Dodaj do ulubionych

ludzie zejdźcie proszę z siekiery77

22.01.07, 23:42
śmieszy mnie to z lekka że tak jedziecie na tym forum jednego z naszych

że nie wali na gumie i że jeździ jak cipka

że umiescza tu linki do swoich nagrań z dżidowania :)

to że śmiga na kole to jego tylko i wyłacznie sprawa

a to że jeździ jak cipka to totalna bzdura

sam latam po mieście

raz na jakiś czas nawet troche ostro z aylenem i kondzikiem

bardzo często jak przemiesczam się z punktu a do punktu b i lece sam bez w.w.
kolegów lub kolegami o spokojniejszym uosobieniu to często mijam innych
motocyklistów raz na jakis czas zdarzy się że ktos łyknie mnie ale to raczej
ja jestem ten szybszy - i co z tego wynika ??!!?? zapytacie zapewne

otóz to iż siekiera nie jeździ jak cip cip ka
jetesm przekonany że objechałby większość zawodników z tego forum
mieszających go z błotem

a to że żamiescza filmy w sieci i się z tego cieszy to co ??

to bardzo dobrze jeżeli sprawia mu to radość a przy tym nie wyrządza tym
krzywdy innym to jest to jak najbardziej ok

jak mi się podoba to oglądam a jak nie to nie i koniec

ludzie opamietajcie się

pozdrawiam,

siurniety

Obserwuj wątek
    • siurniety_krolik to że NIE śmiga na kole 22.01.07, 23:45
      miało być tak

" to że nie śmiga na kole to jego tylko i wyłacznie sprawa"
      • Gość: misio Re: to że NIE śmiga na kole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 16:53
        a jak się rozjebie i przy okazii zabije postronne osoby to co.to nie jest tylko
        jego sprawa.jak jest taki chardy to niech zawija na tor.mistrz ku.. prostej i
        palenia gumy.
        • Gość: siekiera77 Re: to że NIE śmiga na kole IP: *.aster.pl 06.02.07, 00:56
          misiu, jedz miodek
          zamiast musztardy
          to też będziesz Hardy ;-)
          mistrz ku.. ortografii
          Charnaś
          • Gość: misio Re: to że NIE śmiga na kole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 14:48
            co, prawda w oczy kole.
            jesteś człowieku nieodpowiedzialny.
    • Gość: Dzakas hihi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 00:20
      Jestem za:)

www.bikepics.com/members/blady86
    • Gość: nyorker Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: 70.19.14.* 23.01.07, 00:42
      forum sluzy wymianie opinii - miedzy innymi. ktos zamieszcza swoje plody, to
      musi liczyc sie z tym, ze moze zostac negatywnie zaopiniowany.

mnie samego to spotkalo i nigdy nie dyskutowalem nad cudzym prawem do wyrazania
      sadu.

gwarantuje ci, ze mnie by nie objechal. chce ci sie, szperaj w archiwum i
      sprawdz, czy kiedykolwiek cos takiego napisalem.

nie mam nic do jego filmow, choc to totalna amatorszczyzna. nie mam nic do
      tego, ze jezdzi jak ciota, a jezdzi jak ciota. recze ci, ze gdyby nie podbijal
      tej zenady, nikt nie robilby scen.

amen.
      • Gość: siekiera77 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 00:57
        ty cioto prezentujesz tu zawsze
        jedną opinię:
        do doopy, amatorszczyzna, harcerstwo, nuuuda,
        no chyba ze zamiesci posta
        ktoraś z twoich przyjaciolek
        wtedy laskawie poklepiesz ją
        po tyłeczku a ona w zamian lize ci
        rowka.
        tkie jest to twoje prawo
        wymiany opinii
        z ktorego skwapliwie korzystasz
        tylko jakoś dziwnie jednostronne sa te twoje opinie
        wiec nie "rob scen" ciotko
        i nie wpie..laj sie wszedzie
        ze swoją wymalowaną
        gębą
        • Gość: siekiera77 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 01:04
          aha, i jeszcze to:

www.youtube.com/watch?v=OlhfhznoJ7w

ciesz sie ze jestes
          sprytniejsza niz tych
          ponad 9 tys. frajerow...
          cioto :-)
          • Gość: siekiera77 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 06.02.07, 01:00
            już 17 tyś, i troche hehehehe!
            • Gość: brembo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 03:30
              głąb kapuściany wycięty z pola siekierą. przejdźn a forum o wiejskim tuningu i
              tam sie panosz po grzędach z kurą. przykładam ręke by zalegalizować wasz związek.
              • Gość: kura_maruda Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 06.02.07, 10:10
                a ty mlody chamulcu idż do dziadka podejmij go pod kolana i poproś o pozwolenie
                jeżdżenia takim urządzeniem : www.bikepics.com/pictures/790393/

forum o wiejskim tuningu powiadasz peniuarku? a co adminem tam jesteś i szukasz
                uczestnikow? nein danke!
                widze ze lubisz statystyki wiec podaje dokladno liczbe :17 845.
                a renke to se mozesz przylozyc tam gdzie najbardziej lubisz kokokoko tylko nie
                przesadzaj z tym bo ci ksiondz rozgrzeszenia nie dadzo :-)
                • Gość: brembo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 10:16
                  damskie na wiatr i jebem te majku, zasrańcu!
    • ireo Re: ludzie siekiery77 23.01.07, 01:16
      siurniety_krolik napisał:

> śmieszy mnie to z lekka że tak jedziecie na tym forum jednego z naszych
      > że nie wali na gumie i że jeździ jak cipka
      >-
      • Gość: siekiera77 Re: ludzie siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 01:35
        a oto i pierwsza faworyta
        pojawila się... ;-)
        podleczyc kompleksik
        antywarszawski
        i zrobić dobrze
        kolezance...

www.youtube.com/watch?v=myTl2ffKWgA
        • Gość: baba_zanetti Re: ludzie siekiery77 IP: *.itpp.pl 23.01.07, 10:46
          Cięzko nie zabrać głosu w tej dyskusji. Obiektywnie patrząc NY i Koora mają
          swoje racje. Chcę jednak stanąc w obornie Koory. Może jak już ktoś napisał
          patiotyzm lokalny, a może jestem takim samym laikiem jak on. Do rzeczy, chodzi
          mi o to że zarzucanie Siekierze amatorszczyzny (w jeździe) jeset trochę nie na
          miejscu. dokładnie to uważam że ocenianie tego na podstawie filmu jest bardzo
          na wyrost. Siekiera jeździ po Warszawie- mieście, a nie torze!! (chyba że coś
          przeoczyłem) To że nie schodzi na kolano, że nie daje wszędzie oporem,nie
          jeździ na kole itp. nie świadczy o jego lamerstwie. To że kręci amatorsko to
          jest prawdą, i jeżeli sprawia mu to radość to ja go rozumiem. Inna sprawa że
          jest dosyć agresywny w wypowiedziach.Łatwo zauważyć że to forum powoli staje
          sie forum o koorze i Nyorkerze. I coraz jest coraz agresywniej, a co za tym
          idzie zabawniej.
          • Gość: kura_maruda Re: ludzie siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 11:30
            i oto chodzi i o to chodzi kokokokokokokoko! :-)
            anajbardziej mnie cieszą głosy zawodowcow zarowno filmowcow jak i torowcow,no
            wprost z podziwu wyjsc nie moge jak obglondam ich dzieła i wspaniale
            umiejentnosci ktore tu prezentujo. kukurydze z torebki to lykam bez pogryzania
            za to pazury mam cale w szczempach ;-(

nadaje ci imie jaszczomb!
            • Gość: gosc ten robi to konkretniej ;) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.01.07, 11:57
              www.youtube.com/watch?v=UgBHnDuVyX4
              • Gość: kura_maruda i co z tego? :-) IP: *.aster.pl 23.01.07, 12:18
                • Gość: kubek145 Re: i co z tego? :-) IP: *.dsl.pipex.com 23.01.07, 13:14
                  siekiera normalnie stal sie postacia pierwszoplanowa tego forum.. moze z zawisci, moze z zazdrosci, moze z innych powodow ale mu sie udalo. jest celem atakow, heroicznej obrony, dyskusji, slawa sama sie do niego pcha, jeszcze troche i poprowadzi program w tv gdzie beda emitowac jego przejazdzki po w-wce ;) zeby tylko jak to w innym watku (w ktorym tez jest glowna postacia) napisalem na prage by sie czesciej wypuszczal :p
                  • Gość: siekiera77 wystepy w tv? IP: *.aster.pl 23.01.07, 13:32
                    mam to juz za soba
                    jak boniedydy!
                    ale chetnie moge poprobowac
                    jeszcze raz ;-)))))

www.youtube.com/watch?v=ui7x1bY1Y9g
                    • Gość: kubek145 Re: wystepy w tv? IP: *.dsl.pipex.com 23.01.07, 14:08
                      po obejrzeniu busa on the bridge, stwierdzam ze filmy siekiery maja jeszcze jedna funkcje - dodaja otuchy tym na emigracji, teskniacym za w-wki dziurami i koleinami :D
                      • Gość: siekiera77 Re: wystepy w tv? IP: *.aster.pl 23.01.07, 15:42
                        no emigranty jak (nie)dobrze pójdzie
                        to sie doczekacie
                        tych dziur i kolein
                        jeszcze za 15 lat :-)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=752&w=55991560&v=2&s=0
          • ireo Re: ludzie siekiery77 23.01.07, 17:11
            Gość portalu: baba_zanetti napisał(a):

> ...
            > I coraz jest coraz agresywniej, a co za tym
            > idzie zabawniej.

i właśnie dla takich, których bawi agresja i chamstwo, jest ten wątek. dlatego
            poszukam innego
            • Gość: zxr Re: ludzie siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 17:31
              siekiera to prawdziwa osiedlowa pi..
              • Gość: siekiera77 zxcuśtam - 3 min 7 sek... ;-) IP: *.aster.pl 23.01.07, 19:36
                www.youtube.com/watch?v=oHii4czyjsE ;-DDDDDD
                • Gość: siekiera77 Re: zxcuśtam - 3 min 7 sek... ;-) IP: *.aster.pl 23.01.07, 19:39
                  www.youtube.com/watch?v=oHii4czyjsE
                  teraz lepiej widać twoje miszczostwo

nadaje ci imie jaszczomb
            • Gość: siekiera77 Re: ludzie siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 19:31
              ireo napisała:
              > i właśnie dla takich, których bawi agresja i chamstwo, jest ten wątek. dlatego
              > poszukam innego

ireno! idź do klasztoru...
              tzn chciałem napisać wróć... :-(
          • Gość: nyorker Re: ludzie siekiery77 IP: 70.19.14.* 23.01.07, 17:55
            zestawianie mnie z kura to nieporozumienie. faktem jest, ze gdyby polaczyc
            watki mnie dedykowane, ilosc postow przekroczylaby te o kurze dziesieciokrotnie
            (wiekszosc z nich z czasow, gdy steryd z antydebilem nie mieli jeszcze pojecia
            o istnieniu forum). jednak roznica miedzy moja nikczemna osoba, a kura jest
            taka, iz nigdy o uwage nie zabiegalem, a juz w ogole nie zwyklem podbijac
            wlasnych watkow tak, by trzymaly sie tygodniami na gorze listy. rzadko miewam
            potrzebe mowienia o samym sobie i nie pojmuje niemozliwego do powstrzymania
            pragnienia u innych.
            nie zabiegam o racje, a tylko wyrazam swoja opinie. siekiera nie tylko jezdzi
            poza warszawa (ktora nawiasem mowiac wyglada przerazajaco i hardcoreowo, bo
            jest taka wymarla), jezdzi takze za miastem, co akurat we wrazeniach wywolanych
            jego jazda niczego szczegolnie nie zmienia.
            powtorze sie po raz kolejny: kazdy jezdzi jak potrafi, chce albo moze ze
            wzgledu na sprzet. jesli jednak pozuje na ogiera, a prezentuje klipy z ktorych
            wynika femina, to trudno sie dziwic, ze rozlega sie salwa smiechu.

szkoda, ze rzawy juz tutaj nie bywa.

(nigdy na forum nie wyznalem nikomu ani milosci, ani nienawisci - to dla tych,
            ktorzy widza gdzies tutaj jakies emocje. oczywiscie wyjatkiem jest carina.)
            • mariusz-ef Re: ludzie siekiery77 23.01.07, 19:01
              norker napisal:
              > a juz w ogole nie zwyklem podbijac
              > wlasnych watkow tak, by trzymaly sie tygodniami na gorze listy

aaaaa! to tu cie boli!
              szczesliwie masz stronke na:
              yarrai.sympatia.onet.pl
              i ona popularna jest!
            • carina79 Re: ludzie siekiery77 31.01.07, 18:14
              > (nigdy na forum nie wyznalem nikomu ani milosci, ani nienawisci - to dla
              tych,
              > ktorzy widza gdzies tutaj jakies emocje. oczywiscie wyjatkiem jest carina.)

czyli że mnie kochasz, czy co?
              • Gość: nyorker Re: ludzie siekiery77 IP: 70.19.14.* 02.02.07, 17:21
                no pewnie. wirtualnie.
    • Gość: brembo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 19:38
      moje 3 grosze:
      Siekiery filmiki nie różnią sie od siebie niczym za bardzo. na każdym jest to
      samo wiec po co wklejać kolejną nude = Siekiera kce być znany, myśli sobie: jak
      przyjade znowu do wafki zeby mnie moze kto rozpoznał albo co..

Siekura jest burakiem, i nie dlatego że jest czy nie jest z Warszawy tylko mimo
      wszystko. jego forumowe zachowanie (innego nie znam) wskazuje na te zjawisko
      bardzo dokładnie. kazdy wie co mam na mysli

po 3cie: najlepiej po miescie Warszawie i najsprawniej to jeżdze ja! i nie
      wklejam filmików z nudą ;)

a wyzywanie Siekiery od peezd i czepianie sie ze nie daje na gume to tez
      buractwo lub szczeniactwo

Brembo
      • Gość: siekiera77 ty brymulcu IP: *.aster.pl 23.01.07, 19:48
        jesteś peniuarem
        z cieniutkiej
        jak twoje umiejetnosci
        kazachstańskiej bawelenki... ;-)
        i takimż ilorazem inteligencji:
        - po 3cie: najlepiej po miescie Warszawie i najsprawniej to jeżdze ja! i nie
        > wklejam filmików z nudą ;)
        nic dodać ani ująć hehehehehehehehe!

moj nie wieje: www.youtube.com/watch?v=0w0QPap211E ;-)
      • Gość: baba_zanetti Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.itpp.pl 23.01.07, 23:09
        Gość portalu: brembo napisał(a):
        = Siekiera kce być znany, myśli sobie: jak
        > przyjade znowu do wafki zeby mnie moze kto rozpoznał albo co..

Jeśli Siekierze rzeczywiście zależy na popularnośći, i robi to po to by być
        rozpoznawalnym, i by ludzie mieli go za miszcza to rzeczywiście zmienię o nim
        zdanie, ale narazie nie odniosłem takiego wrażenia. Nie widzę by się wywyższał
        nad innych, jeśli atakuje to w odwecie. I jest coraz bardziej arogancki:(
        • Gość: brembo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 19:05
          w/g mnie wklejanie swoich filmików pod każdym postem tego dowodzi. W sezonie jak
          jest już miare na plusie spędzam na motocyklu wiecej godzin niż śpie, jeżdząc po
          wawie. zapytaj sie tu publicznie czym jeżdze i czy ktoś mnie kojarzy.. moze z 3
          osoby.
          • Gość: baba_zanetti Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.itpp.pl 24.01.07, 20:55
            No w sumie masz rację- Siekiera jest kojarzony, i nie da się tego ukryć że stał
            sie postacią znaną, przynajmniej na forum. Ale nadal nie widzę w tym nic złego.
            Każdy może go nie lubić, ale żeby mu tak jechać(?) I na tym zakończę jego
            obronę, by nie być posądzonym o podlizywanie się.

P.S. Brembo jeździ Africą.
            • Gość: sly11 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.07, 18:55
              > P.S. Brembo jeździ Africą.

mało wiesz baba :)

Africa Twin 750 RD07 z 1994r.
              dodatkowe wyposażenie: gmole Africa Qeens, szyba Mgg, stelarze i kufry boczne
              Givi monokey E45, grzane manety Oxford, gniazdko 12V, torba na bak Oxford,
              akcesoryjne siedzenie od Mariomoto.

;)
              sly11

• Gość: baba_zanetti Africa brembo. IP: *.itpp.pl 01.02.07, 11:14
                Hehe, dobre!!! Takie szczegóły!!!! Albo ja rzeczywiśćie jestem wieśniak, albo
                znacie się poza forum. W sumie chcialem zapytać, czy to moża ta africa która
                stoi dzień w dzień przy Armii Ludowej?
                • Gość: brembo Re: Africa brembo. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 19:20
                  ad.1 nie znamy sie z SLY11 poza forum

ad.2 ta afri stoi tam od listopoda tak i hooj wie czy ja to..
          • Gość: siekiera77 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 29.01.07, 10:33
            a ja brynbo, zimą też jeżdżę...

www.bikepics.com/pictures/429728/
            • Gość: brembo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.07, 16:37
              ja słucham swojego dziadka i nie jeżdze w zime.
              ale bywało i tak: serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,60667,2406823.html
              • Gość: siekiera77 no nie bądź taki skromny IP: *.aster.pl 01.02.07, 13:59
                na pewno jesteś gdzieś
                tutaj...wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,3887828.html
                na widowni ;-)
                • Gość: kura_maruda a jakbyś dziadka nie słuchał... IP: *.aster.pl 04.02.07, 13:07
                  i wsiadł cieniasku brębuniu
                  na moto zimą
                  czasem to... www.bikepics.com/images/picofday/pic-of-day-02-03.jpg

pozdrów ciocie
                  z ny
    • Gość: KLE500 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.18.185.213.se-ld.res.dyn.perspektivbredband.net 23.01.07, 19:54
      Tak czytam i czytam i widze że piszecie tak naprawde o drobnostkach.

Czy tego nie widzicie że siekiera szuka śmierci na drodze lub chce kogoś
      okaleczyć ewentualnie pozbawić życia i filmując swoje wyczyny liczy ze się
      trafi na ten moment.

A tak na poważnie, jeśli mu nie zalerzy na życiu to niech przywiąrze sobie
      linke do szyji a drugi koniec do motoru. Przynajmniej oszczędzi sobie i innym
      nerw jak przezyje wypadek będąc sparaliżowanym lub połamanym.

Jak siekiera chce skończyć ze soba to niech wybierze odludne miejsce a nie
      zatłoczone ulice bo ktoś przez niego może stracić życie lub mieć wyrzuty
      sumienia do końca swoich dni, a wina będzie tylko siekiery.

Pisząc tak ostrą krytykę wiem że to odbije się echem. Siekiera 77 rzuca się na
      słowa krytyki ale zamieszczajac swoje filmy i wypowiedzi musi być gotowy na
      wszystko co przeczyta.
      • Gość: kura_maruda Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 20:33
        no patrzaj ty boćku klekle ( i tak 500 razy?) a to sie okazalo ze ten siekierka
        to zabojco-samobojca ze snobistyczno-artystycznom odchylom. zamniast jezdzic ze
        zwyklom linkom, to namowil mnie zebym podiwaniła strune fortepianowo z pianina
        co stoi na swietlicy szkolnej i tera dzieciaki majom popsute rozne uroczystosci
        ku czci państwowo kościelnej bo organista strasznie łypie sfojem jedynym okiem
        co mu zostalo po starciu sie z dyszlem wozu Maciejaka. ale to inna historia.moze
        jom kiedy jeszcze wspomne.no wienc lypie na te dziecioki bo mysli ze to one jom
        podpiepszyly zeby poderwac jego ałtorytet muzyczny u dyrektora szkoly Balcerka i
        ksiendza Rumianka.a to ja... no juz ja jemu powiem!!! niech se szuka śmierci ze
        sznurkiem co na nim wiesza gacie Maglarka i swoje reformy stara Maglarkowa spod
        lasu.
        albo niech tu spróbuje to sie takim ehem odbije ze heeeeejjjj!!!! jak to w
        gorach kokokokokoko!!!
        www.youtube.com/watch?v=7NzshvIxxww
        dzieki ci boćku my ptaszki musimy sie trzymać razem :-)
        kuramaruda
        • Gość: rychoo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 21:41
          bo Siekiera jezd ze samołobrony i ponoc jest ojcem dziecka Anety K
          • siurniety_krolik Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 23.01.07, 21:48
            a co to za róznica kto zrobił dziecko tej szmacie Anecie K ??

nie jestem fanem Andrzeja a nawet gdyby to on jej zmajstrował to co z tego
            wynika ??

absolutnie nic

poza tym że pani Aneta nie wie komu dupy daje :)
            • Gość: tata Jacek Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: 212.166.255.* 23.01.07, 22:42
              wiedziec to, raczej, wie. tylko sie doliczyc nie moze bo palcow brak :)
            • Gość: Aneta K Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.07, 19:03
              > a co to za róznica kto zrobił dziecko tej szmacie Anecie K ??

szmacie !!!
              ty hooju ,odszczekasz to jak Ci Stasiu dyszel od targańca w doopę wsadzi,jakiego
              jeszcze nie miałeś
          • Gość: siekiera77 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 23.01.07, 22:57
            rychoo, a trzeba bylo lepiej
            swojej anetki pilnować
            to byś teraz córki na pośmiewisko
            nie wystawiał chitrusie ;-(
            nici beda z kasy
            pan pszewodniczoncy nie gapa
            i taki jelen jak ty
            na kasiore go nie naciągnie
            • Gość: rychoo Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 06:15
              eee pijany bylem :/ ale to nie ja jezdem łojcem ??
    • Gość: moto Jihad potencjalne zagrożenie... IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 30.01.07, 23:24
      nie ma sie cyzm chwalic ze smiga po miescie łamiac przepisy...jak wszyscy
      bedziemy tak jezdzci to sie wezma nam za dupe tak jak w UK....jezdzisz w
      miescie na kole..tracisz prawko NA ZAWSZE..tracisz motocykl ktory pojedzie na
      policyjna aukcje..ryzykujesz sprawe w sadzie plus neizle mandaty...ja tu w
      Londynie jezcze duzo, taka mam prace (kurier) i jezdze spokojnie bo tak sie
      nauczylem. A jak pojehcalem do PL to ...ogien na maxa, kazde czerwone swaitlo
      minjalem olewajac je....ogolnie terror..a jak wrocilem do domku w Anglii to
      ciezko bylo sie rpzestawic na cywilizowany tryb....a teraz jak widze w PL jak
      wy jezdzicie to sie plakac chce...zero kultury....zero myslenia..tylko odkrecac
      na PROSTEJ.....chyba sprawia wam przyjemnosc fakt ze inni ludzie was nienawidza
      i wytykaja palcami....okreslajac mainem idiotow...a wy sie cieszycie z tego ze
      ktos wyzywa was od debili....to nie jest normalne....
      • mrmisquamacus Re: potencjalne zagrożenie... 31.01.07, 00:12
        weetam, tez mieszkam w Ladku i tu tak samo wszyscy odwijaja, zwalniaja tylko na
        widok zoltych skrzynek :-) i tyle. nie dramatyzuj.

ja akurat preferuje jezdzic poza Londynem (essex) i mozna smialo doginac ile
        dusza zapragnie, drogi piekne, kupe zawijasow a natezenie ruchu male.
        • Gość: a n t y - p i c Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.aster.pl 31.01.07, 17:00
          Odwinąć to Ci mogą murzyni w Brixtonie, nie opowiadaj głupot, bo ktoś jeszcze
          uwierzy, a przy okazji bywania w Albionie, odwinie i doooożo zapłaci. Miasta
          brytyjskie naszpikowane są kamerami i ni hooya nie odwiniesz. Poza miastem, to
          już trochę inna bajka, ale na pewno nie Eldorado.
      • Gość: spiwor. Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.01.07, 19:18
        Następny który pojechał do "raju" i nagle stał się "lepszy" od swoich rodaków w
        kraju.
        Kiedy do ciebie dojdzie, że to są dwa światy, podoba ci się w Anglii to
        zajebiście nie musisz od razu najeżdżać na swój kraj rodzinny i obrażać
        mieszkających tutaj.

Poza miastem, w okolicach dalszych i bliższych Bedfordshire, nie jest tak źle,
        szczególnie cudowne dróżki są przez wioski, polecam kierować się strzałkami
        "scenic route", kilka razy mijałem znaki, ostrzeżenia, żeby uważać na
        motocyklistów mogących szybko pomykać. Fakt nie jeździłem tam moto i może tam są
        uczuleni na moto ale samochodem raczej spacerowo tam nie jeździłem(ok. 4000mil),
        katując go na wysokich obrotach i bardzo rzadko kiedy można było spotkać
        policję, skrzynek na bocznych drogach zero a na tych główniejszych to przecież
        wcześniej są ostrzeżenia, że stoją radary.

p.s. czerwone światło to świętość.
        • Gość: siekiera77 Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.aster.pl 01.02.07, 00:00
          szkoda kalwiatury spiworze,
          ten typ tak ma.
          kazdy napisany przez niego
          jadowicie glupi post
          umacnia go w przekonaniu, że dobrze
          zrobił porzucając ten dziki niekunturalny
          kraj.
          no i kij im w oko :-)

jokier! ciciolinko!!
          już ponad 16 tys. okazalo sie
          glupszych niż ty!!!!
          www.youtube.com/watch?v=OlhfhznoJ7w :-D
          • Gość: siekirezada Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.aster.pl 01.02.07, 00:28
            Ty naprawdę jebnięty jesteś na punkcie tych filmideł.
            • Gość: kura_maruda Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.aster.pl 01.02.07, 10:16
              on?! to ty jesteś jeb...ty na punkcie jego filmikow! cycu mowi: "nakręć se
              swojego filma obejrzyj se w telewizorze przy mocnym fulu i zaraz ci bedzie
              lepiej nie? hehehehe no nie?! " ;-) i ja sie z tym usmiechniętym wesołym i
              inteligentnym mlodzieńcem zgadzam.
              • Gość: siekierezada Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.aster.pl 01.02.07, 11:30
                Dobrze kuraku, nakręce se filma jak piję herbatę i siorbam. Nie omieszkam go
                zaprezentować wszystkim teinowcom. Walory estetyczne gwarantowane. Tak swoją
                drogą, w swiatku filmowym wręcza się nagrody za największa miernotę, maliny to
                sie zdaje nazywa. Może ogłosimy konkurs na największy duperszwanc ?? Ja wysuwam
                kandydaturę..... nr 77
                • Gość: kura_maruda siekierezada, se nakręć i se wrencz IP: *.aster.pl 01.02.07, 11:40
                  tom nadgrode-maline za siorbanie. ale wienksze szanse masz jak bedziesz chleptal
                  mocnego fula prosto z puchy :-)
                  • Gość: siekierezada Re: siekierezada, se nakręć i se wrencz IP: *.aster.pl 01.02.07, 12:20
                    A jak potem puszczę głośnego beka (zagłuszającego wydech hajabusy siekiery 77)
                    to nagroda murowana.
                    • Gość: kura_maruda no! tylko normalnie to musisz se najpierw IP: *.aster.pl 01.02.07, 14:21
                      pozbierać te puchy po mocnym fulu co je cycu z tatom wypili i se sprzedac na
                      skupie co go pażdzioch prowadzi a potem to juz sie napijesz piwka i bendziesz
                      normalnie bekal az ci dadzo tom maline, no! ;-)
        • Gość: nyorker Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.dyn.optonline.net 01.02.07, 04:58
          "Następny który pojechał do "raju" i nagle stał się "lepszy" od swoich rodaków w
          kraju."

wyjedz sobie kiedys gdzies daleko na dluzej niz dwa lata, a przekonasz sie, jak
          glupie slowa popelniles. pomysl, bo to twoja ostatnia szansa, by nie przekroczyc
          progu owczarni.

nie wspomne dwoistych standardow tej miernoty steryda, ale twoje wzburzenie
          rzekomym obrazaniem mieszkajacych w kraju przez tych, co wyjechali jest
          conajmniej zadziwiajace. nie oburza cie plucie jednych na drugich, jesli tylko
          sa na miejscu, ale slowa zza granicy to juz chaniebny najazd na kraj rodzinny i
          tych co zostali. i kto tu czyni kogo lepszym lub gorszym?

wiele rodzin tych, ktorzy wyjechali, zdechloby z glodu, gdyby nie ciezko za
          granica zapracowane pieniadze. nie pisze o sobie, bo mnie przychodzi wszystko
          stosunkowo latwo, ale widze, ile odwagi, wyrzeczen i cierpienia kosztuje wielu
          zycie na obczyznie. malo kto wyjezdza do luksusow, a wiekszosc szuka zwyklego
          zycia, dachu nad glowa i zarcia dla rodziny, czyli zwyklego przetrwania i
          niewielu znam ludzi, ktorzy osiagniecie godziwego bytu maja za cos, co czyni ich
          lepszymi od tych w kraju. z pewnoscia nie sa nijak lepsi od tej dzieciarni,
          ktorym dawni sekretarze wojewodzcy, a obecni biznesmeni kupuja w polsce motocykle.

pomysl, nim cos napiszesz; nie badz typowa forumowa owca z malym mozgiem,
          czlonkiem i szybkim jednosladem.

nie ma irisha, cariny i rzawego, wiec nic tu po mnie. same jakies nieszczesliwe
          i zakompleksione jednostki kultywuja nieglupi patriotyzm. albo to co za nieglupi
          patriotyzm maja. owczarek podhalanski wam mordy lizal.

acha, hondy sa nudne, a analny mariuszek vel mariusz_ef na zawsze pozostanie
          oferma o moralnosci insekta - wszyscy to wiedza.

• Gość: spiwor. Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.02.07, 19:06
            nyorker to było tylko stwierdzenie faktu, jakby tu koleś napisał jak to
            nienawidzi motocyklistów i zajeżdża im drogę to byłoby 'następny co nie umie
            współgrać w tym organiźmie jakim jest ruch drogowy', nie myśl jednostką
            negatywną a ogólem pozytywów, dlaczego inni forumowicze którzy swoje szczęście
            odnaleźli w innym kraju nie piszą takich idiotyzmów jak moto Jihad? A ty jakieś
            filozofie tu wyciągasz, chcesz filozofię prosże bardzo:

Moja kolej(zaznaczam, że to tylko wytwór mojej wyobraźni, podobieństwo do osób
            występujących na forum jest nieprzypadkowe ale proszone są(oraz wszyscy inni) o
            przeczytanie tego z przymróżeniem oka):

Może i jestem forumowa owca z malym mozgiem, czlonkiem i szybkim jednosladem
            każdy ma jakieś wady;), ale cóż miał mi ten post przekazać? Czyżby to, że po
            dwóch latach na obczyźnie występuje tak wielka tęsknota za krajem rodzinnym a
            niemożność powrotu do kraju z powodu braku w nim perspektyw rodzi frustrację i
            żeby nie doświadczyć najgorszego z możliwych scenariuszy rozwinięcia jej, należy
            oczyścić swą złą karmę, agresywnie nasr.. do własnego gniazda, zmieszać z błotem
            tych co zostali na kawałku ziemi która kiedyś była ich domem, a ci co zostali
            mając w każdym swoim domu na ścianie swój przedmiot kultu przedstawiający
            brutalnie okaleczonego i zamordowanego mężczyznę, który wszystkie otrzymane
            cierpienia i zniewagi przyjmował z pokorą dla wyższych celów, powinni brać
            wszystko na klatę tak jak ów mężczyzna, dla lepszego samopoczucia tych którzy
            musieli udać się na wygnanie? Człowieku na amerykańskiej ziemi, zdaje się to
            potwierdzać poprzez wyciągnięcie zdania z kontekstu i agresywnego ataku w moim
            kierunku, to dlaczego JA nie mogę się pozbyć złej karmy jaka ogrania mnie przez
            niemożność powściekania się na mojej Jadziuni przez warunki atmosferyczne, która
            dodatkowo jest podsycana przez filmy siekiery (ja chcę jeździć! JEŹDZIĆ!)?
            Dlaczego nie mogę pozbyć się narastającej frustracji poprzez wyładowanie się na
            osobie która nie jest postacią pozytywną? Przecież narzekactwo i chęć udupienia
            drugiej osoby mamy zapisane w genach.
            • Gość: tatajacek Re: potencjalne zagrożenie? IP: 212.166.207.* 03.02.07, 03:08
              Slowotok jak najbardziej. Jak i inne.
              "Przecież narzekactwo i chęć udupienia drugiej osoby mamy zapisane w genach."
              No niestety. Tak to jakos to u nas dziala, ze jak sam sie zle z soba czuje, to
              se znajde wroga i mu dowale. On bedzie zly a ja? ok. "Zwialem od swoich
              korzeni: Bo zle byly." Ja tez zwialem. I co? Korzenie mi zanikly? Nie. I nie
              zanikna. I zawsze sie do nich przyznam.
              Z powyzszego wynika ze powinienem powiedziec ze Jihad dupek jest. "A jak
              pojehcalem do PL to ...ogien na maxa" No i sie nie wylamie. Jest dupek.

"(ja chcę jeździć! JEŹDZIĆ!)?". To mnie odwiedz. 12/12. :)
          • Gość: Antydebil Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.vlan365.dengo.lubman.net.pl 01.02.07, 22:29
            "ale slowa zza granicy to juz chaniebny najazd na kraj rodzinny"

"Chaniebny" pisze się przez "H", poza tym niezły ten słowotok...
      • Gość: baba_zanetti Re: potencjalne zagrożenie... IP: *.itpp.pl 01.02.07, 11:26
        Gość portalu: moto Jihad napisał(a):

A jak pojehcalem do PL to ...ogien na maxa, kazde czerwone swaitlo
        > minjalem olewajac je....ogolnie terror..

no to wiemy przynajmniej dzięki komu jesteśmy tak postrzegani przez
        społeczeństwo...
        • Gość: kura_maruda a zamiejscowo placowkie w japku IP: *.aster.pl 01.02.07, 19:45
          I nstytutu P amieci ale N ie kurzej obejmie nasz dzielny bojownik o wyzwolenie
          spod terroru sekretarzy wojewodzkich obecnie biznesmenow kupujoncych motorki
          swojem rozwydrzonem potomkom a wlaściwie pomniotom.bo tylko taki sekretarski
          pomniot moze mniec moto w tym dzikim opanowanym przez uklad i ludzi ze WSI (wsi,
          wsi! kokokoko! )kraju. reszta wyjechala. część z nich bruździ i tam, ale i na
          nich przyjdzie godzina prawdy.
          • Gość: siekiera77 Re: a na zamiejscową placowkie w Lądku? IP: *.aster.pl 02.02.07, 21:52
            kto?
            www.youtube.com/watch?v=e9eqf0_tLDw
            • Gość: tata Jacek a ja nie rozumie IP: 212.166.207.* 03.02.07, 02:23
              co sie Ciebie tak czepiaja. Jezdzisz szybko, ale bezpiecznie. Zwykle? ( tu moja
              mina wyrazala skrzywienie). Jakbym kiedys nagral film z jazdy autem do pracy to
              moze by sie odczepili. :)
              strona ze zdjeciami cool. fajna znaczy.
              pzdr
              • Gość: siekiera77 ojcze Jacku ;-) IP: *.aster.pl 03.02.07, 23:20
                a 4 im w 4 !
                dzisiaj odwiedziłem Zygmonta
                Słupnika.
                Marżnie biedak :-(
                zdjęcia też będą.

www.youtube.com/watch?v=pLKUszQ3zpY
                • Gość: pitersenn Re: ojcze Jacku ;-) IP: *.18.185.213.se-ld.res.dyn.perspektivbredband.net 03.02.07, 23:45
                  Wreszcie coś na postoju :-)
                  • Gość: siekiera77 piter a co ty sobie IP: *.aster.pl 04.02.07, 00:32
                    wyobrażasz?
                    wiesz jak ciężko trzymać kamerke
                    w zmarznietej rence
                    i zapie...jechać
                    jednocześnie??!
                    a tu zdjęcia: w2.bikepics.com/pics/2007%5C02%5C03%5Cbikepics-790375-full.jpg
                    dla fatera J.
    • Gość: Obserwator Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.toya.net.pl 07.02.07, 10:23
      Mam nadzieje, ze Policja zrobi niedlugo porzadek z "siekierka", bo najpierw
      nawtykal na "you tube" swoich zalosnych filmikow na ktorych lamie szereg
      przepisow i ryzykuje zyciem swoim i innych, a nastepnie byl nieostrozny i
      ujawnil w necie swoje tablice rejestracyjne.
      Oto one: WB 5930
      Zapamietajcie te tablice i omijajcie go z daleka! To wariat!!!
      • Gość: siekiera77 Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.aster.pl 07.02.07, 10:52
        opserwator
        a ty krewnym harlisty kapusty
        nie jestes czasem?
        dalej pisz
        donosik
        4 RP liczy na takich
        jak ty śmietku :-)
        • Gość: kura_maruda opserwator uwazaj sobie IP: *.aster.pl 07.02.07, 11:02
          zebyś sie nie zamienil w obserwowanego bo siekierka swoje numery może sobie
          upubliczniać do woli a ty musisz sie liczyć z kąsekfencjami... :-(
          kokokokokoko!
          • Gość: Obserwator Re: opserwator uwazaj sobie IP: *.toya.net.pl 07.02.07, 11:21
            Dodam tylko, ze od straszenia to sa duchy!
            Polemizowac z Wami nie mam zamiaru, bo to nie ten pioziom.
            Zastanawiam sie, czy "siekierka" i "kurczak" to nie ta sama osoba, ktora szuka
            poklasku - to samo IP, a moze to tyklko przypadek?
            Wiecej komentarzy juz nie bedzie!
            • Gość: siekiera77 Re: opserwator uwazaj sobie IP: *.aster.pl 07.02.07, 20:53
              no i dobrze!
              spadaj kapusiu
              i zastanawiaj sie ;-)
      • Gość: spiwor. Do społeczniaka: IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.02.07, 14:34
        Dzięki, zapiszę sobie i jak będzie przejeżdżał koło mnie to zajadę mu drogę.
        • Gość: brembo Re: Do społeczniaka: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 18:59
          jestem za tym by bandytów karać. a policja tu zagląda, i zostało to udowodnionebe.

Jebem te majku siekiera!

• Gość: spiwor. Re: Do społeczniaka: IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.02.07, 20:52
            Niektórzy uważają za bandytyzm drwienie z ochrony środowiska.
          • Gość: siekiera77 Re: Do społeczniaka: IP: *.aster.pl 07.02.07, 20:55
            gubi se !
            • Gość: siekiera77 Re: Do społeczniaka: IP: *.aster.pl 07.02.07, 20:58
              to bylo do ciebie cieniasie brembo
              a za zaczepki wobec matki
              wiesz co cie czeka
              gnojku
              przesadziles znacznie
              mendo spoleczna
              • Gość: brembo Re: Do społeczniaka: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 22:04
                piczka jego meterina!

tłuczku z analnego miotu
                • Gość: siekiera77 Re: Do społeczniaka: IP: *.aster.pl 07.02.07, 22:07
                  zobaczymy czy bedziesz taki wygadany
                  oko w oko
                  śmieciu
                  z bałkańskim
                  akcentem
                  • Gość: brembo Re: Do społeczniaka: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 22:23
                    budalo 17 000km, heheheheh :)
    • Gość: peefjot Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 19:16
      Ludzie! Przypominam, że siekiera jest również motocyklistą. Tak jak wy. Czy
      dzisiaj nie ma to już żadnego znaczenia?
      • siurniety_krolik Re: ludzie zejdźcie proszę z siekiery77 07.02.07, 22:43
        oj brembo troszke przeginasz wobec siekiery - nie ładnie :(

nie wiem co będzie jak się spotkacie gdzieś na wiosne na mieście ?

widziałem was obydwóch na mieście na swoich bajkach i z tego co pamiętam
        siekiera wyglada na sprawnego fizycznie gościa więć po co wam ewentualna
        konfrontacja ???

przeciez to smieszne

zakopcie topór wojenny

pozdrawiam,

siurniety
        • siurniety_krolik do Brembo i Siekiery !!!!! 07.02.07, 22:46
          oj brembo troszke przeginasz wobec siekiery - nie ładnie :(

nie wiem co bhędzie jak się spotkacie gdzieś na wiosne na mieście ?

widziałem was obydwóch na mieście na swoich bajkach i z tego co pamiętam
          siekiera wyglada na sprawnego fizycznie gościa więć po co wam ewentualna
          konfrontacja ???

przeciez to smieszne

zakopcie topór wojenny

pozdrawiam,

siurniety
          • Gość: siekiera77 Re: do Brembo i Siekiery !!!!! IP: *.aster.pl 07.02.07, 22:50
            ja wiem
            co będzie
          • Gość: siekiera77 Re: do Brembo i Siekiery !!!!! IP: *.aster.pl 07.02.07, 23:08
            siurniety_krolik napisał:
            przeciez to smieszne
            >
            > zakopcie topór wojenny

Gość: brembo 07.02.07, 18:59
            "jebem te majku"

siurniety, nie
            to nie jest śmieszne
            moge sie zalożyc
            że ta fretka brembo
            po raz pierwszy odważyla sie powiedzieć
            to glośno dopiero po opuszczeniu terytorium
            państwa w którym sie tego nauczyła.
            a teraz, na forum kozaczy
            z takim tekstem
            konkretnie do mnie...

• Gość: brembo Re: do Brembo i Siekiery !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 23:14
              budalo, tak samo jak nie wiesz z jakiego jezyka to pochodzi, tak samo nie wiesz
              co to znaczy. nie jesteśmy w liceum( choc moze ty tak) by ubliżac swoim rodzicom.

daj nam spokuj i opusc to forum.
          • Gość: brembo Re: do Brembo i Siekiery !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 23:09
            gdyby to byla rzeczywistość, a nie forum już by wąchał siekier kwiatki od spodu.

za całokształt powinno sie mu (kurze też) zamnkąć konto i tyle.

bałwan wpuszcza tu bzdetne filmiki i sam podbija własne tematy

malo kto już zagląda sensowny przez tego debila.

Vidimo se budalo Siekiura!
            • Gość: siekiera77 do Brembo IP: *.aster.pl 07.02.07, 23:21
              cykoria ci rozum odbiera?
              co ty tu wypisujesz?
              jakie liceum?
              kto ubliża twoim rodzicom?!
              wysikaj sie
              przed snem peniuarku
              bo rano sie bedziesz wstydził
              popatrzeć dziadziusiowi w oczy.
              • Gość: brembo Re: do Brembo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 23:27
                jestes kretynem.

bez odbioru
              • Gość: nyorker rodzice rodzicom nierowni. IP: 70.19.14.* 07.02.07, 23:34
                hipokryta u granic absurdu.

• Gość: siekiera77 cioto precz!( to do ny) IP: *.aster.pl 07.02.07, 23:40
                  a tu wątek o przewagach
                  brembusia i jego paczki :-)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=52925682&a=53001902
                  • Gość: siurniety_krolik Re: cioto precz!( to do ny) IP: *.aster.pl 07.02.07, 23:54
                    PRZESTAŃCIE NATYCHMIAST SOBIE KU.. UBLIŻĄĆ !!!

ILE MOZNA ???

ILE WY DO CHOLERY MACIE LAT ??

ZROZUMIANO ?

;)

SIUR :)
                    • Gość: siekiera77 Re: cioto precz!( to do ny) IP: *.aster.pl 08.02.07, 00:03
                      to NIESPRAWIEDLIWE !!!
                      why zacząles NAS
                      opierpapier dopiero
                      PO MOIM poście :-))))
                      • Gość: siurniety_krolik Re: cioto precz!( to do ny) IP: *.aster.pl 08.02.07, 00:21
                        ponieważ był ostatni :)

nic więcej

to było bez żadnych podtekstów

tak akurat wszedłem na to zacne forum

oby do wiosny :)

siurniety
                        • Gość: siurniety_krolik KONIEC !!! IP: *.aster.pl 08.02.07, 00:22
                    • Gość: nyorker Re: cioto precz!( to do ny) IP: *.dyn.optonline.net 08.02.07, 01:53
                      >PRZESTAŃCIE NATYCHMIAST SOBIE KU.. UBLIŻĄĆ !!!

rozumiem, ze masz na mysli kure i siekiere, bo inaczej trudno mi interpretowac
                      liczbe mnoga. otoz kura z siekiera nie ublizaja sobie, za to wszystkim innym,
                      nie zapatrzonym w klipy ich dwojga.

pomysl siurniety, co robisz. serce cie boli, gdy kumpel wpada w spazmy, to
                      zadzwon do niego i utul, a nie wypisuj glupot na forum. ujmowanie sie za jednym
                      z najbardziej obelzywych typow na forum moze uchodzic za szlachetne, ale nie musi.
                      • Gość: siekiera77 Re: cioto precz!( to do ny) IP: *.aster.pl 08.02.07, 02:39
                        no dobrze...
                        mialem ci odpowiedzieć
                        ale poczekam na reakcje
                        krolika...
                      • siurniety_krolik KONIEC !!! 08.02.07, 21:34
                        a więc tak drogi nyokerze

nie zamierzam tulić siekiery

nie boli mnie serce

siekiery nie znam osobiście i dlatego też nie jest moim kumplem

na tym forum mam dwóch kolegów: aylena i kondzika

nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz iż wypisuję głupoty ?

siurniety
                        • Gość: nyorker poczatki siekiery IP: *.dyn.optonline.net 09.02.07, 03:01
                          czyli z czasow, gdy siekiera byla ledwie trzonkiem:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=27001028&a=27118193
                          i dosc tego bedzie. nie chce mi sie wiecej poswiecac gowniarzowi czasu. chyba,
                          ze w najblizszym czasie pojawi sie w nowym jorku; wowczas chetnie sie stawie
                          przed ta sprawna chlopaczyna.

nad rownoscia rodzicow nie bede sie juz rozwodzil, bo w swietle wypowiedzi w
                          watku o debilach, nie zostanie to zrozumiane na tym forum.
                          • Gość: siekiera77 koniec jokiera ;-) IP: *.aster.pl 10.02.07, 16:40
                            Gość portalu: nyorker napisał(a):

> czyli z czasow, gdy siekiera byla ledwie trzonkiem:
                            >
                            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=27001028&a=27118193
                            > i dosc tego bedzie. nie chce mi sie wiecej poswiecac gowniarzowi czasu. chyba,
                            > ze w najblizszym czasie pojawi sie w nowym jorku; wowczas chetnie sie stawie
                            > przed ta sprawna chlopaczyna.
                            >
                            > nad rownoscia rodzicow nie bede sie juz rozwodzil, bo w swietle wypowiedzi w
                            > watku o debilach, nie zostanie to zrozumiane na tym forum.

ty jokier zawsze byłeś kołkiem ;-)
                            kolkiem ktory dumnie wystawał nad poziom "tego forum"
                            i takim kołkiem pozostaniesz...
                            od czasu do czasu ktoś cie
                            p...lnie w łeb
                            żebyś pamiętał że kolkiem byłeś
                            jesteś
                            i będziesz.

18.500 ludzi nie podziela twego zdania
                            a zaczynałeś skromnie
                            od trzech
                            jesteś zgorzkniałą ciotą
                            i umrzesz z tęsknoty
                            bo do tego raju na ziemi :-(((((
                            gdzie fruwają takie gołębice ( znasz doktora Sztrosmajera? )
                            jak ty
                            sie nie wybieram. do radomia też nie ;-)))))
                            • Gość: tata Jacek Re: koniec jokiera ;-) IP: 212.166.234.* 11.02.07, 01:12
                              siekiero. a skad wziales ten cytat bo mi umknelo i sie zle czuje z tym.
                              wqurzony dosc.
                              • Gość: siekiera77 Re: koniec jokiera ;-) IP: *.aster.pl 11.02.07, 03:03
                                tatoJacku! ale jaki cytat???!!!
                                o so chosi?
                                nie wkurzaj sie
                                bo sie kura rozindyczy
                                • Gość: tata Jacek a ten IP: 212.166.243.* 11.02.07, 21:21
                                  > nad rownoscia rodzicow nie bede sie juz rozwodzil, bo w swietle wypowiedzi w
                                  > watku o debilach, nie zostanie to zrozumiane na tym forum.

juz mi przeszlo, ale takiego srania za plecami nie lubie i mnie trafia.
                                  • Gość: siekiera77 Re: a ten IP: *.aster.pl 11.02.07, 23:08
                                    a wzialem go z "poczatkow siekiery"
                                    sranie za plecami to jego specjalnosc
                                    mnie też podsrywal do mojej bylej
                                    za to ze ją w "tanich butach" :-)
                                    na forum pokazalem...
                                    to wyjatkowo wredna sztuka ...
                                    ale nie "byla" oczywiście ;-)
                                    ona za ten komentarz
                                    chetnie kopneła by go w doopsko
                                    tym "tanim" bucikiem ;-D
                                    • Gość: tata Jacek a byla IP: 62.87.104.* 11.02.07, 23:26
                                      to i owszem, owszem. i buty nic tu nie maja do rzeczy. podobnie jak literowki w
                                      wypoiwiedzi.
                                      zona nie czyta to se moge :)
                      • Gość: peefjot Re: cioto precz!( to do ny) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 21:42
                        Yorkerze! Nie jestem ani krewnym ani znajomym królika. Ani nawet siekiery.
                        Twoja awersja do filmików będących żródłem całego zamieszania wydaje mi się
                        dziwna. Że są takie, śmakie i owakie a ich autor to jest... Jeżeli nawet, to z
                        tego? Za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego to Cię aż tak irytuje. Słyniesz
                        na tym forum z ciętego języka. Lubisz się przyczepiać, ale na ogół robisz to
                        nie bez powodu i ze sporą finezją. W tym wątku tracisz z lekka polot. Wstyd.
                        Gwieżdzie forum nie pasuje!
                        • Gość: nyorker peefjot/krolik IP: 70.19.14.* 08.02.07, 23:59
                          peefjot,
                          policz liczbe moich postow w tym watku. ledwie mam cokolwiek wspolnego z tym
                          watkiem. wedle cariny nigdy polotu nie mialem i zgadzam sie z nia. ale nawet
                          jesli to pominac, o czym w tym watku mozna pisac z polotem? poza tym, 80% forum
                          zdaje sie ignorowac moje posty i dlatego mysle, ze demonizujesz moja osobe.
                          moja awersja do filmikow? moje posty to nawet nie jedna dziesiata wszystkich
                          opinii.

krolik,
                          by zbyt mocno sie nie zaglebiac: zarzucilem siekierze hipokryzje kilka postow
                          wyzej (i uzasadnilbym, gdyby meritum watku na to zaslugiwalo). w odpowiedzi
                          padlo 'cioto precz'. co tutaj jest obelga? gdyby gra warta byla swieczki,
                          poprosilbym cie o podliczenie - nawet z pominieciem kalibru flegmy - obelg,
                          ktore padly w kurzym serialu z obu stron i publikacje zestawienia. laczenie obu
                          stron w jednym 'przestancie' jest zwyczajnie nie na miejscu.
                          • Gość: siekiera77 Re: peefjot/krolik IP: *.aster.pl 09.02.07, 00:48
                            jokier ten Macedończyk
                            wie jak się pozbyć
                            deprechy
                            z powodu zawiści i zazdrosci
                            bierz przyklad
                            z niego.
                            On jest lubiany, a internet village society
                            Go szanuje -
                            nawet taki obelzywy typ jak ja.
                            koza twoim wybawieniem!!! ;-)
                            www.youtube.com/watch?v=ojFuPqOtfWU
                            • Gość: siekiera77 przytulanki paula anki IP: *.aster.pl 09.02.07, 01:10
                              jokier jak tak marzysz
                              o przytulaniu kumpli
                              to przytul sie do swojego
                              kumpla busza
                              moze znajdzie ci wreszcie
                              partner?
                              www.youtube.com/watch?v=ojFuPqOtfWU
                              wykaż choć polowe pomyslowości
                              i ambicji tego prostego górala
                              z gor Macedonii
                              a życie twoje nabierze barw
                              i nie będziesz mędzil
                              na forum wesolych motonitow
                              jak stara ciotka z njujorka
                              • Gość: siekiera77 Re: przytulanki paula anki IP: *.aster.pl 09.02.07, 01:14
                                cholera !!!
                                ze śmiechu mialem zalzawione oczy
                                i wkleilem nie tą linke :-DDDDD

www.youtube.com/watch?v=OjokOaoKZk8 o!!!
                                • Gość: kura_maruda Re: przytulanki paula anki IP: *.aster.pl 09.02.07, 10:00
                                  siekierka wstydż sie! pisze sie TE a nie TO linke!!!

to też jest fajne ;-)
                                  jest tu paru takich napinaczy
                                  tylko jakoś nie są zabawni...
                                  www.youtube.com/watch?v=XoA1JW3oE5M :-D

papadizi rules!!!!
                                • Gość: tata Jacek papadizi is the best IP: 62.87.105.* 10.02.07, 01:04
                                  "ze śmiechu mialem zalzawione oczy..."
                                  ja tez. dzieki. dawno tak sie nie usmialem.
                                  i to papadizi, a nie kontekst, is the best. jakby co. ;)

"I`m alone like Rambo in Afganistan."
                                  "Because i´ve got at church every sunday I forgive you."
                                  "But Mr Spielberg I`ve my own charisma" "...This is my charisma Mr Spielberg..."
                                  quuurde. swietne.
                                  www.youtube.com/watch?v=Xh_2fBV1myA&mode=related&search=
                                  :)
                                • Gość: tata Jacek For protection of my erection. IP: 62.87.105.* 10.02.07, 01:21
                                  www.youtube.com/watch?v=qUVnOKvq9EY&mode=related&search=
                                  Gdzie to daja?
                                  :)
                                  • Gość: siekiera77 for egzampel mister Dżordż IP: *.aster.pl 10.02.07, 09:55
                                    Busz,
                                    u know hi is not... a genious - u know ;-(
                                    he drinks Papadizi goat milk
                                    Now - bingo!!! he is very smart!
                                    Not jewish but smart! :-D

Saloniki,
                                    a potem wklepujesz do gpsa
                                    Macadonia Papadizi Village.
                                    Po powrocie mleczko do lodowki
                                    i w razie potrzeby :-(
                                    jak znalazł! :-))))
                                    • siurniety_krolik KONIEC !!! 12.02.07, 01:37
                                      siekiero moja droga !!!

odpuść już

brembo zachował się bardzo elegancko - odpuścił

nyoker po dwóch dniach również

teraz twoja kolej

po co sobie ubliżać i wypisywac takie głupoty ?

przecież jakbyści się spotkali na jakimś zlocie to zapewne przybilibyście ze

sobą piatke i wypili browarka

koniec

koniec

koniec !!!!!!!!
                                      • Gość: tata Jacek pewnie jednak IP: 62.87.104.* 12.02.07, 02:03
                                        ktos by komus po ryju dal. :(
                                        ale popieram siurniety :)
                                        • Gość: siekiera77 elegancja francja :-) IP: *.aster.pl 12.02.07, 12:16
                                          to ja też bende
                                          alegancki ale
                                          nie jak... :-(
                                          w życiu!!! :-)
                          • carina79 Re: peefjot/krolik 13.02.07, 16:31
                            ej no, NY, z tym polotem zartowalam, bo nie mialam co pisac.
                            szit, teraz tez nie mam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka