Dodaj do ulubionych

MZURI - Uwazajcie Panstwo

25.09.21, 08:26
ODRADZAM Mzuri! Wynajmowalem mieszkanie w Warszawie poprzez mzuri przez 1,5 roku. Ich zachowanie bylo i nadal jest skandaliczne. Co chwile zmienial sie opiekun, kiedy zadawalem pytania, nikt o niczym nie wiedzial, odpowiadali po tygodniach lub wcale. Zanim wynajeli minely 4 miesiace po podpisaniu umowy bo panowal chaos ! Postanowilem wiec zmienic firme zarzadzajaca mieszkaniem. Baaaaardzo ciezko bylo sie z nimi dogadac zeby przejac mieszkanie a teraz mijaja 2 miesiace i nie oddali jeszcze mi kaucji, napisalem do nich 5 maili z prosba o oddanie.
Prosze zauwazyc ze mam 4 mieszkania ktore wynajmuje przez rozne firmy, i jestem zszokowany zachowaniem i serwisem mzuri. SKANDAL!!
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: MZURI - Uwazajcie Panstwo 25.09.21, 10:48
      Dziwne, bo ja mam z nimi zupełnie inne doświadczenia. Wynajęli natychmiast po podpisaniu umowy (było to kilka lat temu); jak lokator wyprowadził się, to zaraz wynajęli następnemu. Sprawdzali, czy mieszkanie nie jest dewastowane i jak zobaczyli jakiś drobiazg, którego nie zauważyli na początku, to zadzwonili z pytaniem, czy tak było przed wynajmem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka