Dodaj do ulubionych

Więcej niż ŻŁOBEK Klub Malucha Kolorowe Kredki

24.05.10, 11:26
Więcej niż ŻŁOBEK

Klub Malucha Kolorowe Kredki

Tworzymy przytulne i kameralne miejsce dla Waszych Kochanych Dzieciaków, tworząc specyficzną Atmosferę Domu.

Wychodzimy naprzeciw zapracowanym lub potrzebującym chwili wytchnienia Rodzicom, zapewniając profesjonalną opieką nad Waszymi Szkrabami.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Bąble w wieku od 4 miesiąca do 3 roku życia.

Dlaczego my?

* indywidualne podejście
* rodzinna atmosfera
* małe grupy
* kamery on-line
* doskonała lokalizacja
* atrakcyjne ceny

Gorąco zapraszamy Rodziców do oglądania i rozmów, a Maluchy do zabawy. W celu umówienia spotkania proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Klub Malucha Kolorowe Kredki
Katarzyna Cienkusz
tel. 792 601 601
www.kolorowekredki.waw.pl
info@kolorowekredki.waw.pl
Graniczna 37
05-082 Stare Babice


Klub Malucha KOLOROWE KREDKI to miejsce przeznaczone do harmonijnego rozwoju oraz beztroskiej zabawy dla Szkrabów w wieku od 4 miesięcy do 3 roku. Naszą misją jest pomoc Rodzicom w przygotowaniu Dziecka do wyzwań, jakie stawia przed nimi świat. Naszą główną ideą jest otaczanie dzieci atmosferą ciepła, przytulności i wspaniałej beztroskiej zabawy.

Klub mieści się w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy, w domu o powierzchni 200 m2, z ogrodem i pomieszczeniami przystosowanymi do potrzeb Małych Bąbelków. Wszystko po to, aby zapewnić Im bezpieczeństwo. Wyposażenie i zabawki posiadają niezbędne atesty. Dobieramy je odpowiednio do potrzeb i umiejętności dzieci.

1. Indywidualne podejście do każdego Dziecka
Dopasowujemy się do potrzeb każdego Bąbla. Uważnie je obserwujemy i reagujemy na jego indywidualne potrzeby, przecież każdy z nas jest inny. Współpracujemy z rodzicami poprzez codzienną wymianę informacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz propozycje. Proponujemy Małym Odkrywcom twórcze poznawanie świata poprzez zabawę, zajęcia muzyczne, rytmiczno-ruchowe oraz plastyczne. Pozwalamy im na beztroskie bycie sobą, jednocześnie ucząc zasad dobrego wychowania i relacji społecznych.

2. Rodzinna atmosfera
Budujemy osobiste relacje pomiędzy Dzieckiem a opiekunem, aby zmniejszyć ból rozłąki z Rodzicami, tym samym osiągnąć lepsze efekty rozwojowe. Pozwalają nam na to małe grupy. Jedną grupą opiekują się co najmniej dwie osoby, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo Dzieci. W klubie Kolorowe Kredki każdą z grup prowadzi odpowiednio wykwalifikowany pedagog.

3. Kamery on-line
System kamer internetowych umożliwiają Rodzicom podgląd Dziecka. Dzięki kamerom Rodzice mogą być spokojni, że ich pociechom nie dzieje się krzywda, że są radosne, z fascynacją poznają otaczający świat. Szczególnie ważne jest to podczas okresu adaptacyjnego, który jest ogromnym przeżyciem zarówno dla Dziecka jak i Rodziców.

4. Kompletne i różnorodne wyżywienie
Posiłki spożywane w Klubie Kolorowe Kredki pokrywają 80% dziennego zapotrzebowania Dziecka w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu oraz podwieczorku. Dlatego tak ważne jest, aby dieta była skomponowana zgodnie z wymogami Instytutu Żywności i Żywienia oraz najlepszymi praktykami żywieniowymi.
Uwzględniamy zróżnicowane potrzeby Dzieci i diety.
Firma, którą dostarcza posiłki, działa pod nadzorem SANEPIDu, a proces produkcji i dostawy realizowany jest według norm HACCP. Istnieje również możliwość dostarczenia indywidualnie przygotowanego pożywienia dla Dzieci.

5. Ubezpieczenie NNW dla Dziecka
Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków lub innych zdarzeń objętych umową, polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu, trwałe uszkodzenie ciała lub śmierć ubezpieczonego. Ubezpieczenie gwarantuje ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków podczas pobytu w klubie oraz podczas wakacji. Dziecko objęte jest 24 godzinnym ubezpieczeniem całorocznym. Polisa zawierana jest na rok. Istnieje możliwość rozbudowania oferty ubezpieczenia.

6. Lokalizacja i dojazd
Placówka zlokalizowana jest na uboczu, ale w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Dzieci przebywają w spokojnym i cichym sąsiedztwie, nie są narażone na hałas lub spaliny. Teren jest zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych, a rozwiązania architektoniczne zwiększają bezpieczeństwo Szkrabów.

7. Placówka działa cały rok - również w wakacje
Placówka działa cały rok. Opieka nad Dziećmi sprawowana jest także w wakacje, dlatego mogą Państwo zaplanować urlop według swoich upodobań, nie zważając na rok szkolny. Rodzice, którzy z uwagi na pracę nie mogą korzystać z dłuższych przerw w okresie przed lub międzyświątecznym, nie muszą martwić się o dodatkową opiekę nad Maluchami.
Obserwuj wątek
  • lizzy9 Re: Więcej niż ŻŁOBEK Klub Malucha Kolorowe Kred 12.08.10, 23:01
   Moj ponad trzyletni synek od 4 tygodni (przedszkole, do ktorego chodzi
   jest nieczynne na miesiac wakacji) chodzi codziennie do Kolorowych
   Kredek, do klubiku, jak on na to miejsce mowi. Oli jest bardzo
   zadowolony, usmiechniety, lubi klubik, lubi ciocie, bardzo lubi 2
   letnia corke wlascicielki, z ktora sie ladnie bawi. Ja ciesze sie, ze
   moj synek sie dobrze czuje, ze jak go odbieram to jest zawsze
   usmiechniety. Naprawde nie bylo dnia, zeby nie chcial rano wstac i
   pojsc do klubiku :) Miejsce jest naprawde przyjazne, opieka super,
   jedzenie tez, ogrodek bezpieczny dla dzieci. Naprawde polecam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka