Dodaj do ulubionych

Wynajem mieszkań w Warszawie

22.08.22, 10:16
Możecie mi polecić jakiś serwis, gdzie będzie można szukać dla siebie odpowiednich propozycji jeśli chodzi o oferty mieszkań na wynajem w Warszawie? Jak macie coś sprawdzonego co możecie polecić, podpowiedzieć to dawajcie znać.
Obserwuj wątek
    • rutek214 Re: Wynajem mieszkań w Warszawie 23.08.22, 14:22
      Warto w mojej ocenie skorzystać z oferty www.ofertypunkt.pl/. Przedstawiasz im swoje oczekiwania a pod tym kątem oni szukają ofert, które przedstawiają i potem wybierasz taką, która będzie ci najbardziej odpowiadała. Płaci się 280 złotych, nie ma potem żadnych dodatkowy prowizji.
    • rutek214 Re: Wynajem mieszkań w Warszawie 23.08.22, 14:22
      Warto w mojej ocenie skorzystać z oferty ofertypunkt.pl/. Przedstawiasz im swoje oczekiwania a pod tym kątem oni szukają ofert, które przedstawiają i potem wybierasz taką, która będzie ci najbardziej odpowiadała. Płaci się 280 złotych, nie ma potem żadnych dodatkowy prowizji.
    • minoin Re: Wynajem mieszkań w Warszawie 29.09.22, 10:07
      Oprócz biur nieruchomości są także inne opcje jak się szuka mieszkań jak serwis www.kwadratwynajem.pl/ gdzie gromadzone są ogłoszenia o różnych mieszkaniach i oni dopasowują mieszkania pod oczekiwania klienta, wpłata jest jednorazowa na początek a nie przy podpisaniu umowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka