Dodaj do ulubionych

Jakie enduro 125?

18.06.06, 20:37
Podpowiedzcie jakiś model enduro 125, koniecznie czterowsuw. Wolałabym też
młodszy rocznik (od 2000). Na razie rozważam yamahę xt i hondę xr. Jest
wogóle coś jeszcze?

Szynszyllu, zaglądasz tu jeszcze? Może ty coś wymyślisz?
Obserwuj wątek
    • Gość: szynszyll Re: Jakie enduro 125? IP: *.prz.rzeszow.pl 19.06.06, 08:38
      yo!

nie wiem jak dlugie masz konczyny dolne wolne ale siedzenia w enduro zaczynaja
      sie od 83-85 cm npm ;) oto moje typy:

www.bikez.com/bike/index.php?bike=4045
      NX 250 - super niedoceniana maszyna popularna - mocny silnik, niska masa,
      zawodowe zawieszenie - zdecydowanie moj typ.

www.bikez.com/bike/index.php?bike=20491
      Yamaha TW 125 - jezeli mowimy o 125-kach moj zdecydowany faworyt. stosunkowo
      nisko umieszczone siodlo, balony do smigania po piachu. niezatapialna maszyna
      do wszystkiego ;)

i to tyle na ten raz ;)

szynszyll
      • draka00 Re: Jakie enduro 125? 22.06.06, 07:40
        Dzięki za pomoc.
        A jednak da sie znaleźć coś jeszcze :)
        Jak NX sprawuje się w terenie? Czy przypadkiem przez tą owiewkę nie ma małego
        skrętu kierownicy? No i jeszcze błotnik nisko. Robi jednak wrażenie motocykla
        miejskiego.

Podpowiadają mi jeszcze kupno czegoś wyższego (np. WR 250) i obniżanie. Co wy
        na to?
        • Gość: szynszyll Re: Jakie enduro 125? IP: *.prz.rzeszow.pl 22.06.06, 08:37
          yo!

i tu dochodzimy do sedna sprawy - czy chcesz enduro - soft enduro - czy hard
          enduro. co do NX to jest lekki, ma spore skoki zawieszen, niezla moc i wode.
          blotnik sobie mozesz podniesc - co nie zmienia faktu ze nie jest to Hard
          Enduro - ale zastanow sie czy takiego wlasnie potrzebujesz. pzdr

szynszyll
          • draka00 Re: Jakie enduro 125? 23.06.06, 15:53
            Myślę przede wszystkim o jeździe w terenie. Dodam, że póki co nie mam o niej
            zielonego pojęcia, więc nie mam wysokich wymagań. A nawet mam niskie wymagania,
            tzn. dobrze, żeby siedzenie nie sięgało mi pod pachę :)
            Rozmiarowo bardzo odpowiadało mi xt (nawet dosięgam nogami do ziemi), ale
            wszyscy zgodnie twierdzą, że to wogóle nie chce jechać i jest za słabe nawet
            jak na moje wymagania. Niestety miałam okazję tylko posiedzieć, nie pojeździć.
            Upieram się przy czterosuwie, ale nie upieram się przy 125. Może więc 250,
            tylko niezbyt wielkie. Albo obniżać. Jak bardzo da się obniżyć np. taką wr-kę?
            Sama już nie wiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka