Dodaj do ulubionych

Catering dietetyczny

13.12.10, 11:34
Hej
pochodzę z Legionowa, słyszałam że w okolicy powstał catering dietetyczny. Czy ktoś może go już stosował?
Chciałabym się skusić na taki catering. Czy to prawda że oprócz wody już nic nie potrzebuje
Proszę o opinię?
Dziekuję
Obserwuj wątek
    • j_karolak Re: Catering dietetyczny 13.12.10, 11:47
      A kto Ci naopowiadał bzdur, że potrzebujesz wody?! Jedzenie i picie to głupia moda, która na szczęście już mija. Żyj nie jedząc! niejedzenie.info/
    • Gość: Mirek Re: Catering dietetyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 14:53
      akurat tego z Legionowa nie polecam.
    • jan-w Spam idiotyczny. 15.05.11, 22:30
      Sądząc z ilości spamu jaki na ten temat zamieściłaś - beznadziejna.
    • Gość: Kaśka Re: Catering dietetyczny IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.11, 11:49
      cześć

Ja korzystam z firmy Na Zdrowie i jestem zadowolona. Polecam.
      • Gość: aneczka Re: Catering dietetyczny IP: 95.158.65.* 27.12.11, 12:21
        Chyba jeszcze powstał w Łomiankach,
        koleżanka stosowała i mówiła że solidnie i smacznie!!
        No i schudła!!!!!!!!!!!
        • jan-w Re: Catering spamujący. 27.12.11, 12:40
          Nagle, po 7 miesiącach znalazła się bardzo zadowolona osoba która specjalnie odszukała ten wątek. Spamowanie także wymaga nieco inteligencji.
    • radiomis Re: Catering dietetyczny 27.12.11, 18:21
      Czy od pracy w tej firmie debilejesz powoli? Na tym Forum Gdansk spamujesz wprost prostacko. A tu? Spam inteligentny, z opóźnieniem?
      Wiesz dlaczego zachodnie koncerny fastfoodowe są lepsze od takiej firmy krzak z Legionowa? Płaca za reklamę...
      • morfeusz_1 Re: Catering dietetyczny 27.12.11, 22:21

Jeszcze nie słyszałem żeby któraś z koleżanek lub czasopisma któryś z kolegów zrzucił parę kilosów jadąc na tzw posiłkach cateringowych - to jeden wielki syf
        • radiomis Re: Catering dietetyczny 28.12.11, 09:47
          Trzy posty wyzej masz tego dowod czarno na bialym. I to nie bylejaki dowod. Wszak kolezanka autorki postu. Az sie dziwie, ze sama autorka nie zrzucila. A powinna, bo ruchu ma niedostatek, skoro firma nie ma zamowien.
    • Gość: Wiktoria21982 Re: Catering dietetyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.16, 13:27
      Zobacz sobie catering dietetyczny eatfit, za około 50 zł dziennie mają różne diety, w ramach których wchodzi 5 posiłków dziennie. Ja już trzeci tydzień jestem na diecie 1500 kcal. Jedzenie bardzo mi smakuje. Można sobie zaznaczyć, że czegoś się nie lubi, też nie ma z tym problemu.
    • przetacznik88 Re: Catering dietetyczny 26.11.16, 11:30
      W Warszawie i okolicach polecam catering dietetyczny AfterFit. Szczególnie jeśli jesteś osobą aktywną to mają catering dietetyczny dla sportowców. Sam korzystam często z cateringu i powiem szczerze, że dieta z dostawą do domu to jest super rozwiązanie. Warto tylko zwrócić, żeby catering dietetyczny miał wysokie opinie. Najlepiej wykup sobie dzień próbny diety pudełkowej i jak Ci się spodoba to zostań przy tym, który pomaga Ci osiągnąć najlepsze efekty.
    • 1-buc Re: Catering dietetyczny 11.01.17, 19:24
      Kolejny spam z IP: *.play-internet.pl
    • urszula.tymaszewska Re: Catering dietetyczny 22.01.17, 21:21
      Na pewno do Legnicy dowozi Dietykieta :) Wiem bo sama zamawiam i widziałam na ulotce. Smacznego!
    • 1-buc Re: Catering dietetyczny 15.02.17, 15:29
      Biedni SPAMERZY...
    • izydorakotecka90 Re: Catering dietetyczny 21.02.17, 17:03
      Ja słyszałam jedynie o AfterFit - afterfit-catering.pl/warszawa/?city=warszawa - sama się do tego przymierzam, ale jakoś tak przy okazji diety trzeba by było coś poćwiczyć, a to już mnie tak nie kręci :P Leń ze mnie mega wielki hehe :D:D Fakt zamiast stać i gotować miałabym czas na ćwiczenia, ale nigdy nie byłam fanką sportu, nawet w szkole na wfie leserowałam :P Idea takich cateringów jednak fajna - pewnie wiele osób korzysta :)
    • maxiqueen Re: Catering dietetyczny 10.04.18, 19:59
      Ja korzystam z MniamMniam i istotnie, potrzebna jest mi jedynie woda :) Resztę pożywienia dostarczają oni :DBardzo wygodna opcja, w dodatku zdrowa.
    • Gość: Renatka Re: Catering dietetyczny IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.18, 17:26
      Ja w Białymstoku zamawiałam ze Zdrowego Smaku i był świetny :)
      • 1-buc Re: Catering dietetyczny 21.04.18, 17:57
        Ty siedź w tym Białymstoku na forum Białegostoku i nie spamuj badziewia dookoła.
    • Gość: Denielle3 Re: Catering dietetyczny IP: *.internetia.net.pl 29.05.18, 15:40
      Ja stosowałam catering dietetyczny warszawski dzień i bylam bardzo zadowolona. Jedzienie zawsze dojeżdżało do mnie na czas, przed pracą i miałam dzięki temu zawsze lunch do pracy. Potrawy smaczne, świetnie przygotowane i dietetyczne.
    • werka.smolik Re: Catering dietetyczny 11.08.22, 09:41
      Z okolic Legionowa polecam lokalny www.zdrowozrobione.pl, mają darmową dostawę. :) Korzystam od kilku miesięcy i jest smacznie, posiłki dobrze doprawione. Obsługa klienta na ogromny plus, mega indywidualne podejście, co w większych się nie zdarza.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka