Dodaj do ulubionych

dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!!

30.10.10, 19:35
Możecie polecić jakąś naprawdę dobrą ręczną myjnię samochodową? W ostatnich miesiącach, delikatnie mówiąc, trochę zapuściłam swoje auto. Chciałabym przed zimą dobrze je choć raz porządnie umyć, nawoskować dobrym woskiem. Przydałoby mu się oczyścić, odtłuścić uszczelki przy drzwiach, pousuwać różne dziwne, mniej lub bardziej poprzyklejane śmietki spod tych uszczelek - czy myjnie w ogóle oferują taką usługę? Preferowane dzielnice: Mokotów, Ursynów, Wilanów, Ochota. Z góry dziękuję za pomoc. Przyjdzie wiosna, obiecuję sobie, będę już dbać tak jak trzeba o samochód i weekendowo sama szorować i pucować, by służyło dłużej :) Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Sniper Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.10, 12:56
      Ja zwykle jeździłem na "Żółtą Myjnię", na Al. Wilanowskiej, róg Lotników. Dokładnie na przeciwko takiego dużego komisu samochodowego. Jeśli mnie pamięć nie myli, mają 5 stanowisk do mycia ręcznego i dosyć spory ruch, więc warto zaklepać sobie miejsce telefonicznie (22 847 67 67). Ja niestety jakoś nie mogę się do tego zmusić i zwykle jeżdżę w ciemno, stąd też wiele razy pocałowałem klamkę, bo wszystkie stanowiska mieli zajęte, ew. brakowało kompletu personelu albo proponowali zaczekać pół godziny w kolejce. To co mi się u nich podoba, to cały czas obecny kierownik zmiany, który kontroluje jakość mytych samochodów, więc zwykle wyjeżdżam zadowolony. Oczywiście nie jest tanio i trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nawet jeśli mój samochód wjedzie już na stanowisko, to zwykle zajmuje się nim tylko jeden człowiek, co trwa piekielnie długo. Najpierw mycie przy użyciu myjki ciśnieniowej, potem gąbka z pianą, potem spłukiwanie, suszenie... Wreszcie deska rozdzielcza, dywaniki... No czasem szlag mnie trafiał z nudów, bo 30 do 50 minut trzeba odbębnić. Na szczęście po drugiej stronie ulicy jest wspomniany wcześniej komis samochodowy, więc jakoś staram się tam zabijać czas.

Ale... zmęczony długim czekaniem na auto, postanowiłem popytać znajomych i doradzili mi myjnię "Super Błysk" na ul. Racławickiej 9. Pierwszy raz pojechałem w ciemno i ku mojemu zdziwieniu nie było problemu z miejscem. Myłem tylko karoserię bez dywaników, więc uwinęli się bardzo szybko (ze 20 minut maks.) i zapłaciłem 30 zeta. Jakość? No zastrzeżeń nie miałem - pierwszy raz mi woda zza lusterek nie ochlapała szyby zaraz po ruszeniu, więc nawet do suszenia się przyłożyli. Myślę, że warto spróbować.
    • Gość: Olivier Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! IP: *.232.255.3.anr.gov.pl.255.232.85.in-addr.arpa 10.01.13, 12:05
      My różnimy się od innych. Większość uczestników tego forum pisze jako Klient oferując swe usługi. My jesteśmy prawdziwi i profesjonalni w tym co robimy dlatego otwarcie oferujemy swe usługi.
      Szanowni Państwo
      Myjnia „OLIVIER” zaprasza do skorzystania ze swoich usług, gwarantując doskonałą jakość i przystępną cenę. Do mycia i pielęgnacji samochodu używane są jedynie sprawdzone preparaty chemiczne.
      Myjąc auta na parkingu, czy też terenie zielonym czynimy to w sposób bezpieczny dla środowiska.
      Dzięki nam zaoszczędzą Państwo cenny czas swych pracowników.
      Świadczymy usługi z dojazdem do Klienta.
      Oferujemy pełen zakres czynności czyszczenia jak i pielęgnacji:
      ● samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych;
      ● motocykli i quadów;
      ● jachtów, żaglówek i łodzi motorowych (także zimowanie);
      ● przyczep campingowych i innych (także zimowanie);
      ● dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych;
      ● kostki brukowej;
      ● inne usługi m.in.:
      o neutralizowanie zapachów, dezynfekcja wnętrza i klimatyzacji (ozonowanie),
      o mycie i zabezpieczanie silnika,
      o czyszczenie, zabezpieczanie i impregnacja tapicerek skórzanych,
      o pranie tapicerek oraz wszystkich elementów materiałowych,
      o polerowanie lakieru i lamp pojazdów,
      o zabezpieczanie lakieru nanopowłoką (roczna ochrona),
      o woskowanie mechaniczne i ręczne,
      o zabezpieczanie szyb i lusterek zewnętrznych z efektem odkraplania się wody i cieczy olejowych (niewidzialna wycieraczka),
      o oczyszczenie lakieru z osadów ulicznych (glinkowanie),
      o usuwanie smoły, żywicy, naklejek rejestracyjnych, naklejek zewnętrznych (reklamowych),
      o kompleksowe przygotowanie pojazdów do sprzedaży.
      Firma OLIVIER jest w pełni pro ekologiczna. Mycia pojazdów dokonujemy za pomocą specjalnie do tego przystosowanych myjni parowych, które są alternatywą dla tradycyjnych myjni wodnych. Myjnie te odkażają każdą powierzchnię i usuwają niewidzialny dla oka brud. Po takim zabiegu pojazd jest idealnie czysty i suchy.
      Wszyscy nasi pracownicy posiadają certyfikaty świadczące o ich fachowym przygotowaniu w zakresie powierzonych im obowiązków.

Współpracę z naszymi Klientami kształtujemy na zasadach uczciwości i rzetelności.
      TEL: 532-532-523
      www.eco-olivier.pl
    • miloven Antoniewska 3 Warszawa - Auto myjnia 04.10.13, 11:01
      Witam,
      Zapraszamy do naszej myjni. www.facebook.com/7carAntoniewska

Mycie 20 zł (w tym hydro wosk)
      Mycie i sprzątanie środka 55 zł (odkurzanie, szyby, felgi, bagażnik)
      Ceny za auto osbowe
      Zapraszamy

Pranie tapicerki
      150 zł komplet

Świadczymy także usługę door to door (odbiór auta od klienta i dostarczenie po umyciu)
      tel. 785 695 423
    • 2agnieszk2 zniknięcie chipa z kluczyka na Żółtej Myjni!!!!!!! 08.04.14, 13:11
      Ja niestety przestrzegam. Kilka razy korzystałam z usług myjni. Do czasu gdy ktoś z pracowników myjni "zgubił" lub co gorsza "wyjął" specjalnie chip immobilissera z wnętrza kluczyka. Auta po zapłaceniu za usługę mycia nie mogłam uruchomić jeszcze na terenie myjni, wezwałam assistance, auto zostało odholowane do serwisu Mitsubishi. Ekspertyza: brak wewnątrz kluczyka chipa, bez którego auta nie uruchomi się. Myjnia nie poczuwa się do obowiązku zwrotu kosztów naprawy kluczyka (1200zł). Zgłosiłam podejrzenie kradzieży chipa na policji, obecnie jestem w trakcie przygotowywania pozwu sądowego.
      • Gość: mayra50 Re: zniknięcie chipa z kluczyka na Żółtej Myjni!! IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.14, 11:44
        Moim zdaniem droga 2agnieszk2 zamierzasz wyłudzić pieniądze (za wcześniej uszkodzony kluczyk z chipem) od ubezpieczyciela ,lub właściciela Żółtej myjni" Logiki w Twoich dywagacjach kompletnie brak ! Nie widziałabym powodu dla którego pracownik tak solidnej firmy( korzystam od lat i nie miałam nigdy zastrzeżeń ) miałby wyjąć z kluczyka urządzenie uruchamiające samochód,bo jak piszesz stał na placu,nikt go nie ukradł. Nota bene ciekawa jestem co na to firma ubezpieczeniowa ,bo domyślam się ,że właściciel potraktował to zdarzenie w kategoriach typu kolizja i nie jest stroną w tej sprawie.Zatem radziłabym zastanowić się nad swoimi poczynaniami ,gdyż każdy kij ma dwa końce.Mam nadzieję ,ze masz silne argumenty,bo wcale nie zdziwiłabym się gdyby właściciel myjni założył Ci sprawę o próbę wyłudzenia pieniędzy.
    • trust34 Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! 12.04.14, 15:35
      A ja potwierdzam negatywne wypowiedzi na temat tego PRL-owskiego przybytku, jakim jest żółta myjnia.
      Po pierwsze - ich maszyny pamiętają właśnie wspomniane powyżej czasy PRL, albo i kilka lat wstecz. Stąd podczas mojego mycia maszyna 4 razy stanęła, aż odmówiła w ogóle posłuszeństwa.
      Kazano mi więc wyjechać z myjni i pojechać na automat jeszcze raz - gdzie umyją mi auto ręcznie. Po mojej rundzie ustawiła się kolejka następnych aut, a ja dopiero po nich. Wówczas udałem się do Pani kierownik...
      Pani kierownik - to jest mocny punkt żółtej myjni - za żadne skarby nie chciała zwrócić pieniędzy mimo niewykonanej usługi. Zabrakło jej jednak argumentów przy myciu podwozia, które miało zostać zrobione. ok. 60 letnia pani kierownik powiedziała, że nic nie poradzi na to, że myjnia nie ma podnośników :D
      Ręce opadły. Po usłyszeniu z naszej strony, że nas to też nie obchodzi, usługi nie ma - nie ma pieniędzy, pani kierownik oddała 25 zł. Ale trzeba jej przyznać - dla myjni walczyła o głupie 25 zł jak lew. 25 zł kosztuje ich teraz negatywna opinia - ja odradzam wszystkim.
      Po przeszło godzinie spędzonej na myjni, wyjechałem szczęśliwy, że zaraz pojadę na inną.

żółta myjnia - odradzam. Chyba, że ktoś lubi PRLowskie maszyny, które wyglądają, jakby zaraz miały porysować wasze auto. Nota bene - sami pracownicy klęli na tę maszynę.

żółta myjnia - najgorsza myjnia, na jakiej do tej pory byłem. ODRADZAM!
    • robertos78 Myjnia 18.04.14, 23:21
      Zapraszamy myjnia ręczna-auto detailing Wash-Trans ścisłe centrum (Hotel MARRIOTT, Rondo ONZ 1, Al. Armii Ludowej 26, Iłżecka 26), konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa, parkingi dla naszych klientów gratis i liczne promocje w ciągu roku. Strona www.washtrans.pl i FB.
      Do zobaczenia :).
    • robertos78 Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! 06.08.14, 17:41
      Witam,

Zapraszam do naszej małej sieciówki w budynkach biurowych myjnia washtrans.pl tel. 516 30 40 45. Wszystkie kłopoty rozwiążemy i samochód doprowadzimy do porządku jesteśmy w tym specjalistami i skromnie mówiąc najlepsi ;). Zajmujemy się też auto detailingiem więc Panskie wymagania to dla nas chleb powszedni. Zapraszamy.
    • Gość: służbowy rekin Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.16, 01:27
      Nie wierzcie w bajki o myjniach parowych albo jakichś ekologicznych gdzie zużywają jakies małe ilości wody lub wogóle. Myją jakimś preparatem i ścierką rysując lakier piaskiem z lakieru! Nie dośc, że samochód kiepsko umyty to jeszcze porysowali mi lakier. Nie bedę pisał konkretnych firm, ale myję w różnych miejscach auto służbowe. Jeśli chcecie dobrze umyć auto to umyjcie je na normalnej myjni ręcznej wodą z chemią.
    • Gość: maybach Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! IP: *.centertel.pl 18.05.16, 17:15
      Moje Porsche świeżo po renowacji lakieru zostało całkowicie porysowane wskutek mycia brudną gąbką i przecierania brudną szmatą z piachem. Mój post na FB został po chwili usunięty. Nikt nie poprosił mnie o wyjaśnienie sprawy, zabrakło zwykłego przepraszam. Przed myciem poinformowałem pracownika o przebytej renowacji lakieru. Pomimo tego pojazd został nieudolnie umyty, a lakier totalnie porysowany, do tego stopnia, że auto ponownie wróciło do firmy zajmującej się autodetailingiem na ponowną renowację lakieru za która zapłacę raz jeszcze 700 zł netto. TO MYCIE kosztowało mnie więc ok. 1000 zł !!! Radzę wszystkim Państwa sprawdzić stan swojego lakieru zaraz po myciu w obecności pracownika. Myjnia powinna przyuczyć pracowników jak należy myć drogie samochody i obchodzić się z lakierem. Nie polecam nikomu kto ma drogie i nowe auto.
    • Gość: MyjniaWarszawa Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.17, 14:19
      Temat może nie jest aktualny, ale warto go wskrzesić i poinformować obecnych cytelników

Myjnia Warszawa oferuje:
      - mycie TOPowym sprzętem Fortador marki Lamborghini,
      - bezpłatną kawę i strefę rozrywki tylko dla naszych klientów:
      Podczas wizyty możesz skorzystać z jednej z naszych konsol do gry (PS4 oraz Xbox) z najnowszymi tytułami. Czeka na Ciebie także specjalny fotel wyścigowy Playseat F1 RedBull Racing, automat do gier Arcade (tytuły z Atari, Amigi czy Nintendo), szybkie łącze Wi-Fi oraz seriale i filmy dostępne przez Netflix!
      - wszystko czynne 24h :)

Jesteśmy w samym centrum, na Towarowej 22.
      www.myjniawarszawa.com
      Zapraszamy!
    • Gość: Jan Kamo Re: dobra ręczna myjnia samochodowa poszukiwana!! IP: *.play-internet.pl 31.05.17, 14:59
      Polecam wszystkim otworzyć myjnię bezdotykową. Mój znajomy ma od tamtego roku, rynek jeszcze nie jest nasycony, klientów bardzo dużo, ogólnie bez żadnej reklamy jest wielki ruch. Widzę samochody podjezdzajace nawet pozno w nocy. Kolega praktycznie nic nie musi robic przy tej myjni. Twierdzi, ze wziął od najlepszego producenta (firma Aspera), więc raczej nie obawia się żadnych awarii. Wszyscy z okolicy i przyjeżdzający z miasta są zadowoleni z jakości mycia. Bardzo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka