Dodaj do ulubionych

Pijany ukradł rower Veturilo na Pradze. Wpadł n...

15.05.13, 22:04
Wiedzą starzy oraz młodzi,
Że alkohol bardzo szkodzi,

Więc nie wsiadaj po spożyciu
Na rowerek. Nigdy w życiu.

Rowerzysta, choć jest grzeczny,
Jest niezwykle niebezpieczny.

Gdy z roweru zdejmiesz zadek,
Również łatwo o wypadek.

Kiedy stoisz na ulicy,
Nie miej rąk na kierownicy,

A za chwiejne prowadzenie,
Może grozić ci więzienie.

By Twój żywot nie był marny,
Zakup rower stacjonarny.

Wentylator włącz do prądu.
Lepsze to niż iść do sądu.

wiersze.pisz.pl/2012/09/18/rowerem-po-piwku/
Obserwuj wątek
    • kapitan.kirk Pijany ukradł rower Veturilo na Pradze. Wpadł n... 15.05.13, 22:31
      Policjanci z północnopraskiej komendy zebrali materiał dowodowy i przedstawili 27-latkowi zarzut kradzieży oraz prowadzenia roweru, będąc w stanie nietrzeźwości.

Dziwne - według mnie owi policjanci powinni raczej najpierw wytrzeźwieć, a dopiero później przedstawiać zatrzymanemu zarzuty.
      Aha, zapomniałem; przecież właśnie niedawno zakończyły się egzaminy gimnazjalne, więc GW zapewne zatrudniła nowy nabytek profesjonalnych redaktorów biegle władając językiem polskim ;-/ No cóż, czekam zatem na artykuł pod tytułem: "Idąc do domu, przejechał go samochód"...
      Pzdr
      • morfeusz_1 Re: Pijany ukradł rower Veturilo na Pradze. Wpadł 15.05.13, 22:34

spox a jakby co to ... Kapitan Żbik pomoże ci ... ha ha ha ha ... Kapitan Żbik pomoże ci .....
      • spust.do.ust Policjanci zebrali i przedstawili będąc w stanie 16.05.13, 01:05
        no jeśli w tym mieście psy po pijaku wypisują skierowania na pocztę, to ja się powoli z tego kabaretu wypisuję ;)
    • Gość: amorvertical Zuchy! Szkoda, że zaraz prokuratura IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.13, 01:39
      uniewinni gościa ze względu na małą szkodliwość społeczną czynu. Ale na premię i parę dni urlopu mogą zasłużyć. (Oczywiście premia większa niż wartość roweru, bo to idzie na koszt podatnika)
    • jacekzwawy Pijany ukradł rower Veturilo na Pradze. Wpadł n... 16.05.13, 06:02
      Zarzut kradziezy jest wątpliwy, chyba, że pijak sma sie przyznał. Bo z opisanej sytuacji nie wynika, że pijak zabrał rower w celu przywłaszczenia. Zapewne tylko w celu krótkotrwałego użycia.
    • Gość: jarhead To już kpiny. IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.13, 09:21
      Każdy ruch rowerków veturilo będzie monitorowany przez stołeczną?
    • piotrkomes Pijany ukradł rower Veturilo na Pradze. Wpadł n... 20.05.13, 12:26
      Rany, zróbcie coś z tymi elektrozamkami. Niech w jakiś bardziej wyraźny sposób jest sygnalizowany zwrot/wypożyczenie roweru. Obserwuję jak ludzie tłuką rowerami w stojaki i szarpią się z nimi hałasując niemiłosiernie! Przy mojej stacji połowa elektrozamków już jest pourywana, zresztą haki przy rowerach również - w miejskim hałasie nie słychać delikatnego piknięcia, sygnalizującego że zwrot/wypożyczenie się udało...
      • Gość: Nextbike Polska Re: Pijany ukradł rower Veturilo na Pradze. Wpadł IP: 87.105.187.* 29.05.13, 12:45
        Nasz serwis codziennie monitoruje system, ale jeśli natknąłeś się na usterki, bardzo prosimy o telefon lub mail do Centrum Kontaktu albo wiadomość na fanpage'u: www.facebook.com/NextbikePolska. Takie zgłoszenia często pozwalają nam reagować jeszcze szybciej.

Pozdrowienia!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka