Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi po...

IP: *.legnica.vectranet.pl 01.06.11, 18:31
Polonia będzie mistrzem w 2012 roku, zobaczycie.
Należy się to temu miastu, kibicom, polskiej piłce - by mistrzem był
klub zasłużony, rodowitych warszawiaków - i to w roku gdy rozgrywane są mistrzostwa Euro 2012!

Jedynym konkurentem moze być Wisła, która nie będzie żałować pieniędzy na transfery i rozwój.
Drugą drużyną, która może zasługiwać na pozycję w czubie tabeli jest Lech, choc przy obecnej polityce oszczędzania, nie wróżę im miejsca 1-3.
Jest ponadto klubem neutralnym bądz lubianym przez piłkarską Polskę, co marketingowo też jest plusem, i moze poderwać drużynę do walki.
Na przeciwnym biegunie Legia, klub wiecznych konfliktów, o którym mówi się raczej źle lub wcale. Klub co tu ukrywać w oczach setek tysięcy Polaków nie godny mistrza, co napewno nie dodaje skrzydeł zawodnikom, którzy zresztą są w nim jedynie chyba dla $$$, bo to raczej plama na honorze grać w najbardziej wyśmiewanym i znienawidzonym polskim klubie.

Ale ogólnie Szykuje się ciekawy sezon !
    • Gość: zzzzzzzzzzzzzzzzzz Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi po... IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.11, 18:31
      Dno i 10 metrów mułu, tyle o naszej śmiesznej piłce, jeśli to jest mvp ligi to nic tylko turlać się ze śmiechu bahahahahahahahahaha
    • Gość: KSP Tylko dlaczego miasto zbudowało Legii stadion? IP: *.home.aster.pl 01.06.11, 18:40
      A stadion Polonii jest niedoinwestowany?
      • Gość: Kajko Re: Tylko dlaczego miasto zbudowało Legii stadion IP: *.legnica.vectranet.pl 01.06.11, 18:51
        No własnie też się pytam, kiedy CBA zajmie się sprawą budowy stadionu dla legii? Polonia dostała kopa w dupę, by więcej $$$ poszło na Lazienkowską. Kiedy dymisja w zwiazku z tą sprawą Prezydent HGW ???
        Rażąca niegospodarność i dyskryminacja jednego podmiotu na rzecz drugiego.
        Układ PO z ITI ?
        Złodzieje. Powiazaniach biznesowo-politycznych przy tej tranzakcji są tak jasne jak 2+2=4. A czy media są ślepe? Nie mowie tu o tvn--ie, im to zalezy by sprawa nie była nagłasniana.
        • pabl0 Re: Tylko dlaczego miasto zbudowało Legii stadion 01.06.11, 20:03
          Wasz Jożin z JW Destruction to budowlańcy, więc niech wam stadion zbuduje. A tak na poważnie nic nie mam do Polonii W-wa ale właściciela to macie mentalnie na poziomie Berlusconiego, burak z kasą po prostu
    • Gość: Dariusz Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.11, 19:01
      Bardzo ciekawa wypowiedź kibica klubu, którego średnia kibiców na meczu to ok 3 tys u siebie. Na wyjazdach dno, praktycznie nie notowany. doping żenada. A pisanie, że w Legii zawodnicy są tylko dla kasy, gdy samemu jest się kibicem klubu, gdzie pan JW przepłaca wszystkich i wszystko (chociaż np Nowak olał was pomimo kasy). Legi w tej chwili jest jedynym klubem w Polsce, gdzie młodzież tak mocno puka do pierwszego składu. Legia ma więcej kibiców niż KSP zarówno w Warszawie, okolicach Warszawy jak i w całej Polsce. A wy jesteście taką nawet nie lokalną popierdułką tylko taką popierdułką jednej ulicy (i to też nie całej). Stadionu nie macie bo nikt nie wyłoży kasy, aby wybudować dla 3 tys kibiców stadion. Zagrajcie u Wojciechowskiego na podwórku. Na wasze możliwości to i tak za dużo :)))
      Proponuję mniej przebywania na słońcu bo się głowa tobie przegrzała :))))
      • Gość: Kajko Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.legnica.vectranet.pl 01.06.11, 19:32
        Poprawiłeś mi humor, dziękuję Ci Wielki Kibicu, Wielkiej Legii hahaha.
        Popierdółka? Takiego tez okreslenia mialem uzyc w stosunku do twojego "klubu" ale wstrzymałem się, zgodnie z zasadą fair play ze kazdemu nalezy sie szacunek :)
        Policz srednią jeszcze raz matołku, zapewniam ze nie wyjdzie Ci 3 tys :)
        Pamietasz jaka byla srednia na starym stadionie legii? Podpowiem Ci ze to bylo ok 6-8 tys.
        Srednia na obecnym rowniez starym stadionie Dumy Stolicy ok 5 tys.
        Ohh jacy jestescie wielcy, No popatrz Barcelona :)
        Ale to ze wasi kibice to przedewszystkim (90%)rozne wioski rozsiane po mazowszu to nie wspomnisz :)
        Stad tez i opinia o kibicach legii - wsiórnia, jakich mało w Polsce - trologdyci i hołota.
        W wiekszosc patologia podązajaca za tłumem, bo w grupie raźniej i mozna dzieciom szaliki na miescie skroić. Ot cała wielka legia i jej kibice.
        Dzięki, humor + 10 dzis :)
        • encore1200 Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi 01.06.11, 19:58
          Piszesz o szacunku??? Pisząc Legia z małej liter??? Eh ty kibicku małej popierdułki :)). Zacznę trochę od końca Legia ma więcej kibiców w Warszawie niż wy. Prawda, czy nie prawda?? :)) Prawda. A, że ma kibiców poza Warszawę to tylko dobrze. Bo chyba nie źle. Tak samo jak np MU, cy Real mają kibiców poza odpowiednio Manchesterem, czy Madrytem. Odkryję nawet przed tobą tajemnicę i powiem, że mają też kibiców poza Anglią i Hiszpanią (ale z nich straszne wsioki :))).
          Średnia Legii na starym stadionie to 8 tys. Wasza 4 tys max i nie dodawaj sobie więcej :))). A stadion zapełniacie tylko jak przyjedzie Legia :)). I, żeby wszystkim się wydawało, ze jest was dużo nie wpuszczacie gości. Chociaż i tak sobie kupujemy bilety i krzyczymy Legia, a wy się boicie zareagować. :)))
          No, a jak tam wyjazdy?? Jak tam wasza ekipa?? Liczy się w środowisku kibicowskim??? Uwaga......NIE!!. Jesteście słabi i jesteście takimi popirdułkami (i nie mówię tu o ustawkach). Po prostu jesteście zbyt małym klubem ze słabymi kibicami, żeby ktoś się z wami liczył.
          Co do ostatniego zdania myśl sobie (jeśli umiesz) co chcesz. Zdanie polonisty i tak nie liczy. To my jesteśmy jedną z czołowych ekip w kraju, a wy, gdzieś pod koniec :)))
          A co do twojego humoru.....a co ci innego zostało, biedny polonisto. Kibicujesz miernemu klubowi to i sam musisz być mierny. Ale uśmiechaj się, proszę bardzo :)))). Ja też się z ciebie chętnie pośmieje :))
          • Gość: Kajko Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.legnica.vectranet.pl 01.06.11, 20:21
            Śpieszę się także nie bedę merytorycznie odnsił się do wiekszości twych wypocin, nie siedzę w zadnej bojówce także nie wypowiem się. A skoro sam mowisz ze jestescie w tym czolową ekipą to gratuluję - tak jak mowilem trologdyci i hołota; miałem okazję spotkać jedną z Waszych "bojówek", gdy na imprezie plenerowej siedziałem z dziewczyną. Oczywiscie w 10 nas otoczono, pytając o barwy - mialem na sercu herb KSP. Nawet dziewczynie się dostało. Znam takich opowiesci wiele. Zbieracie własnie po wioskach najgorsze popeliny i patolologie. Takze nie dziwie się ze jestescie dobrzy w zaczepkach. 100% opowiesci, to niestety przypadki gdy w grupie byliscie tacy odwazni. Dal mnie to raczej przykład frajerstwa, a nie zadnej odwagi.
            Wiadomo ze gdy stworzę Klub Pospolitego Idioty, to wiekszosc jego czlonków również bedzie czołową ekipą bojówek. Tacy tez jestescie, klub typowo dla pospolitego matoła bez szkoły.

            Wyjazdy ?
            1400 kibicow KSP na legii w tym sezonie, coś Ci mówi?
            Nigdy nie zawitacie do nas w takiej liczbie :)
            Nie potrafiliscie sie wziąsc w garsc i wykorzystac 300 biletów na POLONIA- legia w tym sezonie.

            Zakonczmy temat, nie smieję się juz z Was, wystarczy ze robi to juz cala Polska :)
            • Gość: Dariusz Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.11, 20:33
              Oczywiście, że się śpieszysz ;))))
              Żal mi trochę ciebie. Rozumiem, ze temat nie wygodny i najlepiej jak nasz premier uciec do tematu pisząc o bliżej nie określonych bojówkach. Dobrze, że nie masz władzy bo byś pewnie jakiś stadion aresztował :))). Ja też nie należę do żadnych bojówek.
              Ogólnie powiem tak. Zbłaźniłeś się pisząc o tych biletach. Ty naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz?? 1400??? To wg ciebie dużo?? Jak tu na miejscu jesteście?? To Gdańsk, czy Zabrze przyjeżdżało większymi ekipami, a odległości ciut większe. Ilu was się pojawiało na starym stadionie?? Mieliście po 500 biletów, a was 150 osób przychodziło??? Poznań w 1000 osób na starym stadionie był, a wy powtarzam 150 osób. Z czym do ludzi???
              Kiedy wy dla nas bilety mieliście??? Co mecz to sektor dla kibiców zamknięty?? A te 300 biletów. A pamiętasz tą sytuację, czy nie??? Dzieciaku biegnij na plac zabaw, a nie próbujesz pisać o temat o których nie masz pojęcia. Do piaskownicy babki stawiać
              • Gość: zenon77 Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.11, 22:00
                Tak w ramach uzupełnienia.
                Kibicom Legii podczas ostatniego meczu przysługiwało zgodnie z zasadami 300 biletów. Jak dobrze pamiętam zażądali 1500, a ponieważ tyle nie dostali, to się pogniewali i nie przyszli w ogóle. Szkoda, ładny mecz był. Wynik jeszcze ładniejszy.
                Co do wyjazdu na Łazienkowską, to według moich informacji kibice Polonii wykorzystali 100% biletów zaoferowanych przez Legię i zapełnili cały sektor przewidziany dla kibiców drużyny przyjezdnych na Łazienkowskiej 3. Jakim cudem kibiców Lechii i Górnika było więcej, nie wiem.
                Co do frekwencji na Konwiktorskiej, to za ostatni sezon wg. 90 minut.pl było to prawie 5 tysięcy widzów. To naprawdę niewiele. Nie ma potrzeby pisać o 3 tysiącach.
                Prawdziwą żenadą jest fakt, że w 2 milionowym mieście na obie drużyny chodzi łącznie około 20 tysięcy kibiców. Jak czytam te wypociny na forach (z obu stron) to chyba znam przyczynę takiego stanu rzeczy...
                Pozdrawiam normalnych kibiców. Niezależnie od koloru szalika.
                • encore1200 Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi 01.06.11, 22:50
                  O widzisz i Ty masz zupełnie inny styl niż Twój kolega po szalu.
                  Ale zacznę od końca. A to bardzo proste, czemu w 2 mln mieście jest w sumie w stosunku do potencjału nie wiele kibiców na trybunach. Kupę przyjezdnych z Krakowa, Poznania, Łodzi itd. Ciężko ich wszystkich namówić na chodzenie na Łazienkowską, czy Konwiktorską. Do tego kupa innych rozrywek w tym mieście itd. (w sumie na necie jest nawet o tym artykuł, poszukaj).
                  Co do tego, że was było 1400, a innych więcej. Tak napisałem, bo Twój kumpel i tak nie wie o co chodzi. W każdym bądź razie naprawdę nie macie, żadnego powodu do chwały. Inne klubu przyjeżdżały w tej samej ilości, a odległości nie ma co porównywać. Za to na stary stadion nie przybywaliście wcale. Mając tak blisko i pokazać się w 150 osób to chyba wstyd??
                  Co do nas. Praktycznie regularnie odmawialiście sprzedaży na biletów od wielu lat. Tak, więc Twój kolega zrobił z siebie debila pisząc o tych biletach.
                  5 tysi powiadasz?? Ok niech będzie. No mało, jesteście mniej popularnym klubem. Po co, więc robić z siebie nie wiadomo kogo, jak tym kimś się nie jest. Legia to jest jeden z czołowych i najbardziej popularnych klubów w Polsce. Co pokazują wszelkie statystyki zarówno sportowe jak i marketingowe. Wy jak awansowaliście do 1 ligi to chyba pamiętasz.
                  • zenon77 Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi 02.06.11, 09:48
                    Założę się, że w Barcelonie i Dortmundzie nie ma mniej rozrywek niż w Warszawie. Brak tradycji chodzenia rodzinnego i wciąż pokutujący mit braku bezpieczeństwa na stadionie, to są prawdziwe przyczyny. Do tego dochodzi nędza infrastrukturalna na Konwiktorskiej i mamy po kilka, góra kilkanaście tysięcy ludzi. Więcej przychodzi w soboty pogapić się na fontanny nad Wisłą.
                    Co do liczebności kibiców Polonii na ostatnich derbach na Legii, to pisz po prostu zgodnie z prawdą. Forum jest otwarte i nie wymieniasz poglądów tylko z Kajko.
                    Co do kibiców Legii na Konwiktorskiej, to pisałem o ostatnich derbach, na które nie przyszliście, bo było dla Was za mało biletów. Poprzednio nie przyszliście (przepraszam było chyba 14 osób), bo mieliście protest w stosunku do właścicieli. Na temat zachowania kibiców Legii na Konwiktorskiej nie będę się wypowiadał, sam to świetnie pamiętasz. Z pewnością nie ma się czym chwalić.
                    Kulisy awansu świetnie pamiętam. To z pewnością mało chlubny rozdział w naszej historii. Chciałbym tylko by Ci, którym to tak mocno przeszkadza, sami uderzyli się w piersi. Jest za co.
            • Gość: kissmeass Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.home.aster.pl 01.06.11, 20:40
              dzidek, póki słoneczko na niebie, zmykaj do ogródka jordanowskiego na imprezę plenerową z okazji dnia dziecka, pobujać się z Tolą na huśtawce, bo dupa mi odpada ze śmiechu jak czytam te twoje napinki.
              kibic dyskopolo, rodowity warszawiak z legnicy
    • Gość: gość Małecki nominowany? do czego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 20:24
      chyba w kategorii "najbardziej inteligentny kopacz ekstraklapy"
      • Gość: tede jakbyś go śmieciu obrażał to pamiętaj ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 21:29
        Małecki to trzykrotny mistrz Polski z Wisłą , w tym wieku to Mierzejewski nie miał pojęcia o grze , nagrody otrzymuje przez to , że jest ugrzecznionym i cipowatym gościem , ma uznanie u smudy i u takich ciot jak ty , więc pie...ij się w ten głupi łeb życiowy nieudaczniku zanim coś napiszesz następnym razem .
        • Gość: do tego wyżej Re: jakbyś go śmieciu obrażał to pamiętaj ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 22:00
          jaki idol - taki kibol
          jaki klub - taka kultura jego fanatyków

          i tyle mam do powiedzenia panu, panie ubecki.
    • Gość: gość Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 20:26
      W Warszawie jest tylko jeden zasłużony dla miasta klub. I na pewno nie jest nim noszący teraz inną nazwę Groclin - rezydujący w Warszawie od lipca 2008
      • Gość: Jacek Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.11, 21:58
        Ten k7ub to cewka, która przypałętała się z Wołynia. Taki bękart stolicy. Klub przybyszów za chlebem do Warszawy, tych którym historia i tradycja miasta leży koło nosa. Złodziejski klub czerwonych generałów, złodziei piłkarzy z całej ligi i pieszczoch, wizytówka PRL. Teraz już w nowej Polsce ciągle w czerwonych szponach dawnych agentów peerelowskiej biezpieki. Historia, której nie dorównamy. Żałosne.
        • Gość: gość Re: Ekstraklasa. Przeciętna Polonia, błyskotliwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 22:09
          a urodzony w Sopocie JWC i urodzona w Grodzisku Dyskobolia - to przybyli do Warszawy nie za kasą, ale dla czystej idei, nieprawdaż?
Pełna wersja