Dodaj do ulubionych

Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta...

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.02.10, 09:31
Pasowałoby kilku tych szamanów na Wiejską wysłać bo tam roi się od
opętań.
Obserwuj wątek
    • Gość: zorcysta Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej panienki IP: *.chello.pl 12.02.10, 09:41
      Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej panienki...
      • maruda.r Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 09:45

Szatan musi odejść!

• wieprzowinapozydowsku Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 11:44
          "Wczoraj w tamtejszym sanktuarium skończył się ich zjazd. Uczestniczyło w nim
          ponad 80 duchownych. Dotąd zwykle nie ujawniali miejsca spotkań. Tym razem
          postanowili zrobić wyjątek. Bo jak przyznał ks. Marek Wódka z Radia
          Niepokalanów, egzorcyzmami coraz mocniej interesu-ją się parafianie i słuchacze
          jego rozgłośni. - Chcieliśmy rzetelnie poinformować opinię publiczną. Mimo że to
          już 22. zjazd, po raz pierwszy zaprosiliśmy dziennikarzy na konferencję prasową
          - ogłosił kapłan."

Wódka... to wiele tlumaczy.
          Mam propozycje - jak sie chlopaki chca bawic w sredniowiecze, to moze namalowac
          im wielkie czarne krzyze na tych wdziankach, zalozyc na glowy garnki z piorami i
          niech sie zbieraja pod Grunwaldem. W tym roku rocznica, niech robia widowisko!

Szatan. On jest tym zlym...
          demotywatory.pl/2470
          • kaczynksi Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 13:02
            To by oznaczało rozpędzenie samego Radia Maryja....Mission impossible.
            • wieprzowinapozydowsku Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 14:35
              Jak ktos chce poczytac jak wyglada egzorcyzm u Andrzeja Sapkowskiego w
              'Narrenturm', to tu cytat na zachete (polecam calosc):

— Jak uczy nas Pismo — rzekł — szatana cechuje pycha. Nic innego, a pycha
              niezmierzona przywiodła Lucyfera do buntu przeciw Panu, za pychę został on
              ukarany strąceniem do piekielnej czeluści. I pyszny jest diabeł nadal! Pierwszym
              przykazaniem egzorcysty jest przeto urazić diabelską pychę, dumę i miłość własn
              ą. Krótko mówiąc: zelżyć go porządnie, skląć, obrazić, naubliżać. Znieważyć,
              a wonczas umknie on jak niepyszny.
              Mnisi czekali, pewni, że to jeszcze nie koniec. I mieli rację.
              — Zaraz tedy — ciągnął Szarlej — zaczniemy czarta znieważać. Jeśli który
              z fratrów jest na grubsze wyrazy wrażliwy, niechaj oddali się nie mieszkając.
              Przybliż się, magistrze Reinmarze, przemów słowy Mateuszowej Ewangelii. Wy
              zaś, bracia, módlcie się.
              —Jezus rozkazał mu surowo i zły duch opuścił go—wyrecytował Reynevan.
              — Od owej pory chłopiec odzyskał zdrowie. Wtedy uczniowie zbliżyli się do
              Jezusa na osobności i pytali: Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić? On zaś im
              rzekł: Z powodu małej wiary waszej.
              Szmer mamrotanej przez benedyktynów modlitwy mieszał się z recytacją.
              Szarlej zaś poprawił stułę na szyi, stanął nad nieruchomym i sztywnym bratem
              Deodatem i rozpostarł ręce.
              —Diable plugawy!—wrzasnął tak, że Reynevan zająknął się, a opat aż podskoczył.
              — Rozkazuję ci, natychmiast wynijdź z tego ciała, nieczysta siło! Precz
              od tego chrześcijanina, ty brudny, otyły i sprośny wieprzu, bestio spośród
              wszystkich
              bestii najbardziej bestialska, zakało Tartaru, ohydo Szeolu! Wypędzam cię,
              ty szczeciniasta żydowska świnio, do piekielnego chlewa, gdzie obyś utopił się
              w gó...e!
              — Sancta Virgo virginem — szeptał opat— ora pro nobis. . .
              — Ab insidiis diaboli —wtórowali mnisi — libera nos. . .
              — Ty krokodylu stary! — ryczał Szarlej, czerwieniejąc. — Bazyliszku zdychaj
              ący, koczkodanie obsrany! Ty nadęta ropucho, ty kulawy ośle ze zbitym zadem,
              ty zaplątana w sieć własną tarantulo! Ty zapluty wielbłądzie! Ty robaku
              nędzny, tkwiący w padlinie zaśmiardłej na samym dnie Gehenny, ty chrząszczu
              obrzydły siedzący w łajnie! Słysz, jak nazywam cię twym prawdziwym mianem:
              scrofa stercorata et pedicosa, świnia nieczysta i zawszona, o ty najpodlejszy
              z podłych, o najgłupszy z głupców, stultus stultorum rex! Ty węglarzu tępy! Ty
              szewcze przepity! Ty capie ze spuchniętymi jajcami!
              Leżący na marach brat Deodat nie drgnął nawet. Choć Reynevan kropił go
              wodą święconą ile wlazło, krople bezsilnie spełzały po stężałym obliczu starca.
              Mięśnie na szczękach Szarleja zadrgały mocno. Zbliża się kulminacja, pomyślał
              Reynevan. Nie pomylił się.
              —Wynijdź z tego ciała!— zaryczał Szarlej.—Ty w rzyć jebany katamito!
              Jeden z młodszych benedyktynów uciekł, zakrywając uszy, wzywając imienia
              Pana nadaremno. Inni byli albo bardzo bladzi, albo bardzo czerwoni.
              Ostrzyżony osiłek stękał i pojękiwał, usiłując wetknąć do garnuszka z miodem
              całą dłoń. Było to niewykonalne, dłoń była dwa razy większa od garnuszka.
              Waligóra wysoko uniósł naczynie, zadarł głowę i rozdziawił usta, ale miód nie
              wyciekał, było go już zwyczajnie za mało.
              —I cóż—odważył się wybąkać opat—z bratem Deodatem, mistrzu? Co ze
              złym duchem? Azali już wyszedł?
              Szarlej schylił się nad egzorcyzmowanym, przyłożył niemal ucho do jego bladych
              warg.
              — Jest już pod samym wierzchem — ocenił. — Zaraz go wygonimy. Trzeba
              jeno porazić go smrodem. Czart czuły jest na smród. Nuże, fratrzy, przynieście
              kubeł łajna, patelnię i kaganek. Będziemy opętanemu smażyć pod nosem świeże
              łajno. Zresztą wszystko, co dobrze śmierdzi, nada się. Siarka, wapno, asafetyda. . .
              A najlepiej zepsuta ryba. Albowiem powiada księga Tobiasza: incenso iecore piscis
              fugabitur daemonium.
              Kilku braci pobiegło zrealizować zamówienie.

w594.wrzuta.pl/plik/6eNiCdDlwsD/sapkowski_narrenturm_egzorcyzmy
              • klinikka Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 14:46
                wschodnie medytacje, ezoteryka, homeopatia... mhm, głupi może dostać
                szmergla (zostać opętanym) nawet od m jak miłość
                • klinikka Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 15:08
                  jak dla mnie cała reszta to choroby psychiczne
                  • klinikka Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 15:09
                    bądź ciężkie neurozy
                  • oblewai Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 13.02.10, 01:16
                    klinikka napisał:
                    > jak dla mnie cała reszta to choroby psychiczne

dlatego sa potrzebne pelne swiątynie psycholi
                • a.k.traper Z tymi kopertami to maja rację i doswiadczenie:) 12.02.10, 18:09
                  Nigdy nie biorą tej "sacrum" tylko te z "cezarem".
                  Ciekawa metodologia, to tak jak grający w lotto i losujący w domu
                  szczęśliwe liczby z zakrytych kartek:)
                  Rozumując wg tych opowiesci zarówno Mojżesz jak i Jezus byli
                  opętani, jeden zabraniał budowania i rysowania bożków, cielców i
                  obrazków, każąc czcic tylko Arke Przymierza i "drukując" dwie
                  kamienne tablice a drugi posiadał nadzwyczajne zdolności( dzisiaj
                  nazwano by go bioenergoterapeutą).
                  Czy zdolnośc logicznego myslenia i zadawanie trudnych pytań i
                  krytycyzm to także oznaka opętania? Jeśli tak, to rozumiem tę
                  niespójnośc myślową, brak logiki i ogólne rozmamłanie pytań w
                  komisjach sejmowych-posłowie sa w stanie błogosławionej
                  roztropnosci?:)))
                  • Gość: tay Re: Z tymi kopertami to maja rację i doswiadczeni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.10, 21:22
                    Tak teraz myslę, że w sumie jakby mnie obmacywał jakiś dziad w sukience to też
                    bym dostał nadludzkiej siły i wyrażał się wulgarnie...
              • Gość: a Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! IP: *.slupsk.vectranet.pl 13.02.10, 14:51
                Aktorzy też często narzekają, że ludzie utożsamiają ich z postaciami, które grają.
        • Gość: Lucyfer Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! IP: *.dsl.pltn13.pacbell.net 12.02.10, 12:17
          I tak mnie nie wypędzicie.
          • pani_bozia Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 12:20
            Gość portalu: Lucyfer napisał(a):

> I tak mnie nie wypędzicie.

nie nastraszysz nas ;)
            • pani_bozia Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 12:44

zaraz, czekaj, Tadziu, to Ty ????
              • ondskan Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 13:06

Wszystkim chcącym pogłębić swoją wiedzę o Szatanie,
                polecam lekturę Biblia Satana autorstwa LaVey'a.

--
                <a href=""></a>
                • baba_zy_wsi Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 13:21
                  Któren to Lawej gó... wi.
                  • Gość: tay Jak sprawdzić czy w kimś siedzi szatan? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.10, 21:26
                    Nasz mądry kościół katolicki zna dobre sposoby. "Próba wody" na przykład, albo
                    sprawdzanie, czy delikwent posiada kurzajkę. Nie lekceważcie mądrości kościoła!
          • mikelondon Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 12:41

ksiądz Wódka da ci radę hehehe
          • antropoid Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 14:48
            Tadek nie świruj...
        • 18261826www Re: Wypędzić szatana z Radia Maryja! 12.02.10, 13:22
          W radiu Maryja siedzi juz nie tylko jeden szatan ,ale przenioslo sie
          tam juz polowa piekla.
      • epupecki Re: Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej pan 12.02.10, 10:08
        Pewnir różdżką?
        • calli Re: Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej pan 12.02.10, 10:20
          klasycznym grzechomierzem ;]
          • kazek100 Re: Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej pan 12.02.10, 10:57
            Stanisław Jerzy Lec "Myśli nieuczesane":

Na procesach przyznawały się czarownice do obcowania z diabłem.
            Krew w nas się burzy! Jak można było je do tego zmusić, przecież
            diabła nie ma!
            Ale głos rozsądku w nas woła: "Nieprawda, nieprawda, nieprawda!"
            Diabeł istnieje, był właśnie inkwizytorem.
          • Gość: wlad Re: Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej pan IP: *.chello.pl 12.02.10, 17:09
            tez uzylem podobnej metody, wielokrotnie. Pomoglo
      • khair.el.budar Re: Ja też kiedyś wypędzałem szatana z jednej pan 12.02.10, 11:26
        Papież Pius XII powiedział - "Gdy widzisz niewiastę, myśl że to
        diabeł!" Całe pokolenia ojców kościoła twierdziło autorytatywnie,
        że "diabeł legnie się w lędźwiach kobiety". Tak więc na zjeździe
        egzorcystów pogłębiających wiedzę o szatanie - szykuje sie niezły
        burdel, siostry!
    • Gość: darla152 Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... IP: *.finemedia.pl 12.02.10, 09:44
      To są chorzy psychicznie ludzie. Powinni udać sie do psychiatry nie
      na egzorcyzmy !
      • xray.inc Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:07
        Masz na myśli szamanów czy ich klientów? Bo moim zdaniem obie te grupy
        przejawiające brak pełni zdrowia umysłowego powinny zasięgnąć porady
        specjalisty...
        • Gość: Katolik Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.slupsk.vectranet.pl 13.02.10, 14:50
          > Masz na myśli szamanów czy ich klientów? Bo moim zdaniem obie te grupy
          > przejawiające brak pełni zdrowia umysłowego powinny zasięgnąć porady
          > specjalisty...

Jestem Katolikiem. Zapewniam Cię- mylisz się. pomyśl raczej o sobie, bo Twój
          agresywny brak tolerancji nie świadczy dobrze o Tobie
      • stasio_paluch "Awersja wobec sacrum" 12.02.10, 10:28
        O! To ja to mam! Awersję wobec sacrum reprezentowanego przez tak durny, denny kler.
        • mikelondon Re: "Awersja wobec sacrum" 12.02.10, 11:08
          stasio_paluch napisał:

> O! To ja to mam! Awersję wobec sacrum reprezentowanego przez tak
          durny, denny k
          > ler.

szlag - też to mam.
          • Gość: ka-mi-la789 Re: "Awersja wobec sacrum" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.10, 13:06
            Ba, ja nie tylko mam awersję, ale wykazuję zachowania nienormalne
            (nienormalne dla katolika): nie gnoję ludzi innych niż moje wyznań
            (mam nawet przyjaciół wśród Żydów i muzułmanów), nie próbuję nikogo
            nawracać na mój jedynie słuszny styl życia i kocham zwierzęta. Jak
            nic szatan mnie opętał.
            • Gość: młot na ćwoków Re: "Awersja wobec sacrum" IP: 85.232.239.* 12.02.10, 13:11
              A do tego jaka skromna!
            • Gość: Zaspany Re: "Awersja wobec sacrum" IP: *.210.38.84.otvk.pl 08.02.11, 21:44
              Znaczy się,"tolerujesz" wszystkich, tylko nie KK? Jakież to prawomyślne i postępowe. Rzekłbyś - "koszerne"... ?
          • a.k.traper Widocznie nie takie obrazki oglądasz?:))) 12.02.10, 18:36
            Popraw się synu, bo rozkosz cielesna cię na senatora wyprowadzi:)))
        • Gość: Wlad Re: "Awersja wobec sacrum" IP: *.chello.pl 12.02.10, 17:11
          To ciemnota sredniowieczna , a nie wiedza
      • Gość: Piotr Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.171.32.2.static.crowley.pl 12.02.10, 11:29
        Jesteś psychiatrą? Z tego, co napisałeś wynika, że raczej nie... W
        takim razie zapytaj w najbliższym szpitalu o jednostki chorobowe.
        Zdziwił byś się. I już byś więcej się nie nabijał z egzorcystów.
    • Gość: R.Grajber Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.10, 09:46
      Widze potrzebe zatrudnienia tych Panow w Radzie Naczelnej PIS.Oj by
      sie dzialo do konca swiata i jeden dzien dluzej.
    • Gość: TrupiaCzacha Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... IP: *.138.246.94.artcom.pl 12.02.10, 09:50
      666!
      • Gość: zorcysta 777 nowy lepszy szatan! IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:00
        777 nowy lepszy szatan!
        • Gość: TrupiaCzacha Re: 777 nowy lepszy szatan! IP: *.138.246.94.artcom.pl 12.02.10, 10:05
          999! czwarta generacja.
          • adkalin Re: 777 nowy lepszy szatan! 12.02.10, 10:16
            999 wersja 2.0!
          • paulhandyman Re: 777 nowy lepszy szatan! 12.02.10, 10:23
            1111 - to najnowsza wersja 2.0 b - 4-rdzeniowy z buetooth-em,
            obniżany z turbodołądowaniem, ABS-em, systemem WASH & GO,
            cyberwidłami, skórzany ogon, kopyta tytanowe, rogi żelbetonowe
            • adkalin Re: 777 nowy lepszy szatan! 12.02.10, 11:11
              Nie zapominajmy o jakże ważnym systemie TAED.
        • Gość: Dexter 666 = Cesarz Neron IP: *.scbank.pl 12.02.10, 11:10
          Cesarz Neron = 666
          Neron uwięził świętego Jana, a ten będąc w niewoli napisał
          Apokalipsę. Ponadto Neron znany jest jako wróg chrześcijan.
          A liczba 666 jest numerologiczną sumą liter słów "Cesarz Neron",
          widniejących na wszystkich monetach Cesarstwa Rzymskiego z tamtego
          okresu.
          upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8f/Neronkesar.png
          • khair.el.budar Re: 666 = Cesarz Neron 12.02.10, 11:37
            Bzdury waść piszesz. Jan ewangelista nie mógł być więziony przez
            Nerona choćby z tego powodu, że wiedział o zburzeniu świątyni
            Jerozolimskiej - juz po upadku Nerona. Po drugie - nawet w
            oficjalnej kościelnej teologii nie neguje sę faktu, że twórczość
            Jana Ewangelisty jest najmłodszą częścią ewangelii uznanych przez
            kościół w czasach Konstantyna Wielkiego.
            • Gość: hm Re: 666 = Cesarz Neron IP: 149.156.124.* 13.02.10, 19:39
              Słyszałem kiedyś, jakoby św. Jan od Ewangelii i św. Jan od Apokalipsy to były dwie różne osoby. Czy jest ktoś orientujący się w tych kwestiach, kto mógłby to potwierdzić bądź temu zaprzeczyć?
          • janek344 Re: 666 = Cesarz Neron 12.02.10, 13:19
            Twoja "wiedza" to stek nonsensów. Świętego Jana Chrzciciela uwięził i zamordował
            Herod. Natomiast świety Jan Ewangelista napisał Księgę Apokalipsy. Żaden z nich
            nie miał nić wspólnego z Neronem,który swoją drogą bardzo prześladował
            chrześcijan zlecając mordowanie ich przez dzikie zwierzęta w cyrkach, co opisał
            Sienkiewicz (powinieneś wiedzieć kto to był aczkolwiek można i w to wątpić) w
            powieści "Quo vadis".Jak się czegoś nie wie należy milczeć.
    • bri Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... 12.02.10, 09:51
      Pogłębianie wiedzy o szatanie brzmi fascynująco - rozumiem, że
      trzeba się wystawić na jakieś pokusy, no i czasem im ulec, żeby się
      do szatana zbliżyć ;)
      • Gość: sargen Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:25
        No, z tym uleganiem pokusom nie mają chyba problemu. A nawet na pewno:-)
    • badzwellpl Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 09:52
      Podczas zjazdu radzili, jak przeciwdziałać najczęstszym przyczynom
      opętania: okultyzmowi, ezoteryzmowi, wschodnim metodom medytacji czy
      homeopatii.
      Powiało średniowieczem. Wszystko co nie zrozumiałe musi być robotą
      szatana? Od kiedy homeopatia jest uznana przez kościół za przyczynę
      opetania?
      • Gość: wiem Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: 83.143.140.* 12.02.10, 10:02
        Warto wgłębić się w temat homeopatii, jest bardzo dużo publikacji i świadectw ludzi.
        Homeopatia nie jest dla kościoła nie zrozumiała, jest właśnie bardzo dobrze
        poznana, a także techniki jej produkcji, w których to właśnie tkwi szkopół.
        Polecam publikacje i audycje Roberta Tekieli, który porusza ten temat.

• Gość: Rycerz Szaławiła Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:26
          > Warto wgłębić się w temat homeopatii, jest bardzo dużo publikacji i świadectw
          ludzi.

To zupełnie jak na temat Boga, Szatana, opętań i egzorcyzmów.
        • kazek100 Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 11:00
          o , to Robert Tekieli jest już teraz specem od wszystkiego? Poezji,
          prozy, telewizji, polityki, a nawet homeopatii i medycyny? No
          proszę, jak to życie kościelne rozwija czlowiaka, na wszystkim się
          zna.
        • mary_ann Tekieli - autorytet?:-)) 12.02.10, 17:39
          Gość portalu: wiem napisał(a):

.
          > Polecam publikacje i audycje Roberta Tekieli, który porusza ten temat.
          >

Zaiste, wielki to autorytet. Człowiek, który przejrzał i powrócił do wiary po
          tym, jak mu - wedle słów jego własnych - łyżeczki zaczęły fruwać po
          mieszkaniu:-) Którego życiową misją jest doszukiwanie się satanizmu w Harrym
          Potterze i cukrowych kulkach homeopatycznych. Który głosi ze śmiertelną powagą,
          że muzyka techno jest z rozmysłem tak komponowana, by tworzyć u słuchaczy dziury
          w mózgu. Słuchajcie tego mędrca, a słowa nie urońcie...
      • Gość: koralgol Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: 141.228.106.* 12.02.10, 10:04
        Jesli poczytasz o poczatkach homeopatii to znajdziesz imnteresujaca
        informacje. Otzoz czlowiek , ktory zapoczatkowal homeopatie (nie
        pamietam juz nazwiska), wielokrotnie potwierzdal, ze informacje na
        ten temat otrzymywal podczas seansow spirytystycznych od "kogos".
        Poza tym, wielokrotnie juz udowadniano, ze homeopatia z pkt widzenia
        nauki nie ma zadnych wartosci.
        • Gość: Rycerz Szaławiła Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:18
          > Poza tym, wielokrotnie juz udowadniano, ze homeopatia z pkt
          > widzenia nauki nie ma zadnych wartosci.

Prawda. Głosy oburzenia na ciemnotę Kościoła, a tu jak na talerzu widać, że
          człowiek, zwierzę religijne, lubi przeskakiwać z jednych zabobonów -
          kościelnych - na drugie, homeopatyczne.

Nie istnieją badania naukowe potwierdzające skuteczność homeopatii na poziomie
          przekraczającym wielkość błędu statystycznego.
          • kazek100 Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 11:01
            To prawda. Ale to zupełnie co innego, niż bajdurzenie, że w
            homeopatii kryje się szatan. bajdurzenie udowadniane przez
            jegomościa z frondy.
        • zegrz Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 10:32
          Z "punktu widzenia nauki" religia też nie ma żadnych wartości.
          • kukubaba Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 10:54
            1. "Punkt widzenia nauki" w kwestii homeoterapii jest taki: czy
            poddając ludzi kuracji homeopatycznej zwiększa się wśród nich liczba
            wyzdrowień w porównaniu do grupy, która otrzymała terapię placebo
            oraz grupy, która nic nie otrzymała.

2. Znajdź profesjonalne badanie, w którym odpowiedź na to pytanie
            jest twierdząca. A gdy ci się nie uda, zapytaj sam siebie - co to
            może oznaczać?

3. Jaki inny alternatywny punkt widzenia chciałbyś zastosować wobec
            homeoterapii aby wykazać jej wartościowość?
            • mikelondon Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 11:14
              kukubaba napisał:

> 1. "Punkt widzenia nauki" w kwestii homeoterapii jest taki: czy
              > poddając ludzi kuracji homeopatycznej zwiększa się wśród nich
              liczba
              > wyzdrowień w porównaniu do grupy, która otrzymała terapię placebo
              > oraz grupy, która nic nie otrzymała.
              >
              > 2. Znajdź profesjonalne badanie, w którym odpowiedź na to pytanie
              > jest twierdząca. A gdy ci się nie uda, zapytaj sam siebie - co to
              > może oznaczać?
              >
              > 3. Jaki inny alternatywny punkt widzenia chciałbyś zastosować
              wobec
              > homeoterapii aby wykazać jej wartościowość?

eksperymentu część druga: zamiast homeopatii w powyższej wyliczance
              wpisz "religia" (odpowiednio odmienione).
              • kukubaba Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 13:05
                Z religią jest nieco inaczej - główne hipotezy (istnienie boga, życie
                pośmiertne, itd.) są niemożliwe do sfalsyfikowania, a więc nie można
                zbadać ich prawdziwości. W przypadku homeopatii mogę powiedzieć "nie
                poprawiło im się więc homeopatia nie działa", a w przypadku religii
                mogę powiedzieć tylko "wysuwanie tej hipotezy jest niczym
                nieuzasadnione".

Natomiast jeżeli by przyjąć dla religii kryterium takie jak dla
                homeopatii, czyli "poprawia im się" to z badań, które znam wynika, że
                poprawia ona samopoczucie i zdrowie wierzących całkiem nieźle. Tylko
                nie jest to żaden argument w ocenie trafności hipotezy.
        • maruda.r Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 10:36
          Gość portalu: koralgol napisał(a):

> Poza tym, wielokrotnie juz udowadniano, ze homeopatia z pkt widzenia
          > nauki nie ma zadnych wartosci.

Dlatego właśnie łatwo z nią walczyć - przez udowodnienie, że nie ma żadnej
          wartości. Podobnie z innymi "przyczynami opętania". Wszystko kręci się wokół
          wiary czy też silnego przekonania, które wystarczy odpowiednio przekierować.
          Innymi słowy: wyprać mózg na nowo.

• krzynio_s Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 10:52
          totalna bzdura. Hahnemann opracował homeopatie na podstawie dziesiatek lat
          experymentow (w duzej czesci na samaym sobie) an nie na podstawie 'glosow'. Byl
          z wyksztalcenia lekarzem i chemikiem a nie spirytysta. A w produkcji lekow
          homeopatycznych nie ma nic ze spirytyzmu, okultyzmu i innych temu podobnych bzdur.
          • unhappy Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 11:12
            > A w produkcji lekow
            > homeopatycznych nie ma nic ze spirytyzmu, okultyzmu i innych temu podobnych bzd
            > ur.

Nie ma też nic z sensu :D

Ale to tak nawiasem.
          • Gość: zenek Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.10, 11:12
            LOL, miał jednego królika doświadczalnego i mu (sobie) wmówił że to działa?
            Homeopatia to czysta szarlataneria - nikt jeszcze nie dowiódł jej skuteczności
            ponad efekt placebo, jej podstawy "naukowe" to bełkot wiejskiego balwierza
            wycinającego brzytwą "bólaka".
            Stężenie czynnika "leczącego", czyli tak zwane potencje, jest poniżej
            minimalnych stężeń substancji, jakie da się kontrolować w najnowocześniejszej
            technice laboratoryjnej - nawet poniżej poziomu zanieczyszczeń substancji bazowych.

Jedni szarlatani zwalczają innych - ot cała dysputa.
            • Gość: Domcia Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.10, 13:24
              Ciekawe jak odniesiesz efekt placebo i wmawianie czegokolwiek w homeopatii
              stosowanej u zwierząt?

Moja suka była w ten sposób leczona i wyobraź sobie, że skutecznie!
              • unhappy Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 13:36
                Gość portalu: Domcia napisał(a):

> Ciekawe jak odniesiesz efekt placebo i wmawianie czegokolwiek w homeopatii
                > stosowanej u zwierząt?
                >
                > Moja suka była w ten sposób leczona i wyobraź sobie, że skutecznie!

Wniosek jest prosty:

1. Przeszło by jej tak samo bez podawania "leku" homeopatycznego. Z wieloma
                schorzeniami organizm doskonale radzi sobie sam :)

2. Są różne homeopatyki. W niektórych stężenie substancji czynnej jednak
                istnieje, czasami też oddziaływują substancje pomocnicze.

Na tym poziomie ogólności to sobie możemy dyskutować. Ja też ci mogę napisać, że
                homeopatia działa bo mojemu wujkowi po homeopatyku odrosła noga.
          • Gość: historyk Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: *.chello.pl 12.02.10, 15:10
            > z wyksztalcenia lekarzem i chemikiem

I przy okazji "zaawansowanym" okultystą. Zapomniałeś dodać, prawda?
        • mikelondon Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 11:13
          Gość portalu: koralgol napisał(a):

> Jesli poczytasz o poczatkach homeopatii to znajdziesz
          imnteresujaca
          > informacje. Otzoz czlowiek , ktory zapoczatkowal homeopatie (nie
          > pamietam juz nazwiska), wielokrotnie potwierzdal, ze informacje na
          > ten temat otrzymywal podczas seansow spirytystycznych od "kogos".
          > Poza tym, wielokrotnie juz udowadniano, ze homeopatia z pkt
          widzenia
          > nauki nie ma zadnych wartosci.

czyli "objawienia" nie mają wartości. cholera. Czyli seanse
          napędzane ziołami, które przyniosły parę "świętych ksiąg" są do
          luftu? Czarni podcinają gałąź na której siedzą.
      • Gość: Rycerz Szaławiła Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:13
        Średniowieczem to wonieje homeopatia...
      • kadykianus Powiało, tak, czy siak! :) 12.02.10, 10:41
        Powiało średniowieczem dlatego, że posądzają homeopatię o to? Myślę, że tam powiało średniowieczem tak czy siak! :)

A wracając do homeopatii, to raczej wiara w skuteczność tej metody leczenia jest tyle samo warta co wiara w diabły :)
        • mikelondon Re: Powiało, tak, czy siak! :) 12.02.10, 11:17
          kadykianus napisał:

> Powiało średniowieczem dlatego, że posądzają homeopatię o to?
          Myślę, że tam pow
          > iało średniowieczem tak czy siak! :)
          >
          > A wracając do homeopatii, to raczej wiara w skuteczność tej metody
          leczenia jes
          > t tyle samo warta co wiara w diabły :)

a wracając do egzorcystów - kiedykolwiek o nich słyszę przypomina mi
          się scenka ze Świętego Grala Monty Pythona - postacie w habitach
          naprażające się po głowach deskami i zawodzące Pie Jesu "Domine,
          dona eis requiem"
          Czyste średniowiecze hehehe
          • Gość: x widze za macie pojecie czym bylo sredniowiecze IP: *.89.101.10.static.crowley.pl 12.02.10, 17:02
            ja pie... skod sie biora takie nieuki
            • kadykianus Re: widze za macie pojecie czym bylo sredniowiecz 12.02.10, 22:46
              Nie obrażaj mnie. Nie jestem nieukiem. Wiem, że średniowiecze nie było "wiekami ciemnymi" jak się je potocznie nazywa a używam (używamy?) tego określenia w sensie potocznym, by potępić ciemnotę.

Po tym, jak bym Cię zadziwił znajomością teologii chrzescijańskiej uprawianej w średniowieczu, zgnoił by Cię w gejowskim seksie Sado Maso.
              I co?
              Kogo chcesz obrazić?
      • mikelondon Re: Homeopatia - przyczyną opętania??? 12.02.10, 11:11
        badzwellpl napisał:

> Podczas zjazdu radzili, jak przeciwdziałać najczęstszym przyczynom
        > opętania: okultyzmowi, ezoteryzmowi, wschodnim metodom medytacji
        czy
        > homeopatii.
        > Powiało średniowieczem. Wszystko co nie zrozumiałe musi być robotą
        > szatana? Od kiedy homeopatia jest uznana przez kościół za
        przyczynę
        > opetania?

mniej więcej od tego samego momentu co Tai Chi lol
    • Gość: Biała Mewa Stuła na plecach to kultura IP: *.ists.pl 12.02.10, 09:52
      "- We Włoszech mają dobrą metodę. Do trzech białych kopert wkłada
      się dwie białe karteczki i jeden święty obrazek. Osoba opętana
      "nienormalnie" na niego zareaguje - przekonywał ks. Antoni
      Zieliński. Szczegółów jednak nie zdradził. Dorzucił za to inny
      sposób na rozpoznanie opętanego: położyć mu na plecach stułę, którą
      ksiądz nosi na szyi. To jego zdaniem ma wywołać reakcję szatana."

Oni się powinni na serio leczyć. I ta instytucja w Polsce wg
      niektórych polityków jest "jedynym depozytariuszem wartości
      moralnych" 1910 rok był dawno temu, a u nas dalej się z kultury robi
      wcielone bóstwo. Rozumiem, że mogą się komuś podobać chorały
      gregoriańskie, muzyka dawna czy barokowa, ale z tymi bredniami do
      nikogo normalnego już nie trafią. Psychologia ma nad nimi tę
      podstawową przewagę, że nie jest religią, choćby psychiatra zawsze
      diagnozował schizofrenię, kiedy gubi się w chorobowych definicjach.

Miłej lektury, bo kumulusy nadciągają:
      www.racjonalista.pl/kk.php/s,4253/q,Opetanie..okiem.psychologa.klinicznego
    • misiak_spasiony Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... 12.02.10, 09:52
      Głupota i zabobon w tym kraju na pierwszym miejscu.

• pikkollo Ok, ale co ma do tego homeopatia ? 12.02.10, 09:53
    • mikewodzowski Kurcze, ale tam musi być wesoło. 12.02.10, 09:53
      Ciekawe czy wymieniają się doświadczeniami jak najlepiej ubić demona, jaki
      tekst zastosować najpierw.

Potem zaś wszyscy oglądają Supranatural :)
      • Gość: Demon Slayer Re: Kurcze, ale tam musi być wesoło. IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.02.10, 10:09
        wymieniają się magicznymi zwojami, recepturami eliksirów oraz upgrejdują
        uzbrojenie niezbędne w tych krwawych potyczkach.
      • bri Re: Kurcze, ale tam musi być wesoło. 12.02.10, 10:33
        Wieczorami na pewno oglądali "Buffy" ;)
      • Gość: zzz Re: Kurcze, ale tam musi być wesoło. IP: *.icpnet.pl 12.02.10, 10:48
        Na widowni można się uśmiać.
      • mikelondon Re: Kurcze, ale tam musi być wesoło. 12.02.10, 11:20
        mikewodzowski napisał:

> Ciekawe czy wymieniają się doświadczeniami jak najlepiej ubić
        demona, jaki
        > tekst zastosować najpierw.
        >
        > Potem zaś wszyscy oglądają Supranatural :)
        >
        >

do zabijania demonów służa podpowiedzi z bestiariusza do D&B edycja
        3.5. Święty krzyż +10 Holy Avenger, święcona woda i gromkie zaśpiewy.

A tak na powaznie - jaki efekt może mieć egzorcyzmowanie szatana
        przez ludzi do szpiku zepsutych, pazernych, zakłamanych, zboczonych
        itp?
        • bri Re: Kurcze, ale tam musi być wesoło. 12.02.10, 11:48
          Kto z kim przestaje... ;)
        • Gość: KATOLIK Re: Kurcze, ale tam musi być wesoło. IP: *.slupsk.vectranet.pl 13.02.10, 14:58
          A tak na poważnie - jak można oceniać ludzi, których się nawet nie zna?????
    • Gość: D Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.10, 09:54
      Widać, że wszyscy, którzy piszą te komentarze (o opętaniu) nie mają
      pojęcia o czym mówią. I życzę im, żeby nigdy się nie dowiedzieli!
      • smarek12 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:31
        Duza czesc swego zycia mieszkalem w poblizu kosciola. Widzialem tam
        cale tlumy opetanych wiec bardzo dobrze wiem o czym pisze.
    • jazzman1979 Pocieszna ciemnota :) n/t 12.02.10, 09:54

• Gość: ppp Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.anonymouse.org 12.02.10, 09:55
      'wyegzorcyzmować' ich z narodu, to tak jak by próbować okraść złodzieja - małe
      szanse powodzenia

tej zarazy (tak jak większości parazytów) nie da się raczej usunąć
    • Gość: dziadek Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... IP: 213.17.144.* 12.02.10, 09:55
      debilizm naturalizm- to wszystko na ten temat
    • Gość: gaga Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: 77.255.163.* 12.02.10, 09:57
      Fascynacja szatanem przez egzorcystów, odmienianie go przez
      przypadki tak naprawdę czasem wystarcza chyba za wiarę w Jedynego
      Boga, który jakoś schodzi na drugi plan, albo służy jako narzędzie.
      Te wywiady, rozmowy tych gości tylko krążą natrętrnie koło
      przejawiania sie szatana, który ponoć jest wszędzie.
      Mam znajomych, którzy latają do egzorcystow. Paprają sobie życie na
      własne życzenie- jakieś pochopne kredyty, wypadki samochodowe przez
      brawurę, uhodowana choroba. Ale wg nich to wszystko przejaw zla i
      szatana.
      A jak komuś homeopatia pomaga, to czemu nie, efekt placebo jeśli
      pomaga. Ale niespokatłam nikogo kto byłby tak opetany homeopatią jak
      ci panowie egzorcysci paranoicznie śledzący wszędzie szatana.

Chyba Bóg jest ważniejszy?
      • Gość: w_F Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: 77.223.210.* 13.02.10, 13:31
        Gość portalu: gaga napisał(a):
        >
        > Mam znajomych, którzy latają do egzorcystow. Paprają sobie życie na
        > własne życzenie- jakieś pochopne kredyty, wypadki samochodowe przez
        > brawurę, uhodowana choroba. Ale wg nich to wszystko przejaw zla i
        > szatana.
        >
        Jejku..., znam podobnych.... To jakaś samonakręcająca się spirala. Znajomi też
        latają do egzorcystów, jeżdzą do samej Cżestochowy na nocne masze
        egzorcystyczne, dali sobie wkręcić tego Szatana do tego stopnia, że w
        najzwyklejszych codziennych stytuacjach go widzą.

Cóż, recepta stara jak świat: Najpierw wymyśl śmiertelne zagrożenie a potem
        podaj na tacy rozwiązanie problemów.

Moja do niedawna naprawdę bliska znajoma sfiksowała. Takie tam załamanie
        chwilowe jakie zdarza się tysiącom ludzi zimą: problemy finansowe, mąż który
        okazał się dziwkarzem i oszustem, niemożność znalezienia pracy, dziecko u
        którego pojawił się tik nerwowy... to wszystko zostało jej przedstawione przez
        "zaprzyjaźnionego" księdza jako bezsporny dowód na to, że Szatan przejął
        kontrole nad jej życiem. Dodatkowym argumentem "za" jest też fakt, że dziecko
        niechrzczone a ona z mężem nie ma ślubu kościelnego.. I tak, wydawać by się
        mogło normalna, wykształcona, młoda dziewczyna, na pewnie chwilowym tylko
        życiowym zakręcie stała się łatwym łupem dla panów egzorcystów, którzy jej
        nieszczęście wykorzystują dla osobistych korzyści. Zrobili jej pranie mózgu do
        tego stopnia, że widzi dowód obecności szatana w podchodzącym do niej w parku
        zwykłym gawronie ("kruku" - jak powiedział jej ksiądz, a "kruk" to "przebranie"
        szatana). ZGROZA... i straszno i śmieszno...

Ksiądz kategorycznie zakazał jej chodzić do psychologa z którym spotykała się od
        czasu do czasu celem omówienie trapiacych ją problemów, nakazał o wszystkim ma
        mówić tylko jemu. Nakazał odciąć sie od wszystkich "niewierzących" znajomych.
        Przychodzi do niej po kilka razy w tygodniu i pierze jej ten mózg wizjami
        szatana i smażenia się w piekle za brak ślubu kościelnego i innych takich.

Dziewczyna jest zupełnie innym człowiekiem, w ekstazie opowiada kazdemu
        napotkanemu o tym jak dotyka ją Duch Święty i jak jego łaski na nia spływaja i
        takie tam. Postawiła sobie za cel nawrócenie wszystkich swoich znajomych a że to
        "nawrócenie" odbywa się na zasadzie straszenia, płaczu i szantażu musiałyśmy
        nieco poluzować nasze relacje...

Kosciół katolicki to straszna sekta, nie różniąca się niczym od sekt z którymi
        walczy... Bezlitośnie wykorzystuje chwilową słabość człowieka, to że znajduje
        się on na życiowym zakręcie. Przedstawia jedyne i proste powody przytrafiających
        się nieszczęść (Szatan) i oferuje jedyne mozliwe rozwiązanie: albo jesteś z nami
        albo zginiesz.
        Dla ludzi o słabej psychice, niskiej samoocenie pogłębionej fatalną sytuacją to
        oferta "nie do odrzucenia". I to się dzieje w Polsce, w środku nowoczesnej
        Europy, w dobie satelitów, Internetu, w XXI wieku...
    • old.european Trzy koperty? Moze od razu w trzy karty? 12.02.10, 09:58
      Boze, ty widzisz i nie grzmisz...
      • Gość: sargen Re: Trzy koperty? Moze od razu w trzy karty? IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:27
        Nie, no do kopert są po prostu przyzwyczajeni!
      • Gość: tay Re: Trzy koperty? Moze od razu w trzy karty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.10, 21:15
        Jak księdzu dasz trzy koperty i w jednej będzie 100 zł to na pewno rozpozna po
        omacku z zamkniętymi oczami :)
    • abhaod religijna choroba, dualizm świata 12.02.10, 09:59
      pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_inteligentnego_spadania
    • rudder Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... 12.02.10, 10:03
      Ten zjazd wydawałoby się inteligentnych i wykształconych ludzi
      potwierdza jak można przez lata kontaktów z kk, pobytem w seminarium
      duchownym lu zakonach wyprać człowiekowi mózg. Ciemnota do n-tej
      potęgi.
      • smarek12 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:19
        Uczestnictwo w tym festiwalu glupoty i zabobonu nie najlepiej swiadczy
        o inteligencji uczestnikow.
        A co do wyksztalcenia to mozna powiedziec ze studiowali nic poniewaz
        teologia jest zaprzeczeniem nauki.
    • ryhor Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... 12.02.10, 10:06
      Jestem ciekaw, w jaki sposób egzorcysta wyjaśni taki przypadek: jeżeli do
      jednej z trzech kopert włoży się banknot 100 PLN a do dwóch pozostałych
      pociętą gazetę, to i tak zawsze stówa ląduje w kieszeni księdza proboszcza?
      • Gość: Szatan z Vaticanum Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.02.10, 10:15
        taki talent chłopak ma, że w trzy karty pięknie gra.. sam go w końcu uczyłem. >;]
      • mikelondon Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:24
        ryhor napisał:

> Jestem ciekaw, w jaki sposób egzorcysta wyjaśni taki przypadek:
        jeżeli do
        > jednej z trzech kopert włoży się banknot 100 PLN a do dwóch
        pozostałych
        > pociętą gazetę, to i tak zawsze stówa ląduje w kieszeni księdza
        proboszcza?

jak to jak? CUD!!!!!! Jak w Sokółce hehehe
    • epupecki Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... 12.02.10, 10:07
      Ludzie, czy wy w to wierzycie!?
      • Gość: Rycerz Szaławiła Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.chello.pl 12.02.10, 10:21
        Skoro można w homeopatów, to i w egzorcystów można. Widać ludzie lubią wierzyć :D
        • martha31 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:30
          Gość portalu: Rycerz Szaławiła napisał(a):

> Skoro można w homeopatów, to i w egzorcystów można. Widać ludzie
          lubią wierzyć
          > :D

Zalezy jakie to ma skutki...
          Najbardziej współczuje ludziom ktorzy wierza we własna doskonałosc,
          wszechwiedze i nieomylnosc. A na tym forum takich nieboraków od
          groma.
          Ci myla sie najczesciej zaczynajac od najmniejszych rzeczy we
          własnym zyciu, co dopiero egzorcyzmów...
          • epupecki Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:44
            Gdy idzie o homeopatię to wierzę w efekt placebo. I nic więcej! Za
            ten efekt nie zamierzam jednak w aptece płacić. Nawet jeśli miało
            by mi to pomóc.
            Gdy idzie o szarlatanów egzorcystów to dziwi mnie dlaczego wyznawcy
            różnych religii wierzących w cuda niewidy domagają się dla swoich
            wierzeń szacunku. Każdą zaś opinię krytykującą ich obyczaje
            traktują jak obelgę i ze wściekłością grzmią o obrazie uczuć
            religijnych.
            Ja ich nie szanuję, ich uczuć raligijnych także a z ich głupoty się
            śmieję!
            • Gość: a Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.slupsk.vectranet.pl 13.02.10, 15:36
              > Ja ich nie szanuję, ich uczuć raligijnych także a z ich głupoty się
              > śmieję!
              ten śmiech mówi sam za siebie
          • smarek12 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:46
            A ja nie wspolczuje ludziom ktorzy wierza w doskonalosc, wszechwiedze i
            nieomylnosc bytow nieistniejacych.
            • martha31 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:51
              smarek12 napisał:

> A ja nie wspolczuje ludziom ktorzy wierza w doskonalosc,
              wszechwiedze i
              > nieomylnosc bytow nieistniejacych.
              jesli maja ku temu mocne podstawy to z czego sie smiac?
              Moze sie po prostu tego boisz i to taki typ agresji?
              • smarek12 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:56
                Moja agresja bierze sie stad ze chcac nie chcac musze wspolfinansowac
                te ekstrawagancje.
                Cala armia pazernych eunuchow pograza moj kraj w ciemnocie nie
                pozwalajac mu sie rozwijac jak przystalo na nowoczesny kraj.
                Ot i cala tajemnica mojej agresji.
                • martha31 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:01
                  smarek12 napisał:

> Moja agresja bierze sie stad ze chcac nie chcac musze
                  wspolfinansowac
                  > te ekstrawagancje.
                  > Cala armia pazernych eunuchow pograza moj kraj w ciemnocie nie
                  > pozwalajac mu sie rozwijac jak przystalo na nowoczesny kraj.
                  > Ot i cala tajemnica mojej agresji.

Póki co zyjesz w demokratycznym kraju i musisz sie pogodzic z tym,ze
                  demokratycznie wybrany rzad czesc Twoich podatków bedzie przeznaczał
                  na np. pensje dla katechetów, dlatego,ze obywatele tego kraju chca
                  sie uczyc religii.
                  Ja czesc moich podatków przeznaczam np. na sport,choc sportu nie
                  uprawiam.
                  Ale nie jestem agresywana do sportowców,wiec nie tu jest źrodło
                  Twojej agresji-no sorry...
                  • smarek12 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:10
                    Religii nie da sie uczyc. Mozna ja sobie tylko wtlaczac do czerepu,
                    ale po co?
                    Jezeli ktos usilnie chce zasmiecac swoja glowe niech placi za to
                    swoimi pieniedzmi.
                    A co do sportu to jak na razie zaden krol sportowcow nie podpisal z
                    Polska konkordatu i nie miesza w budzecie panstwa grabiami.
                    Powtarzam raz jeszcze skoro masz ochote pasc ta bande pasozytow rob
                    to na wlasny koszt!!!
                    • martha31 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:24
                      smarek12 napisał:

> Religii nie da sie uczyc. Mozna ja sobie tylko wtlaczac do
                      czerepu,
                      > ale po co?
                      > Jezeli ktos usilnie chce zasmiecac swoja glowe niech placi za to
                      > swoimi pieniedzmi.
                      > A co do sportu to jak na razie zaden krol sportowcow nie podpisal
                      z
                      > Polska konkordatu i nie miesza w budzecie panstwa grabiami.
                      > Powtarzam raz jeszcze skoro masz ochote pasc ta bande pasozytow
                      rob
                      > to na wlasny koszt!!!
                      Na szczescie o tym decyzduje cały naród a nie Ty. Taka mentalnosc
                      jak Twoja przyswiecała komunistom i innym totalistom- oni wiedzieli
                      najlepiej (za wiekszosc ludzi) co im potrzebne a co nie.
                      A religii jak najbardziej mozna sie nauczyc: teologia to dziedzina
                      nauki wykładana na uniwerystetach we wszystkich demokratycznych
                      krajach, studiuja ja takze niewierzacy.
                      A co ma do tego konkordat? konkordat ma ulatwic zycie obywatelom
                      Polski ,których wiekszosc jest katolikami, czy Ci sie podoba czy nie.
                      Doprawdy nie myslisz racjonalnie tylko emocjonalnie, stad ta agresja
                      ( i wulgarnosc, bo wulgarnosc wynika z agresji).
                      Zycze ochłniecia i tolerancji dla Twoich wspólobywatleli, bo inaczej
                      nigdy nie bedziesz jasno myslec i spokojnie zyc....
                      • mikelondon Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:31
                        martha31 napisała:

> smarek12 napisał:
                        >
                        > > Religii nie da sie uczyc. Mozna ja sobie tylko wtlaczac do
                        > czerepu,
                        > > ale po co?
                        > > Jezeli ktos usilnie chce zasmiecac swoja glowe niech placi za to
                        > > swoimi pieniedzmi.
                        > > A co do sportu to jak na razie zaden krol sportowcow nie
                        podpisal
                        > z
                        > > Polska konkordatu i nie miesza w budzecie panstwa grabiami.
                        > > Powtarzam raz jeszcze skoro masz ochote pasc ta bande pasozytow
                        > rob
                        > > to na wlasny koszt!!!
                        > Na szczescie o tym decyzduje cały naród a nie Ty. Taka mentalnosc
                        > jak Twoja przyswiecała komunistom i innym totalistom- oni
                        wiedzieli
                        > najlepiej (za wiekszosc ludzi) co im potrzebne a co nie.
                        > A religii jak najbardziej mozna sie nauczyc: teologia to dziedzina
                        > nauki wykładana na uniwerystetach we wszystkich demokratycznych
                        > krajach, studiuja ja takze niewierzacy.
                        > A co ma do tego konkordat? konkordat ma ulatwic zycie obywatelom
                        > Polski ,których wiekszosc jest katolikami, czy Ci sie podoba czy
                        nie.
                        > Doprawdy nie myslisz racjonalnie tylko emocjonalnie, stad ta
                        agresja
                        > ( i wulgarnosc, bo wulgarnosc wynika z agresji).
                        > Zycze ochłniecia i tolerancji dla Twoich wspólobywatleli, bo
                        inaczej
                        > nigdy nie bedziesz jasno myslec i spokojnie zyc....

Droga Martusiu:

Naród będzie mógł decydować o tym wtedy, gdy wpływy do kościelnej
                        kiesy będą zależały od ilości wiernych. Weryfikację liczby
                        wierzących zaproponowali np. Niemcy, wprowadzając podatek religijny.
                        Jak myslisz: dlaczego KK w Polsce broni się przed tym rozwiązaniem
                        nie przymierzając jak diabeł przed święconą wodą? Nie uważasz, ze
                        takie rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe? Wszak mamy ponoć
                        daną nam przez Boga wolną wolę? Kierujmy się tą wolną wolą - każdy
                        będzie odpowiadał za siebie - temu przeciągi w niebie, innemu
                        ciepełko w piekle. Wybór nalezy do danego osobnika.
                        • Gość: niszczyciel_debili Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: 85.232.239.* 12.02.10, 12:54
                          Ale do kogo masz o to pretensje? Idź porozmawiaj z wyborcami.
                      • smarek12 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:47
                        > Na szczescie o tym decyzduje cały naród a nie Ty. Taka mentalnosc
                        > jak Twoja przyswiecała komunistom i innym totalistom- oni wiedzieli
                        > najlepiej (za wiekszosc ludzi) co im potrzebne a co nie.

To byla tylko kwestia czasu kiedy siegniesz po komunizm. Nastepny
                        bedzie Hitler. Jak katolikowi brakuje argumentu to siega po
                        komunistow i hitlera, typowe.
                        > A religii jak najbardziej mozna sie nauczyc: teologia to dziedzina
                        > nauki wykładana na uniwerystetach we wszystkich demokratycznych
                        > krajach, studiuja ja takze niewierzacy.

Nauka to odkrycia i poznawanie. Teologia nic nie pozwala poznawac
                        poniewaz jest zbiorem dogmatow ktorych trzeba sie sztywno trzymac.
                        Z greki theo- bog(postac nie istniejaca) logis- nauka. Mozna wiec
                        powiedziec ze to nauka o niczym. Milego studiowania.
                        > A co ma do tego konkordat? konkordat ma ulatwic zycie obywatelom
                        > Polski ,których wiekszosc jest katolikami, czy Ci sie podoba czy
                        nie.

Bardzo jestem ciekaw w jaki sposob konkordat pomaga komukolwiek w
                        czymkolwiek oprocz kleru?
                        > Doprawdy nie myslisz racjonalnie tylko emocjonalnie, stad ta
                        agresja
                        > ( i wulgarnosc, bo wulgarnosc wynika z agresji).
                        > Zycze ochłniecia i tolerancji dla Twoich wspólobywatleli, bo
                        inaczej
                        > nigdy nie bedziesz jasno myslec i spokojnie zyc....

Dziekuje za troske, ale jako katoliczka lepiej sie nie wypowiadaj
                        na temat jasnosci i rozumu bo zyjesz w ciemnocie i oparach
                        religijnego absurdu ktory nie pozwala uzywac glowy do myslenia tylko
                        do przytakiwania szamanom w sukieneczkach.
                    • Gość: Santo Subito!! Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.02.10, 11:32
                      czarni do piekła.
              • mikelondon Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:27
                martha31 napisała:

> smarek12 napisał:
                >
                > > A ja nie wspolczuje ludziom ktorzy wierza w doskonalosc,
                > wszechwiedze i
                > > nieomylnosc bytow nieistniejacych.
                > jesli maja ku temu mocne podstawy to z czego sie smiac?
                > Moze sie po prostu tego boisz i to taki typ agresji?

kolejny klasyk - Martusia zaczyna psychoanalizę. Życie jest piękne
                hehehe
          • mikelondon Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:25
            martha31 napisała:

> Gość portalu: Rycerz Szaławiła napisał(a):
            >
            > > Skoro można w homeopatów, to i w egzorcystów można. Widać ludzie
            > lubią wierzyć
            > > :D
            >
            >
            > Zalezy jakie to ma skutki...
            > Najbardziej współczuje ludziom ktorzy wierza we własna
            doskonałosc,
            > wszechwiedze i nieomylnosc. A na tym forum takich nieboraków od
            > groma.
            > Ci myla sie najczesciej zaczynajac od najmniejszych rzeczy we
            > własnym zyciu, co dopiero egzorcyzmów...

wiedziałem :) Przewidziałem. Veni Vidi Vicjusz! Martusia dołączyła.
            Jest jeszcze weselej :) zaraz zacznie obrażać :D
          • Gość: Wlad Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.chello.pl 12.02.10, 17:13
            Egzorcysci powinni wygonic z siebie diabla, ale co by zostalo
    • absbls [...] 12.02.10, 10:13
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: zet Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.02.10, 11:06
        punkt 4 regulaminu tego Forum; Niedopuszczalne jest umieszczanie przez
        uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających
        do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
        • mikelondon Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:32
          Gość portalu: zet napisał(a):

> punkt 4 regulaminu tego Forum; Niedopuszczalne jest umieszczanie
          przez
          > uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści sprzecznych z prawem,
          wzywających
          > do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też
          propagujących przemoc.

a gdzie ta nienawiść? Czy ktoś nie może mieć dość pewnej
          rozpanoszonej sekty?
        • pani_bozia Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 12:04
          Gość portalu: zet napisał(a):

> punkt 4 regulaminu tego Forum; Niedopuszczalne jest umieszczanie przez
          > uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających
          > do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

wskaż miejsce w którym ktokolwiek wzywa do podkładania bomb pod kościoły !
          albo **********!
      • mikelondon Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 11:31
        absbls napisała:

> Przepraszam wszystkie spasione wieprze, za to, ze porownalem je do
        > polskich biskupow. Porownanie to jest wysoce obrazliwe i krzywdzi
        > te pozyteczne zwierzaki. Dwa najobrzydliwsze "zawody" to sutener i
        > ksiadz. Niech bedzie pochylony!

no właśnie. Wieprzami sobie buzi nie wycieraj :P
    • iron1410 niech poczytają historię Watykanu - Opus diaboli.. 12.02.10, 10:13
    • Gość: kumpel szatana Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opęta... IP: 62.233.168.* 12.02.10, 10:16
      Porażają mnie takie zjazdy. I oni to biorą 'na poważnie', mają misję
      i ją realizują. I to wszystko w XXI wieku...
    • cioran11 Re: Zjazd egzorcystów: jak wypędzić szatana z opę 12.02.10, 10:16
      CO ZA ZABOBON!Mamy środek Europy,21 wiek... Nie myślałem, że kiedyś
      jeszcze zatęsknię za materializmem dialektycznym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka