Dodaj do ulubionych

zlodzieje bez zlosliwosci

IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 12:12
proponuje powrot do rzeczywistosci. dlaczego u was tak kradna?
Obserwuj wątek
    • buggi Re: zlodzieje bez zlosliwosci 15.12.02, 13:21
      Gość portalu: EU napisał(a):

> proponuje powrot do rzeczywistosci. dlaczego u was tak kradna?

przestaniemy, przestaniemy, jak juz do EU wejdziemy. Wtedy bedziemy krasc u
      was. A propos, u was to nie kradna co?
    • chaladia Re: zlodzieje bez zlosliwosci 15.12.02, 15:48
      Witaj EU!
      Lat temu parę miałem przeciętną przyjemność pracować przez rok w NRW,
      dokładniej w Kolonii. Legalnie, z Arbeitserlaubnisem, żebyś nie miał
      wątpliwości. Pierwsze parę dni mieszkałem w hotelu robotniczym przy terenach
      kolejowych. Codziennie przychodzili do nas Turcy (pełnoprawni obywatele
      Bundesrepublik) i proponowali sprzedaż za 1/4 ceny różnych "fantów", jakie
      kradli z pociągów towarowych zatrzymujących się pod semaforem.

Istotnie, po przeniesieniu się do małego i przytulnego Siedlungu pod Kolonią,
      gdzie Firma wynajęła nam miłe mieszkanko problem złodziejstwa zniknął. Ale w
      Polsce też mieszkam w Siedlungu, gdzie niejednemu zdarza się zostawić kabriolet
      z otwartym dachem i radiem w środku przed domem i rano wszystko jest na swoim
      miejscu.
      • Gość: EU Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 16:16
        No nic dziwnego. To jest dzisiaj po troche i realne - po pierwsze ale Turcja
        nie jest i nie bedzie nigdy w EU, a po drugie pospolitosc nie jest w tym sensie
        wada tam gdzie Ty bys tego chcial, tylko tam gdzie nia jest faktycznie. Ale do
        rzeczy. Masz racje, zlodzieji mozna znalesc wszedzie, moje "pytanie" dotyczylo
        jednak pospolitosci tego zjawiska. Chcialbym zrozumiec pospolitosc tego
        zjawiska w waszym kraju. Dziekuje!
            • buggi Re: Balas, spieprzaj stad... 15.12.02, 16:50

> Po pierwsze mylisz osoby, po drugie kompromitujesz swoj kraj i tutaj stolice
              > Polski, po trzecie mam jeszcze ciagle nadzieje na jakas rzeczowa wymiane
              zdan.
              > Dziekuje!

Prosze, EU poddaj sie, albo zaczekaj do poniedzialku. W poniedzialek ludzie sa
              w robocie i zamiast pracowac surfuja sobie na koszt firmy - wiesz, takie tam
              okradanko pospolite (ja wiem, ze u was sie tego nie robi, a skad!) Masz szanse
              na goraca dyskusje. Pa
              • Gość: EU Re: Balas, spieprzaj stad... IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 17:10
                Pomimo ironi i zlosliwosci dziwie wam sie nadal. Zle to nazwalem, nie "dziwie
                wam sie nadal" lecz, nadal was niepojmuje, winno byc to sformulowane. Dobrze,
                karty na lawe - nie jestem wychowany w Polsce i nie pojmuje tego wszystkiego co
                jest u was tolerowane a czego w dotychczasowej Europie(EU) nie przyjmuje sie za
                chleb powszedni. Jesli chcecie stac sie traktowani jak kazdy inny Europejczyk,
                to powinniscie sie troche pofatygowac i starac sie na poczatek i innych
                zrozumiec. A coz tu mowic dopiero o powszechnym zlodziejstwu. Europa was
                przywitala i narazie was finansuje, ale przyjdzie czas gdy za puzno bedzie na
                stawianie sobie przed oczyma wlasnych bledow. Europa to nie jest wiecznie
                starszy brat, to takze obowiazki i odpowiedzialnosc. Coz mowic o waszym stosuku
                do was samych? Jak postepujecie z waszym rolnictwem, gornictwem, i innymi
                dziedzinami gospodarki? Jak widzicie wlasna role w EU? Czy wiecie ze np to ze
                zlodziejstwo i naduzycia sa dzisiaj u was "chlebem powszednim" jest tyn co
                dyskredytuje was nadal w oczach przecietnego Europejczyka? Jakie widzicie
                mozliwosci wyjscia z tego stanu ...... . Dziekuje!

ps

czy jest tu ktos kto naprawde potrafi dyskutowac?
                • Gość: k`k Re: Balas, spieprzaj stad... IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 15.12.02, 17:16

> Pomimo ironi i zlosliwosci dziwie wam sie nadal. Zle to nazwalem, nie "dziwie
                  > wam sie nadal" lecz, nadal was niepojmuje, winno byc to sformulowane. Dobrze,
                  > karty na lawe - nie jestem wychowany w Polsce i nie pojmuje tego wszystkiego
                  co
                  >
                  > jest u was tolerowane a czego w dotychczasowej Europie(EU) nie przyjmuje sie
                  za
                  >
                  > chleb powszedni. Jesli chcecie stac sie traktowani jak kazdy inny
                  Europejczyk,
                  > to powinniscie sie troche pofatygowac i starac sie na poczatek i innych
                  > zrozumiec. A coz tu mowic dopiero o powszechnym zlodziejstwu. Europa was
                  > przywitala i narazie was finansuje, ale przyjdzie czas gdy za puzno bedzie na
                  > stawianie sobie przed oczyma wlasnych bledow. Europa to nie jest wiecznie
                  > starszy brat, to takze obowiazki i odpowiedzialnosc. Coz mowic o waszym
                  stosuku
                  >
                  > do was samych? Jak postepujecie z waszym rolnictwem, gornictwem, i innymi
                  > dziedzinami gospodarki? Jak widzicie wlasna role w EU? Czy wiecie ze np to ze
                  > zlodziejstwo i naduzycia sa dzisiaj u was "chlebem powszednim" jest tyn co
                  > dyskredytuje was nadal w oczach przecietnego Europejczyka? Jakie widzicie
                  > mozliwosci wyjscia z tego stanu ...... . Dziekuje!
                  >
                  > ps
                  >
                  > czy jest tu ktos kto naprawde potrafi dyskutowac?
                  ======================
                  Jak można dyskutować z kimś,kto zamiast mózgu ma wodę:(
                • Gość: Tomek Re: Polacy to zlodzieje IP: *.oc.oc.cox.net 15.12.02, 18:23
                  Jak na razie to masz wystarczajaco odpowiedzi.
                  Kazdy wie o korupcji o zlodziejstwie ale jak sie ktos zapyta dlaczego to
                  wszyscy udaja, ze nie wiedza o co chodzi.

Moj znajomy niedawno wrocil do Polski po wielu latach pobytu w USA. Oczywiscie
                  wzial ze soba samochod, ktory kupil na 6 miesiecy przed wyjazdem ale cos tam
                  nie tak bylo z papierami. Nie z jego winy zreszta tylko tutejszego DMV.
                  Ale co tam? Zaplacil lapowe celnikom i samochod juz jezdzi w Polsce.

Tak samo bedzie ze wszystkimi pieniazkami ktore Polska dostanie z EU: zostana
                  rozkradzione szybciutko.

Zlodziejski narod gdzie zwykle zlodziejstwo jest nadal nazywane "zalatwianiem".
                  • Gość: EU Re: Polacy to zlodzieje IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 20:02
                    Wydaje mi sie ale ze najgorszym moze byc brak reakcji i zobojetnienie na tego
                    typu zjawiska. To doprowadza predzej czy tez puzniej, ale zawsze do tragicznego
                    konca. Istnieja kraje w ktorych tego typu pytania sa nie na miejscu. Narazie
                    Polska do nich napewno nie nalezy. Dziwi mnie postawa paru osob na tym forum(w
                    tym temacie). Tlumaczyc mozna to tym, ze i one ........
    • Gość: bomba Znawco z EU IP: *.proxy.aol.com 15.12.02, 20:44

A skad Ty to wiesz ?
      Byles w Polsce, czy tylko nasluchales sie opowiesci ?
      A wiesz, ze w starych krajach Unii typu Wlochy czy Hiszpania, zlodziejstwo jest
      jeszcze wieksze niz u nas ?
      Zawsze zastanawialo mnie, ze Polacy, jesli tak mozna nazwac tych, ktorzy
      opuscili Polske i przyjeli obywatelstwo np. niemieckie (pewnie Twoi rodzice),a
      nastepnie ich pokolenia (to chyba TY)probuja byc "lepszymi i prawdziwszymi
      Niemcami" niz Niemcy z dziada - pradziada. Przebywajac w Niemczech, chcac nie
      chcac,mam do czynienia z takimi osobami jak Ty. Zwykle sa to Slazacy(nie znaczy
      to jednak, ze wiekszosc Slazakow jest taka!!!) Ich wrogosc dla swojej bylej
      Ojczyzny jest zastanawiajaca. Tego nie spotyka sie u "normalnych" Niemcow.
      Podejrzewam, ze Twoja wypowiedz to wyraz frustracji, ze uciekles (posrednio, bo
      zrobili to Twoi rodzice) z tak opluwanej przez Ciebie teraz Polski, a tu nagle
      okazuje sie, ze Polska wstepuje do Unii i obywatele Polscy beda mieli wkrotce
      status podobny do Twojego. A Ty przeciez uwazasz sie za cos lepszego.
      Dziwisz sie, ze nikt z Toba (poza jedna rozmowczynia) nie chce dyskutowac. Ale
      zadaj sobie jedno pytanie. Na jakim poziomie (przez Ciebie samego wyznaczonym -
      niskim) chcesz (?) dyskutowac.
      • Gość: Tomek Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.oc.oc.cox.net 16.12.02, 02:08
        i wykazujesz typowa polska inteligencje (czytaj glupote).
        Korupcja w Polsce jest problemem i to powaznym bo traca na niej najbiedniejsi a
        tych jest wiekszosc.
        Oczywiscie najlatwiej na takie pytanie krzyknac: "gnojku nie jestes Polakiem"
        albo " mieszkam za granica i tam tez kradna". To jest prosze rodakow poziom
        przedszkola.
        To ze Polska weszla do Unii i tak niewiele zmieni. Pieniadze zostana
        rozkradzione o czym wszyscy Polacy dobrze wiedza. Uplynie duzo czasu zanim
        POlska stanie sie normalnym Krajem w Europie.
        • Gość: EU Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.dip.t-dialin.net 16.12.02, 06:46
          Niebede ustosunkowywal sie do zlosliwosci i innych tego typu rzeczy w
          wypowiedziach paru osob na tym forum. Niewiem tez z kad ta pewnosc ze pisze z
          Niemiec. Wiem ale jako osoba znajaca dosc dobrze cala niemal Europe, ze
          nigdzie, ale to naprawde nigdzie nie jest tak rozwinieta kradziez samochodow
          jak w Polsce. Tomek ujol to prawidlowo i mysle ze wiekszosc normalnie myslacych
          ludzi nie zaprzeczy jego argumentacji. Czy ja tutaj kogokolwiek obrazilem?
          • Gość: bomba Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.dip.t-dialin.net 16.12.02, 08:52

> Niebede ustosunkowywal sie do zlosliwosci i innych tego typu rzeczy w
            > wypowiedziach paru osob na tym forum. Niewiem tez z kad ta pewnosc ze pisze
            z
            > Niemiec. Wiem ale jako osoba znajaca dosc dobrze cala niemal Europe, ze
            > nigdzie, ale to naprawde nigdzie nie jest tak rozwinieta kradziez samochodow
            > jak w Polsce. Tomek ujol to prawidlowo i mysle ze wiekszosc normalnie
            myslacych
            >
            > ludzi nie zaprzeczy jego argumentacji. Czy ja tutaj kogokolwiek obrazilem?

Mialem juz wiecej nie pisac,bo widze, ze zasady konwersacji u Ciebie tez nie
            sa zbyt rozwiniete, mimo ze myslisz inaczej.Kazdy kto uwaza inaczej, jest wg
            Ciebie zlosliwy.
            Teraz o tych zlodziejach samochodowych. Od ponad 7 -miu lat kilka razy w roku
            jestem w Polsce i nikt mi nie ukradl samochodu. Jasne, ze gdyby to bylo BWM
            czy Mercedes lub Audi bylyby pewnie problemy, ale tak jest w wielu krajach
            Unii (Przeczytaj sobie chocby informatory ADAC). I co Ty na to ? Aha, no to
            jak z tymi pobytami w Polsce . Byles u nas, czy tylko moze z raz (bo po co) ?
            Powtarzasz obiegowe opinie ?
          • Gość: gryps Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: wox:* / 170.205.220.* 16.12.02, 13:44

Niewiem tez z kad ta pewnosc ze pisze z
            > Niemiec.

IP: *.dip.t-dialin.net - T Online .. mowi ci to cos? Czy bedziesz sie do konca
            zgrywal?

Tomek ujol to prawidlowo i mysle ze wiekszosc normalnie myslacych
            >

Tomek napisal wylacznie to co ty uslyszec chciales .

Czy ja tutaj kogokolwiek obrazilem?

Nie ty nie obrazasz , ty zadajesz pytania sugerujace
              • Gość: gryps Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: wox:* / 170.205.220.* 16.12.02, 14:39

> czy naprawde nie potrafisz spojzec prawdzie w oczy?

Wyjasnij mi prosze pare rzeczy,
                dla czego stosujesz metode odpowiedzialnosci zbiorowej?
                dla czego wsadzasz mi ( nam) odpowiedz w usta juz samym zadawaniem pytania
                wstylu ;"czy naprawde nie potrafisz spojzec prawdzie w oczy?"

Przeciez tego tu nikt nie neguje. Tylko jesli pytasz "niezlodziei" to co nam
                pozostalo?
                Wiemy ze tak jest i pewnie wielu jest tego wstyd ale zrozum ..ze niekradnacy
                moze jedynie NIE KRASC dalej ... ale to nic nie zmieni.
                Jesli dobrze rozpoznaje to znamy sie juz z forum Katowic-
                tu jest ten sam problem. Po paru postach Ballesta czy Arnolda moge wam
                przyznac racje ze wiele krzywd wam wyrzadzono , i moze mi byc przykro ..tylko
                ze nic pozatym .Czego mozna jeszcze oczekiwac? Ja nie kradne i nie czuje sie
                winny i podobnie czuje sie wiele osob na tym forum . Powiedz czego wy
                oczekujecie ? mamy sie kajac ? biczowac ?
                A tak poza watkiem glownym to chetnie bym sie dowiedzial gdzie nauczyles (as)
                sie pisac po Polsku skoro wychowales sie nie w Polsce? (zwykla ciekawosc)
                • Gość: EU Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.dip.t-dialin.net 16.12.02, 14:57
                  Acha, teraz nareszcie domyslilem sie o co wam(przepraszam)Tobie chodzi. Wiesz
                  co? Niewiem jakie masz problemy na innych stronach, ale widze ze jestem tu
                  mylony z jakas inna osoba. Moge Cie zapewnic ze nieuczylem sie polskiego jezyka
                  w Polsce(wybacz ze reszty nie powiem, ale nie widze takiej potrzeby).
                  Nierozumie tagze tych insynuacji, ktore jak widze nie pozostawiaja Cie w
                  spokoju. Wiem ze to forum jest anonimowe i korzystam z tego faktu. A to ze
                  ciekawi mnie pewna konkretna , no nazwijmy to "sytulacja", to nie jest nic
                  znowu takiego dziwnego. No ale powrocmy do tematu. Staram sie poznac i
                  przeanalizowac dzisiejszych Polakow. Czy uwazasz ze naprawde przesadzilem w
                  tych moich sformulwaniach i za bardzo uogolnialem? Wiesz zapewne jak odbieraja
                  inne narody europejskie typowego Polaka w dzisiejszych czasach? Jezeli nie to
                  mozemy na ten temat porozmawiac. Znam bardzo dobrze opinie Francuzow,
                  Hiszpanow, Niemcow, Rosjan, Turkow, Izraelczykow i jeszcze kilku inych narodow
                  na temat przecietnego Polaka. Zapewniam cie ze nie natrafilem na tak
                  nonsensowne wypowiedzi jak tutaj na tym forum. Ale wiem ze dokladnie to jeszcze
                  o niczym nie swiadczy. Dziekuje!
    • Gość: EU Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.dip.t-dialin.net 16.12.02, 12:50
      W spokoju i bez jakich kolwiek podtekstow ponawiam moje pytanie i troche
      inaczej je jednoczesnie formuluje.

Biorac pod uwage fakt ze w Polsce dzisiaj zlodziejstwo stalo sie plaga,
      proponuje troche nam wszystkim nad tym sie zastanowic. Jest rzecza realna
      zwalczyc te sytuacje, a jezeli tak to jak to sobie wyobrazacie?

• Gość: bli głupek bez złośliwości IP: *.acn.pl 16.12.02, 13:16
      To smutna prawda. Bez żadnej złośliwości EU to głupek, który:
      1. Nie wiadomo, czemu wlazł za forum warszawskie.
      2. Jest sfrustrowany, bo okazało się, że nie będzie juz mógł szpanować tym, że
      jest z tej "prawdziwej" Europy.
      3. Powtarza obiegowe opinie, bo brakuje mu rzetelnej wiedzy na wymyślenie
      jakiegoś sensownego tematu wątku.
      4. Dziwi się, że ktoś może myśleć inaczej, więc uważa, że nikt nie chce z nim
      dyskutować (co akurat jest prawdą, bo jak rozmawiać z myślącym "inaczej").
      5. Sadzi potworne byki ortograficzne i gramatyczne, czym obraża bywalców
      forum, ale uważa, ze jest usprawiedliwiony i nie zna slowa "przepraszam".
      6. On nawet nie prowokuje. On irytuje swoim ograniczeniem i złym wychowaniem.
        • bo1 Re: głupek bez złośliwości 16.12.02, 13:42

> Gdybys wiedzial co sie u nas we Francji o Polakach mowi, to napewno bys sie
          > wstydzil tych slow a jeszcze wczesniej zapadl bys sie pod ziemie.

Wydaje mi się, że znam Francuzów znacznie lepiej niż oni Polaków. Bywam we
          Francji bardzo często. Mam wiele zastrzeżeń do Francuzów, ale nie
          generalizuję. Nie wciskam im się na forum i nie pytam zatroskanym głosem, co
          zamierzają zrobić ze swoją ksenofobią i czy poza jedzeniem i kobietami mogliby
          się jeszcze czymś zainteresować. Nie życzę sobie, żebyś sugerował, że Polak to
          złodziej. Ja nigdy niczego nie ukradłem. Twój wątek jest chamski. Nie mam
          ochoty z tobą gadać.
    • Gość: EU Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: *.dip.t-dialin.net 16.12.02, 13:32
      Jezeli wstydzicie sie na te tematy dyskutowac to wydaje mi sie ze
      niepotrzebnie. Wszystkie narody posiadaja jakies przywary i nie tylko Polacy
      maja z tym trodnosci. Co mnie interesuje to to jak Polacy sami sie widza i jak
      ewntualnie widza swoje mozliwosci zwalczania wlasnych przywar. Dziekuje i
      prosze nie uwazac tego za jakiekolwiek prowokacje.

Z wyrazami szacunku

EU
    • Gość: bomba Re: zlodzieje ze zlosliwoscia IP: *.proxy.aol.com 16.12.02, 22:42

Jesli to ma byc zwrot bez zlosliwosci, to chyba poruszasz sie niczym slon w
      skladzie porcelany.
      Teraz tak. Chwalisz sie swoim swiatowym obyciem, w co zreszta bardzo watpie, z
      kilku powodow, ale to temat na rozprawe socjologiczna.
      W paru punktach przedstawie Ci jak moze odbierac Europe turysta np. z Ameryki:
      1. Holandia.
      Bylem tu kilkakrotnie, takze w dniu w ktorym obchodzono urodziny krolowej.
      a) tlumy pijanych osob, rzucajacych wszedzie smiecie, tak ze kolo poludnia
      stapac trzeba niezwykle ostroznie, aby nie przewrocic sie na mazi powstalej z
      resztek jedzenia. W najmniej oczekiwanym momencie oblany zostajesz piwem, lub
      otrzymasz cios puszka z polowa dopitego piwa,
      b) na kladkach polozonych nad kanalami, tlumy mlodych ludzi sikajacych na
      wszystko co przeplywa kanalem (naprawde b. zabawne),
      c) tlumy handlarzy narkotykow i alfonsow natretnie zaczepiajacych przechodniow,
      d) cale ciagi ulic, gdzie turystom zaleca sie pod zadnym pozorem nie zagladac,
      e) plaze - straszne brudy,
      f) bary i knajpki serwujace szybkie dania, kantory - nie zdarzylo mi sie, zeby
      nie probowano mnie orznac czesto w prymitywny sposob.
      2. Belgia
      Proponuje wypad chocby do uroczej miejscowosci Liege. Nasz Slask przy tym,
      wydaje sie centrum kultury.
      Znowu problemy w gastronomii - podobne jak w Holandii.
      3. Francja
      Poza Paryzem i paroma miejscowosciami glownie turystycznymi, bieda i
      zaniedbanie. Skandaliczne zachowanie wobec zmotoryzowanych z obca rejestracja.
      W dzielnicach, gdzie zamieszkuja Arabowie - strach sie poruszac. Oni tez
      mieszkaja w Unii i duzo z nich legalnie !!! Francuzi nie znaja przy tym, w
      wiekszosci przypadkow, zadnych jezykow obcych - i to ma byc kultura !
      4. Niemcy
      Wschodnie Landy - godziny ranne, male miejscowosci. Wystajace na rogach ulic
      grupki niedopitej miejscowej spolecznosci, czesto zaczepiajace przechodniow.
      Frankfurt - centrum Niemiec, okolice centrum. Masy pijanych i znarkotyzowanych
      osobnikow, wieczorami okupuja niektore ulice. Bardzo czesta praktyka
      jest "pouczanie" wlascicieli nieprawidlowo parkujacych samochodow poprzez
      zarysowywanie blotnikow. W ciagu kilku lat w zachodniej czesci Niemiec polamano
      mi kilka anten, 3 razy porysowano samochod.
      Bardzo czesta praktyka w przypadku wypadku samochodowego, jest przy braku
      swiadkow lub nie wezwaniu policji wypieranie sie sprawcy i oskarzanie
      pokrzywdzonego.
      Tu tez kradna i to niezle, ale inteligentnie. Czyzbys nie slyszal o nowym
      pomysle Schroedera dot. abolicji dla nieplacacych podatkow i na jakie dochody z
      tego tytulu oczekuje panstwo niemieckie ?
      5. Hiszpania
      Grasuja cale gangi w poludniowej Hiszpanii polujace na drogach na bogatszych
      turystow. Polskie zatrzymanie na stluczke to prywityw w porownaniu do tego co
      tam sie wyrabia.
      Mojego tescia okradziono w cetrum Barcelony tak, ze nasi zlodzieje z Targowka
      to gowniarze. Miejscowa policja jest calkowicie bezradna, taka to jest tam
      plaga.
      6. Wlochy
      Przyjedz sobie kochanie do np. Wenecji i zaparkuj samochodzik na tzw. parkingu
      strzezonym. Moich znajomych w ciagu paru sekund obrabowano z kamery, Laptopa i
      paszportow, a auto ocalalo, bo wrocili po paru minutach do niego po stracie w/w
      rzeczy. Przejezdzajaca policja powiedziala, ze zostawienie auta w tym miejscu =
      jego stracie.

Wystarczy ?

Twoje opinie, trudno nazwac to zreszta opiniami, bo jak jakis nawiedzony
      powtarzasz w kolko jedno w zasadzie zdanie, ze "w Polsce kradna i to najwiecej,
      a tak mowi o nas cala Europa" sa po prostu smieszne. Kazdemu kto sie nie samo
      biczuje zarzucasz brak umiejetnosci dyskusji. Na madrzejsze posty twierdzace
      inaczej niz Ty myslisz, wogole nie reagujesz. Na szczescie ja wiem tez co
      poszczegolne nacje Unii mowia i sadza o sobie wzajemnie.
      Tak na marginesie i na koncu. Nie wiem czy wiesz, ale najgorsza opinia w Unii
      darzeni sa Polacy z tzw. najswiezszej emigracji (to chyba Ty) i to wlasnie oni
      psuja opinie o Polakach.
      Pozdrowionka
      • Gość: EU Re: zlodzieje ze zlosliwoscia IP: *.dip.t-dialin.net 17.12.02, 06:50
        Oj, naprawde niewiem czy sie smiac czy starac sie przynajmniej troche serio
        brac twoja wypowiedz. Jesli to nie zart to chyba tylko zlosliwosc. Pomine tutaj
        te prymitywne prywatne ataki i te fantasmagorie dotyczace kilku panstw Europy.
        Jesli nawet przyjmniemy to za realne(czym napewno niejest - a wiem co mowie)to
        wypadalo by tylko stwierdzic ze sa to opisy europejskich slamsow. Proponuje ci
        jeszcze poznac prawdziwa Europe, taka jaka jest - naprawde bedziesz zachwycony!

A co do Polski, to ciekawy jestem dlaczego coraz mniej Europejczykow z zachodu
        przyjezdza do tego kraju? Odpowiem Ci - sami polacy boja sie postawic swobodnie
        samochod na ulicy - nie mowiac juz o innych rzeczach.

Ale nie o to przecierz sie rozchodzi. Mysle ze nadal przemawia przez wiekszosc
        Polakow (w tym temacie i na tym forum) nie rozsadek lecz ....... . No jak
        myslisz co?

ps

jesli chcesz mozemy porownywac Polske np z Czechami.
        • Gość: bomba Re: zlodzieje ze zlosliwoscia IP: *.dip.t-dialin.net 17.12.02, 08:26

> Oj, naprawde niewiem czy sie smiac czy starac sie przynajmniej troche serio
          > brac twoja wypowiedz. Jesli to nie zart to chyba tylko zlosliwosc. Pomine
          tutaj
          >
          > te prymitywne prywatne ataki i te fantasmagorie dotyczace kilku panstw
          Europy.
          > Jesli nawet przyjmniemy to za realne(czym napewno niejest - a wiem co mowie)
          to
          > wypadalo by tylko stwierdzic ze sa to opisy europejskich slamsow. Proponuje
          ci
          > jeszcze poznac prawdziwa Europe, taka jaka jest - naprawde bedziesz
          zachwycony!
          >
          > A co do Polski, to ciekawy jestem dlaczego coraz mniej Europejczykow z
          zachodu
          > przyjezdza do tego kraju? Odpowiem Ci - sami polacy boja sie postawic
          swobodnie
          >
          > samochod na ulicy - nie mowiac juz o innych rzeczach.
          >
          > Ale nie o to przecierz sie rozchodzi. Mysle ze nadal przemawia przez
          wiekszosc
          > Polakow (w tym temacie i na tym forum) nie rozsadek lecz ....... . No jak
          > myslisz co?
          >
          >
          >
          > ps
          >
          > jesli chcesz mozemy porownywac Polske np z Czechami.

No wiec tak.
          Twoja odpowiedz potwierdzila calkowicie moje poprzednie spostrzezenia.
          Bylbys niezla automatyczna sekretarka.
          Twoj lekcewazacy stosunek do Polski i Polakow objawia sie takze pisownia (nie
          chodzi mi o Twoje bledy ortograficzne). Piszesz nazwe Europa z duzej litery a
          Polska z malej. I to jest cala opinia o Tobie.
          Wiecej nie bede pisal, bo ze sciana trudno rozmawiac.
          Nie wiem czy warto Ci przekazac mfG.
          • Gość: EU Re: zlodzieje ze zlosliwoscia IP: *.dip.t-dialin.net 17.12.02, 12:58
            Aby Cie usatysfakcjonowac napisze tera Polaku z europy. Ten blad ktory tam
            popelnilem byl poprostu przypadkiem. Ale Twoja postawa przypomina mi mnie w
            wieku lat 18.

Dobra, juz ale na powaznie. Dlaczego ciagle sie obrazacie. Ja osobiscie jeszcze
            nikogo tutaj nie obrazilem, jednak, za paroma wyjatkami, slysze na forum, jak
            by nie bylo miasta stolecznego Wwy, same obrazajace i prymitywne zdania. Czy
            tak nalezy ustosunkowywac sie do prosb obcokrajowcow?

ps

jedno wam ale obiecuje, jezeli niema tutaj nikogo ktory potrafi kulturalnie
            dyskutowac, to opuszcze wasze forum. Bardzo mi przykro.

Czesc!

EU
      • buggi Re: zlodzieje ze zlosliwoscia 17.12.02, 13:33
        ja tylko od siebie dodam, ze bedac pare lat temu w Niemczech, ukradziono mi
        paszport, ktory "bardzo madrze" zabralam ze soba na zakupy. Po jakiego grzyba
        mi go zwinieto, sama nie wiem, ale wiem, ze zlodziejami nie byli Polacy.
    • Gość: poker Re: zlodzieje bez zlosliwosci IP: proxy / 203.220.254.* 17.12.02, 07:57

Polacy zlodziejstwo to juz nie jest patriotyzm. Juz nie
      walczymy z okupantem i z socjalizmem. To oznaka jaka
      jestes sierota ze nie potrafisz zarobic uczciwie. Badz
      patriota wyjedz do Niemiec. Walcz, badz boohatrem i
      kradnij obcy narod. Jezeli cie nie stac jeszcze na wyjazd
      kradnij w marketach. Zostaw staruszki i studentow w
      spokoju. Badz zlodziejem z klasa...Nie schylaj sie po
      drobne napadnij konwoj Huzara obslugujacych sieci
      handlowe raz a dobrze, z jajem! Gdzie wasza ulanska
      fantazja. Mamy super osrodek wypoczynkowy b. nowoczesny
      na Koziej Gorze, bedzie gdzie odpoczac w razie wpadki,a
      zawsze sie moze udac.