Dodaj do ulubionych

Skurcyflądra na prezia TVP!!!

20.12.05, 20:39
Słysołek i cytołek ze jakisik Pietkiewic, co to chłopina dzirgo dutki w Ccinie
mo zostać preziem publicny telewizyji. Psiakostka i krucafix!!!! Cy ni ma tu
lepsego chopa i mni biorącego po kątach? Moze Skurcyflądra by chcioł
kandydować na prezia?...chłopisko mondre i wygodane, i wi co to prowda, a nie
tylko wcisko gó..prowdy. Zawiązmy komitet wspierania Skurcyflądry na prezia
tvp. Niech Kacorki pomyślą, bo myśleć potrafiom i miast sukać miesiącka na
niebie niech robiom dobze syćkim w Polsce nasy ukochanej.
Obserwuj wątek
    • Gość: skurcyflądra Re: Skurcyflądra na prezia TVP!!! IP: *.autocom.pl 21.12.05, 15:21
      Drogi Geneziu
      Jak chtóry pod stołem bieze, to sierpem jajca mu poucinać!

Psytkało mnie z pocontku, i chichot mnie wzion w samym środecku. Ot głos ludu
      mnie pzyzywo na "tron", odwazny głos z cystego cucia, zebym od razu stanoł do
      publicnych zadań! Toć ty kces Genezypie, zeby "z chłopa król się porobił".

Atoli nie dziwojta się, ze mi propozycyja psypadła. Toz ja najpirw z "króla
      chłopem się zem porobił" - i dlotego tero troncom nieco, niezauwazalnie mom
      nadzieje, po nie-miastowemu. Ale to jak z jazdom na roweze, nie zapomino się.
      Wsysko bez te "lęki poranne", gdy po pijaku leciuchno bieze mnie, roz na prawo
      a roz na lewo.

Tsa się brać, Teatry stawiać, Remizy stawiać, Stodoły stawiać i tam chrać. Kosy
      powyjmować. Bo cymze my bedziem bez tego? Pserywnikiem miedzy jedno reklamówko
      a drugo? Między pralko automatycno co pieze stare na nowe, a pralko co nowe
      spieze na jesce nowse.

Nie zgadzom się na zadno poniewierke, na zadne off-owanie w Remizie, albo
      chrajo jak nalezy albo wyjezdzać mi ze wsi!
      Bosych dziewek nie puscać na deski i gajów (cy jak to sie teroz nazywo)
      poskromić, by nie zatruli krwi nasych dziatków gajowaniem. Jo som popuscom
      wodze fantazyji erotycnej - ale w domu, i w domu se rozbiranki sykuje, ale w
      Remizie fason tsymać zec wazna.

Martwio sie te i one, ze o widza tseba walcyć zeby psysed, kco ozywcego
      fajerwerka. Toz ludzie sami sie garneli, zwoływali, i tera tez psyjdo, byle ich
      zajońć CYMŚ! Zeby gadali po nasemu! Tero zebyś się nie wiem jak napręzoł to
      nima jak głowy wysunońć z chałupy. Eksperymentujo. Takie tam .... hodujo, a jak
      klasyka to tak pochlastana ze nie wis o co idzie, albo pruje sie jak stare
      gacie. Cytos te nowe ......, i od razu widać ze to słobizna, ni do śmiechu, ni
      do wesela, ni do smutku, ni do zalu. Takie nic.

Wizualizujo teatr, kino chco zrobić z teatru, teatr do magazynów psenoso, do
      hal produkcyjnych, miendzy obrabiarkami chco robić teatr, na peronach
      mistyfikujo i performujo, grabek chcioł na ulice wyjść zeby po autobusach
      wydziwiać, i zblizyć sie do ludu. A to wsytko lipa, to wsytko zadyma nieudacna.
      Po roku ani śladu po performach, jeno kasa miejsko wycyscona po spód.

Jeden taki dyrechtor wygodoł sie, ze on w mieście X nie bedzie robił klasyki ,
      bo po klasyke to ludziska niech jado do Krakowa. On nie bedzie tez robił stuki
      ambitny , bo u niego śturmoki same, i chłopy same, a intelegencyji mało, i
      śtuka współcesna (ale tako co po ludzku gadajo) , to u niego nie bedzie. On
      będzie ludzi psygotowywoł w swoim teatse zeby mogli obejzeć Dzieła w Krakowie.
      Za głupków ludzi majo , ot co.

Drugi taki jeden, co to w ty industrialny dzielnicy robi, bajki jakieś kładzie
      od rana po wiecór, on teatr dla młodziezy pseciw-psemocy robi, on mo misje
      resocjalizacyjno! i tez psyuco młodych do "łodbioru Dzieł". A do d... z tako
      misjo mówi do mnie gospodyni, "ludziom tsa wielkości, a nie malizny".

Totez Genezypie psyjdzie nam spiskować za stodołom, wóz wyładujem zimniokami,
      pod nie nałozyć tsa widły, scelby, kosy, proce, i jechać tsa do Pałaca - zanim
      się to wsysko zomieni w proch i pył.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka