Dodaj do ulubionych

inwestycja w Warszawie - opinia ornitologiczna

23.09.20, 17:36
Planując jakąkolwiek inwestycję warto zawczasu zadbać o opinię ornitologiczną. Ze względu na to, że w Warszawie ginęło zbyt dużo ptaków, uchwalono taki obowiązek. Zostali mi polecenie Avesnature avesnature.com.pl/opinia-ornitologiczna-w-warszawie/ i sprawdzili się wyśmienicie. Zależało mi nie tylko na profesjonalizmie, ale przede wszystkim na czasie i wszystko to zostało spełnione.
Obserwuj wątek
    • waga170 Re: inwestycja w Warszawie - opinia ornitologiczn 26.09.20, 10:17
      Pani Anno, co to znaczy "sprawdzili sie wysmienicie"? Czym w Warszawie wiecej sloikow tym mniej ptakow. Pewnie te ptaki wylapywane sa we wnyki, a sloiki wywoza je pod koniec tygodnia, zawoza w teczce z otworkiem do mamuli i tatula zeby ptaki nie zdechly i sie nie zesmiardly, a oni tatulo i mamula wtedy zywym ucinaja siekiera lebki, patrosza te golebie, wrony i szpaki, i je pieka dla corusi i wnusi z mniasta?. Czym na forum wiecej debili reklamujacych szefa towar, tym weselej.

"Zależało mi nie tylko na profesjonalizmie, ale przede wszystkim na czasie i wszystko to zostało spełnione."

Ale co to jest "wszystko TO zostalo spelnione"? Znaczy sie zakazali budowac bo jeszcze tam w ostatnim nie wycietym drzewie gniezdzi sie ostatnia w Europie para bebniakow zielonononogich?
      Jezeli zakazali budowy, to ich popieram i rozglosze miedzy znajomymi!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka