Dodaj do ulubionych

jakie enduro 450??

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 17:14
Witam!zastanawiam sie jakie kupic 4-suwowe enduro 450,ale tak zeby koszty jego
utrzymanai nie byly wysokie....acha mam zamiar jezdcic czasami po ciezkim
terenie ale glownie gory,laki lasy...na zawody sie raczej nie bede
wybieral...pzdro i dzieki za rade
Obserwuj wątek
      • teoysta Re: jakie enduro 450?? 24.03.07, 01:57
        Nie kupuj EXC ka 450 wlasnie przez wysokie koszty utrzymania, drogie czesto
        nawalajace podzespoly. Nie polecam suzuki, podobno silnik lubi pasc, ale to info
        zasyszane. Jesli nie masz zamiaru jezdzic w ciezkim terenie polecam cos
        weikszego, np KTM-a lc4. Jesli ma to byc mimowszystko 450 to najlepiej wr-ka. To
        jest wlasnie neizawodny motocykl ktory potem bedzie najlatwiej odsprzedac. Jesli
        chodzi o uzywke jak kierowalbym sie stosunkiem cena/jakosc generalnie wszystkie
        nowe endura reprezentuja podobny poziom.
          • Gość: special greg Re: jakie enduro 450?? IP: *.chello.pl 24.03.07, 18:00
            Ja mialem kiedys ktma exc,potem zmienilem na yamahe yz.Roznica jest kosmiczna.W
            ktmie rozkrecaly sie wszystkie sruby(doslownie wszystko trzeba bylo skrecac na
            loctite,Gwinty mialy tendencje do zrywania sie przy przykrecaniu
            dynamometrem.Lozyska w tylnim kole trzeba bylo zmieniac co 2 miesiace(tylna os
            tez przykrecana byla momentem podanym w serwisowce).Plastiki byly przykrecane
            na blachowkrety wiec gwinty w zbiorniku tez byly wyrobione/pozrywane.Czesci
            drogie jak cholera mimo ze to europejski sprzet wiec nie ma zadnych akcyz cel
            itp.Jedyny plus to to ze wiele czesci(lozyska,simmeringi itp)mozna kupic w
            sklepie na rogu(ktm stisuje znormalizowane wymiary) .Rok go sprzedawalem.!!!!Z
            yamaha zero problemow:regularnie serwisujesz-nie masz problemow.Ktm ma po
            prostu dobry marketing i dlatego tylu ludzi to kupuje...Pozdro
            • bartekexc Re: jakie enduro 450?? 24.03.07, 23:26
              jeśli chcesz coś taniego w utrzymaniu to rozejrzyj się za xr650 bądź xr400

każdy motocykl wyczynowy wymaga dopieszczenia i ciągłego serwisu, co do części
              ktm'a to są jedne z najtańszych (oryginały)
              a co do padających łożysk w piastach to norma w każdym terenowcu, wymiana trwa
              chwilę i nie jest kosztowna (20-30zł)
          • draka00 Do Wojtexc 25.03.07, 09:22
            Wojtexc możesz jakiegoś maila podać, albo odezwać się na mojego gazetowego, bo
            mam pytanie odnośnie KTMów niekoniecznie na temat i nie chcę zaśmiecać koledze
            wątku. Z góry dzięki!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka