach

jak termin bedzie mi pasił to przyjade i popatrze
    • conveyor Re: plyta w swiecie motocykli 02.06.05, 14:56
      Panie Fiodor, moze i masz pan 23 lata (kto cie tam wie?) ale mentalnie siedzisz dobrze w podstawowce. I juz nie chodzi mi o ta glupia gadanine na temat "kozaczenia" itd. co uwazam za tak znienawidzone przez was pozerstwo i lans (zreszta okazuje sie ze nawet nie masz motocykla, no prosze) ale o to ze dajesz sie prowokowac jak przyslowiowa baba. Jedno zdanie i zaczynasz odsadzac wszystkich od czci i wiary, na przemian z nerwowym zachwalaniem siebie i sobie podobnych pod niebiosa, zapluwajac sie przy tym po pas. Wiecej dystansu i szacunku do innych, takie zachowanie nie przystaje do dojrzalego "twardego" mezczyzny, na jakiego sie lansujesz. Robicie co robicie, kreci was to- super, zginiecie w wypadku- coz, plakal nie bede, polamiecie sobie kregoslupy i bedziecie do konca zycia sikac przez rurke- tez nie bede plakal, mam nadzieje ze wiecie co robicie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka