Uroczystości rocznicy powstania w getcie [DUŻE ...

19.04.13, 18:21
Ja oglądałam te uroczystości w TVP-INFO. Było około tysiąca osób, ale ja nie dostrzegłam ANI JEDNEGO Prawego i Sprawiedliwego.
    • Gość: franek współczuję im IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.13, 19:27
      współczuję im ze względu na tragiczną historię jaką przeszli,jak i za bardzo krótką pamięc,która pozwala traktowac im palestyńczyków tak jak niemcy traktowali ich.biedni ślepcy nie dostrzegają podobieństwa..
    • Gość: waw Re: Uroczystości rocznicy powstania w getcie [DUŻ IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.13, 19:50
      Byli, ale w sektorze B.
    • Gość: matka Uroczystości rocznicy powstania w getcie [DUŻE ... IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.13, 20:45
      to przypomnienie dni jak ludzie-hitlerowcy byly opentani przez ZŁO...
      • Gość: wawiak Re: Uroczystości rocznicy powstania w getcie [DUŻ IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.13, 20:51
        jacy tam znowu hitlerowcy.
        to naziści byli.
    • Gość: filut z Pragi zydokomuna tanczy na grobach Zydow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.13, 00:22
      Szczynukowicze-Dziadzie, Sikorskie-Appelbaumy, Szechtery graja koscmi zwyklych Szmuli ktorych zabili Niemcy w rytm Waltza zeby wymusic 65 mld $$$ od Polakow do kieszeni nowojorskich Zydow ktorzy odsylali z powrotem swoich wpolplemiencow w rece Hitlera.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja