Dodaj do ulubionych

czy michal zebrowski ma dziewczyne?

IP: *.acn.pl 19.07.04, 14:59
Obserwuj wątek
    • Gość: słoik Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.04, 16:09
      żebrowski jest pedałem
      • Gość: NEOspasmin dwie i pol.boo ta trzecia strasznie chuda. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.07.04, 19:06
        Mylisz sie- on jest lesbijka.I ma dziewczyne.Nawet dwie- jedna czarna,a druga
        Polka-calkiem rozowa.A jego pies ma swoj wlasny blog.A w jego domu, kiedy
        odkreci kran to plynie woda.Ciepla i zimna.
        A kiedy chce jechac autobusem 122 to tak jak inni,ludzie musi czekac na
        przystanku.Ale o tym ostatnim nie pisze zadne pismo boo to niemedialne.
        Dajcie zyc Zebrowskiemu w koncu on jest aktorem,nie bostwem!
        Choc Jezus tez robil kupe a jakos, na szczescie, nikt sie nad tym nie rozwodzi.
        Zakochaj sie we mnie.Jestem dla ciebie tak samo niedostepny jak on,ale ci
        przynajniej odpisalem.
        m.
        • Gość: x Re: dwie i pol.boo ta trzecia strasznie chuda. IP: *.acn.pl 21.07.04, 20:59
          e tam. ja sadze ze nie ma. i ze nie jest gejem
          • Gość: Niespodzianka Re: dwie i pol.boo ta trzecia strasznie chuda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 22:37
            >a. Mnie ;)
            • Gość: kriss Re: dwie i pol.boo ta trzecia strasznie chuda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 02:12
              Dziewczyną Michała jest jego praca. Po wakacjach zobaczymy go w roli Edwarda II
              Szekspira (sic!) w Teatrze Narodowym w reż. Seweryna.
              • voytashek Re: dwie i pol.boo ta trzecia strasznie chuda. 22.07.04, 09:31
                Zaraz zaraz - czegos tu nie rozumiem. O ile wiem Edwarda II napisal Marlowe. A
                Szekspir Ryszarda II. I ten Ryszard II (ktorego zamierza rezyserowac Seweryn,
                chyba, ze nagle cos mu sie pozmienialo) to krol zdetronizowany z innego powodu
                niz Edward II. Przykro mi, nie ma sie czym podniecac. A Edwarda II gral
                ostatnio Zmijewski. Co nie oznacza niczego poza tym, ze jest aktorem.
                • Gość: Mazut Re: dwie i pol.boo ta trzecia strasznie chuda. IP: *.chello.pl 22.07.04, 13:38
                  Tu Żebrowski wszystko wyjawia:
                  miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34861,2179239.html
                  • Gość: zakochana ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie? IP: *.acn.pl 22.07.04, 23:47
                    ale nie wyjawia kwestii dziewczyny...
                    • Gość: lubiaca Michalka Re: ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie? Ma IP: *.client.comcast.net 23.07.04, 05:02
                      TAKI mezczyzna jak on moglby miec kazda kobiete i nie wierze w to ze jest sam.
                      Spotkalam go 2 razy i moim zdaniem on ma naprawde w sobie to "cos". Ach...gdyby
                      tak chociaz raz sie do niego przytulic...:)
                      • Gość: kuligula Re: ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie? Ma IP: 82.160.42.* 26.07.04, 15:40
                        myślę, że ma trochę oleju w głowie i nie ma dziewczyny ;) zwłaszcza teraz,
                        kiedy kręci film, tę produkcję polsko-chińską, nie ma na to czasu. no i ten
                        spektakl na podst. sztuki szekspira... czytałem wiele jego wywiadów, wnioskuję,
                        że jest zajebiście inteligentny i że nie będzie tracił swojego cennego czasu na
                        dziewczyny. z całym szacunkiem, ale w dzisiejszych czasach strasznie trudno
                        znależć fajną kobietkę. szczerze móiąc to same pustaki (kto inteligentny, ten
                        zrozumie, co termin 'pustak' w odniesieniu do ludzi oznacza). michał jest
                        bardzo wrażliwy, więc o tyle trudniej znależć mu towarzysz(-a)/(kę) życia...
                        poza tym jest aktorem, a ta praca dla ludzi zupełnie innych niż reszta. im
                        trudniej znależć partnerów, co nie znaczy, że w ogóle nie znajdują. jednak
                        praca aktora różni się zupełnie od innych zawodów (nie ubliżając nikomu). :)
                        poza tym chyba nie ważne, czy jest pedałem czy nie, dla niego ważne jest to,
                        żeby znaleźć osobę, którą będzie kochał. ot co! :P
                        • jasiek_natolin Re: ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie? Ma 27.07.04, 00:04
                          No,no !
                          Najwyższa pora,żeby wymyślić jakiś mizoginistyczny sztandar!
                          • Gość: kuligula Re: ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie? Ma IP: 82.160.42.* 27.07.04, 15:05
                            hehehe nie no tak zle nie jest. ta wypowiedz nie miala dotyczyc mizogonii ;)
                            chociaz w dzisiejszych czasach doprawdy nietrudna mizogonista byc. wystarczy
                            rozejrzec sie dookola. zreszta, rozni ludzie - rozne potrzeby. a na podst.
                            wywiadow z michalem zebrowskim mozna wywnioskowac, ze ma wysokie potrzeby,
                            sesli chodzi o przyszlego pratner(-a)(-kę) :) bedzie mu na pewno trudno... ja
                            na ten przyklad wciaz szukam tej jedynej :) chociaz mialem juz ich cale
                            mnostwo, jest mi coraz trudniej, bo im czlek starszy, tym wiecej wie i rozumie,
                            co kolo niego sie kreci. trza bylo brac, co bylo, kiedy czlowiek byl mlody i
                            piekny :P
                            • gafagafa Re: ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie? Ma 28.07.04, 00:05
                              Oczywiście,że ma - atrakcyjną, sporo młodszą, równie jak On utalentowaną. Nie
                              jest aktorką, ale jej trudny zawód to sztuka przez duże "S".
                              To jednak dla nas jest chyba mniej ważne. Istotne jest natomiast, że pan
                              Michał wraca do teatru {po prawie dwóch latach od "Nie-Boskiej Symfonii"-
                              ostatniego występu scenicznego}.Szkoda,że w czerwcu nie wyszło z tym
                              monodramem, ale uważam za korzystny ten powrót akurat do Narodowego. Tam jest
                              Jego miejsce, pod warunkiem, że Narodowy będzie coraz lepszy.
                              • Gość: Bertrand A to już ważne nie jest czy dobrze gra?? IP: *.mielno.sdi.tpnet.pl 28.07.04, 10:28
                                Łojks. Ludziska. W wypadku aktora ważniejsze jak dla mnie jest to czy gra, jak
                                gra i takie tam dokoła grania, a nie, czy ma z kim sypiać a jak tak to z kim :-P
                                • Gość: kuligula Re: A to już ważne nie jest czy dobrze gra?? IP: 82.160.42.* 28.07.04, 12:34
                                  no dobra, masz racje Bertrand, ale my jestesmy szarymi ludzmi, beznadziejnymi
                                  wiesniakami, ktorzy nie posiadaja wlasnego zycia ;) musimy interesowac sie, z
                                  kim sypia zebrowski!!!!!!!!!!!!!! hehehe

"Ozywiście,że ma - atrakcyjną, sporo młodszą, równie jak On utalentowaną. Nie
                                  jest aktorką, ale jej trudny zawód to sztuka przez duże "S"." GAGAFA, NIE
                                  KUMAMY TYCH SLOW. i coz to za sztuka przez duze "S" ???? :)
                                • gafagafa Re: A to już ważne nie jest czy dobrze gra?? 28.07.04, 14:11
                                  NAJWAŻNIEJSZE
    • Gość: gumis Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: 82.160.42.* 01.08.04, 22:07
      z jakas laska o imieniu magda pojawil sie na premierze STAREJ BASNI... fota
      jest w ONECIE. nie chce oceniac po wygladzie, ale troche z niej modnisia. oj,
      zeby michal tylko nie zrobil zadnej wpadki. wydaje sie takim inteligentnym
      facetem.......
      • Gość: gumis Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: 82.160.42.* 01.08.04, 22:11
        dokladnie zdjecie jest na www.gala.onet.pl. wystarczy zaklikac STARA BASN czy
        MICHAL ZEBROWSKI. ujrzycie "tajemnicza magde" :/
      • Gość: znawca aktora Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: *.acn.pl 02.08.04, 14:34
        ja nie wierze ze zebrowski w ogole moze z kims byc. ten facet nie nadaje sie do
        zwiazkow. praca, praca i jeszcze raz praca. a do tego wybuchowy charakter.
        trudny gosc...
        • Gość: gumis Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: 82.160.42.* 06.08.04, 11:28
          "praca, praca i jeszcze raz praca" - to chyba normalne. jest aktorem, a to
          jeden z najtrudniejszych zawodow, uwierz mi. musisz sie rozpychac rekami i
          lokciami, tutaj nie ma klasycznych awansow, jestes dobry - dostajesz premie. tu
          musisz po prostu BYC, i to bardzo bardzo bardzo czesto.
          "wybuchowy charakter"? - jaki wybuchowy charakter? wydaje sie wlasnie cos
          zupelnie przeciwnego. ostoja spokoju i zrownowazenia. ale moze to tylko kreacja
          mediow. albo o czyms po porstu nie slyszalem...
    • Gość: Sybill Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 01:18
      Łoj! Ale ekwilibrystyka. "Kobitki to pustaki" "Kochanką jego jest sztuka" i tym podobne pierdoły. Michaś
      jest ciotą i tyle. Takie było pytanie. I odpowiedż jest równie prosta. Co oczywiście nie przeszkadza mu
      być dobrym aktorem, tfurcą itp itd. Ale koledzy "z branży pedalskiej" za wszelką cenę próbują to
      zatachlować. Czy to moja wina że cała polska krytyka to cioty?
      • Gość: gumis Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: 82.160.42.* 06.08.04, 11:32
        hehehe ales sie wkurzyl :))) no moze i jest ciota, ale w kazdym razie sie do
        tego nie przyznal. no i w koncu mozna przeciez byc hetero i tez zyc w (w taki
        sposob pojmowanej) samotnosci...
        • Gość: Lex Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.08.04, 19:35
          Nie sądzę, żeby tylko żył pracą. Mieszka koło mnie na Powiślu i bardzo często
          spaceruje i biega.
          • Gość: zakochana Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? IP: *.acn.pl 07.08.04, 20:18
            sam???????????????????
            • Gość: Lex Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.08.04, 21:35
              zawsze sam, a na głowie ma kaptur. dla niepoznaki ubiera się bardzo
              przeciętnie. mam wrażenie, że ma dość świata zewnętrzengo.

strasznie mnie śmieszy, gdy szuka się gejostwa w facetach, ktorzy nie mają
              kobiet. Jakby nikomu nie przyszło do głowy, że ktoś jest sam, bo np. ma
              zahamowania wobec kobiet, a nie że lubi facetów. Np. ktoś może mieć bardzo
              małego członka i mogą upłynąć lata, zanim przęłamie się, aby ujawnić go
              kobiecie. ktoś może mieć stulejkę a strach przed operacją moze byc wiekszy, niż
              pragnienie spółkowania z kimkolwiek.
              Miałem kolegę, który lubi dziewczyny, do głowy mu nie przyszło, aby spać z
              facetami, ale nieprawdopodobnie odrzucała go myśl, że podczas aktu seksualnego
              będzie miał do czynienia z wydzieliną z pochwy. Z dziewczynami tylko się
              całował a potem do iczego nigdy ne dochodziło. 4 lata trwała jego terapia.
              Oczywiście wszyscy byli przekonani, że jest gejem.
              Ludzie są strasznie uproszczeni w swoich sądach powierzcownych.

Ja jestem od 14 lat sam i w ogóle nie szukam miłości a już zycia z kobietą pod
              jednym dachem sobie nie wyobrażam. Mam lat 38. I najgorsze jest to, że wszyscy
              uważają, że koniecznie trzeba mi włożyć do mieszkania jakąś babeczkę albo
              faceta. Nachalność bliźnich w tym względzie jest staszna. Wyobrażam sobie teraz
              faceta znanego, takiego jak mój sąsiad michał Ż. Aż dziw, że nie strzela do
              ludzi.
              jeśli to czyta, to go bardzo pozdrawiam.
              • Gość: oldrich novy Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI IP: 82.160.42.* 13.08.04, 17:14
                lexa na rexa! na prezydenta! brawo! calkowicie sie z Toba zgadzam! masz
                naprawde po kolei w glowie! zgadzam sie z Toba calkowicie. i fajnie masz, ze
                mieszkasz obok zebrowskiego ;) ja chcialbym z nim pogadac, bo wydaje sie (z
                wywiadow) ciekawym i inteligentnym czlowiekiem. tez go pozdrawiam, jesli to
                czyta (choc nie jestem jego sasiadem ;) )
                • voytashek Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI 14.08.04, 14:13
                  LEX - jesteś wielki. Powiedziałeś dokładnie to, o czym myślałem.
                  Niestety, żyjemy w czasach, w których ludzie nie potrafią zrozumieć, że można
                  mieć jakieś wyższe cele niż "posiadanie" "zajebistej laseczki"/faceta itp.
                  Jeżeli Michał jest sam, to niezależnie od tego, czy jest homo/hetero -
                  najwidoczniej ma coś ważniejszego na głowie. Ludzie! Oprócz seksu w życiu
                  jeszcze coś się liczy. Czy to tak trudno zrozumieć?
                  • Gość: Lex Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.08.04, 00:13
                    Dodałbym, że nie tylko oprócz seksu, ale nawet oprócz miłości coś się jeszcze
                    liczy.
                    • jasiek_natolin Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI 15.08.04, 09:43
                      Zaczynacie błądzić w tej dyskusji.
                      I dajcie w końcu spokój temu Żebrowskiemu.Niech wreszcie pokaże,że może z
                      powodzeniem grać nie tylko role kostiumowe.
                      A czy ma dziewczynę,czy chłopaka,czy nie ma nikogo...Kogo,oprócz niego i jego
                      bliskich, to obchodzi?
                      • voytashek Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI 15.08.04, 21:15
                        Ciebie, skoro tu zajrzałeś
                        • jasiek_natolin Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI 15.08.04, 21:39
                          A to psycholog sie znalazł.
                          • voytashek Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI 16.08.04, 14:37
                            aha
                            • Gość: kuzyn Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.04, 17:11
                              33 posty w sprawie czy iksiński ma dziewczynę!! Może załóżcie nowe forum w tej
                              sprawie i nie zwracajcie dupy zainteresowanych TEATREM.
                              • axur ja was podsumuję 18.08.04, 12:59
                                bo nazwa tego forum jest w rzeczywistości meta

to forum jest teatrem
                  • Gość: kora Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.04, 19:05
                    Lex może i jest wielki, ale zrobił M. trochę niedźwiedzią przysługę. No? Mały
                    członek, czy stulejka?
                    Pragnę, jako żyjąca sama, nękana tymi samymi "życzliwymi" sugestiami, co Lex,
                    28 letnia dziewczyna, dorzucić jeszcze jeden powód: nie jest się z nikim, bo
                    nie. Po prostu: bo się nie chce, bo się nie ma czasu, bo moim ulubionym
                    towarzystwem jestem ja sama. I pewnie tak jest u Michała (o ile jest sam) - bo
                    tak mu się podoba, kropka. Ale chyba rzeczywiście trochę za daleko odbiegliśmy
                    od tematu. Pozdrowienia dla samych, którym fajnie
                    • voytashek Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI 21.08.04, 11:04
                      No właśnie. "Sami" - (NIE) łączcie się!!!!
                      • Gość: gafa Re: Biega sam a ludzie są UPROSZCZENI IP: *.chello.pl 25.08.04, 02:08
                        W najnowszym Newsweeku zdjęcie Michała z filmu "Pręgi" i kilka pochlebnych słów
                        o tej roli i o filmie.
    • ele7 Re: czy michal zebrowski ma dziewczyne? 15.09.04, 20:10
      A po co Ci to wiedzieć?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka