Dodaj do ulubionych

Nowy basen na Siekierkach?

07.03.05, 13:17
Ktos cos o tym wie? Takie kraza plotki - ze gdzies miedzy TNVem a Jeziorkiem
Czerniakowskim powstal jakis mityczny basen. Prawda to?

--
doktur kot wam, drogie dzieci, powie to, co same wiecie
(pvek)
Obserwuj wątek
        • monik_es Re: Nowy basen na Siekierkach? 07.04.05, 13:11
          nie jednak, tylko ROWNIEZ:]
          sa tam i korty i basen...i o ile sie nie myle Tobie chodzilo o te najwieksza
          kopule [generalnie to chyba kazdy myslal o tej kopule], a tam sa kryte korty,
          chyba, ze mam zwidy... A z tego co widze na intro, na podanej stronie, wynika,
          ze basen jest w tej drugiej czesci [po prawej, patrzac od Bernardynskiej], od
          strony Siekierek...
          pozdrawiam wszystkich Szerlokow;]
        • ingolula Re: ktoś zna cennik 09.04.05, 07:11
          Basen jest położony bliżej jeziorka,ale to przecież bez znaczenia. Obiekt jest
          bardzo zadbany a to chyba najważniejsze. Jeżeli chodzi o cenę to najlepiej
          będzie jak zadzwonisz i sam sprawdzisz. Bo zapewne w takim miejscu każdy jest
          traktowany indywidualnie.
          Pozdrawiam
          IL
          • create niewierze 09.04.05, 08:15
            możesz coś takiego opowiadać tylko dla zgrywu, albo dlatego że jesteś klientem.
            Każdy traktowany jest indywidualnie. Może trzeba przynieść zaswiadczenie o
            wysokości zarobków, i w wysokosci od nich naliczana jest odpowiednia stawka,
            albo bada sie markę samochodu którym przyjechał szanowny użytkownik basenu:
            garbus -2zł/h
            jaguar -30 zł/h

Paranoja
            --
            Forum Studenci_Prawa:
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18761
            • ziemiomorze Re: niewierze 09.04.05, 12:07
              Dzwonilam tam - wpisowe 1000 zeta, miesieczna oplata - 800 (!!!), co, jak mnie
              zapewnila zblazowanym glosem panienka z telefonu, daje mi dostep do
              wszystkiego - basenu, silowni, sauny. I jeszcze 'mamy wyszukana klientele',
              glosem ostrzezenia.

Chyba jednak sie nie zdecyduje - nie czuje sie wystarczajaco wyszukana.
              --
              dobra, tylko zrobie minę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka