Dodaj do ulubionych

Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierciadła

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 12:36
Proszę o wpisy wszystkich, którzy popierają ten pomysł oraz Wasze refleksje
na temat tego przedstawienia.
Obserwuj wątek
    • wratislavia Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 28.03.07, 12:52
      Niestety nie widziałam, ale chętnie zobaczyłabym, szczególnie ze względu na
      chwalonego Kalibana-Radziwiłowicza.
      • Gość: monika Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.ghnet.pl 28.03.07, 14:20
        Ja również nie widziałam i BARDZO chciałabym zobaczyć. Popieram apel!
      • lulu53 Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 28.03.07, 17:38
        TN ma teraz ankietę dla widzów. Jest tam miejsce na sugestie dotyczące
        działalności Teatru. Może by się tam wpisywać z tym pomysłem?
    • wampuka Piękny spektakl!!! 28.03.07, 20:41
      Mnie się udało zobaczyć przedostatnie przedstawienie i chcę po raz kolejny.
      Wspaniałe, mądre, rozważne, dostojne... Ach.
      • Gość: 1/2 Re: Piękny spektakl!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 14:18
        też nie widziałem, też chcę zobaczyć, też apeluję!!!
        • Gość: Wojtek Re: Piękny spektakl!!! IP: *.pmrcorporate.com 29.03.07, 15:05
          Kolejny podpis ode mnie. Nawet moja znajoma, która nic nie rozumie po polsku
          uznała, że było to jedno z najwspanialszych doświadczeń teatralnych jakie
          przeżyła.
          Wiem, że bez Grzegorzewskiego istnieje obawa, że spektakl nie będzie "trzymał"
          poprzedniego poziomu, ale sądze, że aktorzy: Fudalej, Trela i Radziwiłowicz są
          w stanie sami stwierdzić jak grają.
          Panie dyrektorze!!!!!!!!!
          Morze i Zwierciadło koniecznie ponownie na afisz.
          • Gość: gize Re: Piękny spektakl!!! IP: *.ukc.ac.uk 29.03.07, 16:20
            widzialam i poprosze o jeszcze!!!!!!!
            • ewa_z_drzewa Re: Piękny spektakl!!! 29.03.07, 21:49

Tak! koniecznie! poprosimy o powrót pięknego i mądrego spektaklu Mistrza !!!
              • Gość: Aleksander Berlin Re: Piękny spektakl!!! IP: *.pools.arcor-ip.net 30.03.07, 01:40
                Popieram. "Morze i zwierciadło" to piękny zdumiewający olśniewający teatr.
                Chciałbym jeszcze raz zobaczyć i chciałbym, aby moi bliscy, którzy nie
                widzieli, mogli zobaczyć ten spektakl.
                • Gość: mr Re: Piękny spektakl!!! IP: *.aster.pl 30.03.07, 10:35
                  nie rezygnujmy tak łatwo z arcydzieł. w pełni popieram apel!
                  • melpomen Re: Piękny spektakl!!! 30.03.07, 12:18
                    Zgadzam się z przedmówcami - wspaniałe przedstawienie. Widziałem, ale chcę
                    jeszcze!
                    • Gość: bulba Re: Piękny spektakl!!! IP: *.aster.pl 30.03.07, 12:35
                      piękny, mądry, przejmujący spektakl!
                      to, że został zdjęty jest skandalem!
                      przywrócić!!!
    • Gość: jednokomórkowiec Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.07, 21:16
      Przywrócić MORZE I ZWIERCIADŁO! Apeluje!
      • Gość: Bartek Miernik Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 12:34
        Popieram!
        • Gość: agata Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 15:01
          Łukasz Maciejewski: Dlaczego zeszło ["Morze i zwierciadło"] z afisza?
          Beata Fudalej: Z powodu braku publiczności. Na Audena raczej nie wybierały się
          szkolne wycieczki. I dzięki Bogu. Graliśmy ten spektakl bardzo rzadko - ze dwa
          przedstawienia w ciągu roku. Uważam, że tak dobra rzecz powinna zostać w
          repertuarze dłużej, nawet w uśpieniu, w hibernacji. I być pokazywana raz na
          rok, na dwa lata. Przecież co jakiś czas pojawiają się nowi "utalentowani
          widzowie".
          "Notatnik Teatralny" 42/2006

Czyżby ci ostatni właśnie się pojawili? :-)
          Skoro aktorzy chcą grać, i publiczność też jest, to kto wie...
          • jasiek_natolin Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 01.04.07, 16:15
            Już od dawna wydaje mi się ,że publiczność generalnie jest właśnie taka: trzeba
            jej wmówić,co dobre,a co złe,bo sama za cholerę nie potrafi tego ocenić...W
            końcu niezależnie od natężenia oklasków po spektaklu wcześniej przwie zawsze
            słychać jak umęczeni nudą widzowie ziewają,wiercą się, spoglądają na swoje
            komórki,żeby zobaczyć,która godzina...Naprawdę rzadko trafia się
            przedstawienie,na którym czuje się autentyczne zaangażowanie widowni...
            Teraz Englert powinien raz dwa przywrócić "Morze..." stęsknionym widzom,bo
            teraz już wiadomo,ze to wielki spektakl,więc tłumy gwarantowane...
            • Gość: bomba Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 10:23
              Może wyślijmy ten wątek dyrekcji TN? Bo oni przecież nie mają obowiązku nas
              czytac.
              • Gość: konsul Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 18:14
                widziałem kilkakrotnie. gorąco popieram apel!
    • Gość: odys Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.eranet.pl 09.04.07, 16:25
      Dziś jest druga rocznica śmierci Jerzego Grzegorzewskiego.Przyłączam się do
      apelu o przywrócenie MORZA I ZWIERCIADłA i jeszcze kilku wybitnych Jego
      spektakli,które zostały po cichu usunięte,nawet bez możliwości pożegnania z
      tytułem.Dopiero teraz,z perspektywy czasu, widać jak daleko świat
      Grzegorzewskiego odbiega swym kunsztem od wielu pozycji repertuarowych Teatru
      Narodowego.Nie skazujmy tego świata na całkowitą zagładę.Jeszcze nie czas na
      to.Te spektakle wciąż są i wciąż jest grono widzów,które chciałoby je
      zobaczyć.Pięknie byłoby móc dzisiaj spotkać się w Narodowym z Mistrzem,ale nikt
      o tym nie pomyślał...
      • wampuka Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 09.04.07, 19:15
        Masz rację. Myślę sobie o tym dziś dzień cały. Co prawda wznawia
        się "Operetkę", ale na ten przykład "On. Drugi powrót Odysa" zniknął w
        czeluściach historii. A na dziś byłby jak znalazł. Szkoda.
    • Gość: oregano Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.chello.pl 08.05.07, 12:46
      popieram!!! JEden z najwspanialszych spektakli Grzegorzewskiego. Głupi ten Engi.
      Zdjał bo podobno stwierdził że Trela przynudza w pierwszym akcie. Bałwan. Morze
      i Zwierciadło musi wrócic!!!
      • Gość: monika Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: 193.189.73.* 08.05.07, 13:53
        Ojej, ale skoro mamy wysłać ten wątek do dyrekcji Narodowego, jako petycję, to
        może nie używajmy w stosunku do niej inwektyw?.. Panie Janie Englercie - prosimy
        bardzo o wznowienie "Morza i zwierciadła"! Rosną kolejne roczniki teatromanów,
        którzy chcieliby zobaczyć ten mądry spektakl... I wcale nie jest ich tak mało...
    • Gość: JJ Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.autocom.pl 08.05.07, 17:44
      Popieram. Morze i zwierciadło widziałam raz tylko, ten ostatni. Uważam, że
      zabierać komukolwiek możliwość zobaczenia TEGO spektaklu, dopóki jeszcze
      aktorzy mogą grać-
      • Gość: MR Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: 212.160.99.* 04.06.07, 16:48
        upór dyrektora Englerta w tej sprawie jest do prawdy niezrozumiały. oczywiście
        podpisuję się pod apelem!
        • Gość: aaazal Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.aster.pl 17.06.07, 23:49
          Byłoby świetnie gdyby sie udało przywrócić to wybitne przedstawienie. Może się
          powiedzie!? Życzę tego sobie i wsystkim wielbicielom tego spektaklu.
          • sutekh1 Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 21.06.07, 14:07
            A kto czytał tekst Audena?
            • Gość: ~ Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.autocom.pl 22.06.07, 23:23
              czytałam; czemu pytasz?
            • wampuka Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 25.06.07, 01:15
              Ja też czytałem.
    • Gość: Jacek Wakar Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.axelspringer.pl 04.07.07, 19:36
      Popieram w 100 procentach. Bezsprzeczne arcydzieło. Nie zrywajmy kontaktu z
      teatrem Jerzego Grzegorzewskiego
      • Gość: stary Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc IP: *.chello.pl 18.08.07, 02:51
        pełna zgoda z przedmówcą. popieram apel!
        • jasiek_natolin Re: Apel do dyr. TN o przywrócenie Morza i Zwierc 18.08.07, 08:13
          We wrześniu wracają "Sędziowie" - jeszcze większe arcydzieło...
          • Gość: gosc a ja popieram Englerta IP: *.eranet.pl 24.08.07, 22:54
            Rzeczywiście nudy kosmiczne i bełkot. Czego tam się doszukaliście?
            jakiej głębi?przecież ten król jest nagi!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka