Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie półkolonie dla dziecka?

15.07.19, 21:46
Szukam dla mojego 10-latka półkolonii w warszawie lub w najbliższej okolicy o tematyce IT, nowych technologii etc. Zależy mi na tym, żeby zajęcia prowadziły osoby, które znają się na dzieciakach i potrafią je zainteresować, ale równocześnie, żeby to był czas produktywny. Jeśli chodzi o zakres tematyczny to jak dla mnie może być mix, jakieś podstawy grafiki, programowanie robotów, jakieś gry, lego etc. Poziom, który będzie odpowiedni dla 10-latka. Póki co znam tylko szkołę Step IT, czy ktoś miał z nią styczność? Albo może polecić coś innego?
Obserwuj wątek
    • vie.tka Re: Gdzie w Warszawie półkolonie dla dziecka? 26.07.19, 00:21
      Z autopsji ci nie powiem, ale moja siostra w zeszłym roku posłała swoje dziecko do tej szkoły o której piszesz na półkolonię letnią i zarówno ona jak i młoda byli bardzo zadowoleni. Za wiele szczegółów nie znam, ale wiem, że robotyka była grana, jakieś projektowanie, sporo nowych technologii, tak że szwagier nawet stwierdził, że chciałby z młodym chodzić :)
      • mariteosz Re: Gdzie w Warszawie półkolonie dla dziecka? 30.07.19, 23:30
        vie.tka, bardzo Ci dziękuję za Twoją odpowiedź. W międzyczasie się trochę pozmieniało z naszymi planami na wakacje, ale kontaktowałem się też z tą akademią STEP i najpewniej poślę swoje dziecko na program Małej Akademii Komputerowej w roku szkolnym. Program trwa 3 lata, ale tam to już naprawdę są konkrety, mojemu dziecku będzie później 100x łatwiej wejść na rynek pracy. A na tym etapie życia dla niego programowanie robotów to czysta zabawa. Żałuję czasem że sam nie miałem takich możliwości za dzieciaka.
    • rozvielitka Re: Gdzie w Warszawie półkolonie dla dziecka? 14.08.19, 12:06
      Teraz się pojawiły fajne zajęcia warsztatowe kilkudniowe na koniec wakacji dla dzieciaków w Stepie. Jakby ktoś nie zdążył z półkoloniami.Głównie tworzenie gier, grafiki i zarządzanie kanałem na YouTube.
      warszawa.itstep.org/for-students-pl/warsztaty-wakacyjne-w-akademii-komputerowej-step-19-31-sierpnia/?fbclid=IwAR2QzRuQcdR-JHhqIGXJC2-B3nCKuwTjCpMfn32e-kZURcm232EpN9HKvaI
    • Gość: Anna Re: Gdzie w Warszawie półkolonie dla dziecka? IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.21, 11:14
      Uwaga - oszuści!!! STEP Warszawa Akademia Komputerowa Zamiast 36-iu 3-godzinnych lekcji wpisanych w umowie Małej Akademii Komputerowej do zrealizowania w ciągu 10 miesięcy, zrealizują jedynie 31 lekcji czyli 15 godzin mniej! Nie chcą lekcji odrobić ani zmniejszyć opłaty. W momencie gdy to zauważyłam i im zgłosiłam, to nie ma już z nimi żadnego kontaktu, nie odbierają telefonów ode mnie. Nikomu nie polecam! Wręcz ostrzegam.
      Poziom uczestników zajęć bardzo nierówny, po prawie roku nauki połowę lekcji zajmuje nauczycielowi wytłumaczenie niektórym uczestnikom jak zapisać plik itp. Szkoda czasu i pieniędzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka