Dodaj do ulubionych

"Bądź uprzejmy, jesteś w Rembertowie!" Nietypow...

IP: *.ip.netia.com.pl 08.02.13, 12:25
Pan z Ząbek mnie natchnął, rozszerzenie akcji na pozostałe dzielnice jest kluczowe, tak żeby Pan z Ząbek mógł być uprzejmy nie tylko w Rembertowie, ale również w pozostałych dzielnicach w których bywa.
Obserwuj wątek
  • morfeusz_1 "Bądź uprzejmy, jesteś w Rembertowie!" Nietypow... 08.02.13, 12:30

   No fakt odkąd Warśawę przyłonczono wziento do Rembertowa pośród autochtonicznej ludności dało siem zaobserwować strach, wzrost natręctw,nerwic,stresu wynikającego z codziennego pożycia w pośpiechu i za kasą zwłaszcza. Śpołeczność została zainfekowana proszę Szanownego Państwa wirusami dużej anglomenrancji. Kiedyś się śpiewało w Szczepie Harcerskim 115, że :
   Jak chcesz odpocząć to w górę w górę głowa do Rembertowa wybierasz się ...
   Minęło parę lat i lasy o których mowa w tekście ponwyżej stały się śmietnikami.
   Autochtony w wyniku napływu ludności pochowały się po chatkach nie kcąc być rozjechanymi przez motóry i samochody , co to zrobiły sobie tory motokrosowe w lasach tyż przez co spendzają sen z powiek panu andrzejowi i pani dżesice oraz innym mieszkańcom przy pętli autobusowej,no... Ale cóż takie casy.
   Akcja Bądź uprzejmy jest zatem akcjom pożądaną wręcz w odniesieniu... W odniesieniu do nowych mienszkańców tej dzielnicy i młodzieży rozbisurmanionej by zrozumieli że tu życie wolniej płynie i nie należy nam przenosić pewnych przywar ze Warszawy no chiba że ze Pragi bo mieszkańcy jak starzy Rembertowianie gadają zawsze w przyjaźni z tym Ludem żyly.
   Trochę ten kanpelusz przynpomina mnie osobiźcie akcjem Bąć Żentelmenem na drodze z czasów komuny,ale okej od czegoś trzemba zacząć...

   Jak już autor zwrócił uwagiem akcja Goń sąsiada była jakby inincjancją ruchu - superaśnie
   Ja proponujem też ankję nie tylko dla osób młondych i zdrowych ale też pomynśałbym o nieco starszym ponkoleniu w moim wienku czyly cirka 69 - 100 latków
   Może taką akcję warto zorganizować pod hasłem - "Bierzcie Kije i chodźcie z nami " co po niektórzy już chodzą od lat w takim nordic walkingu... no ale ja pomysłów zdradzać nie bendem... niek się tu młodzież z fejcdzboka wykaze . A plakanty no miast 200 ulotek niek jeden autor zawiesi baner przy Ratuszu i na zdrowie bardziej wyńdzie. I niek Ratus ino głupich pomysłow nie wprowadza i świateł nie montuje ani fotorandarow bo mieszkańcom one nie som potrzebne.
   Syćkich w Rembertowie na odległość pozdrawiam - morfi he he he ;)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka