Dodaj do ulubionych

remont mieszkania Warszawa

11.09.13, 15:56
Jeżeli ktoś z Was miał remontowane mieszkanie w wawie i możecie polecić dobrą, fachową i solidną firmę remontową byłbym wdzięczny
Obserwuj wątek
    • barbara-janusz-de Re: remont mieszkania Warszawa 04.03.15, 00:19
      mariusz-remonty-warszawa.esy.es/ - nam robil ten pan malowanie, panele, sufity podwieszane... solidnie i po ludzku, ceny ok. Malowanie 180m2 - 1400, mieszkanie ma 60m2, panele cale mieszkanie procz lazienki i kuchni - 750, sufity podwieszane - 300... Razem 2450, remont trwal 8 dni.
    • Gość: Tadeusz Nowacki Re: remont mieszkania Warszawa IP: *.jmdi.pl 26.04.16, 10:54

Ja polecam firmę Projekt RS z Tarchomina , kupiłem mieszkanie na Bielanach 95m2 i zostało pięknie wykończone w zaledwie 6tyg.
      Pan Wojtek jeden z pracowników w firmie z mojej łazienki zrobił cacuszko z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć , że to majster sztyk jeżeli chodzi o glazurnictwo.
      Pozostała cześć ekipy też godna polecenia , wszystko odbyło się szybko i sprawnie.
      Pan Radek właściciel firmy dograł i dopiął wszystko na ostatni guzik. wszystko u nich jest proste zadzwoniłem i umówiłam się na wycenę, w dzień spotkaniu miałem kosztorys , ceny były konkurencyjne więc umówiłem się na podpisanie umowy, umowa jest bardzo precyzyjna.
      Panowie przez cały czas trwania inwestycji pomagali mi i doradzali.
      Jestem zadowolony i POLECAM !!! widać że to ludzie z pasją a nie jakieś pijaczki jak to z reguły bywa

To pierwszy raz gdy trafiła mi się porządna Ekipa Remontowa warta każdej wydanej złotówki, zresztą poczytajcie o nich opinie, mówią o nich o wiele więcej :
      www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=85305
      • wiolus0207 Re: remont mieszkania Warszawa 01.09.16, 13:27
        A ja polecam firme Wilfor. Nie dosc ze wykonana przez nich praca spelnia wymagania nawet najbardziej wymagajacych klientow, to posiadaja w swojej ofercie rowniez mozliwosc zakupu plytek i wszelkiej armatury oraz dodatkowo robia projekt lazienki dostosowany dla potrzeb danej osoby. Wspolpraca z nimi jest niezwykle przyjemna, wszystko jest dopiete na ostatni guzik i idealnie wykonane a co najwzaniejsze ceny nie sa z kosmosu. Wykonuja nie tylko glazure, ale tez sufity podwieszane, gladzie i inne.
        Tel 500832054
        www.facebook.com/Wilfor-1105272026212233/?fref=ts
    • anna_on Re: remont mieszkania Warszawa 15.11.16, 14:13
      Przestrzegam przed Panem Piotrem Matczakiem i jego synem Łukaszem. Nie potrafią oszacować czasu wykonywanej pracy (pomyłka o ponad miesiąc). Nie potrafią oszacować materiałów potrzebnych do pracy (pomyłka na 100 potrzebnych profilach o 70 sztuk) - przez co są straty finansowe. Ponadto ich praca utrzymuje się przez tydzień po ich wyjściu później wszystko odpada i pęka (ponad 20 pęknięć w 3 pokojach na łączeniach płyt KG). Gips z łączeń odpada (kamyki o średnicy 3 cm). Nie kładą zakupionych materiałów (mimo, że ustalona cena zakłada położenie tych materiałów) np. taśmy do łączenia płyt lub folia paroizolacyjna. Do ceny usług panów Piotra i Łukasza warto doliczyć cenę ekipy, która wejdzie i poprawi po Panach całą ich pracę.
    • magdawaszek Re: remont mieszkania Warszawa 24.04.17, 16:17
      Jeśli chodzi o hydraulików, to polecam tego człowieka - robił mi odpływy w łazience i kuchni. Od kilku dni w końcu mam spokój.
      Pewnie będzie do niego niedługo dzwonić, bo mówił, żeby dać znać po około miesiącu, czy wsyztsko ok jest.

Tu jest adres i telefon ;)
      www.hydraulik-warszawa.biz/
    • ewulka110 Re: remont mieszkania Warszawa 27.04.17, 11:50
      dzień dobry.jakiś czas temu robiłam remonty moich dwóch mieszkań,szukałam także i tu, na tym forum.znalazłam bardzo dobrą ekipę tyle że dostałam namiary od mojej szwagierki.a na tym forum jak się okazało to panowie <<remontowcy>> polecają się samych siebie.troszkę to żenujące. piszcie na priva ,to dam wam namiary.miłego dzionka
    • Gość: tanka_ Re: remont mieszkania Warszawa IP: *.3-3.cable.virginm.net 11.06.18, 18:36
      DecorGlass = brakoroby i niechluje! Tak sp...lonej uslugi jak zyje nie widzialam: pod okragle kontakty mam wyciete kwadratowe otwory i zamazane jakims czarnym g...nem. Uslyszalam jedynie ze czlowiek, ktory wykonywal pomiar juz nie pracuje, sorry ale co mnie to obchodzi - ja mam zyc z efektem jego pomylki a firma umywa rece? To nie jest ozdobka za 5 zl ktora wyrzuce za tydzien. Opisze te firme na wszystkich mozliwych stronach, zeby przestrzec wszystkich potencjalnych klientow czego maja sie spodziewac. Absolutny brak profesjonalizmu, brakorobstwo i niedbalstwo to wizytowka firmy Decor glass. Tatiana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka