Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro

IP: *.net.stream.pl 19.03.12, 17:21
ależ opalona :D :D nordycki typ :DD
    • Gość: samo_zycie Brunetki...blondynki... IP: *.rev.snt.net.pl 19.03.12, 18:15
      Hmm trochę wstyd, że utworu promocyjnego nie wykona ani Polka ani Ukrainka;( Kurczę przecież duet ukraińsko-polski byłby PRZEPIĘKNY!:D Eskimosa trzeba było zatrudnić! Miałby więcej wspólnego z naszą kulturą niż ta babka! "Nagrała hit w 2009"... trzeba było wziąć "DENZELA":D Cry my a river!
      • Gość: szkoda Re: Brunetki...blondynki... IP: *.internetia.net.pl 19.03.12, 21:13
        piękny byłby duet Doda - Nergal, ale już się nie d...czą, niestety...
        • Gość: hans Re: Brunetki...blondynki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.12, 22:15
          dręczą to nie jest obraźliwe słowo po co piszesz d...czą?
      • Gość: U§ Re: Brunetki...blondynki... IP: 212.114.201.* 20.03.12, 03:11
        " naszą kulturą " Rasizm wylazi z kazdej dziury. Geby.
        • Gość: Yattaman Re: Brunetki...blondynki... IP: 77.32.14.* 20.03.12, 08:57
          Co Ty tu z rasizmem teraz wyleciałeś? Nie każda krytyka jest z wiązana z rasizmem! Nic nie mam do tego, że ta kobieta jest ciemnoskóra! Przez takich świrów jak Ty ten świat podąża właśnie w takim kierunku! Dla Ciebie najlepiej niech wykonuje piosenkę czarny żyd homoseksualista! Ogarnij się człowieku!
    • forelle15 Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro 19.03.12, 18:24
      taka gwiazda, ze w Niemczech nikt jej nie zna
      • Gość: Ktos-nikt Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.12, 16:39
        taka gwiazda, ze w Niemczech nikt jej nie zna

        Ten nikt to jestes ty ale zeby byc kims musilabys / musialabys ruzumiec niemiecki jezyk.
    • Gość: zzz Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro IP: *.cable.mindspring.com 19.03.12, 18:41
      A nie mogli zaczekać aż się roślinność dobrze zazieleni? Miasto wyglądałoby dużo lepiej.
    • Gość: Tomek Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro IP: *.acn.waw.pl 19.03.12, 18:50
      "została zaproszona do nagrania oficjalnego przeboju Mistrzostwom Europy"..........
      Szanowna "Gazeto", szanowny Panie redaktorze, szanowna redakcjo.
      Proszę, dbajcie o język! To na Was leży ciężar utrzymania standardów w mowie i piśmie.
      Zamieszczane artykuły nie są na prawdę długie, przeczytajcie zanim klikniecie "opublikuj".
      Czytam gazetę.pl od wielu lat, w chwili obecnej obserwuję zapaść językową.
      Kiedyś śmiałem się z błędów. Obecnie zaczynają mnie irytować. Nie "olewajcie" nas, czytelników.
      • Gość: chyzy ruj Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.03.12, 22:08
        "nie są na prawdę długie"
        naprawdę - błąd ortograficzny (pisownia łączna!)
        "nas, czytelników"
        nas czytelników - błąd interpunkcyjny (zbędny przecinek!)
    • Gość: kolo Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.12, 18:59
      Dlaczego nie kręciła klipu w Gdańsku?Po pierwsze Wawa to bardzo brzydkie miasto,po drugie stadion narodowy wygląda ohydnie na zewnątrz.
      • Gość: srający pieseczek Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.12, 20:51
        znowu jakis zakompleksiony z prowincji, zieew. misiu, warszawa może brzydka (???), ale twój gdańsk wszyscy maja w dupie:-)
      • Gość: gość Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.12, 21:04
        kolo Gdańsk to przeciętne miasto, takich przeciętnych miast w Europie jest tysiące. Nic ciekawego tam nie ma kawałek historycznego miasteczka i tyle. Warszawa może nie jest piękna ale ma wielką historię i z roku na rok pieknieje. A stadion narodowy jest ładny.
        • Gość: szkoda Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.internetia.net.pl 19.03.12, 21:15
          Warszawa to najbrzydsza stolica Europy.
          • Gość: mały ludek Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.12, 22:13
            a co odwiedziłeś wszystkie stolice państw w europie jak tak twierdzisz. Dla mnie berlin jest beznadziejny, architektura okropna całości się nie trzyma.
    • leslaw28 Zydowska gazeta nie zna polskiego 19.03.12, 19:28
      Mozna nagrac "przeboj dla Mistrzostw Europy' ale nie "przeboj Mistrzostwom Europy".Okazalo sie,ze w tym celu trzeba wynajac obca piosenkarke, koniecznie kolorowa,dlaczego nie zaspiewal Godson Onyekwere?
    • Gość: joka a trawa niepomalowana... IP: *.fdk.abpl.pl 19.03.12, 19:53
      a trawa niepomalowana... klops!
    • sportif Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro 19.03.12, 20:04
      przecież to nie dziś kręcili, w sobotę to było
    • sportif Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na 19.03.12, 20:11
      na pierwszym planie "niemiecka czekoladka" a w tle coś polskiego czyli posłanka Grodzka i Biedroń jako czyrliderki
      • rydzyk_fizyk Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na 20.03.12, 07:59
        Ja bym ją widział raczej w repertuarze ludowym, w duecie z Krystianem.
      • Gość: dajcie wody Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.12, 16:45
        na pierwszym planie "niemiecka czekoladka" a w tle coś polskiego czyli posłanka Grodzka i Biedroń jako czyrliderki

        Przyjemniejsza pachnaca czekoladka jak taki malkontent z nieumytami i dziurawymi zebami, i smierdzacymi nogami.
        • Gość: luzak Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.04.12, 01:52
          zdecydowanie... sarmacja znana jest ze specyficznego zacofania
          tzw. kołtun polski, hehehe
    • cezar85 nie słyszałem,ale założę się,że w porównaniu 19.03.12, 20:14
      do naszego oficjalnego numeru nawet się nie umywa 8-)
    • Gość: /dev/null To Niemcy wiedza, gdzie Warszawa lezy? IP: *.dip.t-dialin.net 19.03.12, 20:33
    • raff81 Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro 19.03.12, 20:35
      Niech hymn śpiewa ta Oceana, ale niech on będzie na poziomie! Proszę, błagam!!
      • Gość: szkoda Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.internetia.net.pl 19.03.12, 21:17
        jest na YT od dawna do posłuchania. szmira.
        • Gość: szkodliwa szmira Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.12, 16:54
          jest na YT od dawna do posłuchania. szmira.

          Zmieniles skarpetki?
    • Gość: Marq Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro IP: *.pools.arcor-ip.net 19.03.12, 20:58
      No i fajnie, ze w Wawie krecila. A ci ktorzy twierdza, ze w Niemczech nieznana to chyba jakies stare pryki, ktore Vivy nie ogladaja.
      • Gość: forelle 16 Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.12, 16:49
        No i fajnie, ze w Wawie krecila. A ci ktorzy twierdza, ze w Niemczech nieznana to chyba jakies stare pryki, ktore Vivy nie ogladaja.
        Przeciez ta z ksywa forelle 15 nie wie co to jest VIVA.
    • wojtekjeden Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na Euro 19.03.12, 21:03
      hurra juz nie ma afery solnej!! Teraz juz tylko mecze i ogólnonarodowy amok ,dajecie sie sterowac jak stado baranów.
    • Gość: filut z Pragi Czarna niemiaszka, piosenka po angielsku, zielone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.12, 21:07
      z lodow juz zadolowane na Kajmanach , keine autostraden, niedokonczone stadiony - tak sie kreci ojro w opcji niemieckiej

      Herr Josef jako profesjonalista z Wehrmachtu nie bylby zadowolony z takiej partaniny wnusia i jego ferajny

      • Gość: motorniczy Piłeś!Nie klikaj! IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.12, 22:04
        oszczędź swoich pijacki wynurzeń.
    • Gość: K wideo z krecenia IP: *.net.stream.pl 19.03.12, 22:50
      www.youtube.com/watch?v=ocS1ttHobdQ
    • Gość: stary pijak Już myślałem że ta gwiazda to Ich Treue IP: *.krawarkon.pl 20.03.12, 02:07
    • Gość: niesia Re: Gwiazda z Niemiec kręciła w Warszawie klip na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.12, 08:48
      Piłka nazywa się ,,Tango", maskotki na odwal się nie mające niczego charakterystycznego i związanego z gospodarzami (Francuzi mieli kiedyś np. koguta) wymyślili Amerykanie, przebój zaśpiewa jakaś nikomu nieznana gwiazdeczka z Niemiec (jak nie ona, to pewnie znowy byłaby jakaś Shakira, jakby u nas nie było dobrych głosów czy piosenkarzy z poprawnym akcentem - Maleńczuk na przykład z chęcią by się pewnie podjął), kibice będą jedli hamburgery z Maca w strefach kibica, a w polskich rozgłośniach znowu będą puszczali smęty z lat 80. Tyle na temat tego, jak UEFA odwdzięcza się promocją kultury krajom, które wywaliły miliardy na organizację imprezki - sponsor, który da kilkadziesiąt milionów jest ważniejszy. tylko logo im wyszło, nie powiem.
    • Gość: Alchemik Dlaczego trzymają flagę odwrotnie???!!! IP: *.108.154.66.wlantech.pl 20.03.12, 09:55
      Dlaczego te dzieciaki trzymają flagę odwrotnie???!!!
    • Gość: seg niemiecka Murzynka śpiewająca amerykańskie piosenk IP: *.134.130.147.static.crowley.pl 20.03.12, 10:36
      tak się zaprezentujemy światu?

      Nie ma Polsce i na Ukrainie dobrej piosenkarki/pioesenkarza?

      Zero oryginalności. Globalizacja pełną gębą!
      w logo EURO 2012 powinien być hamburger i cola.

      wstyd!
      • Gość: hej Re: niemiecka Murzynka śpiewająca amerykańskie pi IP: *.internetia.net.pl 20.03.12, 11:52
        nie ma, w Polsce nie ma.
      • Gość: prezentuj zeby Re: niemiecka Murzynka śpiewająca amerykańskie pi IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.12, 16:52
        tak się zaprezentujemy światu?

        Nie ma Polsce i na Ukrainie dobrej piosenkarki/pioesenkarza?

        Zero oryginalności. Globalizacja pełną gębą!
        w logo EURO 2012 powinien być hamburger i cola.

        Kto my? Do kogo sie probujesz upodobnic?
    • Gość: Mokotowianin Niemiecka gwiazda, portugalskie logo IP: 37.30.89.* 20.03.12, 13:20
      i polscy frajerzy. Naprawdę nie stać nas na więcej?
      • Gość: frajer staje Re: Niemiecka gwiazda, portugalskie logo IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.12, 16:41
        i polscy frajerzy. Naprawdę nie stać nas na więcej?

        Nas stac na wszystko ale ciebie na nic.
    • Gość: elo Musze przyznac ze z checia zaglebilbym sie w... IP: *.cableplus.com.cn 20.03.12, 15:14
      Oceanie. Wielokrotnie.
    • Gość: etam "Endless summer"... IP: 193.111.166.* 06.04.12, 11:16
      A w tle drzewa bez liści :D
Inne wątki na temat:
Pełna wersja