Dodaj do ulubionych

Drogówka, normalnie cycki opadają.

04.07.06, 16:12
Czy ta instytucja ma służyć poprawie bezpieczeństwa, czy polowaniu na ludzi?
Wczoraj przyuważyłem, jak w pewnym miejscu dwóch panów z radiowozem zaczaiło
się na przejeżdżających na czerwonym świetle. Było to zwykłe przejście dla
pieszych między przystankiem autobusowym, a jakimiś biurami. I wszystko byłoby
ok, gdyby nie godzina, o której drogówka się ustawiła. Normalnie krew mnie
zalała, bo pilnowali między godziną 2 a 3 w nocy przejścia dla pieszych między
przystankiem na którym nic o tej porze się nie zatrzymuje a biurami, w których
nikt o tej porze nie pracuje. Normalnie w tamtym miejscu pieszy w tych
godzinach występuje równie często, jak żubr.
Ech, jaki kraj, taka policja.
ATSD dobrze, że nie wpadłem na pomysł przejechania na czerwonym :)
Obserwuj wątek
    • dziedzicznacytadelafinansjery Re: Drogówka, normalnie cycki opadają. 04.07.06, 16:26
      O ile mi wiadomo, przejazd na czewonym świetle jest zakazany tak samo o 17 po
      południu, jak i o 2 w nocy. A jak sobie powiemy, że w zasadzie wszystko zależy
      od okoliczności, to się potem nie dziwmy, że mamy na drogach Etiopię i
      domorosłych "racjonalizatorów prawa", których "trzy browary" nie ruszają i nie
      widzą powodu, dla którego nie mieliby wsiadać za kółko.

To jest tylko niedaleka konsekwencja myslenia, jakie tu zaprezentowałeś (czyżbyś
      przewidywał, że możesz jednak wpaść na pomysł przejechania na czerwonym, że się
      cieszysz, że do tego nie doszło?). A to,czy takie, a nie inne działania
      prewencyjne policji mają sens,czy nie, to już jest inna sprawa. Moim zdaniem
      mają, choćby dlatego, żeby sobie jeden z drugim następnym razem nie pomyślał, że
      kodeks drogowy po 24:00 przestaje obowiązywać, co mogłoby doprowadzić do
      jakiegoś nieszczęścia
      • Gość: kumka Re: Drogówka, normalnie cycki opadają. IP: *.acn.waw.pl 04.07.06, 18:06
        jest taki sklep na Targówku. Maluśki i zapyziały. Ale to jedyne miejsce w
        warszawie gdzie sprzedaja "zdrowy rozsądek". Na kila z beczki. POLECAM !!!

Oczywiście złapany na jakimś nonsensie facet o drugiej w nocy rozpowie
        wszyyyyyyyyyyyyyyyyyyystkim , w całym miescie . I nikt juz nie będzie
        przejeżdżął czerwonego światła o drugiej w nocy.

Ciekawe co ma zrobic facet co stoi pod zepsutymi światłami w środku nocy??
        A za śwatłami czają się policjanci. I dobrze wiedzą że światła od 6 godzin nie
        pracują.

Pewnie powiesz,że powinien zadzwonić i zgłosić awarię. i póki co pójsć się
        przespać na tylnim.
        Więc ,jakbyś tak pojechał na ten Targówek , i tak z pół kila to by się łatwiej
        polemizowało. I ty byś cokolwiek rozumiał z otaczajacego śwaita.

Na Targówek !!!!
        • dziedzicznacytadelafinansjery Re: Drogówka, normalnie cycki opadają. 04.07.06, 20:32
          Czy ta akurat sygnalizacja była zepsuta? Zajrzyj na ten Targówek i odpowiedz. A
          może zaraz znajdzie się następny relatywista, który powie, że w zasadzie tobiura
          kończą pracę o 18, więc już o 19 nie trzeba tam się na czerwonym zatrzymywać?

A skoro już uznamy, że kazdy kierowca ma prawo, wedle własnego uznania i własnej
          oceny sytuacji decydować, czy przejechać na czerwonym, czy też nie - to gdzie
          postawimy granicę? Czy tirowiec,który musi się wyrobić na czas i uzna, że
          przejechać w środku dnia na czerwonym przez przejście dla pieszych, bo akurat
          nikt nim nie przechodzi - był na Targówku i zjadł ten zdrowy rozsądek? Przecież
          nikt tam nie przechodził, więc zagrożenia nie było, nie?

Przy takim podejściu nie dziwię się, że po naszych drogach najbezpieczniej
          poruszać się... koleją.
    • Gość: kixx Re: Drogówka, normalnie cycki opadają. IP: *.acn.waw.pl 04.07.06, 20:42
      bzdurny czas i pora,ale ogolnie to ja jednak jestem za profilaktycznym
      dyscyplinowaniem tych,ktorzy uwazaja,ze jeszcze zdaza przejechac,zanim rusza ci
      z lewej i prawej
      widzialem dostatecznie duzo wypadkow spowodowanych przez takich spieszacych
      sie ,zeby nie wjezdzac na skrzyzowanie na swietle zoltym,a co dopiero na
      czerwonym
      ps.zwlaszcza na skrzyzowania ,o ktorych wiem,ze za nimi moga sie czaic panowie
      z lizakiem-takie zagrozenie niesamowicie dyscyplinuje.Chyba nawet bardziej niz
      grzoba zderzenia:)
      • Gość: Sisi Opadaja , nie tylko cycki IP: *.dhcp.mdsn.wi.charter.com 04.07.06, 21:43
        Policja , to tez ludzie pracy , i musza sie w niej wykazac pracowitoscia .
        Pewnie , sa rozliczani z tego , ile mandatow wlepili itp.

W USA policja stosuje , te same metody .
        Jest o wiele latwiej zlamac przepisy drogowe ,
        gdy na drodze jest tloczno , i duzy ruch .

Noca , gdy ulice sa puste trzeba jezdzic , jak aniol !!!
        zatrzymywac sie na kazdym stopie , i pilnowac limitu szybkosci ,
        bo nie wiadomo , gdzie przyczajona cichcem policja
        nagle wyskoczy z ukrycia , i zacznie cie scigac
        za zlamanie przepisow !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka