Dodaj do ulubionych

Co z tym życiem - warsztaty dla licealistów

13.11.13, 23:05
Witamy!

Kilka miesięcy temu zgłosiło się do nas kilkoro licealistów i licealistek prosząc o pomoc i wsparcie, gdyż nie potrafią określić swojej wizji przyszłości, nie wiedzą co i jak chcą robić po skończeniu szkoły średniej. Po wielu rozmowach zarówno z nimi, jak i z ich rodzicami, postanowiliśmy wyjść na przeciw ich potrzebom i przygotowaliśmy trzymiesięczny cykl warsztatów, których celem jest przeanalizowanie obecnej sytuacji, swoich mocnych i słabych stron, stworzenie wizji na przyszłość, wyznaczenie celów i planu w jaki mogą one zostać osiągnięte, zapoznanie się z podstawami zarządzania sobą w czasie i automotywacji. Za nami pierwsze warsztaty, które okazały się ogromnym sukcesem. Pomyśleliśmy, że być może więcej osób będzie chciało skorzystać z warsztatu, spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie - co z tym życiem, zastanowić się nad swoją przyszłością (lub przyszłością swoich dzieci).
Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany, zapraszamy na stronę www.humanrelations.com.pl, gdzie opisany jest zarówno nasz projekt, jak i my sami oraz sposoby, w jaki można się z nami spotkać/skontaktować/zadać pytanie.

Zapraszamy!
Obserwuj wątek
    • czarek_sz Re: Co z tym życiem - warsztaty dla licealistów 14.11.13, 10:31
      'Kilka miesięcy temu zgłosiło się do nas kilkoro licealistów i licealistek prosząc o pomoc i wsparcie, gdyż nie potrafią określić swojej wizji przyszłości, nie wiedzą co i jak chcą robić po skończeniu szkoły średniej.'

      Za robotę niech się biorą. Albo tu albo za miedzą. Stworzyli sobie III RP więc o co im biega ? pracować i nie kwękać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka