Dodaj do ulubionych

Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej

IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.11, 23:43
to centrum to jedna wilka kpina! masa badziewia, podrabianego lub kompletnego bezguścia.
Hala E szumnie reklamowana jako MAXI OUTLET to zwyczajne robienie z konsumentów idiotów!! 3/4 boksów pustych a osławiony outlet to hala z chińskim badziewiem na paletach i w metalowych koszach! Całe to centrum to jedno wielkie nabijanie ludzi w butelkę, zarząd to banda idiotów skoro prowadzą taką politykę - zarówno w stosunku do najemców jak i konsumentów
Obserwuj wątek
    • dzikowy Re: Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej 11.03.11, 00:44
      To nie kupcy, tylko sprzedawcy, bo sprzedają. Dla tej formy handlu najwłaściwszym określeniem są straganiarze. Ja o precyzję proszę.
      • Gość: Wa Re: Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej IP: 144.132.72.* 11.03.11, 01:34
        Na zdjeciu widac ze to azjaci. Pytanie? jakie maja prawa w Polsce, czy maja obywatelstwo polskie glosuja, placa podatki, ze moga sobie strajkowac!!
        • zstrucki Re: Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej 11.03.11, 07:29
          Nie tylko obywatele mają prawo przebywać w Polsce i nie tylko oni płacą podatki. Gdyby bali się o swój status, czyli byli nielegalnie, to by na pewno nie ryzykowali i nie protestowali. Dodatkowo, oni nie strajkują przeciwko państwu, więc dlaczego to stanowi dla Ciebie problem?
    • Gość: antylisek Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej IP: *.centertel.pl 11.03.11, 07:43

Lysicky a pisales baranie ze takie eldorado na marywilskiej bo Komitet centralny HGW tak kazał a tu du...pa !!!!
    • Gość: kredens Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.11, 08:55
      Dlaczego sprzdawcow podrabianym badziewiem nazywa sie KUPCAMI? To samo jest z prostakami ze stadionu co sie poprzenosili do jakichs badziewnych hal. Nagle sa kupcami, sprzedawcy lewego towaru sa kupcami... kpina
      • Gość: kupiec wawa Re: Bunt kupców: w Maxi outlet to bubel IP: *.home.aster.pl 12.03.11, 01:31
        Niestety jest to jeden wielki bubel w hali:E. Towar bez gwarancji z niemieckich palet,które można kupić na allegro.Wpiszcie sobie paleta rtv/agd.I zobaczycie co to za dziadostwo.Co do całości centrum,nie widziałem żeby w jakimkolwiek stoisku była kasa fiskalna.W maxi outlecie mają karteczki papierowe zamiast kasy fiskalnej.
        • blue_amelia Re: Bunt kupców: w Maxi outlet to bubel 13.03.11, 10:12
          Outletu elekreonicznego nie widzialm bo nie bylam otatnio w Maximusie ale hala E to gwoli sprawiedliwosci nie tylko outlet. Jest to z tego co wiem najnowsza hala wiec i nie wszystkie sklepy owarte ale w mojej opini sa tam najlepsze rzeczy. Klila polski firm obuwniczych z dobrym towarem oraz ubrania jakosciowo duzo lepsze niz te z tych tzw. markowych. Nie zgodze sie wiec z totalna krytyką hali E.

Co do strajku to jest to smutna informacja. Taka sytuacja z pewnoscia nei sluzy nikomu ani sprzedajacym, ani kupjacym ani wlascielom hal...
        • Gość: bogna Re: Bunt kupców: w Maxi outlet to bubel IP: 31.60.233.* 25.03.11, 12:58
          Chyba mowa o jakims wirtualnym outlecie. Robiłam juz tam kilka razy zakupy. Urządziłam i wyposażyłam nowy dom. Towar pierwszej jakości z gwarancją a kasy fiskalne na kazdym rogu , ze trzeba byc bez oczu aby ich nie zauważyc. Wierutne bzdury niezgodne z prawdą. Chyba macie w tym interes aby pisac takie niezgodne z prawdą głupoty
          • dirkapako Re: Bunt kupców: w Maxi outlet to bubel 12.05.11, 14:55
            zgadzam się w 100 %

Gość portalu: bogna napisał(a):

> Chyba mowa o jakims wirtualnym outlecie. Robiłam juz tam kilka razy zakupy. Urz
            > ądziłam i wyposażyłam nowy dom. Towar pierwszej jakości z gwarancją a kasy fisk
            > alne na kazdym rogu , ze trzeba byc bez oczu aby ich nie zauważyc. Wierutne bzd
            > ury niezgodne z prawdą. Chyba macie w tym interes aby pisac takie niezgodne z p
            > rawdą głupoty
        • dirkapako Re: Bunt kupców: w Maxi outlet to bubel 12.05.11, 14:54
          Szkoda e kupiec WAWA nie podpisał się "zazdrosny" , w Maxi Outlecie cały czas mają przyjęcia, dają ludziom pracę, i nieźle płacą, kasy fiskalne mają dwie ,gwarancję na towar też, mają też serwis. Uważam że to świetny sklep. Bardzo miła obsługa. kupiłam już kilkanaście produktów w cenie o połowę tańszej niż rynkowa, markowe rzeczy, poza tym mają outlet meblowy , tam też zaglądam jak tylko mogę , chociażby po gadżety , bo zestaw do ogrodu kupiłam za 999 zł !!! cena w Leroy ok 2,5 tyś. Ja polecam szczerze.
    • Gość: bogna Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej IP: 31.60.233.* 25.03.11, 12:53
      Jestem bardzo zaskoczona taką tendencyjną i niesprawiedliwą oceną.Zrobiłam w Maxi outlecie wiele zakupow, urządziłam dom w nowe , bardzo dobrej jakości meble,Ceny sa przystępne.Miła, fachowa obsługa. Gwarancja na wszystkie artykuły . Kasy fiskalne na kazdym rogu ze trudno ich nie zauważyć. Co za bzdury .
      • Gość: Mike Re: Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej IP: 94.75.112.* 27.03.11, 17:50
        Dopiero co to otworzyli, a Ty już tym badziewiem dom zdążyłaś wyposażyć. Akurat.
    • Gość: Darek Bunt kupców: w Maximusie i na Marywilskiej IP: 178.73.49.* 28.03.11, 21:02
      odwiedziłem dzisiaj outlet w hali E.Jest to totalna porażka.Meble i sprzęt elektroniczny zdekompletowany.Ceny droższe niż w sklepie.Sprzęt elektroniczny w szczególności telewizory pochodzą chyba z innej epoki.Obsługa w tych sklepach pozostawia wiele do życzenia.W szczególności bardzo niegrzecznie są osoby z ciemniejszą karnacją cery.Do Polaków odnoszą nonszalancko i lekceważąco.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka