Restauracja na chrzest - Warszawa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.11, 18:03
Witajcie,
bardzo proszę o pomoc - wskazanie restauracji w Warszawie, w której można by zorganizować przyjęcie z okazji chrztu. Lokalizacja: najchętniej Praga (okolice stadionu) lub Włochy, Ochota. Zastanawiamy się nad restauracją w Hotelu Lord (może ma ktoś doświadczenie z tamtejszą kuchnią i obsługą). Jedzenie raczej tradycyjne (kuchnia polska).
Dziękuję wszystkim za pomoc!
Pozdrawiam,
Ola
    • Gość: kk Re: Restauracja na chrzest - Warszawa IP: *.fbx.proxad.net 30.12.11, 01:19
      Na Pradze jest kilka fajnych restauracji, pochodz tam i rozejrzyj sie - Stara Praga (trojkat Al. Solidarnosci, Targowa, Port Praski). Po co tluc sie przez pol miasta do okropnie polozonego zapyzialego hotelu? Jak masz kase, to na Saskiej Kepie jest troche drozsza, ale fajna restauracja, "Dom Polski". Popytaj, moze maja jakies menu w dobrej cenie.
    • radiomis Re: Restauracja na chrzest - Warszawa 30.12.11, 08:33
      Odkad azjatyckie budki poznikaly, najblizej stadionu jest karczma Dedek.
      • Gość: QQQ Re: Restauracja na chrzest - Warszawa IP: *.home.aster.pl 30.12.11, 08:40
        Chrzest to jest w Kościele. A knajpy szukasz na przyjęcie...............
        • horpyna4 Chodzi chyba o chrzciny, a nie chrzest? 31.12.11, 09:20
          Takie przyjęcie nazywa się chrzciny.
    • mecenas_misiura Re: Restauracja na chrzest - Warszawa 30.12.11, 09:22
      Małe przyjęcie (nie do chrztu, ale widziałem że toto tez tam ludzie robią) robiłem w restauracji "Szwenkier" na rogu Kłopotowskiego/Jagielońskiej i byłem zadowolony i z obsługi i z cen.
    • Gość: juby Re: Restauracja na chrzest - Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.11, 22:11
      Polecam Galerię Smaków przy Grochowskiej 354.Kameralnie,spokojnie,dobre jedzenie i miła obsługa.
    • Gość: Bar Warszawa Re: Restauracja na chrzest - Warszawa IP: 94.158.232.* 01.01.12, 11:00
      Bar Warszawa to już kultowe miejsce u zbiegu Miodowej i Krakowskiego Przedmieścia, gdzie w atmosferze starej i nowej Warszawy będziecie mogli miło spędzić czas.
      Serwujemy: wódkę polską "Wyborową", wina świata oraz niepasteryzowane piwa z najlepszego podwarszawskiego browaru Konstancin Jeziorna: Dawne, Mazowieckie, Starodawne i Warszawiak.
      A na zakąskę, to co lubicie najbardziej: tatar, śledzie, zimne nóżki i naszą wyśmienitą kaszankę. Specjalnością "Baru Warszawa" są flaczki po warszawsku i pyzy jak z "Różyca".
      Ceny:
      alkohole 4,- PLN
      zakąski 8,- PLN
      Zapraszamy codziennie. Otwarte non stop. Bar Warszawa ul Miodowa 2. www.barwarszawa.pl
Inne wątki na temat:
Pełna wersja