Dodaj do ulubionych

Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny.

01.02.06, 15:07
Całkiem dobry opis hayabusy - w zasadzie zawarte są w nim wszystkie ważne
sprawy dotyczące hayabusy. Brawo!
Obserwuj wątek
    • wojtekk1000 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 01.02.06, 15:10
      PS. - mam tylko wątpliwości co do spalania - moja spalała około 11-12 litrów,
      dlatego uzyskane 8l/100km w teście wydaje mi się nieprawdopodobne. (dodam
      tylko, że moja nie była w 100% "stock-iem" - ukł. wyd. 4w1 i PCII - ale i tak 8
      litrów to jakieś "czary").
    • Gość: Rysiek24 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 15:47
      a nadaje sie toto do turystyki ??

co zrobiles ze swoja busa poszla na czesci czy tez dalo sie ja przywrocic do orginalu ale z braku kasy sprzedales ja ??
      • wojtekk1000 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 01.02.06, 18:12
        Ba! Do turystyki się nadaje i to do szybkiej a nawet bardzo szybkiej!
        Generalnie hajka jest świetnym motocyklem (w moich oczach - i nie tylko).
        Moją hajke sprzedałem (za jakieś 6 koła), naprawiać się jej nie opłacało (pękła
        rama - przy główce w dwóch miejscach), o ile zawieche, plastki, koła (bo oba
        dostały) i tylną ramę dałoby się kupić i byłoby to względnie opłacalne - to
        zabawa z ramą wykluczyła ten motocykl. Teraz szykuję się do zakupu kolejnej
        hajki (jeśli nie znajdę odpowiedniej to może padnie na GSX-R 1000 - ale wątpię).
        • deviant.rr Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 01.02.06, 23:33
          Proponuję cioś bardziej zwrotnego ->gixxer ma mistrza - na wiosne lecimy na
          czeskie winkle :)
          • Gość: brembo Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 00:09
            heheh, ja bym zszedł do 5 po mieście! :D Nie lubie scigaczy ale za hayabusa
            zawsze sie obejrze..!
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 02.02.06, 02:49
        Gość portalu: Rysiek24 napisał(a):

> a nadaje sie toto do turystyki ??

toto
        to jest
        kolektura
        a to
        jest
        moto...
    • Gość: Adam Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.gl.digi.pl / 213.227.72.* 02.02.06, 21:00
      Tak zgadzam sie tylko nie zgadzam sie z V-MAXEM moja Hayka leci na 5biegu lekko
      300km/h przy 10tyś obrotów, tylko mam wydechy akropowić,power comander,jedną
      tarcz z przodu, i turbinke co pozwala osiagnoć moc do 280km,V-MAX 370km/h
      sprawdzane na dynojetu po naszych polskich drogach 370km/h ??? :/ i tuning
      optyczny chromy itp itd.
      Zdjecia mojej Hayki znajdzieci na www.hayaturbo-club.com

Pozdrawiam
      • Gość: Zorro Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.02.06, 22:42
        "tylko mam wydechy akropowić,power comander,jedną
        tarcz z przodu, i turbinke"

To "tylko" jest podobne do "prawie" z jednej reklam piwa :-)
        • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 02.02.06, 23:11
          turbinke,
          to chiba tego slynnego Kowalskiego
          co ją do 125 i 126 P zaprojektował
          i sprzedał takim frajerom jak ty ;-))))
    • rysiek24 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 02.02.06, 22:29

link nie dziala :/
    • Gość: pirat Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 16:18
      szczięściarze, ja muszę na jawce ts 350 popylać...
      • Gość: hayek Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 11:45
        hayabusa to kibel. wot i cala prawda o tym gniocie.
        • Gość: adam Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.acn.waw.pl 04.01.09, 17:44
          gniot to ty jestes bo pewnie niemasz jaj zeby dosiadac taki motocykl
    • Gość: Tsmielak Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 16:27
      Wielkie brawa dla autora za dobry gust.
      • Gość: Dual Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 20:09
        Witam,

jesli chodzi o spalanie to jest to wynik rzeczywisty.
        Przy dosc ostrej jezdze w miescie mialem spalanie 8,5 l/100
        Ale komputer w wiekszosci w trasie pokazuje 6,5 l/100 km
        srednia w praktycznie caly czas na wywietlaczu to 6,5 - 7,5 l
        Faktem jest ze moto nie jest przeze mnie katowane!
        Kupilem je dla przyjemnosci z prozy i jazdy, a zbyt szybka jazda po polskich
        drogach nie nalezy do przyjemnych wiec sami rozumiecie.
        Nie wiem jak trzeba jezdzic Hayka zeby osiagnac 10 l/100 km
        chyba non stop kolo 300 km/h!
        Albo cos jest spartolone z wtryskiem!

Pozdrawiam
        Dual
        • wojtekk1000 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 10.02.06, 22:33
          Hehe - moja hajka naprawdę spalała ponad 10 litrów - co prawda mialem PC II i
          pełny układ Akrapovica - ale wtryski były OK, kolega ma hajke - po moim dzwonie
          kupił odemnie te "tuningowe gadżety" i jego spalanie wynosi mniej więcej tyle
          ile wynosiło moje - aczkolwiek przyznam, że "lataliśmy" na tych sprzętach.
          Przed zamontowaniem moich gadżetów przez mojego kumpla jego hajka i tak spalała
          10 litrów - dlatego twoje 8 w mieście lekko mnie zdziwiło. Owszem kiedy
          jechalem na trasie za samochodem - prędkość oscylowała w ranicach 120 - 160,
          hajka spalila około 8 litrów. Ale w mieście to jakieś czary - no chyba, że PC
          II i wydech to powodowały. Nie zmienia to jednak faktu, że hayabusa jest
          fantastycznym motocyklem!!
    • Gość: Marcin Osikowicz Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 21:11
      A ja właśnie zaszedłem do mechanika i obejrzałem sobie świeżo sprowadzoną od
      Niemca Hayabusę z 1999r. I powiem ,że jakbym chciał mieć taki motocykl, to bym
      go nawet mógł kupić. 50.000 uczciwych niemieckich kilometrów, zero upadków.
      Jest jakiś problem mechaniczny - wypada 6 bieg. Adam uważa, że sobie poradzi i
      ja mu wierzę.
      • Gość: Pat Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.mpgm / 213.17.149.* 16.02.06, 07:50
        jak chodzi o spalanie to w trasie bez pcII solo na trasie Poznań- Brno z dwoma
        torbami(zbiornik,tyl.kanapa)przy jeżdzie 140-200 spaliła 6l.jechały jeszcze
        dwie hajki z pasażerami i bocznymi torbami 7,5l./100km.przy katowaniu bez pcII
        spala ok.12l z pcII ok18l.
        • Gość: pawkos Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.hds.pl / 195.117.238.* 17.02.06, 14:49
          Moja Busa paliła w trasie przy średniej prędkości ok 160km-170/h ok. 7 litów, w
          miescie ok. 8l. Czasami gdy musiałem jechać ok 120 km/h to spalanie wynosiło
          tylko ok. 5,6 l/100km. Uwazam to za bardzo dobry wynik. Chociaż czasami się
          zastanawiałem czy komputer może trochę przekłamywać. Porównując spalanie do
          Hondy CBR 1100 XX to Honda spalała ok 0,5l mniej. Tak mi wychodziło. Ale i tak
          uważam, że Busa to najlepszy motocykl sportowo-turystyczny jaki do dzisiaj
          zbudowano. Może Busa II będzie lepsza? Zobaczymy...
    • Gość: hubi Re: Suzhubiuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.toya.net.pl 24.05.06, 01:36
      ...tekst nastorił mnie bardzo pozytywnie słowami "Ja osobiście widzę na tym
      motocyklu doświadczonego, zrównoważonego jeźdźca" jestem zrównoważony, zbieram
      experience i wiem że kiedyś okiełznam tego japońskiego smoka ...za innymi to
      nawet się nie oglądam :P
      • speedy600 Re: Suzhubiuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny 24.05.06, 16:49
        szczerze to z wygladu hayka z zadnej strony mnie sie nie podoba... takie pudelko
        na kolach. Podobnie xx!
        Kawa zx12 wyglada o niebo lepiej. To tak btw wygladu.

pozdr
      • Gość: kawasakizx12ninja Re: kawasakizx10 Power Commander IP: *.traco.pl / *.traco.pl 24.05.06, 17:13
        Czesc ,mam pytanie do kogos kto ma power commandera w swoim moto a mianowicie
        czy zalozenie power commandera sprawia ze motocykl w odczuwalny sposob zmienil
        charakterystyke pracy silnika a jak tak to czym sie ona wyraza??? Wlasnie sie
        powaznie zastanawiam nad sensem zakupu tego gadzetu,dodam ze mam swiezo
        zalozony Akrapovic tytan specjalnie do tego modelu ,pozdrawiam
        • wojtekk1000 Re: kawasakizx10 Power Commander 24.05.06, 17:24
          Charakterystyka się zmienia (poprawia się krzywa mocy/momentu)!! Ale musisz to
          wszystko zestroić na hamowni bo inaczej to tylko pogorszysz sprawę.
          • Gość: kawasakizx12ninja Re: kawasakizx10 Power Commander IP: *.traco.pl / *.traco.pl 24.05.06, 19:06
            wlasnie zamowilem stalowy oplot w kolorze motocykla plus amor skretu Hiper_pro
            z 24 stopniowa regulacja takze w kolorze moto,ale bedzie jazda!!!
    • Gość: monia Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.06, 00:06
      Ci którzy uważają Hayabuse za coś "brzydkiego" niech się lepiej schowają, bo z
      całą pewnością stwierdzam, że po prostu nie znają sie na motorach!! Hayabusa
      jest najlepsz pod każdym względem, estetyka i dynamika, każdy szczegół wprost
      perfekcyjny!!
      • Gość: kura_maruda Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 04.07.06, 01:25
        oh! moniu! żebyś Ty byla japońskim kogucikiem, to mój japoniec mial by poroże
        zamniast grzebyka... ;-))))
      • Gość: Ika1985 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: 193.239.205.* 01.09.06, 15:35
        Zgadzam się z Monią w zupełności! Hajka nie może sie nie podobać. To motocykl
        dla osób, które kochają samą jazdę, a nie kaskaderów, którzy posługuja się
        motocyklem do wykoywania różnego rodzaju ewolucji. Ze względu na fakt, iż jest
        on stosunkowo ciężką maszyną trudno postawić go na jednym kole, za to jest
        bardzo stabilny i dobrze wywarzony. A co najważniejsze dla mnie świetnie jeżdzi
        się nim we dwoje, zwłaszcza wtedy, gdy przytulasz sie do swego ukochanego:)
        Pozdrawiam.
        • Gość: qunio Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.06, 14:03
          Trudno moze i tak nie wiem nie miałem przyjemnosci smigać, ale jak widac na załaczonym filmiku da sie, Na poczatku Hayka mi sie srednio podobała teraz patrze na nia z radoscia i westchnieniem. Nie wiem może musiałem dojrzec;)video.google.pl/videoplay?docid=5298899968401074611&q=suzuki+gsx+r+1300
          • Gość: qunio Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.06, 14:05
            sorry chyba link nie dział moze teraz video.google.pl/videoplay?docid=5298899968401074611&q=suzuki+gsx+r+1300
      • Gość: suzidriver Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.pools.arcor-ip.net 17.03.07, 15:35
        i ja sie calkowicie zgadzam z monia
    • Gość: ggmarquez Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.07.06, 19:18
      a czy to prawda ze hayabusa, nie liczac kosztow paliwa, jest dosyc droga w
      eksploatacji?

i ile to jest "dosyc drogo"?

ggm
      • dragon600 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 13.07.06, 14:19
        Pewnie, że to musi kosztować. Do takich osiągów musisz mieć:

- najlepsze opony
        - namocniejszy łańcuch jaki wyprodukowano
        - najlepszy olej do silnika
        - najlepsze klocki hamulcowe
        - itd, itp

Jak będziesz oszczędzał (czytaj "sępił") to długo nie pojeździsz
    • Gość: Maaaaati Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.06, 14:08
      Zawsze bylem gorącym zwolennikiem maszyn japońskich a konkretniej Suzuki. Uwazam ze Hayabusa jest jednym z flagowych modeli tej marki a a utor dobitnie to potwierdził. Bardzo dobry artukół:)
      • Gość: siekiera77 Wawa-Mikołajki-Wawa IP: *.aster.pl 18.08.06, 01:45
        13,1
        PCIIusb
        LVince racing
        strojenie: Kędzior
        • andzia9939 Re: Wawa-Mikołajki-Wawa 01.09.06, 20:48
          Piekna kultowa maszyna :))
          • Gość: siekiera77 Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! IP: *.aster.pl 21.11.06, 17:13
            drugiego takiego moto
            już nigdy nie
            wyprodukują
            dla tego bedzie u mnie
            do końca...
            mojego lub jej :-)))))
            • patmate Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! 22.11.06, 01:05
              Za rok nowy model.....
              pzdr
              • mariusz-ef Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! 22.11.06, 01:55
                patmate napisał:

> Za rok nowy model.....
                > pzdr

z silnikiem 1.4 litra (ciekawe kiedy diesel)
                • mariusz-ef Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! 22.11.06, 01:56
                  ee, chyba jednak nie 1.4...
                  szkoda
              • Gość: siekiera77 Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! IP: *.aster.pl 22.11.06, 01:59
                no tak, nowy...
                i jeśli do tego jako pierwszy
                na swiecie
                produkcyjny("salonowy")
                przekroczy bariere 400kmh
                to też zostanie kultowy
                i też go kupie....;-)))))
                • mrmisquamacus Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! 22.11.06, 20:00
                  a tu nic nie pisza, ze w 2007 ma byc nowa buza

www.totalmotorcycle.com/photos/2007models/2007models-Suzuki-HayabusaGSX1300R.htm
                  • mariusz-ef Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! 22.11.06, 22:55
                    wydaje mi sie ze ktos wczesniej podawal linki do busy z silnikiem 1.4
                    bylo to jakies 2 - 2.5 miesiaca temu

wczoraj akurat wlazlem na topic i mi sie przypomnialo - wyslalem posta a potem
                    sprawdzilem bodajze na stronce ktora Macku podajesz (wygooglalem ja)
                    no i.. . errata ;-)

z tego co pamietam busa 1.4 miala byc odpowiedzia na zx1400, ale dzis nie dam
                    sobie glowy uciac ze mi sie nie snilo ...
                    • Gość: mrmisquamacus Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! IP: *.scansafe.net 23.11.06, 13:45
                      tzn ja chyba wiem o czym piszesz.
                      widzialem jakis czas temu projekt Suzuki z silnikiem ktory mial 6 cylindrow!,
                      rzekomo mialby byc zastosowany w nowej buzie. co do ZX14 to wyglada jak
                      lokomotywa, boje sie ze w przypadku nowej buzy tez bedzie to przerost formy nad
                      trescia.
                      • Gość: mrmisquamacus Re: Kultowa @@@@@!!!!!!! IP: *.scansafe.net 23.11.06, 13:51
                        www.diseno-art.com/encyclopedia/concept_cars/suzuki_stratosphere.html
                        to jest ten koncept-bike nowa buza miala by miec ten albo podobny do tego
                        silnik.
                        • Gość: siekiera77 na Warmie i zpowrotem IP: *.aster.pl 30.11.06, 17:46
                          12,6 l 100 km
                          560 km

Ostroda www.youtube.com/watch?v=8rHzvV1J2DI

Ilawa www.youtube.com/watch?v=eJNfevtUZSk

Siemiany www.youtube.com/watch?v=MYMpBvsj5

pod koniec listopada!
                          fajnie bylo...
                          • Gość: rychoo Re: na Warmie i zpowrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 10:44
                            ta wyglada niezle , ciekawe tarcze hamulcowe www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M326965
                            • Gość: Zorro Re: na Warmie i zpowrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 18:34
                              Ciekawe tarcze ? Festyn bardziej ... Ciekawe ile podskoczy wartość z tych 12
                              tys, ale "bitwy" o ten motocykl raczej nie przewiduję :).

Zorro
    • Gość: ilonka_bn Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 20:25
      dzięki za ten opis!!! dzięki niemu nareszcie mogę coś więcej powiedzieć o
      hayabusie niż tylko :"super się nią jeździ" do mojego faceta, a ma facet na jej
      punkcie większego świra niż na moim! był wniebowzięty jak zaczełam wymieniać
      dane techniczne. ci faceci...
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 15.01.07, 23:00
        ilonka, ja też mam buse... ;-)
        moge śmignąć do berlina... :-D

www.youtube.com/watch?v=1LHu7lIvlW8
        • Gość: ilonka_bn Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 15:26
          skoro wygodne siodełko masz to czemu nie!!! dodaj jeszcze,że hayka jest
          czerwona a już jestem twoja!!! a teraz na poważnie. byłam 13.01 na targach w
          Łodzi, bo temat zaczyna mnie interesować. Ty pewnie nie jesteś nowicjuszem więc
          tematu ze mną brak. pozdrowienia!
          • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 18.01.07, 15:25
            siodełko chiba jest wygodne
            nie wiem bo nie siedziałem ;-)
            hayka jest niestety czarna :-(
            ale też niczego sobie...www.bikepics.com/pictures/738343/
            no i są tam elementy w ulubionym
            przez Ciebie kolorze.
            pzdr
            • Gość: ilonka_bn Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 18:52
              no, no "niczego sobie" to mało powiedziane. nie widziałam jeszcze czarnej ale
              jestem pod wrażeniem. tylko jakaś taka samotna bez jeźdźca...
          • Gość: nyorker nowicjusz IP: *.dyn.optonline.net 19.01.07, 05:59
            o tak, ten forumowy, samozwanczy bohatyr nie jest nowicjuszem.

members.aol.com/nonverbal3/objects/laugh.jpg
            • Gość: siekiera77 karaluch aka prusak IP: *.aster.pl 19.01.07, 10:14
              ze zmywaka wszedzie
              wlezie
              nawet na wontek o
              pięknych moto
              fuj!
              • Gość: ilonka_bn Re: karaluch aka prusak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 13:16
                skoro jesteś takim bohaterem i znawcą tematu powiedz mi proszę gdzie można
                zrobić niezły areograf na buse. (oczywiści chodzi mi o Polskę)
                • Gość: siekiera77 Re: karaluch aka prusak IP: *.aster.pl 19.01.07, 18:53
                  nie jestem bohaterem
                  i nie wiem ;-(
                  żałuje ilonko...
                  pzdr.
                  • Gość: ilonka_bn Re: karaluch aka prusak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 20:23
                    dam se rade! nie żałuj bo nie ma czego. do zobaczenia na jakimś zlocie. ja
                    rozpoznam się po hayce. gorzej masz Ty!
                    • Gość: siekiera77 Re: karaluch aka prusak IP: *.aster.pl 19.01.07, 20:51
                      no to super!
                      o mnie sie nie martw 2X
                      ja sobie rade dam ! ;-) ( kasia sobczyk )

www.youtube.com/watch?v=n04xNM889iE
                      • Gość: ilonka_bn Re: karaluch aka prusak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 20:58
                        widzę,że wesoły facet jesteś. przydałoby mi się teraz Twojego optymizmu, bo
                        siedzę i ryję na sesję i klapnięte uszko mam (Miś Uszatek)
                        • Gość: kura_maruda Re: karaluch aka prusak IP: *.aster.pl 19.01.07, 21:05
                          no to raczej
                          "krecik" bardziej bardziej pasuje
                          do tego rycia ;-)
                          jjjooojjj...

www.youtube.com/watch?v=FERA5UWuDzg
                          • Gość: ilonka_bn Re: karaluch aka prusak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 21:12
                            kreciki są ślepe a ja oczka mam duże! byłeś swoją busą na WOŚP w Warszawie?
                            • Gość: siekiera77 krecik to dobranocka IP: *.aster.pl 19.01.07, 21:30
                              nie ilonka... z dużym oczkiem

nie byłem bo buźka
                              jest nerwowa i jeszcze
                              jakiegoś malca by
                              sponiewierała...
                              harry wyglądał odpowiednio
                              i miał wzięcie u chlopaków
                              dziewczynki nie chciały niemca... ;-))) www.bikepics.com/pictures/772236/

siekiera77@gazeta.pl
                              • Gość: ilonka_bn Re: krecik to dobranocka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 21:06
                                zaglądnij do skrzynki. chociaż dzisiaj tak przy sobocie to pewnie imprezujesz.
                • Gość: marider Re: karaluch aka prusak [OT] IP: *.elpos.net 23.01.07, 18:36
                  Tutaj: www.adm-motocykle.pl/

Pzdr
                  marider
                  R1
    • Gość: marider Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.elpos.net 21.01.07, 12:47
      Hmmm, tak wszyscy chwala ta Suke a jednak... zapominacie (albo nie wiecie) ze w
      pierwszych Haykach pekaly subframe ;) Jezdzilem nieco Busa '03 + 2 x Yoshi RS3
      i... z moich wrazen hamulce ma slabowate (mimo stalowych przewodow), na kolo cos
      ciezko idzie- turystyczny klocek taki dla kierownikow niskich wzrostem..
      Przyspieszenie ma za to calkiem calkiem choc pod tym wzgledem pasazer ma
      przesrane bo nim rzuca przod/tyl (sam wytrzymalem z tylu "tylko" 290km/h ;)).

Fakt, ze potrafi zejsc i ponizej 6l/100km przy spokojnej jezdzie ale chyba
      jednak wybralbym ZX12 (bardziej sportowy, ma lepsze hamulce, latwiej sie
      prowadzi i IMHO ladniejszy ma wyglad, mimo ze smok na wache).

Pzdr
      marider
      R1
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 21.01.07, 20:57
        wiemy, wiemy marider
        ale nie zapominamy
        ze buza to PIERWSZY
        produkcyjniak-salonowiec
        który przekroczył bariere
        "300"
        i takim już pozostanie do końca świata
        i jeden dzień dłużej.:-D
        a subframy w '03 już nie pekały...
        • Gość: kura_maruda Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 23.01.07, 14:08
          bo je zrobili ze stali anie z tego co sie lyzki do zimniokowej zupy robi...

www.youtube.com/watch?v=WnDERHkLxUo
      • Gość: suzidriver Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.pools.arcor-ip.net 17.03.07, 16:10
        eeeeeee ,przewodami nie hamujesz,wejdz na forum ipoczytaj sobie troszeczke o
        klocuszkach !!!
    • Gość: GR44 Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 21:00
      Jak dla mnie motur marzeń. Już nie długo nowa wersja!!!
      • Gość: siekiera77 zakochała się czy co??? ;-) IP: *.aster.pl 25.02.07, 11:35
        wystroiła sie tak
        14 tego lutego...
        www.bikepics.com/pictures/812089/
        www.bikepics.com/pictures/812093/
        nie wiem co myśleć... ;-)
        • Gość: siekiera77 jak w Hayabusie....;-) IP: *.aster.pl 01.03.07, 01:04
          35 sekunda...
          www.youtube.com/watch?v=PR3b_cZ7EY4
          pozdr. dla fanów
          szybkich maszynek!
    • Gość: mitting@gazeta.pl Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 12:47
      mam 51 lat moie marzenie jak tylko zarobie to go kupie mam suzi bandit kocham
      motory jusz z 37 lat po drugie jest zlot suzki w bialowiezy pierwsza sobota
      lipca to noc kupaly warto byc piwo gril tance jade zapraszam
      • Gość: siekiera77 milośnicy kina akcji ! IP: *.aster.pl 05.03.07, 08:56
        to już ponad 21 000
        lukneło... :-)
        www.youtube.com/watch?v=OlhfhznoJ7w
        :-D

mitting, Buzia to taki
        motorek
        ze masz ochote
        zostać z nią
        "bezapelacyjnie, do samego końca,
        swojego lub jej" ;-)))))
        zbieraj kase i kupuj!!
    • mitting Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 05.03.07, 14:29
      siekiera bardzo dziekuje postaram zbierac kase pozdrawiam wszyskich
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 06.03.07, 21:50
        policaje w hameryce
        sie zbroją ;-)
        facet.wp.pl/kat,1007865,wid,8753287,wiadomosc.html?ticaid=1356e
        • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 13.03.07, 22:05
          busa rulez!

www.youtube.com/watch?v=qrjQ1yaP0Hg
          ;-)
          • Gość: siekiera77 ostatnie zimowe loty... IP: *.aster.pl 18.03.07, 01:39
            www.youtube.com/watch?v=_3vXmtV9BLc
            z Placu Teatralnego
            pod most ;-)
            • Gość: siekiera77 Re: ostatnie zimowe loty... IP: *.aster.pl 20.03.07, 20:31
              teraz jest tu ;-)

www.youtube.com/watch?v=MuJriEe6pzg

z diabelską ścieżką :-0
    • Gość: sepciu5 Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 18:25
      zajebista bryka kawa 1400 to mały pikus.tamto to z pod toporka.
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 21.03.07, 04:47
        sepciu, a możesz
        tak troche jaśniej
        bo nie wiem czy cie zj...ć
        czy pochwalić za znajomość rzeczy?

www.youtube.com/watch?v=QYkwoMdFqYc
        • Gość: danek Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 12:10
          Świetnie się ogląda Twoje filmy z tym podkładem...
          100% życia!!!
          Pozdrawiam
          • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 21.03.07, 21:14
            thx :-)

www.youtube.com/watch?v=3MSei7eiaI4
            • Gość: tatajacek Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: 77.209.10.* 21.03.07, 22:45
              siekiera.
              a na czym montujesz filmiki?
              • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 21.03.07, 23:22
                a takim czymś
                www.intervideo.com/jsp/WinDVDCreator_Profile.jsp
                ale dopiero od
                dwóch dni.
                przedtem dawalem jak leci
                i wyglądało to
                tak jak wygladało :-)
                www.youtube.com/watch?v=1LHu7lIvlW8
                teraz też nie lepiej ale
                mam w zanadrzu pinnakla studio 10
                tylko mi sie uczyć nie chce ;-)

• Gość: spiwor. Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.03.07, 07:40
      A jak to po polsku będzie?
      Zuzanna Buzia ?;)
      • Gość: siekiera77 HaniaBuzia IP: *.aster.pl 22.03.07, 10:28
        www.bikepics.com/pictures/836413/
        • Gość: lolo Re: HaniaBuzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.09, 18:06
          www.bikepics.com/pictures/736360/
          toć to Gracjan !!!
    • Gość: mitting Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 23:03
      mam zaszczyt zaprosic hanie buzie na zlot do bialowiezy czyli suzuki oraz
      innch nawet na wrotkach dnia 07 07 07 wyiazd 07 07 07 spod warszawa wschodnia
      od strony lubelskiej godz 10 czekam 30 min pozdrawiam
      • Gość: siekiera77z kropko Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 27.06.07, 23:52
        mitting,
        bardzo Ci dziękuje za zaproszenie w imieniu swoim i wnuczka ale ten huncwot po
        ostatnich wyczynach na Wielkiej Procy

pl.youtube.com/watch?v=dizoKqlZLRs
        postanowił sprawdzić jak sie chodzi i jeździ do góry nogami!!! :-(
        i tego właśnie dnia będzie lądował(do dołu skrzydłami)?!!
        w miejscowości brisbane z przesiadką w miejscowości londyn.
        Załuje bardzo,że nie będzie mógł wziąć udziału w Waszej Imprezie bo znając jego
        talent filmowy czuje że byłoby co oglądać... hehehehe Noc Kupały i te rzeczy...
        Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej zabawy!
        Cholera... troche żal... :-(
    • Gość: spiwor Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.06.07, 18:15
      Jak wam podchodzi nowa Hania?
      www.motorcycledaily.com/27june07_new2008suzukis.htm
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 30.06.07, 23:02
        noooo...
        ładna jest bo młodsza;-)
        ale ja swojej Hance
        przysięgałem
        "do końca mojego lub jej" :-D
        ciekawe czy ma wydech
        4-2-1 (ładny tłumik)
        a wogole to za dużo
        nie zmienili na zewnątrz
        bo nie bardzo jest co
        zmieniać :-)
        pl.youtube.com/watch?v=oknG5TXFB4c
        • Gość: spiwor Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.07.07, 12:21
          Ale jak na mój gust znów nie jest piękna, ani brzydka po prostu jedyna w swoim
          rodzaju, znów kultowa?
          • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 01.07.07, 12:40
            bo ona ma piękno
            wewnętrzne...
            ;-D
            • Gość: spiwor Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.07.07, 18:41
              Ale ktoś ma wyobraźnię. Tył wygląda jak obcy z dwoma giwerami wycelowanymi w
              jadących z tyłu.
              pl.youtube.com/watch?v=YLPnbaG6Ahw&mode=related&search=
              • Gość: tatajacek Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: 62.87.24.* 07.07.07, 22:35
                nooooo. ogolnie sliczny tez. jak dotychczas arlan bylo najladniejsze tak teraz
                to nie wiem. no chyba ze ktos taki custom jest. to sie poddaje.
              • ireo Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 07.07.07, 22:41
                Gość portalu: spiwor napisał(a):

> ...wygląda jak obcy z dwoma giwerami...

albo trzonkami :-) a wg mnie tył przypomina raczej mordkę misia koala. a przód
                nie tyle dziób sokoła, co lelka. nadal jest to ciężki kawał motocykliszcza,
                wcale się z ptakiem nie kojarzący (znaczy nie z takim, co lata). ale nazwać
                motocykl "Suzuki Lelek Kozodój" to już by chyba było przegięcie, co? zwłaszcza
                po japońsku

zdziwiłem się, że z przedstawionych malowań najbardziej spodobało mi się...
                białe! ale wiadomo, że zdjęcia i klipy to nie to, więc trudno powiedzieć. a
                tylne kierunkowskazy wyglądają głupio, jakoś tak skuterowo

na tym filmiku jakiś pan Japończyk śmiesznie mówi po angielsku z bardzo
                japońskim akcentem. słychać, że czyta z kartki
                pl.youtube.com/watch?v=2UpWqR3A3rw&mode=related&search=
                • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 20.07.07, 01:46
                  Irka, no co ty?
                  trzonkami sie zabawiasz?!
                  no,no
                  temperamentne dziewuchy
                  w tym twoim zgromadzeniu ;-)
                  a może napiszesz jakiś wierszyk
                  o tym "motocykliszczu"
                  mowy wiązanej miszczu? :-O
                  a może pioseneczke zawierającą elementy
                  patriotyczno-katechetyczne?
                  np cuś w podobie tego:
                  pl.youtube.com/watch?v=ipe42WJxwI0
                  może być o wsk, wfm, shl
                  albo młodym przystojnym
                  junaku :-o
                  ewentualnie
                  gazeli zależnie od preferencji ;-)
                  • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 28.07.07, 23:44
                    noooo... siostro I
                    przyznać trzeba
                    że wielki jest strach
                    przed Ojcem Grzybem :-O
                    nawet Nieustraszeni Dziadkowie Rocka
                    speniali i nie odważyli sie
                    zagrać SFTD
                    Najmroczniejszy kawałek
                    to było to: ;-)
                    www.youtube.com/watch?v=LWnxVNJbntY
                    foock the duck!!!
    • richi_hh Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 03.08.07, 09:36
      Z uwaga przeczytalem opis. Pare tygodni kupile w Niemczech motor od dealera
      Suzuki z 2001, mam nadzieje, ze wszystko jest ok. Jakie sa objawy zlej pracy
      napinacza lancucha rozrzadu. U mnie zauwazylem, ze powyzej 140 cos jakby
      obijalo sie o bak. Moze to tylko cos luznego, a moze......
      Moze miales co podobnego?
      Pozdrawiam
      Ryszard
      • Gość: siekiera77 Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.aster.pl 03.08.07, 11:37
        "chcesz mieć stuki
        kup suzuki" ;-)
        wiesz.. na odległść
        to można sprawdzić dyktando ;-(
        u mnie stuka na wesoło;-)
        jeśli sie niepokoisz
        popylaj do pana majstra
        pozdr.
        pl.youtube.com/watch?v=alr8-y_iC6c
    • Gość: RBK Pikinik motocyklowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 12:15
      Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli na piknik, który odbędzie się
      26.08.2007 w miejscowości Podebłocie (jedna miejscowość w Polsce, można ją bez
      problemu znaleźć wpisując jej nazwę w mapa.szukacz.pl/).
      Poprzednia impreza była bardzo udana, było sporo motocykli, a jak wiadomo im
      nas więcej tym lepiej, dlatego zapraszamy.
      Organizatorzy imprezy oferują:
      -darmowe piwo
      -grilowaną kiełbaskę
      -grochówkę
      -golonkę
      -dobrą zabawę

Wszyscy chętni spotykają się 26.08.2007 o godz 13.00 przy dworcu Warszawa
      Wschodnia od strony ul. Lubelskiej.

Kontakt: 509081509
      • Gość: RBK Re: Pikinik motocyklowy (poprawka.) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 16:15
        Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli na piknik, który odbędzie się
        26.08.2007 w miejscowości Podebłocie (jedna miejscowość w Polsce, można ją bez
        problemu znaleźć wpisując jej nazwę w mapa.szukacz.pl/).
        Poprzednia impreza była bardzo udana, było sporo motocykli, a jak wiadomo im
        nas więcej tym lepiej, dlatego zapraszamy.
        Organizatorzy imprezy oferują:
        -darmowe piwo
        -grilowaną kiełbaskę
        -grochówkę
        -golonkę
        -dobrą zabawę

Wszyscy chętni spotykają się 26.08.2007 o godz 13.00 przy dworcu Warszawa
        Wschodnia od strony ul. Lubelskiej.

Kontakt: 509081501
    • Gość: szaman33 Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.08, 23:28
      bardzo świetny opis...brawo i gratuluje...
    • gpolaniecki Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. 09.09.08, 21:34
      To jest motor, który wybiera się z miłości, a nie z rozsądku.
      Test jest bardzo dobry i profesjonalny, ale wrażenia jakie daje jazda Hayabusą
      są nieopisywalne. Od momentu jak szczęknie jedynka nic już nie daje się opisać.
      Greg
      • Gość: JOHN Re: Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Sokół wędrowny. IP: *.ip.euro.net.pl 15.01.15, 10:47
        to jest kibel nie motor brzydki i tandetny.KIBEEEEL
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka