Dodaj do ulubionych

Dzielnicowi po kolędzie

IP: 62.111.156.* 14.01.05, 01:29
Szczegolnie pokoleduja na Pradze Polnoc i goclawiu!!!! jeszcze zywi z takiej
koledy nie wyjda z okolic Szwedziej okrzei klopotowskiego- 11 listopada!
Fajnie bedzie na Malej szczcegolnie i Wilenskiej!
Obserwuj wątek
    • Gość: Me Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: 207.230.231.* 14.01.05, 03:20
      Ciekawe czy kazdy odwiedzony bedzie mial zalozona w komedzie teczke z
      rezultatami obserwacji "dzielnicowego" .
      • Gość: Mar nie wpuszczać!!! IP: *.skorosze.2a.pl 14.01.05, 04:28
        Pies to pies. Pofiluje, zobaczy telewizor, potem zbadają czy płacisz
        abonament... zobaczy jakie masz fanty w domu i da cynk komu trzeba...
        • Gość: gość Re: nie wpuszczać!!! IP: *.atman.pl / *.atman.pl 14.01.05, 09:37
          > Pies to pies. Pofiluje, zobaczy telewizor, potem zbadają czy płacisz
          > abonament... zobaczy jakie masz fanty w domu i da cynk komu trzeba.

Blady strach w skoroszańskich "dziuplach". A dużo masz tych "fantów", że się tak
          "cykasz"? Jak w pokoju trzymasz 5 telewizorów, 12 rowerów, plik paszportów in
          blanco, paczki z jakimś białym proszkiem i trochę innego "towaru", to
          rzeczywiście lepiej tam dzielnicowego nie wpuszczaj.
          • Gość: max Re: nie wpuszczać!!! IP: *.netcafe.waw.pl 14.01.05, 13:09
            oczywiscie, ze mam prawo nie wpuscic takiego dzielnicowego, jesli nie ma nakazu
            prokuratora. i to bez wzgledu na to, czym mam jakies "fanty" w domu, czy tez
            nie....
            • Gość: warszawiak Wpuszczać !!! IP: 217.153.78.* 14.01.05, 14:19
              Witam
              Dlaczego sądzisz, że tak niebezpiecznie będzie akurat na Pradze? Ja tam bardziej
              boje się chodzić po Woli lub Powiślu.
              A co do wpuszczania, to fakt policjant nie ma prawa wejść do Twojego mieszkania
              bez nakazu, ale czy naprawde musimy bać się policji?
              W końcu oni są od tego żeby nam pomóc, żeby chronić nasze bezpieczeństwo...
              Dlatego ja swojego dzielnicowego na 100% wpuszcze
              Pozdrawiam
              mieszkaniec Wileńskiej
              • Gość: Tex Re: Wpuszczać !!! IP: *.biosci.ohio-state.edu 14.01.05, 18:57
                Nie wpuszczac czarnych, wiecej kasy wyciagna!!!!!!!!
    • Gość: Nocny Marek Hmm..na Sadybie? IP: *.gdynia.mm.pl 14.01.05, 03:36
      To pewnie Lubiczow z Klanu odwiedza? Moze by zapytac gdzie chowaja dziadka od
      Pankracego, jakos go ostatnio w serialu nie widuje... Isnieje podejrzenie, iz
      rodzina moze ukrywac zwloki a pobiera nadal emeryture. Brrr. Niech wpadna
      koniecznie do Ryska - komu jak komu ale temu to nalezy sie palka na tylek, juz
      chocby za te ptasie oczy. Z drugiej strony jednak, to chyba idealny material na
      donosiciela wiec mozna go skoptowac.
    • Gość: nawiedzany I co, tez trza bedzie w kopercie dawac? IP: 220.237.128.* 14.01.05, 04:17
      • Gość: ~siostra genowefa jak najbardziej, a może i więcej IP: *.bgz.pl / 193.108.194.* 14.01.05, 08:14
    • szepiet.07 Re: Dzielnicowi po kolędzie 14.01.05, 04:26
      "czarni" do lamusa!
    • Gość: walkerobert Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.crowley.pl 14.01.05, 07:59
      dobry pomysł !!!
    • Gość: Kuba Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 08:14
      Powinni chodzić razem ksiądzi dzielnicowy,bezpieczniej i raz będą niepokoić
      mieszkańców, a i kasę będą liczyć wspólnie.Nie będzie przekrętow z
      opodatkowaniem księdza.
    • Gość: zołza Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: 195.187.84.* 14.01.05, 10:17
      I co jeszcze ci panowie z Ratusza wymyślą ? Proponuję dokkoptować jeszcze
      lekarza pierwszego kontaktu i komornika. To jest chore.
      • Gość: Gość_x Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 22:36
        ... i kominiarza... i akuszerkę... i ...weterrynarza, piekarza, szewca, górnika
        i hutnika... i murarza... i ...
    • Gość: tg Zbierac koperty ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 10:31
      bo po coz innego ??
      • Gość: tg Beda swiecic samochody?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 10:39
        Panie Wladku Stasiach, kochany wiceprezydencie - bedzie Dzielnicowy swiecil
        samochody na sw. Krzysztofa ?

Moze zrobi sie bezpieczniej na drogach i zmniejsza sie korki.
        • Gość: mieszkaniec Brodna Chyba nie maja juz co robic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 10:44
          Jak zwykle zajma sie tym czym nie powinni - czyli "ten mlody hooligan z gory
          halasuje albo Ci mlodziency to chyba pala narkotyki z jakis czarnych rurek "
          Zamiast zajac czyms powaznym to chca sobie do pensji dorobic heh co za kraj ...
          • Gość: Funky DOBRY POMYSL. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 10:55
            Widze po komentarzach, ze trwoga ogarnela dzielnicowych cwaniaczkow ... Na sama
            zapowiedz wizyty dzielnicowego spi.eprzaja jak zajace pod miedze. ;///
            • uasiczka Re: DOBRY POMYSL. 14.01.05, 11:04
              pomysł bardzo fajny - mogli by i u mnie w mieście tak zrobić
            • uasiczka Re: DOBRY POMYSL. 14.01.05, 11:04
              pomysł bardzo fajny - mogli by i u mnie w mieście tak zrobić
    • Gość: mru_mru Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.01.05, 11:47
      A może by tak łapali złodzieji i bandytów, a nie będą nachodziż niewinnych
      ludzi w domach i zaglądać im do garnków.
    • Gość: Mar tak sobie myślę, że może jak dzielnicowy/a IP: *.skorosze.2a.pl 14.01.05, 12:04
      będzie do rzeczy, to taka wizyta może się miło rozwniąć... Wyciągniemy
      pistolety... przeczyścimy lufy...
    • nikka81 Re: Dzielnicowi po kolędzie 14.01.05, 13:45
      Bardzo dobry pomysl! Przy okazji wiele osob moze opowiedziec co niepokojacego
      zauwazylo w okolicy, a co setki glow i oczu to nie jedna ...
    • Gość: internautka Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 14:11
      Nie jestem zainteresowana odwiedzinami dzielnicowego. Nie widzę takiej potrzeby
      i dziwię się, że nikt nie protestuje. Po co, komu ma to służyć. A odnośnie
      kolędowania księży, to w mojej parafii jest inny zwyczaj zawiadamiania o
      kolędzie, plakat na drzwiach? To takie nieeleganckie.
      • Gość: Mar a jak dzielnicowy jest przstojny? IP: *.skorosze.2a.pl 14.01.05, 14:14
        Mażesz mu zarzucić nogi na pagony, a on cie poczęstuje pałą...
    • Gość: pan_tera Weźmie kopertę i pokropi pałą IP: *.acn.waw.pl 14.01.05, 14:32
      • Gość: warszawianka PRECZ Z DZIELNICOWYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 18:38
        Ja nigdy nie wpuszczam klechów i psiarskich też nie zamierzam. Won do budy!!!!
        Jeszcze ich brakowało. A każdy kto ich wpuszcza to frajer i konfident. Śmierć
        frajerom!!!!!
        • Gość: Dorsay Re: PRECZ Z DZIELNICOWYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 22:54
          Echhhhh...... "warszawianka", co po klepisku z butami w garści do domu zap...
          • Gość: warszawianka Re: PRECZ Z DZIELNICOWYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 00:56
            co ty nie powiesz, pajacu na słomianych nogach? tak się składa, że jestem z
            warszawy i to od kilku pokoleń, więc się chłopku ze wsi nie wypowiadaj.
            • sebpl Re: PRECZ Z DZIELNICOWYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 15.01.05, 01:12
              Z warszawy? To wiele tłumaczy. Ja jestem z Warszawy. Twoją niechęć do Policji
              tłumaczę tym, że jesteś z Pruszkowa (złodziejskiego miasta, które grabiło
              Warszawę przez cały czas okupacji), to właśnie chyba pruszkowiacy jako pierwsi
              zaczęli używać w swym grypserskim slangu określenia warszawka, warszawa.
              Gratuluję korzeni. Dzielnicowego nie wpuszczaj. Tak trzymaj.
            • Gość: Dorsay Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 01:42
              I na tym właśnie polega zasadnicza różnica. TY jesteś "z Warszawy", ja jestem
              warszawiakiem.
              Te swoje pokolenia, "słomianko" możesz sobie położyć... przed drzwiami.

psiarnia, klechy, mewki... te określenia przywędrowały do tego miasta wraz z
              doliniarzmi przyjeżdzającymi na gościnne wystepy. Przywędrowały i zostały.
              Widać ciebie też zostawili. Coś jak spadek po Wikingach, ale gatunek znacznie
              pośledniejszy.
              • Gość: warszawianka Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 14:35
                milcz, chłopku pańszczyźniany! a w dodatku policyjny konfidencie....tfu! nawet
                splunąć na ciebie nie warto. warszawiak? ty? kiedy mój dziadek walczył o to
                miasto twoja rodzinka zasuwała za pługiem. idź leczyć kompleksy na kimś innym,
                chamie od pługa granatem oderwany.
                • Gość: Dorsay Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 16:24
                  Dziewczę, ty nawet lżyć z fasonem nie potrafisz.
                  Idź kobyłko na most Kierbedzia. Rzuć się do Wisły.
                • Gość: Kuba Re: IP: *.acn.waw.pl 15.01.05, 16:34
                  Schowaj się już! To, co piszesz jest żenujące. Ze swoimi kompleksami udaj się
                  do specjalisty. Ja nie mam powodu, żeby nie wpuścić policjanta do mieszkania,
                  albo odczuwać nienawiść do policji. Jeżeli ty masz, to siedź cicho zawstydzona,
                  a nie gębę tu najgłośniej wydzierasz.
                  Rozumiem, że "konfident" to ten, który rozmawia z policjantem? Bo nie orientuję
                  się w złodziejskim slangu. G. mnie obchodzi kogo i w którym roku okradał twój
                  dziadzio. Ja na ciebie pluję.
                  • Gość: warszawianka Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 17:24
                    ja na was także i to podwójnie
    • sebpl Re: Dzielnicowi po kolędzie 14.01.05, 18:53
      Świetny pomysł. Może w końcu poznam mojego dzielnicowego.

Rozmowa z dzielnicowym powinna zarówno pomóc jemu w rozpoznaniu mieszkańców,
      których ma pod opieką, jak i mieszkańcom, którzy powinni zgłaszać swoje
      bolączki, a nie wciąż narzekać, że Policja nic nie robi (i nie mówię tu o
      upierdliwych sąsiadach - ja akurat takich nie mam - upierdliwi sąsiedzi to
      działka administracji bloku, nie Policji).

Poznanie swojego dzielnicowego to pierwszy etap rozliczania go z powierzonych
      mu obowiązków, a więc instrument poprawy bezpieczeństwa w swojej dzielnicy.
      • Gość: BP Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 14.01.05, 18:59
        Jestem za, znam mego dzielnicowego i nie mam nic do ukrycia.
    • Gość: mark Re: Dzielnicowi po kolędzie IP: *.chello.pl 14.01.05, 18:56
      Czy naprawdę Policja musi szukać pomysłów w Kościele. Ja nie widzę powodu do
      wpuszczania dzielnicowego, bo musi on odbyć wizytę. Policja powinna być tam
      gdzie jest potrzebna, a im mniej rzuca się w oczy - tym lepiej. A może podczas
      wizyty dzielnicowy będzie werbował do wspólpracy. Za Kilka lat, po zmianach,
      wszyscy będziemy u Kieresa podpadnęci, bo przyjęliśmy dzielnicowego. POLICJO -
      WIĘCE ROZUMU. Niw wracajmu do zasad pracy dzielnicowego z czasów komuny. MARK
      • sebpl Re: Dzielnicowi po kolędzie 14.01.05, 19:01
        Mark, własnie za komuny - jak to ujęłeś - było bezpieczniej. Zapytaj rodziców.
        Co do werbowania, jeżeli do pracy - to spadnie odsetek bezrobotnych; jeżeli do
        współpracy - to podniesie się poziom bezpieczeństwa. Masz coś przeciwko temu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka