Dodaj do ulubionych

Zapraszamy na Medytacje i Warsztaty z Sonją.

16.05.23, 10:49
Zapraszamy na spotkanie z cyklu Medytacja dla Pokoju na Świecie
oraz warsztaty z Sonją Ohlsson pt.: Podróż od głowy do serca duszy.

Istnieje wiele rzeczy, które mogą blokować lub zamykać nasze serca, jednak w codziennym życiu znajdujemy wiele sytuacji, które wyzwalają reakcję serca. Sonja pomoże nam zgłębić ten temat i podzieli się spostrzeżeniami ze swojej osobistej podróży.

Sonja Ohlsson, urodzona i wychowana w Szwecji, uczy pozytywnego myślenia, radzenia sobie ze stresem i medytacji radża jogi w Danii i innych krajach. Jest koordynatorem działań Brahma Kumaris w Danii. Koordynuje pracę międzynarodowego zespołu Inicjatywy Środowiskowej Uniwersytetu BK, który bierze udział w konferencjach ONZ dotyczących zmian klimatu i różnorodności biologicznej.

Warsztaty w języku angielskim z tłumaczeniem na polski

ul. Sejmikowa 4 niedziela, 21 maja 2023, 17.00 – 19.00

Wstęp wolny.

Idea Medytacji dla pokoju na świecie zrodziła się w 1978 roku, gdy zaproszono ludzi ze wszystkich krajów do zbiorowej medytacji w intencji pokoju na świecie. Od tamtego czasu praktyka comiesięcznej medytacji (w trzecią niedzielę) rozpowszechniła się w ponad 130. krajach. Obecnie bierze w niej udział kilka milionów osób.

Spotkania wzbogacone są krótkimi wykładami, muzyką i komentarzami, które pomagają w tworzeniu pozytywnych myśli i doświadczaniu spokoju. Spokojny stan umysłu wnosi doświadczenie wewnętrznej siły i pozytywności, którą możemy następnie dzielić się z innymi.

Nasz świat potrzebuje spokoju, miłości i duchowej siły. Każdy z nas, kto zasila atmosferę świata takimi wibracjami, jest bezcenny.
Zapraszamy do dołączenia się do wspólnej medytacji swoimi pozytywnymi myślami, dobrymi życzeniami, czystymi uczuciami i doświadczeniem spokoju.

Zapraszamy BRAHMAKUMARIS.PL| Facebook: Brahma Kumaris Warszawa/ Gdańsk/ Kraków/ Łódź
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Zapraszamy na Medytacje i Warsztaty z Sonją. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.08.23, 13:22
      Pozyskiwanie nowych klientów sprawdzonym sposobem ulotki24.com/2022/08/02/ranking-dystrybucji-ulotek/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka